Skocz do zawartości
IGNORED

Spis powszechny .


KALIBER

Rekomendowane odpowiedzi

PESEL osoby spisanej jest przesuwany z bazy : do spisu do zbioru spisany . A dane z spisu do wyniku . Osobno.

Nikt nie jest w stanie sprawdzić podanych danych szczególnie że są one anonimowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było takiego spisu wtedy w Rzymie .A pomysł aby każdy na ten czas udał się do swego miejsca urodzenia jest absurdalny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się, tak z ciekawości, żeby zobaczyć jakie będą pytania i ile czasu to zajmuje i o dziwo - szybko się z tym spisem uporałem. Tyle, że po zatwierdzeniu nie mam podglądu na swoje odpowiedzi i możliwości ew. korekty.
Jak gdzieś się pomyliłem nieświadomie, to nie mogę już tego poprawić, bo nawet nie mam wglądu do całej tej ankiety.

Jakaś straszna lipa...później ktoś to sprawdzi i jak coś się nie będzie zgadzać, to zarzuci mi kłamstwo i wlepi karę.

Tak to ma działać? 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karę możesz w najgorszym wypadku zaliczyć po uporczywym uchylaniu się od spisu w ogóle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.05.2021 o 15:52, soundchaser napisał:

Zalogowałem się, tak z ciekawości, żeby zobaczyć jakie będą pytania i ile czasu to zajmuje i o dziwo - szybko się z tym spisem uporałem. Tyle, że po zatwierdzeniu nie mam podglądu na swoje odpowiedzi i możliwości ew. korekty.
Jak gdzieś się pomyliłem nieświadomie, to nie mogę już tego poprawić, bo nawet nie mam wglądu do całej tej ankiety.

Jakaś straszna lipa...później ktoś to sprawdzi i jak coś się nie będzie zgadzać, to zarzuci mi kłamstwo i wlepi karę.

Tak to ma działać? 😉

Art. 51 Konstytucji, pkt. 4

"Każdy ma prawo do żądania sprostowania oraz usunięcia informacji nieprawdziwych, niepełnych lub zebranych w sposób sprzeczny z ustawą."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, kto przygotował tę ankietę, musiał być wrednym, pisiorskim, antyedukacyjnym dupkiem.

Moja żona jest nauczycielką w szkole podstawowej- w pkt nt działalności zakładu gdzie pracuje, NIE MA NAUCZANIA, KSZTAŁCENIA, CZY EDUKACJI. Trzeba wpisać "inna działalność" i dopiero tam jest nauczanie.

Widać, że autor ankiety, w szkołę to tylko kamieniami rzucał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona nie znalazła , jest kilkadziesiąt zawodów około pedagogicznych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marek-1969

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2021 o 18:23, marek-1969 napisał:

Karę możesz w najgorszym wypadku zaliczyć po uporczywym uchylaniu się od spisu w ogóle.

bzdura 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spisałem przez net . Spisałem też matkę i ciotkę . Trza tym mniej kumatym z komputerem pomóc, żeby nie łazili , nie dzwonili po jakiś urzędach . Tak czy siak prosta sprawa , kilkadziesiąt  pytań o jakieś pierdoły typu czym jaram w piecu , czy mam kochankę itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, berkut napisał:

Ja się spisałem przez net . Spisałem też matkę i ciotkę . Trza tym mniej kumatym z komputerem pomóc, żeby nie łazili , nie dzwonili po jakiś urzędach . Tak czy siak prosta sprawa , kilkadziesiąt  pytań o jakieś pierdoły typu czym jaram w piecu , czy mam kochankę itp.

I po co ?  A doopke wypiales do igly ? Zeby byc poprawny politycznie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KARAWAN290
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KARAWAN290 napisał:

I po co ?  A doopke wypiales do igly ? Zeby byc poprawny politycznie?

