Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacze słuchawkowe wysokiej klasy


Piotr Ryka

Rekomendowane odpowiedzi

od razu wyszła na nim klasa dzielonego zestawu Theta, który

>wraz z napędem składa się z trzech części, gdyż procesor DSP jest osobno względem DACa.>

 

 

na większości wzmacniaczy wychwycisz ta różnicę a szczególnie słuchając na słuchawkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nawet udało potwierdzić. :) Na każdym wzmacniaczu można było zauważyć sygnaturę brzmieniową źródeł. Technics SL-P1200 zagrał ciemnym, zrównoważonym, żeby nie powiedzieć lekko spowolnionym dźwiękiem, a z obrazka poglądowego na jego obudowie wynikało, że jest to system bez oversamplingu, z bufore w "klasie AA" i filtrem donloprzepustowym na końcu. Klasa AA to dość ciekawy pomysł Technicsa, ale to nie wątek o tym. W każdym razie niedawno się przegryzłem przez logikę tego układu i ma to swój sens.

Mój SL-PS840 to znowu 8 przetworników 1-bitowych + filtr FIR w jednej obudowie, do tego stopień I/V z filtrem, kolejny stopień filtrujący, i na końcu bufor w owej klasie AA. SL-P1200 miał lepszy, pełniejszy i bardziej wyknoturowany bas. SL-PS840 brzmi w tym zakresie nieco pusto i metalicznie. Jest dynamika, ale za mało zróżnicowania na basie. Natomiast mam wrażenie, że SL-PS840 grał bardziej w takt i precyzyjniej, krótszymi i wyraźniejszymi dźwiekami zwłaszcza na sopranie. System Theta to oddzielny temat. Bardzo zrównoważony dźwięk, bez cienia podkolorowań, zachwiań tempa lub braku precyzji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>michelangelo, 9 Lis 2007, 07:47

>Natomiast mam wrażenie, że SL-PS840 grał bardziej

>w takt i precyzyjniej, krótszymi i wyraźniejszymi dźwiekami zwłaszcza na sopranie.

 

Michale masz w 100% racje w moim 24 letnim Technicsie SL-P1200 pare części jest do wymiany a w szczególności mechanika samego lasera i to własnie jest słyszalne gra raz lepiej a raz gorzej , raz czyta płytki a raz tylko niektóre ale według mnie jest warty nakładów i remontu. Po odsłuchach celem poprawy odtwarzania dokonałem smarowania wrażliwych części ruchomych (było sucho jak pieprz) i oczywiście z głupoty także psiknąłem smarem "Heavy Duty" koło lasera no i jakieś zwarcie (smar chyba przewodzi) Dziś ma do mnie dojść alkochol izopropylowy jak płukanka lasera nie pomoże to niestety mój Technics nie pojedzie do Warszawy na odsłuch słuchawkowy :( Intuos obiecał mi jakiś zamiennik.(miałem jakiś nowy profesjonalny extra napęd wziąść na AS ale na razie jest w Japoni, po prostu przysnąłem trzeba było 5 tygodni wcześniej załatwiać sprawę) Moze jak bedą chętni na kolejny odsłuch w Krakowie to go wypożyczę .Na razie nie mogę się doprosić wszystkich o wyczerpujące opinie no i tak to z odsłuchami

"Ja tam byłem miód i wino piłem lecz mi dużo nie zostało bo się wszystko wyrzygało"

Pozdrawiam

Rafaell

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pośmiejmy się razem;

ponieważ czekam na ten isopropanol dzwoniłem do Firmy kurierskiej GLS żeby się dowiedzieć czy kurier będzie na czas dzisiaj ,po 5,5 minuty wiszenia na wewnętrznym numerze zostałem rozłaczony.Zadzwoniłem jeszcze raz i po usłyszeniu zapowiedzi że w wypadku rozmowy po angielsku należy wcisnąć 1 niechcąco wcisnąłem 1 i co rozmowa została rozłączona; angielski to bardzo szybki język :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>kleszek, 9 Lis 2007, 16:37

