Skocz do zawartości
IGNORED

Chcesz doswiadczyc 120dB i 16Hz w kinie domowym ? zapraszam do watku (a wlasciwie to do Piaseczna) :-)


T
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem film na yt gdzie facet testował to zjawisko. Wniosek był taki, ze oczywiscie ekran faluje ale jest to całkowicie niezauwazalne z kanapy. Widac to dopiero jak się stanie przy ekranie i patrzy na niego pod duzym kątem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2023 o 21:39, T napisał:

Wiec jeszcze raz podkresle, ze w 20m2 w ukladzie takim ze energia produkowana przez suby nie jest niwelowana przez pomieszczenie (czyli w tym wypadku 4 suby w ukladzie Weltiego po rogach), nie uslyszysz roznicy pomiedzy PB3000 a PB2000PRO, bo o tym byla mowa 🙂

 

W dniu 17.09.2023 o 22:02, T napisał:

Znaczy wiesz, tak jak mowie jak kasy jest nadmiar to nie zaszkodzi wstawic mocniejsze, ale jak kasy nie jest nadmiar to jako tylne suby nawet PB1000PRO Ci starcza 🙂 Pamietaj ze tylne suby maja za zadania ino poprawic problemy z wplywem modow na czestotliwosci kolo 50-60Hz w 20m2, a przy tylu to byle jaki sub da rade 🙂 Dwa PB3000 ktore masz spokojnie pociagna do 120dB ponizej powiedzmy 30Hz, wiec tak na prawde na tyl potrzebujesz suby ktore daja rade powyzej tego, czyli prawie kazde z rozsadnej polki 🙂

Witam po dłuższej przerwie.

Czy ktoś z tu obecnych jest w stanie potwierdzić doświadczenia "T"?

Sam mam zamiar w końcu zamknąć temat brakujących subwooferów w moim kinie. Do obecnych 2x SB 3000 miały dojść dwa kolejne. Jednak jeśli powyższa teoria jest prawdziwa mógłbym zakupić 2x SB2000. I mam dwa brakujące w cenie jednego  SB3000. Membrana SB2000 to tylko cal mniej. Konstrukcja ta sama. Metraż jak większość prostokąt około 20m. Jeśli zagra tak samo to wole tą kase za drugi SB3000 wydać na przyjemniejsze rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Procz napisał:

 

Witam po dłuższej przerwie.

Czy ktoś z tu obecnych jest w stanie potwierdzić doświadczenia "T"?

Sam mam zamiar w końcu zamknąć temat brakujących subwooferów w moim kinie. Do obecnych 2x SB 3000 miały dojść dwa kolejne. Jednak jeśli powyższa teoria jest prawdziwa mógłbym zakupić 2x SB2000. I mam dwa brakujące w cenie jednego  SB3000. Membrana SB2000 to tylko cal mniej. Konstrukcja ta sama. Metraż jak większość prostokąt około 20m. Jeśli zagra tak samo to wole tą kase za drugi SB3000 wydać na przyjemniejsze rzeczy.

Biorac pod uwage ze 3/4 uzytkownikow tego forum ma u siebie system Weltiego na 4 subach, a 3/4 z tych 3/4 ma go zrobionego wedle mojej teorii mieszania mocniejszych subow ze slabszymi, usiadlbym na Twoim miejscu otwierajac watek aby sie nie ugiac pod ciezarem ilosci rzeczowych odpowiedzi 🙂

Nie zeby pisac oczywiste rzeczy, ale JEDYNYM sposobem na ocene doswiadczen czy ogolnie wiekszosci rzeczy jesli chodzi o sprzet audio, to jest owego posluchanie po prostu 🙂
 Wiec biorac pod uwage ze nikt tu nie ma systemu wedle mojej teorii i nikt z tego forum nie byl u mnie, to bedzie ciezko z tym potwierdzeniem 🙂 No chyba ze chcesz odwiedzic mnie w Piasecznie, to jak w tytule watku, zapraszam 🙂

Wyslalem Ci wiadomosc prywatna tez, w temacie PB2000PRO 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez T

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, T napisał:

Biorac pod uwage ze 3/4 uzytkownikow tego forum ma u siebie system Weltiego na 4 subach, a 3/4 z tych 3/4 ma go zrobionego wedle mojej teorii mieszania mocniejszych subow ze slabszymi, usiadlbym na Twoim miejscu otwierajac watek aby sie nie ugiac pod ciezarem ilosci rzeczowych odpowiedzi 🙂

3/4 może nie ale 1/200 może i  tak  i może się odezwie i napisze. Sam się nie udzielam od długiego czasu gdyż nie mam już potrzeby a gdyby chciał to  razi mnie poziom dyskusji użytkowników takich JVC4k.