Poprawanie polityczni z kim? Nie widzę żadnego połączenia z polityka . Wpisałem się  bo coś piszą o karach pieniężnych  , mi nie przeszkadzają takie pytania jak na spisie . Z 10 lat temu też był taki spis , ani mnie to ziębi, ani grzeje . Co do szczepienia, to szczepię się -jest za darmochę , mam blisko , żadnych problemów nie widzę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, berkut napisał:

Poprawanie polityczni z kim? Nie widzę żadnego połączenia z polityka . Wpisałem się  bo coś piszą o karach pieniężnych  , mi nie przeszkadzają takie pytania jak na spisie . Z 10 lat temu też był taki spis , ani mnie to ziębi, ani grzeje . Co do szczepienia, to szczepię się -jest za darmochę , mam blisko , żadnych problemów nie widzę .

co za ludzie ja pierrrr , wysmaruj się gnojem , ot tak poprostu najlepiej świnskim a co ci tam przeciez to nic nie szkodzi 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KARAWAN290 napisał:

co za ludzie ja pierrrr , wysmaruj się gnojem , ot tak poprostu najlepiej świnskim a co ci tam przeciez to nic nie szkodzi 

A tak spytam z ciekawości . Ile masz lat ? jakie jest twoje wykształcenie? To anonimowe pytania , nie jestem z GUSu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, berkut napisał:

A tak spytam z ciekawości . Ile masz lat ? jakie jest twoje wykształcenie? To anonimowe pytania , nie jestem z GUSu.

jak bedziesz na forum od 15 lat np to ci odpowiem , napisz za 15 lat 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, berkut napisał:

Ok poczekam .

i wysmaruj sie gnojem to tak na zapas , wyspowiadales sie już rządowi , przyjmiesz trucizne w dooopsko to co ci leży zeby sobie mordy gównem nie wysmarowac ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KARAWAN290 napisał:

i wysmaruj sie gnojem to tak na zapas , wyspowiadales sie już rządowi , przyjmiesz trucizne w dooopsko to co ci leży zeby sobie mordy gównem nie wysmarowac ? 

Żeby kogoś obrazić, trzeba to umieć zrobić . Jest to też pewnego rodzaju umiejętność . Ty jej nie posiadasz , twoje starania są daremne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, berkut napisał:

Żeby kogoś obrazić, trzeba to umieć zrobić . Jest to też pewnego rodzaju umiejętność . Ty jej nie posiadasz , twoje starania są daremne. 

przeciez ja cie nie obrażam , ciebie nie da sie obraźić , zdjecie w avatarze wystarczy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KARAWAN290 napisał:

I po co ?  A doopke wypiales do igly ? Zeby byc poprawny politycznie?

A tam gowno jest w tym spisie... Ze co, podasz w jakim zawodzie pracowales, jakie wyksztalcenie i ile pokoi masz w domu.  Nic wiecej tam nie ma. 

A religia czy zdrowie - mozna pytania pominac. 

 

Wiecej ludzie straszyli tym spisem niz to warte. Jak dla mnie taki spis bez sensu. Rok temu mialem spis rolny, tamten byl bardziej zoorganizowany i bardziej szczegolowy. 

 

Wiec smialo mozna sie tam zalogowac, wypelnic, nawet posciemniac i wyslac. 

 

Rownie dobze mogli za nas ten spis zrobic ZUS i Gmina. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam gowno jest w tym spisie... Ze co, podasz w jakim zawodzie pracowales, jakie wyksztalcenie i ile pokoi masz w domu.  Nic wiecej tam nie ma. 
A religia czy zdrowie - mozna pytania pominac. 
 
Wiecej ludzie straszyli tym spisem niz to warte. Jak dla mnie taki spis bez sensu. Rok temu mialem spis rolny, tamten byl bardziej zoorganizowany i bardziej szczegolowy. 
 
Wiec smialo mozna sie tam zalogowac, wypelnic, nawet posciemniac i wyslac. 
 
Rownie dobze mogli za nas ten spis zrobic ZUS i Gmina. 
A co jest do zatajania w kwestii religii i zdrowia, żeby te pytania pomijać ? To wstyd być zdrowym ateistą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, remak123 napisał:

A co jest do zatajania w kwestii religii i zdrowia, żeby te pytania pomijać ? To wstyd być zdrowym ateistą ?

Jak sam widzisz, niektorzy wyzej maja bol dupy na sama mysl ze trzeba cokolwiek wypelnic... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 35

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.