Skocz do zawartości
IGNORED

Przewód zasilający DIY wypełnienie śrutem


rawracer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, tedi02 napisał:

Oj ,to sprzedam wszystko ,kupię sobie booboxa i dostosuje się do twoich zaleceń, będę się rozkoszował brzmieniem ,😁

Miałem na myśli różne dziwne pomysły, kolumn i wzmaka nie sprzedawaj 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, tedi02 said:

Im czystszy przewodnik dajesz, nawet ten 3 cm ,tym bardziej pozytywny efekt jest ,nieważne czy wzmak ,źródło

Z tego by wynikało że każdy w domu ma inny dźwięk bo inna długość/jakośc przewodów do elektrowni - skoro 3cm robią różnice. 

Jakim cudem komputery w ogóle działają? Jeśli w audio 3cm maja znaczenie to co dopiero się dzieje jak procesory, magistrale o szybkosciach GHz. Może jak się da przewód zasilający złoty to komputer będzie działał szybciej? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, właśnie wstałem i z ciekawości zajrzałem. Prawda jest taka, że największe zmiany w naszych systemach daje zmiana okablowania ale wewnątrz wzmacniacza. Począwszy od poprowadzenia odpowiednich "drutów" od gniazda zasilania we wzmacniaczu, właściwego podłączenia do transformatora zasilającego, podłączenia sygnału od gniazdek cinch do układu wzmacniacza i na końcu samych terminali głośnikowych. W tych miejscach, używając - najczęściej empirycznie - połączeń  z czystej miedzi lub srebra, ekranowanych lub nie - tu  uzyskamy najwięcej. O dobrej jakości gniazd i wtyków nie wspomnę. Potem interkonekty oraz głośnikowe i na samym końcu bawiłbym się kablem zasilającym, jako wisienką na torcie. I jeżeli słychać wpływ kabla zasilającego to znaczy, że mamy najbardziej optymalny system....  TYLKO DLA KOGO???

Panowie, spieranie się czy słychać, czy nie słychać niema sensu bo są wakacje - akurat teraz. Wszystko w audio jest synergią i można coś zrobić bez kompromisów, dobrze albo zwyczajnie a to już robi różnicę...

Wracam do "urlopowania się" i może dzisiaj jakieś odgrody machnę sobie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm to: niewiedza dlaczego gra, a gra - pełnia szczęścia

Audioholizm to: wiedza dlaczego gra, a nie gra -dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Daniel_68412 napisał:

Z tego by wynikało że każdy w domu ma inny dźwięk bo inna długość/jakośc przewodów do elektrowni - skoro 3cm robią różnice. 

Jakim cudem komputery w ogóle działają? Jeśli w audio 3cm maja znaczenie to co dopiero się dzieje jak procesory, magistrale o szybkosciach GHz. Może jak się da przewód zasilający złoty to komputer będzie działał szybciej? 

Nie gdybaj ,tylko spróbuj, to prostsze .Później napisz ,tak u mnie nie ma wpływu, sprawdziłem.  A czy u kogoś jest? Nie wiem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Just now, tedi02 said:

Nie gdybaj ,tylko spróbuj, to prostsze .Później napisz ,tak u mnie nie ma wpływu, sprawdziłem.  A czy u kogoś jest? Nie wiem .

Jestem inżynierem - dzięki fizyce i nauce zarabiam na chlebek. Jeśli kabel zasilający by mógł mieć wpływ nie istniała by cywilizacja.

Kiedys za parę lat jak się uda przejść na emeryturę będę proponował zakłady o grubsza kasę w ślepym teście. Póki co trochę szkoda mi na to życia. Piszę to głównie po to żeby osoby które zaczynają nie traciły bez sensu kasy. To że ktoś siedzi na gałęzi pt golimy naiwniaków to wiadomo że nie przekonam - szczególnie obecnie jak chude czasy idą dla kombinatorów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w jakim temacie piszesz ? To pierwsze ,drugie skoro nie masz pojęcia, po co piszesz ,po trzecie wplyw kabla zasilającego w audio jaki ma wpływ na cywilizacje ,a po czwarte nie martw się o czyjaś kieszeń,.Merytorycznie coś kolega napisze jeszcze ? 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, tedi02 said:

Wiesz w jakim temacie piszesz ? To pierwsze ,drugie skoro nie masz pojęcia, po co piszesz ,po trzecie wplyw kabla zasilającego w audio jaki ma wpływ na cywilizacje ,a po czwarte nie martw się o czyjaś kieszeń,.Merytorycznie coś kolega napisze jeszcze ?

Typowe dla ludzi którzy nie mają argumentow jest uciekanie się do:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja ciebie nie obrażam ani nie atakuje tylko odnoszę się do teorii które są przedstawiane jako fakty a są zwykła opinia.

