Skocz do zawartości
IGNORED

dCS Debussy vs. 2023 Balanced MARK 4x PCM63P DAC vs. Audio Note DAC4 (2x PCM63K)


pmcomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, carlos med napisał:

Można Topping D90 SE...(też Sabre ES9038 Pro ale jeszcze bardziej kliniczne granie)...😉

miałem na mysli kość, a nie konkretny model DAC.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, RCD napisał:

Trzeba przed i po transakcji powiedzieć chińczykowi co ma być wsadzone, wersja 5 ma DF1704, ale może mieć różne kości przyjmujące dane, można sobie zażyczyć wejście BNC zamiast RCA, wszystko jest do ustalenia, cena się nie zmienia, chyba że chcemy USB...

Za AK4118 też doliczają około 25$

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Anzelm napisał:

Za AK4118 też doliczają około 25$

Mnie nie doliczyli, być może zdrożały te kości i teraz doliczają ale nie wiem tego nie pytałem 

18 godzin temu, Anzelm napisał:

"The i2s interface has MCLK signal, but your machine does not have it. So you use module 1704. Unable to work."

Taką informację dostałem od sprzedawcy. Twardo upiera się, że Silent Agent M1 nie zagra z ich DAC, ani przez HDMI I2S, ani przez AES ani przez COAX, co dla mnie jest bardzo dziwne, ale co ja tam wiem. Jedyna szansa to moduł NOS, także suma sumarum musiałem anulować transakcję.

Zapytałem chińczyka odnośnie Silent Angel, stwierdził że po Coax i AES będzie grał, problem będzie z i2s

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, RCD napisał:

Mnie nie doliczyli, być może zdrożały te kości i teraz doliczają ale nie wiem tego nie pytałem 

Zapytałem chińczyka odnośnie Silent Angel, stwierdził że po Coax i AES będzie grał, problem będzie z i2s

Bardzo mnie to cieszy! Faktycznie ostatnio wspominał o jakimś moim przyjacielu, teraz już wiem o co chodzi 😉  Dziękuję! No to zaczynamy zabawę od nowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, jak ktoś będzie zamawiał DAC, to niech od razu ustawią DF1704 na 4x oversampling, standardowo jest na 8x, a przełączenie pina jest nie lada wyczynem, trzeba to robić z lupą :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Anzelm napisał:

Bardzo mnie to cieszy! Faktycznie ostatnio wspominał o jakimś moim przyjacielu, teraz już wiem o co chodzi 😉  Dziękuję! No to zaczynamy zabawę od nowa.

Jaki plan odnośnie łączenia SA z daciem? USB? Coax? AES?

Wg informacji w necie, i2s to najlepsza opcja w przypadku SA. Sam takiej używam. Natomiast co lepsze, kiedy i2s nie będzie dostępne? Tu chyba zdania są podzielone. Sam korzystałem przed i2s z USB i było troszkę gorzej. Z Coax i AES nie korzystałem nigdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, imbryk82 napisał:

Jaki plan odnośnie łączenia SA z daciem? USB? Coax? AES?

Pod Coax będzie podpięty CD, także będę testował USB i AES. Z ciekawości spróbuję też Digione Signature pod Coax, mam nadzieję, że nie zdeklasuje M1, bo byłoby mi to bardzo nie na rękę 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2024 o 13:35, pmcomp napisał:

 

Tak przy okazji dowiedziałem się, że w AN nie potrzeba dobrego zegara na pokładzie ponieważ i tak zegar jest brany wyłącznie ze SPDIF. Schematy się jednak przydają 🙂 . Dlatego podłączę zaraz na odsłuchy Mutec MC-3+ USB jak regenerator i reclocker (korzystając albo z wbudowanego zegara albo z zewnętrznego rubida 10M). Zobaczymy czy usłyszę jakąś poprawę 🙂 , tu przełączanie jest proste, żona się nada do przełączania "na ślepo". Do tego ten Mutec też potrafi w locie zmieniać natywny DSD i DoP na dowolny PCM. Też sprawdzę czy lepiej w dCS NB czy w Mutecu (jak usłyszę 😉 ).

Pozdro

 

Sprawdzilem organoleptycznie wlasnymi uszami. Mutec byl sterowany z wlasnego zegara albo z zewnetrznego 10M, tego samego ktory steruje dCS Network Bridge, ktory robil za transport.

Polaczenie na jedno wejscie ANa bezposrednio z dCS NB i jednoczesnie na drugie wejscie ANa z dCS NB podlaczonego przez Muteca odpalonego z funkcja regeneracji zegara.

I co?

I … slepe testy niepotrzebne … żadnej rożnicy. Znaczy to ze zegar w Sygnale SPDIF z dCS NB ma tak niski jitter, ze zadna poprawa nie jest potrzebna.