Są tu jeszcze starzy wyjadacze jak Xajas, którzy mają coś do powiedzenia w temacie lub inni co z Tobą się zgadzają ale nie widzą potrzeby się udzielania. Może przypadkiem ktoś to przeczyta i podzieli się doświadczeniem. Może...

Podoba mi się jak opisujesz doznania testowania sprzętu poprzez odczucia a nie przez wykresy. To nie matematyka tylko forma zabawy. Wykresy mają pomóc ( jeśli się chce)wyeliminować błędy,które nie zawsze usłyszymy a nie być wyznacznikiem jak ma grać. Tabelka cacy ale na moje ucho nie bardzo. Nie oto chodzi w rozrywce.   Mimo wszystko to co  piszesz to  dalej subiektywna opinia. 

Jeśli znajdzie sie ktoś jeden czy drugi co  z własnego doświadczenia to poprze to warto spróbować. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Procz napisał:

Mimo wszystko to co  piszesz to  dalej subiektywna opinia. 

Jeśli znajdzie sie ktoś jeden czy drugi co  z własnego doświadczenia to poprze to warto spróbować. 

WSZYSTKO co tutaj jest pisane to jest subiektywna opinia w sumie, bo dla kazdego "dobre" znaczy co innego 🙂

Jaki by nie byl stary wyjadacz, moze byc najstarszy na forum, to nadal jak Go nie odwiedzisz i nie zaprezentuje Ci co Jego wiedza potrafila w praktyce zmajstrowac, to nie masz zielonego pojecia ile Jego wyjadaczowa pisanina jest naprawde warta 🙂 No chyba ze interesuje Cie teoretyzowanie i prawdy przeczytane na jednych forach i przepisane na inne 🙂


Fora audio pelnia wiec glownie funkcje rozrywkowa, chyba ze masz zamiar w praktyce sam przetestowac informacje znalezione na forum i posiasc jakas wiedze praktyczna na podstawie tego co wyczytales 🙂 Wiec jedyne dwie opcje tego zebys w temacie o ktory pytasz realnie sie cos dowiedzial to jak dokupisz te dwa suby i przekonasz sie we wlasnym pomieszczeniu, lub odwiedzisz kogos kto juz to zrobil i posluchasz czy sie sprawdza 🙂

A wracajac do tematu o ktory pytales - czytajac mase materialow o ukladzie Weltiego nie widzialem jeszcze nigdzie zeby ktos to testowal na roznych subach, i nie mowie tu na tym forum, mam na mysli fora zagraniczne gdzie jest duzo info na ten temat 🙂 Wiec mysle ze jesli chcesz jakiegos realnego info dostac, to musisz sam sprobowac, inaczej mozesz liczyc ino na teoretyzowanie albo moja subiektywna opinie 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, T napisał:

Jaki by nie byl stary wyjadacz, moze byc najstarszy na forum, to nadal jak Go nie odwiedzisz i nie zaprezentuje Ci co Jego wiedza potrafila w praktyce zmajstrowac, to nie masz zielonego pojecia ile Jego wyjadaczowa pisanina jest naprawde warta 🙂 No chyba ze interesuje Cie teoretyzowanie i prawdy przeczytane na jednych forach i przepisane na inne 🙂

Zgadza się. Lecz weź pod uwagę , że Ty również teoretyzujesz. Nikt z nas nie wie ile w tym co piszesz jest prawdy. Nie mniej jednak gdy się podsumuję wszystkie teorie osób tu udzielających się  można wyciągnąć jakieś wnioski. Choćby np.  sprzedawca sklepie  audio nie potrafi do końca zrozumieć mojego pytania, natomiast na forum otrzymuje błyskawiczną i szczegółową odpowiedź od teoretyków. Każda wypowiedź i ich ilość daje nam wiele odpowiedzi na nurtujące nas tematy.

