Skocz do zawartości
IGNORED

Społeczeństwo bezgotówkowe - koszmar nadciąga.


mocal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Mikelas76 napisał:

Mnie to bardzo itytuje, a nawet fqrwia ze idziemy jak to bydlo na rzeź. Tak jakbysmy sie juz z tym pogodzili. 

Przeciez to wszystko ma duza szanse sie ziscic. 

Bedzie mozna wszystkich kontrolowac i w ulamku sekundy ukarac za cos co zdaniem rzadzacych powinno sie karac. 

A wyobrazacie sobie skasowanie osoby. Kilka ruchow w kilku programach i nie ma Ciebie. Wyrzuca Cie z wynajmowanego mieszkania, nie wpuszcza do pracy i giniesz z glodu, lub pakuja Ciebie w busa i jedziesz do obozu OSTATECZNEGO, bo sie za duzo buntowales. I nikt po Tobie nie zaplacze bo Ciebie juz nie bedzie, po prostu.

Najlepsze to sa hasla "nic nie bedziesz mial a bedziesz szczesliwy". Juz to zaczynaja wprowadzac, za chwile mało kto dostanie kredyt. W zeszlym tygodniu chyba na ZETCE wypowiadala sie pani ekspert z ktoregos z bankow. Szla w swoich wypowiedziach w takie tony:

-żylismy zbyt swobodnie

-za duzo wydajemy

-nie powinnismy brac tyle kredytow, bo nas na nie nie stac

-musimy zmienic sposob myslenia

Mi sie zapala takie jebitne czerwone swiatlo bo takie wypowiedzi to sa chyba odgornie pisane przez globalistow. 

Jeszcze nie teraz ale wkrótce ludzie otworza oczy troche szerzej, oby nie bylo za pozno. 

To jest nie do pomyslenia, nie chce dozyc takich czasow.

"nic nie bedziesz mial a bedziesz szczesliwy".

ale ktos bedzie mial to co Tobie odebrano.

to cos nie zniknie o tak sobie.samochod.mieszkanie.dom .sprzet audio....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, misiomor napisał:

Jak będę musiał to stracę jakąś część wolności. Wybór jest lepszy niż monopol jednej opcji.

Pieniądz elektroniczny ma zasadniczą wadę - co jeżeli system uzna że należy mnie wykluczyć i kiedyś wsadzam kartę, a ona nie działa. I nawet nie ma kogo spytać dlaczego.

Ale dokładnie teraz, dzisiaj masz do czynienia z taką sytuacją.
Załóżmy że masz w kieszeni 500zł. Zrobiłeś jakieś zakupy (np. 2 kilo czereśni), skończyły ci się banknoty i co robisz? Ano idziesz wypłacić pieniądze. I nie ważne czy w okienku u Pani Kasi, czy z bankomatu. I tu pojawia się twój problem - jeżeli system uzna że należy mnie wykluczyć i kiedyś wsadzam kartę, a ona nie działa. I nawet nie ma kogo spytać dlaczego.

Żyjemy z tym na co dzień nie zdając sobie z tego sprawy. Dostawcy usług i towarów wiedzą o nas wszystko, tylko my żyjemy w słodkiej nieświadomości i uważamy się za sprytnych, zabezpieczonych.

Powinniśmy spojrzeć na to szerzej niż z naszej, "podstarzałej" perspektywy. Zmiana pokoleniowa wymusza zmiany systemowe, w tym sposobu płatności. Dzisiaj nawet w małym wiejskim sklepie zapłacimy kartą, a największe korzyści ma właściciel - rozmawiałem o tym z zaprzyjaźnioną właścicielką takiego sklepu - ma większe obroty (ludzie wolą płacić karcą, czy telefonem), nie odwozi gotówki do banku co 2 dni, nie jeździ do banku po drobniaki do wydawania, nie ma pomyłek przy liczeniu, itd.

Młodzi ludzie używają tylko pieniądza elektronicznego.

