Skocz do zawartości
IGNORED

HiFi Engine - problem z logowaniem


enkoder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem, gdzie zamieścić tego posta, myślę że tutaj jest odpowiednie miejsce.

Od paru ładnych lat miałem tam konto, parę miesięcy temu zauważyłem, że nie mogę się zalogować. Myślałem, że to jakieś przejściowe trudności z serwisem, ale okazuje się że nie.
W tej chwili nie mogę się zalogować, przy próbie przypomnienia hasła, system zgłasza, że mój email nie istnieje w bazie, a co najgorsze, rejestracja jest wyłączona i nie można utworzyć nowego konta.
Pisząc do nich, nie otrzymałem odpowiedzi....
Czy ktoś z szanownych kolegów spotkał się z podobną sytuacją? I co tak naprawdę się wydarzyło na stronie HiFi Engine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2023 o 00:06, enkoder napisał:

Nie wiedziałem, gdzie zamieścić tego posta, myślę że tutaj jest odpowiednie miejsce.

Od paru ładnych lat miałem tam konto, parę miesięcy temu zauważyłem, że nie mogę się zalogować. Myślałem, że to jakieś przejściowe trudności z serwisem, ale okazuje się że nie.
W tej chwili nie mogę się zalogować, przy próbie przypomnienia hasła, system zgłasza, że mój email nie istnieje w bazie, a co najgorsze, rejestracja jest wyłączona i nie można utworzyć nowego konta.
Pisząc do nich, nie otrzymałem odpowiedzi....
Czy ktoś z szanownych kolegów spotkał się z podobną sytuacją? I co tak naprawdę się wydarzyło na stronie HiFi Engine?

Ja mam konto od ponad 15 lat., regularnie z niego korzystałem pobierając instrukcje serwisowe do napraw, niestety podobnie jak Ty nie mogę się tam zalogować ani utworzyć nowego konta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było coś napisać na forum od czasu do czasu, wrzucić jakiś plik w zasoby, generalnie wykazać się aktywnością, to byście konta utrzymali, a tak Serwis uznał Was za pasożytów i konta skasował - takie mają zasady i wiadomo o tym od lat. Bez urazy - mnie też uznał 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Na samym początku wyskakiwało not for polish asshole,na białej stronie error jak sie nie dało zalogować.

Dało się jakiś czas wchodzić robiąc router z telefonu albo z wchodząc z tunnel bear, potem i to zlikwidowali. Ip z Polski blokowane. Oceny i recenzje użytkowników z Polski w większości usunięte. Zaśmiecanie forum recenzjami szprzętu audio przez handlarzy i innych cwaniaków, dających nawet chłamowi 5/5 bo akurat mieli go na sprzedaż na olx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Życie bez Hi-Fi Engine to nie życie! 😞

Może jakaś dobra duszyczka pobierze dla mnie manuala Kenwood KT-1100 AM/FM Stereo Tuner?

https://www.hifiengine.com/manual_library/kenwood/kt-1100.shtml

A może ktoś by chciał się podzielić swoim aktywnym kontem? Może kilku użytkowników jest w stanie zapewnić odpowiedni ruch na koncie aby nie zostało zablokowane? 🙂

Ja pobierałem instrukcje często, ale widać trzeba też coś dodawać żeby nie zostać zbanowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kubic napisał:

Życie bez Hi-Fi Engine to nie życie! 😞

Może jakaś dobra duszyczka pobierze dla mnie manuala Kenwood KT-1100 AM/FM Stereo Tuner?

https://www.hifiengine.com/manual_library/kenwood/kt-1100.shtml

A może ktoś by chciał się podzielić swoim aktywnym kontem? Może kilku użytkowników jest w stanie zapewnić odpowiedni ruch na koncie aby nie zostało zablokowane? 🙂

Ja pobierałem instrukcje często, ale widać trzeba też coś dodawać żeby nie zostać zbanowanym.

daj maila to wyśle ten sm kenwooda tutaj mozna zamiescic plik max 2mb a sm kewnood ma 5,5mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pupradom12 napisał:

daj maila to wyśle ten sm kenwooda tutaj mozna zamiescic plik max 2mb a sm kewnood ma 5,5mb

Dzięki , już dostałem od @tomcioxxx.

4 godziny temu, mcemsi napisał:

Na vinylengine była chyba podobna akcja , kiedyś dodałem 1 (dosłownie) instrukcję i konto sie utrzymuje jak narazie.

Problem w tym, że nie ma już możliwości założenia nowego konta.

6 godzin temu, tomcioxxx napisał:

Dzięki! Nie potrafię się odnaleźć na tej japońskiej stronie. Czy znajdzie się tam też user manual? Szukam opisu funkcji "mute level" bo w moim tunerze chyba nie działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Powiem tak pi...rzyć HiFi engine 

Ten administratorek to za przeproszeniem mówiąc po prostu .... i tu kilka brzydkich słów.

Już taki numer ze wyrżnął cześć kont zrobił bodaj 2 lata temu.

Teraz powtórzył "numer" to kółeczko wzajemnej adoracji.

Dlaczego tak zrobił nikt tego nie wie. Kiedyś gdzieś czytałem że wycinał bodaj "fałszywe" konta, być może przyjął jakaś zasadę np nie wrzuciłeś iluś schematów instrukcji to WON ale to tylko być może bo z tego co pamiętam wrzuciłem tam 2-3 schematy a też "wyleciałem".

Kontakt żaden tylko dla zalogowanych a zalogować się nie da.

Ta strona powinna przestać istnieć i tego jej życzę 

Na całe szczęście schemaciki da się spokojnie pobierać z innych stron. Wieć niech hifi engine zdycha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
11 godzin temu, max-bit napisał:

Powiem tak pi...rzyć HiFi engine 

Ten administratorek to za przeproszeniem mówiąc po prostu .... i tu kilka brzydkich słów.

Już taki numer ze wyrżnął cześć kont zrobił bodaj 2 lata temu.

Teraz powtórzył "numer" to kółeczko wzajemnej adoracji.

Dlaczego tak zrobił nikt tego nie wie. Kiedyś gdzieś czytałem że wycinał bodaj "fałszywe" konta, być może przyjął jakaś zasadę np nie wrzuciłeś iluś schematów instrukcji to WON ale to tylko być może bo z tego co pamiętam wrzuciłem tam 2-3 schematy a też "wyleciałem".

Kontakt żaden tylko dla zalogowanych a zalogować się nie da.

Ta strona powinna przestać istnieć i tego jej życzę 

Na całe szczęście schemaciki da się spokojnie pobierać z innych stron. Wieć niech hifi engine zdycha. 

Nie mam konta na Hi Fi Engine, ale na Vinyl Engine rownież nie mogę się zalogować jeśli korzystam z internetu kablówki. Po przełączeniu na LTE loguję się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
16 godzin temu, Marcinus napisał:

Nie mam konta na Hi Fi Engine, ale na Vinyl Engine rownież nie mogę się zalogować jeśli korzystam z internetu kablówki. Po przełączeniu na LTE loguję się bez problemu.

Ustawienie dnsów ręcznie ? 8.8.8.8 lub 1.1.1.1 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Znalazłem coś takiego i jest to dość dziwne. Poza tym to HiFi Engine nei pierwszy raz ma taki problem i nawet sami kasowali konta. 

image.png

podobno także Polska jest traktowana jak Pakistan i inne kraje które w 90% spamują i są wycinane.

Wiem bo sami to na forum przerabiamy. Aktualnie 70% Indie reszta Pakistan i inne dziwne kraje. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.