I jak zyć? Jak uslyszeć kable DC od zasilacza? 😉 . Nie wiem jak podly musi byc sygnal SPDIF albo z jak podlego zrodla żeby ta regeneracja cos wniosla.  Moze z jakiegos playera DVD. Mam takie ale jakos nie chce mi sie sprawdzać.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, pmcomp napisał:

Sabre ES9038 Pro .. i wszystko jasne 🙂 . Gorzej już chyba nie można 😉 .

Nie generalizowałbym tak. Wystarczy zapewnić kościom dobre zasilanie, otoczenie, implementację, przemyślany projekt i dobre elementy RLC.

Większość elektroniki d/s pochodzi z chin, z czasów gdzie liczy się ilość, nie jakość. Gdyby 30-40 lat temu, takie kosci jak sabre, dostały takie bogate projekty i jakościowe elementy jak np. Parasound czy AN, to pewnie nie byłoby mlaskania, że gra sucho, klinicznie, technicznie itd.

Wystarczy w takim x20 na 2x es9018, zmienić ori trafa, na 2 x porządne, przewymiarowane trafa (z Audiophonics), zrobić porządek na zasilaniu (wywalić wszystko co niepotrzebne) i wymienić wszystkie elektrolity w obu sekcjach. Pojawia się wtedy dociążenie, barwa, wypełnienie średnicy, przejrzystość, finezja, itp. Taki dac w odpowiednio dobranym systemie, potrafi umilać i czarować, jak nie sabre.. coś o tym wiem. Natomiast przyszedł czas, aby porównać bardziej współczesną technologię, ze starą szkołą brzmienia, opartą na legendarnej kości pcm63, znaną z dużej dozy muzykalności połączonej z jakością i wyrafinowaniem.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się zgadzam. Zresztą to dość oczywiste. Ale jako że nie o tym wątek, nie ma sensu robić OT.

Ktoś zamawia rzeczonego daca? Bardzo jestem ciekawy opinii.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Cezary_58669 napisał:

Nie generalizowałbym tak. Wystarczy zapewnić kościom dobre zasilanie, otoczenie, implementację, przemyślany projekt i dobre elementy RLC.

Większość elektroniki d/s pochodzi z chin, z czasów gdzie liczy się ilość, nie jakość. Gdyby 30-40 lat temu, takie kosci jak sabre, dostały takie bogate projekty i jakościowe elementy jak np. Parasound czy AN, to pewnie nie byłoby mlaskania, że gra sucho, klinicznie, technicznie itd.

Wystarczy w takim x20 na 2x es9018, zmienić ori trafa, na 2 x porządne, przewymiarowane trafa (z Audiophonics), zrobić porządek na zasilaniu (wywalić wszystko co niepotrzebne) i wymienić wszystkie elektrolity w obu sekcjach. Pojawia się wtedy dociążenie, barwa, wypełnienie średnicy, przejrzystość, finezja, itp. Taki dac w odpowiednio dobranym systemie, potrafi umilać i czarować, jak nie sabre.. coś o tym wiem. Natomiast przyszedł czas, aby porównać bardziej współczesną technologię, ze starą szkołą brzmienia, opartą na legendarnej kości pcm63, znaną z dużej dozy muzykalności połączonej z jakością i wyrafinowaniem.

 

 

Tia?

To powiedz mi czemu TEZ W TYM CHIŃCZYKU, o ktorym mowa, tez sa slabe chinskie trafa, podobne kondensatory elektrolityczne i to wszystko o czym piszesz w dzwieku juz teraz JEST, a w tych na Sabre nie ma?

A nt. Sabre to Twoje slowa: „to pewnie nie byłoby mlaskania, że gra sucho, klinicznie, technicznie itd.”

🙂😉 🙂 

Owszem, robia wypasione DACki na Sabre ale … kosztuja wywrotkę dzindziorow. A tu za 4 tysie masz zej…sty dzwiek … z Chińczyka. A wystarcza tylko dobre kostki i przemyslany (na podstawie dokonan historycznych) projekt.

Chyba, ze wolisz sluchac dzwieków zamiast muzyki 😉 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcemy zakosztować r2r bez nadmiernych kosztów polecam spróbować takie coś z końcówką mocy a nawet integrą,można się zdziwić 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gabler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, gabler napisał:

Jak chcemy zakosztować r2r bez nadmiernych kosztów polecam spróbować takie coś z końcówką mocy a nawet integrą,można się zdziwić 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zdziwić w odniesieniu do czego?

Niestety nie sprawdzę poniewaz toto ma jedynie port do drukarki 🙂 . I jak zasilisz przez ten port to zbierzesz wszelkie smieci. Bo zakladam, ze w tej cienie izolacji tam nie zrobili.