Ja sam budując swoją sale kinową nigdy nie byłem u nikogo aby posłuchać tego  o czym piszą. Nigdy nie sugerowałem się ludźmi ze sklepu, gdyż uważałem ich za sprzedawców a nie pasjonatów i fachowców. Cała swoją wiedzę zdobyłem z forum. I uważam, że te ich teoretyzowanie wiele mnie nauczyło i pomogło mi osiągnąć sukces. Ale aby moc iść ich głosem musiały się te opinie powielać i ja sam musiałem wyciągać wnioski z tego co inni piszą a bardzo często piszą głupoty.  Decyzje podejmuje sam. Natomiast teorie innych to priorytet bo z nich można wiele wywnioskować. Po sposobie pisania  można wiele odczytać czy ktoś ma wiedze czy pisze bzdety. Jak w życiu. Posłuchasz chwilę i już  wiesz,  że bajkopisarz lub d*bil.

Gdybym miał czas i bliżej z pewnością bym Cię odwiedził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Procz napisał:

Zgadza się. Lecz weź pod uwagę , że Ty również teoretyzujesz. Nikt z nas nie wie ile w tym co piszesz jest prawdy. Nie mniej jednak gdy się podsumuję wszystkie teorie osób tu udzielających się  można wyciągnąć jakieś wnioski. Choćby np.  sprzedawca sklepie  audio nie potrafi do końca zrozumieć mojego pytania, natomiast na forum otrzymuje błyskawiczną i szczegółową odpowiedź od teoretyków. Każda wypowiedź i ich ilość daje nam wiele odpowiedzi na nurtujące nas tematy.

Ja sam budując swoją sale kinową nigdy nie byłem u nikogo aby posłuchać tego  o czym piszą. Nigdy nie sugerowałem się ludźmi ze sklepu, gdyż uważałem ich za sprzedawców a nie pasjonatów i fachowców. Cała swoją wiedzę zdobyłem z forum. I uważam, że te ich teoretyzowanie wiele mnie nauczyło i pomogło mi osiągnąć sukces. Ale aby moc iść ich głosem musiały się te opinie powielać i ja sam musiałem wyciągać wnioski z tego co inni piszą a bardzo często piszą głupoty.  Decyzje podejmuje sam. Natomiast teorie innych to priorytet bo z nich można wiele wywnioskować. Po sposobie pisania  można wiele odczytać czy ktoś ma wiedze czy pisze bzdety. Jak w życiu. Posłuchasz chwilę i już  wiesz,  że bajkopisarz lub d*bil.

Gdybym miał czas i bliżej z pewnością bym Cię odwiedził.

Ano tak, tak sobie czasem teorteyzuje praktykujac, a czasem praktykuje teoretyzujac wlasnie 🙂 Acz jest tez i  mozliwym to o czym piszesz, ze tak na prawde moze nie byc nic prawdy w tym co pisze 🙂 Moge wcale nie miec kina, a pomiary ktore pokazuje moglem narysowac sobie kredkami swiecowymi na przyklad 🙂

Co do rad na forum i idacego za nimi Twego sukcesu - nie wiem jak wyglada Twoje kino i jaki sukces osiagnales dokladnie, bo do tego trzeba by bylo jak to juz wspominalem, owego posluchac 🙂 ALE ktokolwiek Ci doradzal zeby kupic dwa SB3000 doradzil Ci niezbyt dobrze 🙂

Wiem wiem, podoba Ci sie jak gra, na forach czy tu czy innych ciezko jest znalezc kogos kto powie ze skonczyl ciezka prace robienia kina i ma kiepski bas, mimo ze paradoksalnie ogromna wiekszosc ma kiepski lub sredni bas w kinie 🙂 Ale jak dlugo nie masz akustyki niskich tonow dobrze ogarnietej w tradycyjny sposob, nie ma niemalze opcji abys mial dobry bas w 20m2 z dwoma SB3000 🙂 "Dobry bas" to taki ktory wyciaga referencyjne 115dB bez znieksztalcen i dolkow wiekszych niz -6dB, a idealnie mieszczacy sie w +/- 3dB od 15-17Hz az do 80-100Hz (zalezy jak odcinasz niskie tony z glosnikow) 🙂

