Skocz do zawartości
IGNORED

gitara akustyczna............. !!


Ronnie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście chodziło mi o lewą rękę :-) było późno gdy to pisałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez youtube znalazłem też Erika Mongrain'a. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ale chyba w życiu mało widziałem ;-)

 

Niech mi jakiś gitarzysta powie czy te dźwieki, które on wydobywa uderzejąc prawą ręką w struny na gryfie a nie w okolicach pudła to są klasyczne flażolety? Ja kiedyś uczyłem sie flażoletów ale przykładając lewą rękę dokładnie nad progami, a prawą uderzając klasycznie w struny. To co robi Mongrain i inni (Hedges, McKee) brzmi jak flażolety, ale technika jest zupełnie inna. Czy ktoś może to objasnić?

 

Ogólnie po raz kolejny jestem zadziwiony jak wiele wspaniałej, niekomercyjnej muzyki i fantastycznych wykonawców tworzy arcydzieła po powierzchnią mainstreamowej papki jaką karmi się 90% ludzi obecnie. To niesamowite, zadziwiające. A Youtube to fantastyczne narzędzie poznawania nowej muzy.

 

Dzięki wszystkim za wrzucenie tak ciekawych nazwisk do tego wątku - naprawdę nowe horyzonty muzyczne się pojawiły dla mnie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam wytwornie Acoustic Music Records z Osnabruck.Dluga lista.Na razie kupilem Rudy Linka-Every moment znajac czesc materialu z pewnej kompilacji.Swietna muzyka i dzwiek najwyzszej proby.Duety z Abercrombiem,Goldsteinem.Formankiem i Mrazem. Pozdrawiam serdecznie noworocznie fanow gitary !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Ostatnio słucham i polecam:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23829-100000041 1282862678_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

świeże odkrycie na youtube: Igor Presnyakov. Słucham i coraz bardziej mi się podoba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jesteśmy na wschodzie, to dorzucę też moje ostatnie moskiewskie zakupy, czyli: Iwan Smirnov.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan Smirnov - za***iste!!! Nigdy bym nie powiedzial, ze to slowianski gitarzysta, bo nie slychac tej charakterystycznej nuty. Ale b. fajne - bede szukal plyt!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivan Smirnov - za***iste!!! Nigdy bym nie powiedzial, ze to slowianski gitarzysta, bo nie slychac tej charakterystycznej nuty. Ale b. fajne - bede szukal plyt!

 

W tym utworze może tak. Ale uwaga! Na większości jego płyt jednak słychać mniejsze lub większe wpływy muzyki ludowej. Rzecz gustu, ale gitarzysta rzeczywiście ciekawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...

Panowie, muszę sie podzielić: wczoraj kupiłem płytę Erika Mongraine'a 'Fates' za 85 eurocentów (0,85 EUR). To chyba zakup życia.

 

Polecam, bo płyta b. dobra i dobrze nagrana. Słychac wszystko: czy dźwięk wydobywa z pudła, czy bezpośrednio ze strun na gryfie, etc. Wszystkie smaczki. No i muzycznie też uczta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie człowiek gra , na aledrogo CD 60 zł :)

 

 

Ja czatuje jeszcze na jego kolege z wytworni Candy Rat, Antoine Dufour'a. Jego plyta powinna do mnie dotrzec z Amazona w tym tygodniu. Na Amazonie byla wlasnie jakas promocja i plyta CD kosztuje chyba 5-6 euronow. To calkiem uczciwa cena jak za taka doskonala muze. Normalnie, cena oscyluje w okolicach 18-22 eur. Mongrain na Amazonie stoi po 21 eur chyba, wiec te moje zaplacone 85 centow to albo a) fart zycia (glupi ma szczescie), b) albo pomylka przy przecenianiu i mialo byc 8.50 eur, a wyszlo 0,85... Nie dociekam. Ciesze sie muzyka :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od źródeł. Bert Jansch był już wspomniany, ale warto to nazwisko powtórzyć i 100 razy!

 

Candy Rat

 

Z gitarzystami z tej wytwórni mam pewien problem - otóż z tych których słuchałem to _wszyscy_ mnie na początku zafascynowali i _wszyscy_ błyskawicznie znudzili. Świetni technicznie, ale z czasem zorientowałem się, że mało w tym muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z gitarzystami z tej wytwórni mam pewien problem - otóż z tych których słuchałem to _wszyscy_ mnie na początku zafascynowali i _wszyscy_ błyskawicznie znudzili. Świetni technicznie, ale z czasem zorientowałem się, że mało w tym muzyki.