Mam pojęcie - jestem inżynierem i pisze z pełną świadomością: kabel zasilający nie ma prawa mieć technicznego wpływu na brzmienie. Bez względu czy włożysz mu śrut, pasze, jony srebra czy jedwab. Wrzucałem wyżej filmik gdzie inżynier który całe swoje zawodowe życie spędził na projektowaniu zasilaczy - obejrzyj warto. Wyśmiewaniem ani powtarzaniem swojej opinii nic nie wskórasz - póki co jedyne co przedstawiłeś z uporem maniaka to że 3cm grają rolę ale sieć do elektrowni już nie? Czekam na coś merytorycznego z uśmiechem na twarzy 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Zaczęło się... 😉

 

Ciekawi mnie jak wielu z nas tutaj zarabia na chleb umiejętnościami "miękkimi"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minutes ago, tedi02 said:

Konkrety ,kolego ,konkrety ,a ja jestem doktorem ,nie zabieraj głosu w temacie w którym nie  masz nic do powiedzenia !

Dałem już wiele konkretów a ty bijesz puste posty. Pierwszy najważniejszy to fizyka. Drugi to film wyżej gdzie masz wszystko ładnie wyłożone. Trzeci twoje rozemocjonowanie świadczące o dysonansie poznawczym. Wklejam kolejny konkret:

 

19 minutes ago, ASURA said:

Rolnictwa?

To bez znaczenia - każdy inżynier rozumiejący podstawy maty i fizyki zrozumie jak głupia jest teza o technicznym wpływie kabla zasilającego na dźwięk - wystarczy na spokojnie obejrzeć film z "kiss analog". Też się udziela koledze szukanie argumentacji w atakach personalnych? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Daniel_68412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Daniel_68412 napisał:

 

Tobbez znaczenia - każdy inżynier rozumiejący podstawy maty i fizyki zrozumie jak głupia jest teza o technicznym wpływie kabla zasilającego na dźwięk

Tak podejrzewałem ale o RLC nie słyszał, materiałoznawstwie nie wiedział Mikro i makro zjawiskach fizycznych nie ma pojęcia…

 

Poczytaj sobie jak działa sieć energo elektryczna i zobacz ile inni inżynierowie muszą w jej systemie wslczyć co by u użytkownika końcowego były jakieś sensowne stałe warunki zasilania przyłącza końcowego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, ASURA said:

Tak podejrzewałem ale o RLC nie słyszał, materiałoznawstwie nie wiedział Mikro i makro zjawiskach fizycznych nie ma pojęcia…

Chętnie się douczę - poproszę linki do artykułów naukowych. Bo o zjawiskach kwantowych przy gotowaniu wody już było. Bardzo lubiłem sobie czytać książki Einsteina za młodu. Z fizyki zawsze byłem dobry więc chętnie poznam te tajniki - kolega śledzi słynna sprawę poruszona przez:

? Czy tylko tak rzuca hasłami żeby przestraszyć? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, ASURA said:

Poczytaj sobie jak działa sieć energo elektryczna i zobacz ile inni inżynierowie muszą w jej systemie wslczyć co by u użytkownika końcowego były jakieś sensowne stałe warunki zasilania przyłącza końcowego

Ja nie muszę czytać - pracowałem parę lat dla firmy która robi scade dla zakładów energetycznych w pl. Mam w telefonie numery do ludzi którzy sieci projektują - więcej! byłem nie raz na stacji WN/SN przeżycie życia 😄

Jak ktoś Ci nagadał ze ZE ciężko pracuje to może nie być to do końca prawda hyhy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Daniel_68412 napisał:

Ja nie muszę czytać - pracowałem parę lat dla firmy która robi scade dla zakładów energetycznych w pl. Mam w telefonie numery do ludzi którzy sieci projektują - więcej! byłem nie raz na stacji WN/SN przeżycie życia 😄

Jak ktoś Ci nagadał ze ZE ciężko pracuje to może nie być to do końca prawda hyhy. 

Dalej nie rozumiesz, po prostu odwalałeś bezmyślnie to co cię nauczono. Teraz dla odmiany poszukaj jak energetykę robi się w Austrii i dlaczego ich energetyka jest w EU uważana za wiodącą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Daniel_68412 napisał:

Dałem już wiele konkretów a ty bijesz puste posty. Pierwszy najważniejszy to fizyka. Drugi to film wyżej gdzie masz wszystko ładnie wyłożone. Trzeci twoje rozemocjonowanie świadczące o dysonansie poznawczym. Wklejam kolejny konkret:

 

To bez znaczenia - każdy inżynier rozumiejący podstawy maty i fizyki zrozumie jak głupia jest teza o technicznym wpływie kabla zasilającego na dźwięk - wystarczy na spokojnie obejrzeć film z "kiss analog". Też się udziela koledze szukanie argumentacji w atakach personalnych? 