Oczywiście też jestem zwolennikiem wyboru, ale chyba tego procesu nie zatrzymamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem mialem transakcje za pomoca karty.nie udalo sie tak jak chcialem.trzeba bylo uruchomioc wyjscie awaryjne.

cudem sie udalo.

moim zdaniem musi istniec i gotowka i to uj wie co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Allmr said:

Ale dokładnie teraz, dzisiaj masz do czynienia z taką sytuacją.
Załóżmy że masz w kieszeni 500zł. Zrobiłeś jakieś zakupy (np. 2 kilo czereśni), skończyły ci się banknoty i co robisz? Ano idziesz wypłacić pieniądze. I nie ważne czy w okienku u Pani Kasi, czy z bankomatu. I tu pojawia się twój problem - jeżeli system uzna że należy mnie wykluczyć i kiedyś wsadzam kartę, a ona nie działa. I nawet nie ma kogo spytać dlaczego.

Żyjemy z tym na co dzień nie zdając sobie z tego sprawy. Dostawcy usług i towarów wiedzą o nas wszystko, tylko my żyjemy w słodkiej nieświadomości i uważamy się za sprytnych, zabezpieczonych.

Powinniśmy spojrzeć na to szerzej niż z naszej, "podstarzałej" perspektywy. Zmiana pokoleniowa wymusza zmiany systemowe, w tym sposobu płatności. Dzisiaj nawet w małym wiejskim sklepie zapłacimy kartą, a największe korzyści ma właściciel - rozmawiałem o tym z zaprzyjaźnioną właścicielką takiego sklepu - ma większe obroty (ludzie wolą płacić karcą, czy telefonem), nie odwozi gotówki do banku co 2 dni, nie jeździ do banku po drobniaki do wydawania, nie ma pomyłek przy liczeniu, itd.

Młodzi ludzie używają tylko pieniądza elektronicznego.

Oczywiście też jestem zwolennikiem wyboru, ale chyba tego procesu nie zatrzymamy.

Jak Ruscy ruszyli na Ukrainę, u nas skończyły się pieniądze w bankomatach. Ludzie wiedzą co jest bardziej niezawodne.

System gotówkowy to takie trochę zabezpieczenie jak wojsko. Słyszałem iluś mędrków mówiących, że powinniśmy zlikwidować armię, bo tylko kosztuje, a przed Ruskimi nas i tak nie obroni. Dziś widać ile mieli racji.

W razie dużego kryzysu gotówka może pomóc nam nie cofnąć się do epoki kamienia. Do tego stanowi zaporę przed totalitarnym wykluczeniem przez system. A koszty są jednak niewielkie.

PS. Byłem niedawno na pewnej imprezie. Jednym z rekwizytów były pliki falsyfikatów (prawilnych, oznaczonych) banknotów studolarowych. Obecne tam dzieci z wielką energią podbierały owe papierki. Więc może nie jest tak najgorzej pod wzgledem priorytetów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, misiomor napisał:

Jak Ruscy ruszyli na Ukrainę, u nas skończyły się pieniądze w bankomatach. Ludzie wiedzą co jest bardziej niezawodne.

System gotówkowy to takie trochę zabezpieczenie jak wojsko. Słyszałem iluś mędrków mówiących, że powinniśmy zlikwidować armię, bo tylko kosztuje, a przed Ruskimi nas i tak nie obroni. Dziś widać ile mieli racji.

W razie dużego kryzysu gotówka może pomóc nam nie cofnąć się do epoki kamienia. Do tego stanowi zaporę przed totalitarnym wykluczeniem przez system. A koszty są jednak niewielkie.

PS. Byłem niedawno na pewnej imprezie. Jednym z rekwizytów były pliki falsyfikatów (prawilnych, oznaczonych) banknotów studolarowych. Obecne tam dzieci z wielką energią podbierały owe papierki. Więc może nie jest tak najgorzej pod wzgledem priorytetów.

Ludzie wiedzą co jest bardziej niezawodne ale kompletnie  nic nie robią w kierunku żeby to zmienić.

A w zasadzie wszystko robią w  żeby  gotówka znikła w całości z rynku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2022 o 08:49, Allmr napisał:

Ale dokładnie teraz, dzisiaj masz do czynienia z taką sytuacją.

Żyjemy z tym na co dzień nie zdając sobie z tego sprawy. Dostawcy usług i towarów wiedzą o nas wszystko, tylko my żyjemy w słodkiej nieświadomości i uważamy się za sprytnych, zabezpieczonych.