No bez przesady poszczególnych "tranzystorków" to ja nie rozróżniam:D .Muszę przyznać, użyję zdeprecjonowanego ostatnio przez dziennikarzy branżowych słowa "bardzo kulturalny dżwięk" i nie wiem czy nie najbliższy naturze z trzech dobrych ostatnio klocków słuchanych przeze mnie.(Audio Aero Capitole i Accuphase DP76).AAC byo nastawione na efekt iskrzyło się jak iskry z sztucznych ogni przy choince ale jak wiemy za chwilę zgasną a dżwięk przez to jest zbyt efektowny i mógłby nas w końcu zanudzić tym samym sposobem jarzenia. Accu działa na odczucie serce potrafi się wzruszać jest tak uroczyście no ale muzyka nie zawsze jest taka dostojna i jak trzeba przyłoić to tak ma być ! a tu to przyłojenie takie dostojne? Tutaj w całych trzech współpracujących klockach Thety wszystko jest tak spokojnie podane,tak od niechcenia,może bez tej nutki romantyzmu będącej np.w zapachach pieczonych ciast przed świętami,tutaj już jesteśmy w trakcie spożywania pierwszej potrawy,jest bardzo miło i nastawiamy się na piękna kolację w sumie minimalnie zbliżający ale nie dotykąjacy dostojności (było by nudnie) zestaw

Pozdrawiam

Rafael

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak kolega Cervantes i inni uczestnicy zamkniętego odsłuchu przesławnych audiofilskich precjozów konstruktora Senicza zechcą przezwyciężyć opory i napiszą coś konkretnego, bo w specjalnie utworzonym do tego celu wątku relacyjnym konkretów próżno szukać, a ciekaw jestem jak też się to rzeczywiście prezentowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Ryka, 15 Lis 2007, 13:18

Byłem w pokoju 701 od 9-12,30 i słuchałem Sławka według mnie najlepiej współpracował z Sennheiserami (zawsze mylę model chyba jednak 580) naprawdę bardzo dobry wzmacniacz dedykowany właśnie do tych słuchawek !!! Może ruszy produkcja ? i w końcu Sennheisery zabrzmia po ludzku-może wypowie się także ich właściciel ? Sławek także grał dobrze z egzotyką vintage Yamachami Intuosa O Lakę People niech piszą inni nie chciałbym być stronniczy.Piotrze napęd do Naleśnika nie dorównywał temu sprzętowi za ponad 20kzł słuchanemu przeze mnie w studio Pro (Audio Aero Capitole,Accuphase DP78)cudów nie ma ale ogólnie grał dosyć przyjemnie no i cena dostępna dla większości-tylko G99/2 powyciągał braki i nie było tak miło na Sony MDR-7509HD po prostu grał trochę za ostro,piaszczyście. Na G93 było już ok mniej szczegółów i pomogło n.p. z G93 z Grado RS-2 sobie na Maracuniu bardzo miło grały a uśmiech był jakby mniejszy czyli były trzymane za pysk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę od swoistego sprostowania. Z powodu ograniczonego czasu, dużej ilości słuchawek oraz miłej atmosfery sprzyjającej także pogaduszkom nie było czasu na przełączanie źródeł i przerzucanie interkonektów, skutkiem czego słuchaliśmy tak naprawdę zestawów grających.

1) Marańciunio + Sławek

2) Yamaha ???? + Lake People G93 + Lake People G99/2

3) Technics SL-PS840 + Moonlight (tak sobie swojego wzmaka kiedyś nazwałem)

 

O sygnaturze dźwiękowej mojego Technicsa kiedyś wspominałem, natomiast pewnym novum była Yamaha, której nie znam (odtwarzacz Tomka), ale to co słyszałem przez dosyć przeźroczystego LP G99/2 wskazywałoby, że górna część pasma w tymże CDku jest nieco plastikowa. Nie każdy o tym musiał wiedzieć, więc być może obarczy pewnymi naleciałościami wzmacniacz. G93 raczej to nie grozi, gdyż ten "gra swoje" i raczej skutecznie schował niedostatki odtwarzacza Yamahy za klimatem brzmieniowym, jaki potrafi budować. Jest mniej neutralny niż G99/2, ale potrafi to pomóc słuchawkom Ultrasone lub Grado. Ponieważ z E9 nie zdążyłem się oswoić na tyle, żebym był w stanie je sensownie ocenić napiszę, że Proline 750 i 2500 lepiej wypadały z G93. Tak samo Grado SR325i albo RS2 słuchało mi się przyjemnie z G93, z G99/2 chyba to było zbyt surowo i rzeczowo. Co do wyższości jednego modelu LP nad drugim w parze z Beyerdynamikami - sprawa będzie dyskusyjna. Sony MDR7509HD - zdecydowanie G99/2.