 

Wiesz, o gustach sie nie dyskutuje. Dla mnie Candy Rat firmuje ludzi, którzy poszukują nowej definicji grania na gitarze. Oni poszli dalej niż gitarzyści flamenco w wydobywaniu dźwięków z tego instrumentu. Wciąż mam za mało nagrań tej wytwórni, by powiedzieć, że mi się znudziły (jeśli masz jakieś CD których chciałbyś się pozbyć, to daj znać na pw :) ). Oni jak dla mnie wciąż poszukują, wciąż szukają nowych brzmień. Kreatywizmu im odmówić nie można. Jedni są lepsi, inni potrafią znudzić. Ale jak dla mnie to powiew świeżości i jednak zbiorowisko indywidualności muzycznych.

 

pozdrawiam

 

A mnie się to bardziej podoba niż oryginał:)

 

o Rodrigo y Gabriela był wątek i było swego czasu dość głośno na forum.

Ten utwór rozpracowali znakomicie - trzeba im oddać. Power jest niesamowity. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z R&G miałem tak samo - najpierw fascynacja, zakup płyty i szybkie jej porzucenie.

 

Ich wersji "Stairway to Heaven" z niedowierzaniem czasem odsłuchuję, zastanawiając się, co mi się w tej odpustowej wersji wcześniej tak podobało.

 

Wszystkie _ich_ kawałki skomponowane są na jedno kopyto, do tego tragiczny pomysł grania solówek z kaczką... na klasyku (ale fakt, to już kwestia gustu, pewnie są i ludzi kupujący płyty wypełnione solówkami na pile i grzebieniu ;)

 

Grasz może na gitarze? Niekoniecznie dobrze, ot, może na poziomie ciut powyżej ogniskowego? Bo to bardzo otwiera oczy i pozwala odkryć, że wielu z gitarzystów uznawanych wcześniej przez nas za geniuszy to zupełnie przeciętni grajkowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z R&G miałem tak samo - najpierw fascynacja, zakup płyty i szybkie jej porzucenie.

 

Ich wersji "Stairway to Heaven" z niedowierzaniem czasem odsłuchuję, zastanawiając się, co mi się w tej odpustowej wersji wcześniej tak podobało.

 

Wszystkie _ich_ kawałki skomponowane są na jedno kopyto, do tego tragiczny pomysł grania solówek z kaczką... na klasyku (ale fakt, to już kwestia gustu, pewnie są i ludzi kupujący płyty wypełnione solówkami na pile i grzebieniu ;)

 

Grasz może na gitarze? Niekoniecznie dobrze, ot, może na poziomie ciut powyżej ogniskowego? Bo to bardzo otwiera oczy i pozwala odkryć, że wielu z gitarzystów uznawanych wcześniej przez nas za geniuszy to zupełnie przeciętni grajkowie.

 

Bans, szanuję Twoją opinię i krytyczne podejście do w/w artystów. Ale nie podzielam.

Grałem na gitarze akustycznej i klasycznej, ale na poziomie ogniskowym. Być może dlatego dażę szczerym podziwem takich 'grajków' jak R&G. Dla mnie grają z czadem, werwą, energią i świeżością. Wydaje mi się, że ich krytyczne postrzeganie jest wynikiem tego, że zrobili karierę, weszli niejako do wielkiego świata komercyjnej muzyki. Mam ich 2 lub 3 plyty i wracam do nich, gdy potrzebuję trochę bardziej energetycznego grania. Ale nie mam kompleksów z tego powodu, że słucham R&G; nie sądzę, bym był osobą, na której byle grajek może zrobić wielkie wrażenie - jakieś osłuchanie i krytyczny osąd udało mi sie już rozwinąć. Po prostu - odmienne od Twoich gusta, ot co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też może trochę za ostro pojechałem... Absolutnie nie neguję umiejętności R&G czy panów z CandyRat. Ja po prostu uważam, że przy klasykach typu Jansch (i wielu, wielu innych) prezentują przeciętny poziom. Ale tylko przy mistrzach!