Kupiles dwa SB3000 ktore obecnie kosztuja 13 800zl i myslales w domysle za owymi radami o nastepnych dwoch, co zakonczylo by sie calkowitym kosztem 27 600zl (wiem wiem, mozna kupic taniej, daje oficjalne ceny dla celow  porownania) 🙂 I to dalo by Ci juz ten "dobry bas" o ktorym wspominalem 🙂 ALE to samo bylbys w stanie uzyskac wstawiajac 2x PB2000PRO + 2x SB1000PRO za w sumie razem 19 600zl 🙂 Wiem wiem, SB daja szybszy bas, ale w kinie ma to niewielkie znaczenie 🙂 Lepszy ogolnie efekt i wieksze WOW w kinie daja otwarte suby, dla tego wrocilem z powrotem do PB2000PRO, z dwoch SB3000 wlasnie 🙂

Choc w sumie jest jakas szansa na to ze ten watek spowoduje dobra decyzje u Ciebie, czyli nie kupowanie nastepnych dwoch SB3000, wiec moze i masz racje ze fora sie na cos przydaja 🙂 Ino ja nie teoretyzuje, bo wedle definicji ja posiadam wiedze praktyczna, a jedno wyklucza drugie 🙂

Tak wiec czekaj spokojnie na opinie "starych wyjadaczy" az Ci powiedza czy warto isc tym tropem ktory tu sugeruje i dzialaj 🙂 Lub i nie dzialaj, jak "starzy wyjadacze" powiedza ze nie ma sensu 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, T napisał:

Co do rad na forum i idacego za nimi Twego sukcesu - nie wiem jak wyglada Twoje kino i jaki sukces osiagnales dokladnie, bo do tego trzeba by bylo jak to juz wspominalem, owego posluchac 🙂 ALE ktokolwiek Ci doradzal zeby kupic dwa SB3000 doradzil Ci niezbyt dobrze

SB3000 to był strzał  w dziesiątkę! Po 20 latach niezadowolenia z otwartych portów w końcu mam szybkość i mega dokładność. Nieosiągalne dla jak dotąd w otwartych.   Jestem mega zadowolony z tego co słyszę i frajdę z projekcji dla Ziomków co mają rozdziawione gęby jak słyszą co robią dwa mocne zamknięte suby  w takim pomieszczaniu. Wiec teoretyzowanie było bardzo słuszne ...dla mnie. Nikt mi nie doradzał  po za jedną osobą.  Ja tylko czytałem teorie innych użytkowników jak to gra.  I z tego wyciągałem wnioski i uważam że zrobiłem bardzo dobry zakup. Jak do tej  pory jedyny co mi nie poleca Twojego rozwiązania z słabszymi subwooferami na tył (Modele SB-3000 i SB-2000 Pro mają różną charakterystykę fazową, co może powodować eliminację fazy w pewnych pasmach, co w innym przypadku nie miałoby miejsca w przypadku tego samego modelu subwoofera) i z którym bardzo dużo  konkretnie  koresponduje ( nie jest to rozmowa typu kup moje i najdroższe bo to lepsze od innych- to zupełnie inny poziom sprzedaży i podejścia do klienta niz w u nas )od iks czasu to  Ed Mullen-  spec od SVS.

 

12 godzin temu, T napisał:

Wiem wiem, podoba Ci sie jak gra, na forach czy tu czy innych ciezko jest znalezc kogos kto powie ze skonczyl ciezka prace robienia kina i ma kiepski bas, mimo ze paradoksalnie ogromna wiekszosc ma kiepski lub sredni bas w kinie 🙂 Ale jak dlugo nie masz akustyki niskich tonow dobrze ogarnietej w tradycyjny sposob, nie ma niemalze opcji abys mial dobry bas w 20m2 z dwoma SB3000 🙂 "Dobry bas" to taki ktory wyciaga referencyjne 115dB bez znieksztalcen i dolkow wiekszych niz -6dB, a idealnie mieszczacy sie w +/- 3dB od 15-17Hz az do 80-100Hz (zalezy jak odcinasz niskie tony z glosnikow) 🙂

Tu nie chodzi ( Mi ) od doskonałość basu  ale o uzupełnienie w moim odczuciu basu w pełnie mnie zadowalający. Dodanie dwóch wypełni całą sale basem dla poczucia głębi i dookolnego  basu i uzupełni dziury których teraz pewnie nie słyszę . Traktuję to jak zabawę.  Jest kasa to nie ma problemu. Będą 4, będzie lepiej i zauważalnej w odczuciu   a może bardziej tak jak powinno być w sali kinowej  jak na jej poziom przystało .  Nie referencyjnie.  Dziś nie ma co oglądać. Wszytko co oglądam to stare  tytuły raz tydzień czy dwa tygodnie, czasem rzadziej. Dużo więcej słucham muzyki i tu svs sb robi wspaniała robotę. Wydam jak trzeba ale jak nie trzeba to kupie jak mówisz a  resztę wydam w  tui.pl.