Przejdźmy zatem do DIY Włodka. Nie był to mój pierwszy kontakt z duetem Marańciunio/Sławek, ale co od razu rzuciło mi się na uszy to przestrzenność i głębia. Pierwszy plan ekstremalnie blisko w Sennheiserach HD595, ostatni plan mocno odległy, czyli poczucie głębi wybitne. Poza tym czystość i dynamika gry, piękne, niezakłócone "czarne" tło, czyli bez wypełniania pustych przestrzeni między instrumentami jakimś dziwnym klimatem lub dusznością. AKG K141 wypadły na Sławku bardzo dobrze, przekonywująco, i w sumie te słuchawki zaskoczyły mnie pozytywnie. Ciekawe jak wypadają wyższe modele monitorowe AKG w porównaniu do nich? Będę musiał kiedyś posłuchać. Co do HD600 - może to kwestia nagrania, może słuchania czegoś innego chwilę wcześniej, ale mimo iż zagrały bardzo dobrze ze Sławka, to jakoś to nie uderzyło spektakularnością według mnie. Natomiast spodobało mi się to, co usłyszałem ze swojego zestawu i mojej płyty, a konkretnie Live in Paris Diany Krall. Musiałem więc mocno zrewidować ostatnio swój dystans do HD580 i wariacji na ich temat, zrodzony podczas odsłuchów HD580 z budżetowych konstrukcji sklepowych, i pewnych swoich dawnych improwizacji wzmacniaczowych. Właściwie to zabiły mi te HD600 ćwieka, gdyż zaintrygowały mnie również Beyerdynamiki DT880 Pro z najnowszej serii.

Kontynuując temat Sławka - śmiem twierdzić, że jest to mocno przeźroczysty wzmacniacz, z wykopem, przejrzystością, genialną głębią i więcej niż dobrą czystością dźwięku. Gdyby usunąć ową szorstkość, która - jak to Włodek pisze - pojawia się i znika, a według mnie poprawić zejście i potęgę basu (czytaj: zrewidować pojemności elektrolitów na zasilaniu oraz stałą czasową DC-serwo), to będzie wysokiej klasy wzmacniacz, który pewnie niejedną konstrukcję za kilka kzł może zawstydzić. Trzymajmy więc kciuki za Włodka, a że sam już zaplanował poprawki, o których pisałem, to można zacząć odliczanie do premiery Sławka komercyjnego, a przy okazji poznamy też kunszt designerski Tomka. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc o żadnym blamażu nie może być mowy, co jest bardzo pocieszające, bo ja kibicuję wszystkim konstruktorom podejmującym trud sporządzenia napędu do słuchawek. Szkoda, że sam nie mogłem posłuchać, ale obowiązki na wyjazdy nie pozwalają.

Może ktoś jeszcze przekaże własne odczucia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze do Michała

AKG K141 (stary model) bardzo ładnie grały zarówno na Sławku jaki na Lake people G99/2 bardzo mile mnie te słuchawki zaskoczyły słuchane dwa miesiace temu w sklepie na kiepskim żródle nie robiły tak dobrego wrażenia ,to naprawdę bardzo tanie i dobre słuchawki-trzeba by zrobić próby z nowymi wygrzanymi na porządnym źródle pewnie było by dobrze.Dla relaksacyjnego słuchania poleciłbym też Philipsy1000 są one tanie i w związku z tym można je używać np. w pracy i ich po prostu nie będzie żal "gdyby co"

Co do szorstkości to jeszcze raz powtarzam ona jest z CD Maracunia (na samym początku był podpięty przez LakePeople G99/2-Sony MDR-7509HD i to dawało po uszach ten zestaw to pokazywał) jakby nie było to też wiekowy napęd Trzeba posłuchać Sławka z innego napędu ,może Włodek jak mu się uda naprawić mojego CD Technicsa coś napisze jak z nim gra Sławek.

Co do Lake People to były tam podpięte moje budżetowe (tzw neutralne według mnie) interkonekty tych łagodzących nie podpinaliśmy i bez tego był spory młyn i naprawdę z za ostro grającym systemom mogą znacznie pomóc wtedy na ostrzej grającym G99/2 słucha się łagodniejszego ale dokładnego dżwięku.