Nie dałeś żadnego konkretu ,usiłujesz mi wmówić, że jest jedną przewodnią myśl, jak w poprzednim systemie politycznym zwanym komuna.Ostatni raz pytam cie ,testowałeś jakiekolwiek kable zasilajace dla porównania, skoro wydajesz opinie ? J

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, ASURA said:

Dalej nie rozumiesz, po prostu odwalałeś bezmyślnie to co cię nauczono. Teraz dla odmiany poszukaj jak energetykę robi się w Austrii i dlaczego ich energetyka jest w EU uważana za wiodącą

Czyli że żeby dobrze grało trzeba do Austrii jechać? Ok.. Ja serio liczyłem na te artykuły 😞 poczytaj sobie.. Zobacz co znaczy rlc i same ataki personalne czyli argument siły... Jakie to nasze polskie 🙂

13 minutes ago, tedi02 said:

Nie dałeś żadnego konkretu

Dałem ale widocznie nie dotarł 😞 chociaż po emocjach wnosić można że trochę jednak dotarł 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Daniel_68412 napisał:

Czyli że żeby dobrze grało trzeba do Austrii jechać?

Wystarczy poczytać i później skalę makro zastosować u siebie w skali mikro na ostatnich dwóch metrach ale trzeba się najpierw zapoznać z problemami z dostarczaniem prądu w warunkach dużego systemu energetycznego jak się je rozwiązuje i tą wiedzę zastosować w skali mikro tylko że goły inżynier tego nie potrafi jak widać przekształcić mimo zaliczenia matmy i fizy bo do tego jest potrzebna umiejętność pracowania na wiedzy rozproszonej a na żadnej uczelni tego nie uczą bo jest to cecha osobnicza danego człowieka! Jeden potrafi szybko liczyć a drugi świetnie malować obrazy ale obie te cechy rzadko z sobą są razem. To coś jak słuch absolutny który np w Europie ma jedna na 18tysięcy osób

Można mieć bardzo dobrą wiedzę z matmy i fizy ale można nie umieć jej przetworzyć w prozaicznych potrzebach a ktoś inny zamiast to coś liczyć po prostu to zrobi!

Jeśli nie czujesz tematu audio to po prostu nie męcz się tutaj bo widzę chciałbyś coś mądrego napisać ale negacja to nie jest zawsze efektem mądrości.
 

Taki skrót myślowy: możesz patrzeć na krowę i nie będziesz wiedział że to krowa mimo że jesteś inżynierem rolnictwa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ASURA zatem jaki to problem ma prąd w pokonaniu ostatnich 2m których nie miał wcześniej przez dziesiątki kilometrów? Czy to wiedza tajemna tylko dla akolitow?

Przedstawiles wyżej piękny słowotok ale nic z niego nie wynika poza kolejnym atakiem personalnym. 

Żeby było śmieszniej z w/w filmu Veritasium wynika że prąd nie płynie przez przewodnik w takim odczuciu jak to rozumiemy "potocznie". Warto obejrzec. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Daniel_68412 napisał:

zatem jaki to problem ma prąd w pokonaniu ostatnich 2m których nie miał wcześniej przez dziesiątki kilometrów? Czy to wiedza tajemna tylko dla akolitow?

Zmuszę Cię do wysiłku poczytaj o Energetyce w Austrii, podpowiem że dokładnie te same co w skali makro ale na ostatnich dwóch metrach dzieje się to w skali mikro i to szanujący się melomani jak i audiofile słyszą mimo że nie są inżynierami rolnictwa bo słyszenie to właściwość dziedziczna jedynie podciągnięta do wyższych celów treningiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nuż w Austrii też oglądali 😉

2 minutes ago, ASURA said:

Zmuszę Cię do wysiłku poczytaj o Energetyce w Austrii

Link poproszę albo temat do poszukania bo takie coś to trochę zajeżdża kultem lub sekta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Daniel_68412 napisał:

A nuż w Austrii też oglądali 😉

Link poproszę albo temat do poszukania bo takie coś to trochę zajeżdża kultem lub sekta.