Powinniśmy spojrzeć na to szerzej niż z naszej, "podstarzałej" perspektywy. Zmiana pokoleniowa wymusza zmiany systemowe, w tym sposobu płatności. Dzisiaj nawet w małym wiejskim sklepie zapłacimy kartą, a największe korzyści ma właściciel - rozmawiałem o tym z zaprzyjaźnioną właścicielką takiego sklepu - ma większe obroty (ludzie wolą płacić karcą, czy telefonem), nie odwozi gotówki do banku co 2 dni, nie jeździ do banku po drobniaki do wydawania, nie ma pomyłek przy liczeniu, itd.

Młodzi ludzie używają tylko pieniądza elektronicznego.

Oczywiście też jestem zwolennikiem wyboru, ale chyba tego procesu nie zatrzymamy.

Załóżmy że masz w kieszeni 500zł. Zrobiłeś jakieś zakupy (np. 2 kilo czereśni), skończyły ci się banknoty i co robisz? Ano idziesz wypłacić pieniądze. I nie ważne czy w okienku u Pani Kasi, czy z bankomatu. I tu pojawia się twój problem - jeżeli system uzna że należy mnie wykluczyć i kiedyś wsadzam kartę, a ona nie działa. I nawet nie ma kogo spytać dlaczego.

Zawsze wówczas mogę sięgnąć do tzw. skarpety, słoika lub małego sejfu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w Norwegii nie można zapłacić karta, obecnie w Niemczech w większości sklepach karta sie nie zapłaci, bo jest jakaś ogólnokrajowa awaria.

Podejrzewam ze Putin chce wszystkich zmusić żeby wszystkie płatności w EU były w rublach i być może obecnie wszystkie terminale są przestawiane za pomocą rosyjskich hakerów  na płatność w rublach. Rubel idzie mocno w gore! 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam w automacie na ławę na stacji benzynowej  zapłaciłem sobie karta i nie musiałem stać w kolejce do kasy. Bardzo mi się podobało. 🙂 Ale rozumiem strach przed karta, bo trzeba umieć czytać i jeszcze zrozumieć. Nawet prezes nie ma karty..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2022 o 21:00, jar1 napisał:

A ja tam w automacie na ławę na stacji benzynowej  zapłaciłem sobie karta i nie musiałem stać w kolejce do kasy. Bardzo mi się podobało. 🙂 Ale rozumiem strach przed karta, bo trzeba umieć czytać i jeszcze zrozumieć. Nawet prezes nie ma karty..

Widzę problemy z właściwa interpretacja słowa pisanego, podobno polecają na tą przypadłość lecytynę nawet dla umiejących czytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2022 o 09:01, misiomor napisał:

Słyszałem iluś mędrków mówiących, że powinniśmy zlikwidować armię, bo tylko kosztuje, a przed Ruskimi nas i tak nie obroni. Dziś widać ile mieli racji.

I co? 

Obroniła nas?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2022 o 21:00, jar1 napisał:

A ja tam w automacie na ławę na stacji benzynowej  zapłaciłem sobie karta i nie musiałem stać w kolejce do kasy. Bardzo mi się podobało. 🙂 Ale rozumiem strach przed karta, bo trzeba umieć czytać i jeszcze zrozumieć. Nawet prezes nie ma karty..

Czytanie nie polega na mechanicznym składaniu liter w całość , ale na zrozumienie tego jaką wiadomość przekazuje wyrażenie lub całe zdanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Tyrion.L napisał:

Czytanie nie polega na mechanicznym składaniu liter w całość , ale na zrozumienie tego jaką wiadomość przekazuje wyrażenie lub całe zdanie

Wyznawcy terii spiskowych mają jedynie do przekazania "jeju, co to będzie, co to będzie". 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2022 o 21:00, jar1 napisał:

A ja tam w automacie na ławę na stacji benzynowej  zapłaciłem sobie karta i nie musiałem stać w kolejce do kasy. Bardzo mi się podobało. 🙂 Ale rozumiem strach przed karta, bo trzeba umieć czytać i jeszcze zrozumieć. Nawet prezes nie ma karty..

 

 Wszystko jest pięknie dokąd nie wyłączą Ci karty lub uniemożliwią Ci zakup lub wybranie kwoty  innej niż np. 10 zł

Wtedy twoje środki możesz sobie wsadzić w d ....... i zdechniesz z głodu bo nieczynna karta na niewiele Ci się zda.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, djedryk napisał:

 

 Wszystko jest pięknie dokąd nie wyłączą Ci karty lub uniemożliwią Ci zakup lub wybranie kwoty  innej niż np. 10 zł

Wtedy twoje środki możesz sobie wsadzić w d ....... i zdechniesz z głodu bo nieczynna karta na niewiele Ci się zda.