 

W zalewie muzycznego syfu, jaki nas otacza, to taka muza ma u mnie plusa, przyznaję! Ba, przyznaję, że zdarza mi się kupić jakieś "świeże" płyty - i czasami nawet nie żałuję ;)

 

Problem w tym, że starych mistrzów jest tylu, że brakuje mi czasu na słuchanie nowości ;)Życia by mi brakło, a nie mógłbym odżałować, że nie słuchałem wielu płyt, tracąc czas na eksperymenty. Podobnie mam z książkami - nie rzucam się na nowości (choć nie rezygnuję z nich zupełnie), skoro na świecie są dziesiątki tysięcy arcydzieł sprzed lat ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też może trochę za ostro pojechałem... Absolutnie nie neguję umiejętności R&G czy panów z CandyRat. Ja po prostu uważam, że przy klasykach typu Jansch (i wielu, wielu innych) prezentują przeciętny poziom. Ale tylko przy mistrzach!

 

W zalewie muzycznego syfu, jaki nas otacza, to taka muza ma u mnie plusa, przyznaję! Ba, przyznaję, że zdarza mi się kupić jakieś "świeże" płyty - i czasami nawet nie żałuję ;)

 

Problem w tym, że starych mistrzów jest tylu, że brakuje mi czasu na słuchanie nowości ;)Życia by mi brakło, a nie mógłbym odżałować, że nie słuchałem wielu płyt, tracąc czas na eksperymenty. Podobnie mam z książkami - nie rzucam się na nowości (choć nie rezygnuję z nich zupełnie), skoro na świecie są dziesiątki tysięcy arcydzieł sprzed lat ;)

 

Bans wstrzymywalem sie z odpowiedzia, by przemyslec to co napisales. I przy calym szacunku dla starych mistrzow, Ci ludzie jednak tworza sztuke przez duze S. To nie sa jakies popierdywania i techniczne wygibasy tylko. Mysle, ze i przy starych mistrzach moga grac bez kompleksow. Zreszta porownywac trudno, bo jednak kiedys gralo sie jednak inaczej, a ludzie tacy jak Don Ross, Andy McKee, Antoine Dufour, Eric Mongrain jednak graja nowymi technikami, rozwineli w moim mniemaniu gre na gitarze i wzgobacili ja o nowe elementy. Byc moze pisze to wszystko tkwiac w ignorancji i nie znajac odpowiedniej liczby starych mistrzow (podrzuc prosze kilka tytulow - chetnie poznam nowe brzmienia)... Ale tak slucham sobie wlasnie nowo zakupionej plyty Erica Mongraina i odnajduje w tym emocje, energie, pasje dla gitary i muzyki - a o to przeciez chodzi. Co prawda Mongrain nagrywal tez pod innymi labelami, ale to ta sama szkola co CandyRat.

 

No i na koniec niesmiertelny cytat: 'Trzeba z zywymi naprzod isc...' ;)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wlasnie zapoznalem sie z plyta A. Forcione 'Tears of Joy'. Jak dla mnie rewelacja (no moze poza jednym utworem kotletowym utrzymanym w stylistyce wloskich piosenek ulicznych). Instrumentarium moje ulubione, mocno akustyczne brzmienie. I teraz glod wiecej ;) czego szukac w podobnych klimatach akustycznych, z prowadzeniem gitary akustycznej? Nie koniecznie same tria i kwartety gitarowe, ale wlasnie bardziej rozbudowane sklady. Przegladalem forum, ale najczesciej przewijaja sie te tematy fragmentarycznie, albo tak jak na pierwszej stronie tego watku autorowi 'nawrzucano' wszystkiego po trochu i powstal bigos.

A wiec licze na propozycje i podpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wlasnie zapoznalem sie z plyta A. Forcione 'Tears of Joy'. Jak dla mnie rewelacja (no moze poza jednym utworem kotletowym utrzymanym w stylistyce wloskich piosenek ulicznych). Instrumentarium moje ulubione, mocno akustyczne brzmienie. I teraz glod wiecej ;) czego szukac w podobnych klimatach akustycznych, z prowadzeniem gitary akustycznej? Nie koniecznie same tria i kwartety gitarowe, ale wlasnie bardziej rozbudowane sklady. Przegladalem forum, ale najczesciej przewijaja sie te tematy fragmentarycznie, albo tak jak na pierwszej stronie tego watku autorowi 'nawrzucano' wszystkiego po trochu i powstal bigos.

A wiec licze na propozycje i podpowiedzi.