Dlatego czytam uważnie co piszesz i jak piszesz

12 godzin temu, T napisał:

Choc w sumie jest jakas szansa na to ze ten watek spowoduje dobra decyzje u Ciebie, czyli nie kupowanie nastepnych dwoch SB3000, wiec moze i masz racje ze fora sie na cos przydaja 🙂 Ino ja nie teoretyzuje, bo wedle definicji ja posiadam wiedze praktyczna, a jedno wyklucza drugie 🙂

Tak wiec czekaj spokojnie na opinie "starych wyjadaczy" az Ci powiedza czy warto isc tym tropem ktory tu sugeruje i dzialaj 🙂 Lub i nie dzialaj, jak "starzy wyjadacze" powiedza ze nie ma sensu 🙂

Twoja opina jest dla mnie bardzo ważna i ten temat oraz Twoje  wcześniejsze również. To bardzo fajnie że podzieliłeś się swoim doświadczaniem i szczegółowo opisałeś swoje wrażenia.   Starzy wyjadacze lub użytkownicy również może coś dopowiedzą. Jak pisałem może. A wtedy będzie łatwiej użyć własnego rozumu.

ps

jeden taki tu obecny "hank", którego kolejny raz serdecznie pozdrawiam:) mówił tak:" procz bierz Arcama, na projektor jeszcze na zbierasz" No i poczytałem innych teoretyków o ów Arcamie i kupiłem w ciemno.

I co, i hank miał zajebistą racje:)

Może i w Twoim przypadku będzie podobnie.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Procz napisał:

SB3000 to był strzał  w dziesiątkę! Po 20 latach niezadowolenia z otwartych portów w końcu mam szybkość i mega dokładność. Nieosiągalne dla jak dotąd w otwartych.   Jestem mega zadowolony z tego co słyszę i frajdę z projekcji dla Ziomków co mają rozdziawione gęby jak słyszą co robią dwa mocne zamknięte suby  w takim pomieszczaniu.

No jak jestes mega zadowolony i ziomki maja buzki rozdziawione, to cos musi w tym byc 🙂
 

11 minut temu, Procz napisał:

Twoja opina jest dla mnie bardzo ważna i ten temat oraz Twoje  wcześniejsze również. To bardzo fajnie że podzieliłeś się swoim doświadczaniem i szczegółowo opisałeś swoje wrażenia.

Nie ma problemu, po to sie dziele aby korzystac 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Pytanie do posiadaczy SVS sb4000 czy faktycznie występuje szum biały słyszalny wieczorem jeśli nie ma zapodanego sygnału? Jeśli tak to z jakiej odległości to zjawisko jest słyszalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, malikali napisał:

Pytanie do posiadaczy SVS sb4000 czy faktycznie występuje szum biały słyszalny wieczorem jeśli nie ma zapodanego sygnału? Jeśli tak to z jakiej odległości to zjawisko jest słyszalne.

To chyba pytanie raczej do tych co maja problemy z instalacja elektryczna, masa, albo slabymi kablami sygnalowymi 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, malikali napisał:

Pytanie do posiadaczy SVS sb4000 czy faktycznie występuje szum biały słyszalny wieczorem jeśli nie ma zapodanego sygnału? Jeśli tak to z jakiej odległości to zjawisko jest słyszalne.

Jeśli masz coś takiego to zmień kabel sygnałowy. U mnie tak było na starym kablu, który był trochę za długi i powodował właśnie takie brumienie jak opisujesz. To na pewno nie jest wina suba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam, bo stoję przed kupnem, a na ten temat trafiłem w komentarzach, jak jeden z użytkowników zauważył taki cichy szum i opisał stąd moje pytanie 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.