Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Zoller Imagination


zildjian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka

 

 

Wczoraj miałem przyjemność gościć u jednego z 3miejskich posiadaczy. Od razu rzuciło mi się w oczy,że kolumna chyba szersza od mojej. Faktycznie - moja 16cm, tamta - 17. Abstrahuję od różnic w wykończeniu drewna,ale zauważyłem także inaczej zamontowane gniazda - moje są prostopadłe do tyłu kolumny,w tamtych - płytka lekko jak w Electrach do wewnątrz obudowy i gniazda ukośne deko. Moje mają ponadto tabliczkę Z IMG z przodu,u dołu. Trudno mi ocenić różnice brzmieniowe wziąwszy pod uwagę różne cedeki i przede wszystkim pokoje odsłuchowe a i różnicę w czasie odsłuchu - i ten cholerny upał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Zildijana gratuluję nowego nabytku.

Zoller Imagination doskonale u ciebie grały!

Idąc do ciebie spodziewałem się zimnego ,analitycznego dźwięku ubogiego w bas, a tu kapitalny klimat ,lekkie ocieplenia, plastyczność, dźwięk oderwany od kolumn.

Bas faktycznie niezbyt potężny, ale nie odczuwa się jego braku ,i był bardzo dobrej jakości.

Całość tak grała ,że nie chciało mi się wyjść, no i płyta "NEIGHBOURHOOD" -już kupiłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.