 

 

Nie rozumiem tego zacięcia (także z kilku postów powyżej) , z serii "jak wyłączą ci kartę..."itd.
Bo rozumiem, że macie w skarpetach niezliczone ilości gotówki, które pozwolą wam przetrwać niezliczoną ilość dni i miesięcy?

Karta to tylko kawałek plastiku, narzędzie. Jeżeli tzw. system uzna, że nie będziesz miał dostępu do kasy, to nie ma znaczenia, czy to będzie wypłata z bankomatu, płatność kartą, przelew, blik, scan oka, czy inne bardziej wydumane systemy identyfikacji. A pieniądz papierowy to co to jest? Nie jest to umowna forma płatności?

Kolegom przerażonym możliwościom śledzenia, np zakupów polecam rozmowę z jakimś fachowcem z brażny e-commerce. Zdziwicie się ile wiedzą o nas, jak wygląda wymiana informacji i tworzenie algorytmów zakupowych.  A kto dostarcza te wszystkie dane? My i tylko my.

Jedyną ucieczką przed pieniądzem elektronicznym jest powrót do handlu wymiennego i płatność kruszcami. Zawsze mamy do czynienia z taką sytuacją w czasie wojny. Jeszcze rok temu byśmy powiedzieli, że to niemożliwe, a dzisiaj?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Allmr napisał:

Nie rozumiem tego zacięcia (także z kilku postów powyżej) , z serii "jak wyłączą ci kartę..."itd.
Bo rozumiem, że macie w skarpetaod złota ?ch niezliczone ilości gotówki, które pozwolą wam przetrwać niezliczoną ilość dni i miesięcy?

Karta to tylko kawałek plastiku, narzędzie. Jeżeli tzw. system uzna, że nie będziesz miał dostępu do kasy, to nie ma znaczenia, czy to będzie wypłata z bankomatu, płatność kartą, przelew, blik, scan oka, czy inne bardziej wydumane systemy identyfikacji. A pieniądz papierowy to co to jest? Nie jest to umowna forma płatności?

Kolegom przerażonym możliwościom śledzenia, np zakupów polecam rozmowę z jakimś fachowcem z brażny e-commerce. Zdziwicie się ile wiedzą o nas, jak wygląda wymiana informacji i tworzenie algorytmów zakupowych.  A kto dostarcza te wszystkie dane? My i tylko my.

Jedyną ucieczką przed pieniądzem elektronicznym jest powrót do handlu wymiennego i płatność kruszcami. Zawsze mamy do czynienia z taką sytuacją w czasie wojny. Jeszcze rok temu byśmy powiedzieli, że to niemożliwe, a dzisiaj?

 

Gadasz gadasz gadasz a czym różni się $ od złota ? - niczym. podczas wojny jak i w normalnym życiu najważniejsza jest woda i jedzenie.

Widać to jak w zastraszającym tempie w ciągu kilku lat wszystko podrożało.

Ludzie   nażarli  się  🙂   konsumpcją materialną przez ostatnie 30 lat i teraz można ich doić na wszystkich frotach w których  nie mają kompletnie nic do gadania tylko płacić daninę od życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest inflacja zeby wydoic ludzi , którzy przez ostatnie dziesiąt lat czegoś się  dorobili

Jeszcze zaraz doczekamy konfiskaty majątków bo przecież inflacja domu nie zeżre 

Co nie skonfiskują to opodatkuja

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, djedryk napisał:

 

 Wszystko jest pięknie dokąd nie wyłączą Ci karty lub uniemożliwią Ci zakup lub wybranie kwoty  innej niż np. 10 zł

Wtedy twoje środki możesz sobie wsadzić w d ....... i zdechniesz z głodu bo nieczynna karta na niewiele Ci się zda.

 

 

zawsze mozna zeżreć karte...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, djedryk napisał:

Gadasz gadasz gadasz a czym różni się $ od złota ? - niczym. podczas wojny jak i w normalnym życiu najważniejsza jest woda i jedzenie.

Widać to jak w zastraszającym tempie w ciągu kilku lat wszystko podrożało.

Ludzie   nażarli  się  🙂   konsumpcją materialną przez ostatnie 30 lat i teraz można ich doić na wszystkich frotach w których  nie mają kompletnie nic do gadania tylko płacić daninę od życia.