Bez nadmiernych kosztów to mozna zakosztować wypozyczjac na odsluch. A za to pudeleczko trzeba zaplacic na wlasnosć 1300 zlociszow. A za 3x wiecej masz pelnoprawny DAC z porzadnym zasilaniem, z wejsciami SPDIF, USB i zegara. 

Fajna zabawka „na dzialkę”. Gdyby byla playerem a nie tylko DACkiem to bylbym za. A tak moj Cayin N3Pro u mnie rzadzi 😉 . Z Senkami HD800S.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A toto o napedzeniu tych Senkow to moze jedynie pomarzyć.

Jak chciales zakosztowac R-2R za grosze to trzeba bylo kupić z 5 lat temu Parasound 1000 za … 200 EUR. Dzisiaj cena x2. Ludziska sie polaapaly co gra muzykę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pmcomp napisał:

A toto o napedzeniu tych Senkow to moze jedynie pomarzyć.

Jak chciales zakosztowac R-2R za grosze to trzeba bylo kupić z 5 lat temu Parasound 1000 za … 200 EUR. Dzisiaj cena x2. Ludziska sie polaapaly co gra muzykę.

 

A ja Ci mówię nie lekceważ tego maleństwa 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pojawi na Amazonie, bo teraz niedostepny, to moze sobie kupie, poslucham i oddam.

 

Dzisiaj sluchalem przez kolka godzin cyfry. M.in testujac ta regeneracje zegara.

Potem zapuscilem vinyla i kilka plyt z muzyka z lat 60-ych z wkladki Shure V15.

Iiii? Wtedy graly dziweki, super stereo, smaczki, zamordzisty basik, separacja na scenie, szczegoliki. A teraz … gra muzyka a nozka sama tupie 😃.

Polecam np. takiego placka, japonskie wydanie w mono z 1981 roku. Dla lubiacych Dirty Dancing:

spacer.png

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pmcomp napisał:

Jak sie pojawi na Amazonie, bo teraz niedostepny, to moze sobie kupie, poslucham i oddam.

 

Kupiłem go kiedyś bo miałem potrzebę słuchania z Night Hawkami poza domem, a o dziwo daje radę pociągnąć hd650 ,ale mocno mnie zaskoczył muzykalnością,dynamiką po podłączeniu do końcówki.

To charakter dawnych pcmek ,podłączam go jak mam ochotę ze smartfonem na Tidalu jak przeczesuje muzę.

Mam kilka daców też z lampkami na wyjściu i cdków ale dźwięk z tego bombla ...jest zaskakujący pozytywnie.

Wiadomo, że stacjonarka jest wygodna itp nie ma co nawet dyskutować:)

 

 

27 minut temu, pmcomp napisał:

Jak sie pojawi na Amazonie, bo teraz niedostepny, to moze sobie kupie, poslucham i oddam.

 

Dzisiaj sluchalem przez kolka godzin cyfry. M.in testujac ta regeneracje zegara.

Potem zapuscilem vinyla i kilka plyt z muzyka z lat 60-ych z wkladki Shure V15.

Iiii? Wtedy graly dziweki, super stereo, smaczki, zamordzisty basik, separacja na scenie, szczegoliki. A teraz … gra muzyka a nozka sama tupie 😃.

Polecam np. takiego placka, japonskie wydanie w mono z 1981 roku. Dla lubiacych Dirty Dancing:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

Jak mi Roger w RCMie zapuścił na Air Force One utwory a potem na cd Vitusa to wiedziałem już co to znaczy muza z gramiaka ale na maxa wypasionego,to zostało w pamięci...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz polecę muzę z wielkim hitem z filmu Ragging Bull czyli Tony Renis - Quando Wuando Quando, z oryginalnego pierwszego tloczenia w mono, zagrane z Zontka z wkladki Miyajima Mono Zero zakupionej u … Rogera 😉 .

spacer.png


Garniak nie musi byc super wypasiony. Mam Zontka ale czesto slucham z 50-o letniego napedu Garrard 401 na zaprojektowanej przeze mnie plincie, ramie SME II 12” i wkladka Ortofon SPU i wierz mi, nic wiecej do szczescia nie potrzeba.


Na magnetofony „nie mam dzisiaj sily”.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moj tata w latach 70-ych sluchal takiej muzyki jak ponizej to ja dostawalem szalu bo nagrywal na MOIM magnetofonie i na MOICH tasmach, a nie bylo ich za duzo bo nie dosc ze byly drogie to ich jeszcze nie mozna bylo lupic. I ja oczywiscie wolalem Beatelsów czy inne rockowe szarpidruty. Kto by tam sluchal lysego Połomskiego.

Ale … docenilem kilkanascie lat temu tą muzyke za to jak wspaniale zostala zrealizowana, nagrana, wytłoczona i wydana. Tutaj macie dwa rodzynki, moim zdaniem jedne z lepiej nagranych plyt w mono nie tylko w Polsce ale i na swiecie:

spacer.png

W mono, pozniejsze reedycje w stereo to juz nie to. Niestety ludzie, ktorzy to umieli zrobic nagrywaja u anilkow.