Ja pracę nad tym co mnie interesowało odrabiałem sam za tym nie widzę powodu żeby Tobie podrzucać linki i gotowe rozwiązania

Chcesz zrozumieć musisz się sam nauczyć pewnych przemysłowych rozwiązań i nie jest to voodoo

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Daniel_68412 napisał:

Czyli że żeby dobrze grało trzeba do Austrii jechać? Ok.. Ja serio liczyłem na te artykuły 😞 poczytaj sobie.. Zobacz co znaczy rlc i same ataki personalne czyli argument siły... Jakie to nasze polskie 🙂

Dałem ale widocznie nie dotarł 😞 chociaż po emocjach wnosić można że trochę jednak dotarł 😉

Widzisz człowieku, nie testowałeś NIC,a wydajesz opinie ,może zajmij się czymś innym ,wypiekami ciasta , pielęgnacja kwiatów doniczkowych ,zauważ ich codzienny wzrost i opisuj w stosownych periodykach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, ASURA said:

Chcesz zrozumieć musisz się sam nauczyć pewnych przemysłowych rozwiązań i nie jest to voodoo

Idealny przykład samozaprzeczenia w 1 zdaniu. 

Czyli jednak kult... Nauka opiera się na jawności opisu eksperymentu jak i wyników.

Mam tylko nadzieję że to raczej z premedytacją bo jak szczere to pewnego dnia dysonans poznawczy może zaboleć 😉

Just now, tedi02 said:

Widzisz człowieku, nie testowałeś NIC,a wydajesz opinie ,może zajmij się czymś innym ,wypiekami ciasta , pielęgnacja kwiatów doniczkowych ,zauważ ich codzienny wzrost i opisuj w stosownych periodykach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To już grałeś. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nie wymiguj się od odpowiedzi , jeszcze raz pytam ,testowałeś skoro wydajesz taki werdykt ?  

W tej chwili wygląda na to że chcesz zaistnieć w jakikolwiek  sposób, robiąc zadyme .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Daniel_68412 napisał:

Idealny przykład samozaprzeczenia w 1 zdaniu

Przede wszystkim jesteś leń śmierdzący i twoja manipulacja tego nie zmieni

Posypując głowę popiołem od trzydziestu lat czytam bardzo dużo o technice, technologiach, etc. i jakieś rozwiązania są za tym polecam wziąć się do roboty panie inżynierze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest może gdzieś opis taniego kabla komputerowego? Jakie ma właściwości, coś podkreśla? 

Czy on jest punktem odniesienia dla drogich kabli? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja pracę nad tym co mnie interesowało odrabiałem sam za tym nie widzę powodu żeby Tobie podrzucać linki i gotowe rozwiązania
Chcesz zrozumieć musisz się sam nauczyć pewnych przemysłowych rozwiązań i nie jest to voodoo
 
No to dyskusja do zakończenia. Argument "wiem ale nie powiem" nie nadaje się do forum dyskusyjnego - to właściwie jest spam. Chętnie dowiedziałbym się cóż takiego robią w Austrii no i co poprawi kabel za pierdyliard w porównaniu za 100zl na odcinku od gniazdka do wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pataus napisał:

No to dyskusja do zakończenia. Argument "wiem ale nie powiem" nie nadaje się do forum dyskusyjnego - to właściwie jest spam. Chętnie dowiedziałbym się cóż takiego robią w Austrii no i co poprawi kabel za pierdyliard w porównaniu za 100zl na odcinku od gniazdka do wzmacniacza.

Wyobraź sobie że nawet dla osób nie znających języków obcych jest to do ogarnięcia a co dopiero dla inżyniera rolnictwa znającego matematykę i fizykę!
 

Może najpierw poczyta za tym co się dzieje w energetyce w Polsce żeby parametry prądu w sieci ustabilizować skoro na obcy język przy zakuwaniu tych pierwszych nie miał czasu

Dyskusja zaczęła się od tego że rzeczony inżynier? czego? (nie zaprzeczał że rolnictwa ale kto go tam wie?) Podważał że ostatnie dwa metry kabla od gniazdka do elektroniki nie mają wpływu na jakość odbieranego dźwięku za tym proponuje w jego prelekcji co by nam wytłumaczył co jest przeciwko temu!

 

Może zacznijmy od drutów w ścianie i miejsca w którym go mocujemy razem z gniazdkiem i omówi jakie tam zjawiska elektryczne, elektromagnetyczne, chemiczne strukturalne atmosferyczne, etc. zachodzą i w swojej prelekcji dlaczego te dwa ostatnie metry nie mają prawa nic w dźwięku z elektroniki prawa zmienić dojdzie do wtyczki łączącej się z gniazdkiem w elektronice

Jak coś takiego nam wyłuszczy to dopiero będziemy mogli się do tego odnieść i podjąć jakiś spór a nie jak do tej pory jakieś tam linki kogoś zamiast  swojej wiedzy kawa na ławę

Tak że do tej pory to był jego i nie tylko jego spam

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.