Nowe Bayerdynamiki z dopiskiem Pro to klasę lepsze słuchawki niż DT 880 i 990 i dla fanów tej firmy właśnie je bym polecał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Rafaell, 16 Lis 2007, 01:11

 

>Dodam jeszcze do Michała

>AKG K141 (stary model) bardzo ładnie grały zarówno na Sławku jaki na Lake people G99/2 bardzo mile

>mnie te słuchawki zaskoczyły słuchane dwa miesiace temu w sklepie na kiepskim żródle nie robiły tak

 

Rafaell czy w sklepie nie słuchałeś przypadkiem K141 Studio? Nowe (obecne) studio i stare (nie produkowane już) monitor (z impedancją 600 ohm) posiadają spore różnice w brzmieniu. Tak samo jest z modelem wyższym - K240 monitor i studio, więc nie dziwie się, że mogłeś mieć inne odczucia nawet pomijając kiepskie źródło w sklepie. Natomiast zaskakuje mnie w zasadzie to, co piszecie o tych słuchawkach, bo ja miałem K240 Studio i słuchałem też wersji Monitor i na budżetowym, jak i trochę mniej budżetowym sprzęcie nie zachwyciły mnie. Będę musiał podejść jeszcze raz do nich, może właśnie na Sławku?

 

Pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

no coz dorzuce pare wyjasnien

>G93 raczej to nie grozi, gdyż

>ten "gra swoje" i raczej skutecznie schował niedostatki odtwarzacza Yamahy za klimatem brzmieniowym,

>jaki potrafi budować.

 

tu niestety nie zgodze z michalem. otoz moja yamaszka to cdx 1050, jeden z lepszych odtwarzaczy yamahy

nie bez przyczyny audio magazin dal jej spitzerklasse, to cd ktore ujawnia odrazu ktory w torze element nie nadarza , michal twoj wzmak dobrze gral ale na twoim cd, czyli techniksie 840, gdyby tak oba cd porownac na slawku odrazu by wyszlo ktory podaje wiecej szczegolow i w jakiej klasie. Wydaje mi sie ze te dwa cd to rozne klasy a cztery przetowrniki na pokladzie yamahy pokazuja duuuzo wiecej niz techniks, tylko ze yamaha gra bardzo neutralnie i jezeli wzmak za jasno podaje gore to wychodzi to co wychodzi, natomiast lake people to wzmaki studyjne, to chyba nie ten rodzaj brzmienia, chetnie ja wezme na inny test ale to w momencie kiedy podlacze slawka.

Ale to tyle odemnie.

 

ten techniks gra podobnie do mojego harmana , podobne cieple brzmienie, ale raczej sztucznie ocieplone

nie wiem czy ma on 1 bitowca na pokladzie czy uklad jak w harmanie ale to ta sama szkola dzwieku, cd taki jak yamaha wiele razy pokazal mi ktory element w torze nadaje sie do wymiany. Nie wiem ile osob ma yamahe cdx1050 na forum, disco i jeszcze ktos ma 1030, wiec raczej prosze poczytac recenzje o nich w opiniach :))))

 

pozdrawiam wszystkich:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Tomek, nie ma sensu aż tak bronić honoru Yamahy. Poza tym moje wrażenia są tylko moimi wrażeniami. To tak jak ja bym protestował, że Pioneery SE-A1000 nie grają lepiej od HD595. Takie jest moje zdanie, a Twoje jest inne.

Widziałem o Yamaszce krótkie info, nowa kosztowała 1300DM w latach 1991-93, mój kosztował 1000DM w latach 1993-94, też spitzenklasse jeśli to w ogóle ma jakieś znaczenie. Yamaha zawsze była droższa od Technicsa, i jeśli chodzi o wzmacniacze głośnikowe, nic bym nie pisnął, wiem że były i są bardzo dobre.