A ja z moim tatą też juz dzisiaj nie poslucham …

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie bylo tak rozowo. Moje zdanie nt. cyfrowych vinyli jest znane. Zapomnieć. I oto dowód: Yello - Point (2020). Do wydanie na CD ten winyl sie nie umywa. Duzogorsza scena, mniej powietrza, ciut za kotarą.

Vinyl tylko z tasm analogowych, wtedy to ma sens i robi roznicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2024 o 08:39, RCD napisał:

I jeszcze jedno, jak ktoś będzie zamawiał DAC, to niech od razu ustawią DF1704 na 4x oversampling, standardowo jest na 8x, a przełączenie pina jest nie lada wyczynem, trzeba to robić z lupą :).

Dlaczego taką opcję proponujesz 4x vs 8x ? Jestem zdecydowany zamówić przetwornik, (z usb) ale jeszcze koresponduje z trzema sprzedającymi😉 (Chinole nie są wylewni w sprawach technicznych). Rozumiem, że kupiłeś w tym sklepie, do którego wkleiłeś link..

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Cezary_58669 napisał:

Dlaczego taką opcję proponujesz 4x vs 8x

Bo tak jest bardziej muzykalnie, chińczyk twierdzi że 1704 nie da się ustawić na 4x, i ustawiają na 8x, ja ustawiłem na 4 i tak już zostało 

Kupiłem tu gdzie wkleiłem link, nie sprawdzałem wszystkich sprzedawców 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RCD napisał:

Bo tak jest bardziej muzykalnie, chińczyk twierdzi że 1704 nie da się ustawić na 4x, i ustawiają na 8x, ja ustawiłem na 4 i tak już zostało 

Kupiłem tu gdzie wkleiłem link, nie sprawdzałem wszystkich sprzedawców 

Rozumiem, dobrze wiedzieć. Przechytrzyłeś chińczyka, oni są specyficzni i głupio cwani, albo nie mogą udzielać informacji, lub często obsługa nie zna odpowiedzi na zadawane im pytania.

W każdym razie dziękuję za informacje i pomoc, pozdrawiam, Cezary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie od tych Chińczykow to jakas masakra. Dyskutuję z czterema ale nie  oge sie doprosic wskazania dokladnie togo modulu, ktory mam kupic.

A chce AK4118 zasilany 5V DC do wspolpracy z DF1704.

Nie potrafia wskazac modulu, ktory mam zamowic pomimo dokladnego okreslenia co potrzebuje. A z opisow w ich ofertach nic nie pasuje. 

Masz kontakt do jakiegos kumatego Chińczyka bo mam nieodparte wrazenie, ze gadam jedynie z posrednikami, ktorzy maja pozwolenie na handel zagraniczny? Tak, tak, tam nie kazdemu wolno sprzedawać poza Chiny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mojego chińczyka" absolutnie nie polecam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Też nie można się dogadać. Zmyśla, ściemnia i naciąga na potęgę. Nigdy więcej nie zdecyduje się na zakup elektroniki z aliexpress.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny "porządny" chiński sklep jaki znam, to Shenzhenaudio. Niestety na Ali.., kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Anzelm napisał:

"Mojego chińczyka" absolutnie nie polecam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Też nie można się dogadać. Zmyśla, ściemnia i naciąga na potęgę. Nigdy więcej nie zdecyduje się na zakup elektroniki z aliexpress.

Miałem z nim do czynienia, nie wiedział o czym mówi

34 minuty temu, pmcomp napisał:

Kupowanie od tych Chińczykow to jakas masakra. Dyskutuję z czterema ale nie  oge sie doprosic wskazania dokladnie togo modulu, ktory mam kupic.

A chce AK4118 zasilany 5V DC do wspolpracy z DF1704.

Nie potrafia wskazac modulu, ktory mam zamowic pomimo dokladnego okreslenia co potrzebuje. A z opisow w ich ofertach nic nie pasuje. 

Masz kontakt do jakiegos kumatego Chińczyka bo mam nieodparte wrazenie, ze gadam jedynie z posrednikami, ktorzy maja pozwolenie na handel zagraniczny? Tak, tak, tam nie kazdemu wolno sprzedawać poza Chiny.

 

Spróbuj z tym 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2024 o 18:05, imbryk82 napisał:

Zdecydowanie się zgadzam. Zresztą to dość oczywiste. Ale jako że nie o tym wątek, nie ma sensu robić OT.

Ktoś zamawia rzeczonego daca? Bardzo jestem ciekawy opinii.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka


 

Dołączam się do pytania , ktoś zamawia ?

Może przy 2 szt będziemy mogli liczyć na jakieś lepsze ceny 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.