 

 

Z akustycznych klimatow goraco polecam koncertowa plyte brazylijskiej wokalistki Cassia Eller. Jest to zapis

koncertu MTV Unpluged, ktory odbyl sie w 2001 roku w Sau Paulo. Znakomita muzyka i gorace klimaty w rytmach

samby, rocka i pop. Rownoczesnie namawiam do obejrzenia tego koncertu na DVD, ktory ukazal sie rownoczesnie

z plyta. Niestety, nigdy juz jej nie uslyszlymy, bowiem zmarla 29 grudnia 2001 roku, a wiec osiem miesiecy

po tym slynnym koncercie. Miala 39 lat.

Swietny koncert, goraca atmosfera i wspaniala porywajaca muzyka. Jeszcze raz goraco zachecam do zapoznania sie

z tym znakomitym koncertem :)

 

Cassia Eller i "Acustico" - latynoska nagroda Grammy w kategorii "Best Brazilian Rock Album" - 2002 rok.

 

419PDYECWDL._SL500_AA300_.jpg

 

 

Pozdrawiam serdecznie, Mariusz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz dzięki, ale to jednak nie jest ta muzyka, której szukam. Kobita nie ma specjalnego głosu (rzecz gustu) i raczej nie jest to zupełnie w klimacie Forcione, z subtelną aranżacją gitarową i akustyczną w tle, z pięknymi melodiami. Sorki, ale nie tego jednak szukam...

W każdym bądź razie dzięki za podanie tego nazwiska - w końcu poznanie muzyki, która nie przypadła do gustu to element poszukiwań ;)

 

A więc poszukiwanie trwa - kto, co w klimacie Forcione 'Tears of Joy'? (bardziej instrumentalne niż wokalne)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Forcione jest unikatowy? :)

 

Forcione nie jest unikatowy. Mam jego wszystkie plyty. Na kazdej jest taki sam i po prostu mi sie znudzil.

Plyta z Haden'em "Heartplay" kiedys nawet mi sie podobala, ale to juz tez przeszlosc, chociaz jak najbardziej

zachecam do zapoznania sie z ta pozycja - wydawnictwo Naim, 2006 rok - bardzo dobra realizacja.

Nastepnie, sprawdz plytke "Acoustic Storm" Robert'a Stanton'a - audiofilskie wydanie z "Sheffield Lab" w serii

"The Audiophile Reference Series". Polecam rowniez kilka plyt Badi Asad - plyta "Verde" z fantastyczna wersja

"One" U2, dalej "Chameleon" z 1991 roku - mix world beat, pop, jazz i flamenco. Sprawdz rowniez wydawnictwo

Chesky i plyte "3 Guitars" z Larry Coryell'em, John'em Abercrombie i Badi Assad. Tez bardzo dobra realizacja

w technice DSD. Mozesz jeszcze zwrocic uwage na plyte Lawson'a Rollins'a "Infinita", oraz Celso Machado i plytke

"Jogo Da Vida". Oczywiscie nie zapomnij o plytach Ralph'a Towner'a i jego projektach z Oregonem jak i wlasnych.

Z ostatnich, godna polecenia jest plyta "Chiaroscuro". Jest to duet z wloskim trebaczem Paulo Fresu. Spokojne,

nostalgiczne klimaty z gitara klasyczna, barytonowa, dwunastostrunowa oraz trabka i flugelhornem. Wydawnictwo

ECM - 2009 rok.

 

51cSCUq4wQL._AA115_.jpg

51fx5CQ-CzL._AA115_.jpg

61cWkxpgUmL._AA115_.jpg

51hRzulY5UL._AA115_.jpg

51fG%2B8jw6uL._AA115_.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark, wielkie dzięki! W międzyczasie zdobyłem płytę koncertową Forcione Quartet, ale jeszcze nie przesłuchałem.

 

Za konkretne nazwiska i płyty jestem Ci b. wdzięczny - pokopię trochę i zobaczę co jest w pobliskiej bibliotece. Fajnie, że moge rozwijać ten muzyczny wątek dalej.

 

Co do Forcione to urzekły mnie jego aranżacje + jakość nagrań. Wiadomo, każdy wykonawca (prawie) i płyta po jakimś czasie się znudzi, ale jednak nie jest to jego granie takie zupełnie 'kotletowe'.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podchodzi mi Los Angeles Guitar Quartet (nie wiem, czy pojawił się w tym wątku już).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najnowszy Pat Metheny...

 

A i CGT i LAGQ to smakowite kąski!

 

We Wrocławiu ma być Gitara2011 i zapowiadają wielu znakomitych gitarzystów - zapraszam! Wrocław miasto spotkań -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

muzyka łagodzi obyczaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Antonio Forcione

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.