Licytacja na ilość przetworników też nie ma sensu - w SL-PS840 jest 8 jednobitowych zintegrowanych z filtrem FIR. Mają ten odtwarzacz na forum jeszcze co najmniej 2 osoby, jeden stuningowany, drugi w trakcie przeróbek. Jak znajdę czas, też zrobię ze swoim porządek. O dźwięku się wypowiadałem w kontekście trzech innych źródeł, które już słyszałem przez wzmaki Lake People, i tak mi wyszło. We wrażeniach ze spotkania u Rafaella już pisałem, jak co grało, i jak mój Technics tam wypadł. Najkrócej rzecz ujmując - ma metaliczny, niezbyt dokładnie artykułowany bas, ogólnie gra gładko, ale wyraźnie, krótkimi precyzyjnymi dźwiękami, bez jakiejkolwiek rozlazłości. Marańciunio ma lepszą głębię i wykop, SL-P1200 miał ciekawszy bas, grał ciemniej, ale ciut ospale, system dzielony josefa to klasa sama w sobie, bardzo zrównoważony. Warto posłuchać. W ogóle cały mój wywód na temat źródeł dźwięku na AS miał tylko uświadomić odwiedzającym ten wątek, że słuchali zestawów, i do pełnego porównania trzeba by wszystko podpinać do tego samego źródła, zapewne Marańciunia.

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>intuos, 21 Lis 2007, 00:17

 

>Michal

>jak nie ma o czym mozna porozmawiac o gustach:)....

 

Trzeba iść spać, a nie szukać tematu ;))) Jutro do roboty! :)

 

ps. to co z tą pasta do butów? ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A1 OR wylądował to ma na tabliczce znajdującej się z tyłu

 

Na razie dochodzi do temperatury pokojowej i trzeba zaczekać troszeczkę :(

 

Czy Wiecie już co to jest ?

 

Pozdrawiam

Rafaell

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie wiecie co to jest to powiem że dotarł do mnie najnowszy wzmacniacz słuchawkowy Bayerdynamic A1 wyceniony na ok 1000Euro lub jak kto woli około 3600złotych

Ma on według producenta następujące dane techniczne

Technische Daten

 

* Eingangsimpedanz 50 kΩ

* Maximalverstärkung 18 dB

* Frequenzgang 1 Hz – 100 kHz (-1 dB)

* Klirrfaktor 0,001 % bei 170 mW/ 250 Ω

* Kanaltrennung > 89 dB

* Ausgangsleistung:

100 mW / 600 Ω

170 mW / 250 Ω

150 mW / 30 Ω

* Fremdspannungsabstand >100 dB (unbewertet)

* Ausgangsimpedanzen Line Out (je nach vorgeschaltetem Gerät)

100 Ω Kopfhörerausgang

* Leistungsaufnahme < 15 W über internes, geregeltes Netzteil

* Abmessungen 250 x 225 x 50 mm (Gehäusemaße mit Rahmen)

* Anschlüsse (Audio)

Kopfhörerbuchse mit vergoldeten Kontakten

1 Line Ausgang

2 Audio-Eingänge über vergoldete Cinchbuchsen

* Netzteil 220 - 240 V/ 50 - 60Hz

* Gewicht ca. 2,3 kg

 

Do wzmacniacza dotarły 600 ohmowe słuchawki Bayerdynamic DT770

 

Tak że Bayerowe szaleństwo rozpoczęte

 

Pozdrawiam

Rafaell

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayerdynamik A1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13206-100009049 1195673713_thumb.jpg

post-13206-100009050 1195673713_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayerdynamik A1

c.d.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13206-100009046 1195673957_thumb.jpg

post-13206-100009047 1195673957_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayerdynamic A1 +Słuchawki BD770

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13206-100009043 1195674164_thumb.jpg

post-13206-100009044 1195674164_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny jest ale zbyt maly. Nie trzyma 19" a to jest minimum dobrego naganiacza do sluchawek. Choc te 0.001% to calkiem fajna sprawa przy wzmocnieniu 18dB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie miał jescze mniejszą szlachetną "opozycję" Lake People G93 i G99/2

 

 

TESTY W KRÓTCE !!! CZY SĄ CHĘTNI NA ODSłUCHY W KRAKOWIE ?

MILE WIDZIANE SłUCHAWKI NIE TYLKO ZE STAJNI BD DOBRE ŹRóDEłKO-KA CD TEż BY SIę PRZYDAŁY

Wzmak będzie dostępny do odsłuchów do przyszłego czwartku :( aktualnie już się wygrzewa

 

Zainteresowanych zapraszam na PW

chwilowo wylogowuję się

 

Pozdrawiam

Rafaell

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-13206-100009040 1195675017_thumb.jpg

post-13206-100009041 1195675017_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam inne wzmaki słuchawkowe też mile widziane Począwszy od TH,Lebena i.t.d.

 

(Holdegron poprzednio się wykręciłeś, teraz masz to okazję naprawić)

 

Pozdrawiam

Rafaell

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.