Jeżeli nie rozumiesz czym się różni dolar od złota w czasie wojny to znaczy, że nic nie rozumiesz z ekonomii. Dolar zresztą nie jest dobrym przykładem, bo to najsilniejsza waluta, ale spróbuj sobie wyobrazić ile będzie warte PLN i złoto?
Oprócz finansów podciągnij się trochę z historii. Tam są wszystkie odpowiedzi.
Możesz też spróbować ogarnąć, dlaczego poszczególne państwa mają zdywersyfikowane  rezerwy, m.in. w $ i złocie.

No chyba, że w twoim świecie za schronienie, wodę i jedzenie zapłacisz uśmiechem. Wątpię, żeby sprzedający się zgodził, ale próbuj. Jak myślisz w czym będzie oczekiwał zapłaty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Premier wybrał  obligacje a nie  złoto 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Salwador ma problemy z BTC, chociaż słowo problem pasuje tu jak nazwanie katastrofy  w ruchu lądowym lekką stłuczką. Załamanie na rynku kryptowalut to wielka tragedia dla wielu inwestorów, którzy postanowili swoje oszczędności włożyć właśnie w ten typ aktywów. Jednak z punktu widzenia całego państwa, które postanowiło postawić wszystko na Bitcoina, jest to prawdziwa katastrofa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zmierza do zastąpienia klasycznego wynagrodzenia za pracę wysoko oprocentowanym kredytem , udzielanym i częściowo umarzalnym za super ciężką i super wydajną pracę , którą oceniać będą banki za pośrednictwem pracodawców , którzy będą żyć z pracowniczych procentów kredytowych . Obrót bezgotówkowy to forma przejściowa do tego super niewolnictwa.

W dniu 5.06.2022 o 10:53, jar1 napisał:

Walutą powinien być chrust. 

Raczej spirytus , albo gorzała , tak jak za komuny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wojtek 1959
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2022 o 08:03, Wojtek 1959 napisał:

To wszystko zmierza do zastąpienia klasycznego wynagrodzenia za pracę wysoko oprocentowanym kredytem , udzielanym i częściowo umarzalnym za super ciężką i super wydajną pracę , którą oceniać będą banki za pośrednictwem pracodawców , którzy będą żyć z pracowniczych procentów kredytowych . Obrót bezgotówkowy to forma przejściowa do tego super niewolnictwa.

Raczej spirytus , albo gorzała , tak jak za komuny. 

Cały zachód i Ameryka od wielu lat działa według bardzo podobnego scenariusza.

Korporacje niskie podatki, kredyty 0% a prywaciarza zwykłego obywatela doi się wysokimi podatkami i kredytami.

Wszystko na kredyt, mieszkanie samochód a Ci co nie chcą być uzależnieni od kredytu wynajmują lub kupują za gotówkę.

W USA nie mając historii kredytowej jesteś  niewiarygodnym człowiekiem w oczach banku.

Ten kto myśli i działa inaczej niż spacyfikowany kredytobiorca  jest uznawany za wroga 🙂

Pracodawcy są w  zmowie  szczególnie duże firmy korporacyjne, dotyczy to zarobków i warunków pracy itp.

Każda firma korporacyjna działa bardzo podobnie.

Musisz być wybitnie uzdolniony i ponadprzeciętny żebyś to ty stawiał warunki w takich firmach.

Inni pozostali są traktowani jak piąte koło u wozu z kredytem do spłacenia.

UE to twór który doi  przeciętnego obywatela z pieniędzy, po to potrzebują nowych krajów do wspólnoty.

 

To co UE daje jest iluzoryczne czyli pieniądze w większości na duży oprocentowany kredyt za  spełnienie narzuconych tam warunków.

Stare kraje UE z tego najwięcej  korzystają.

Kraj w UE szybciej się w teorii rozwija kosztem dużo wyższych kosztów.

Wystarczy mieć pieniądze pod różną postacią i to ty wtedy dyktujesz warunki.

Zmuszanie i przymus trzymania gotówki w banku, transakcje  przez wszystkie instytucje na 0 %  i kredyt z własnych oszczędności na np. 10% 🙂

Mając dokładne dane ile ludzie mają kasy można wszystkim sterować.

 

Czym różni się klient gołodupiec który chce wziąć kredyt, od klienta z kasą który bierze kredyt i od klienta który kupuje za gotówkę.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.