Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Zoller Imagination


zildjian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

>zildjian, tej akurat płyty nie mam ale poszukam..

 

powiedz jak masz "dogięte" kolumny przy odsłuchu? u mnie siedzę mniej więcej ok 3.5 m od osi kolumn i przecięcie osi kolumn na ok 1.5 m przed twarzą.. nie jestem pewny czy rzeczywiście aż tak ma być.. próbowałem róznie,

na razie to mi najbardziej leży ale może inni użytkownicy sie wypowiedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni klubowicze

 

Chciałbym dobrać kable głośnikowe do Z.I. (reszta systemu w o mnie)

 

1. Tara Labs Ref. Gen. 2

2. Siltech Ls100 G3

3. Nordost Blue Heaven

4. Nordost Red Dawn

5. Audionova

 

Jeśli słuchaliście na tych kablach Z.I. proszę o opinie.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>1. Tara Labs Ref. Gen. 2

>2. Siltech Ls100 G3

>3. Nordost Blue Heaven

>4. Nordost Red Dawn

>5. Audionova

 

Tara Labs i Audionova- nie znam.

Siltechów nie lubię;znam tylko model 180(cena !!!),od którego ponoć Siltech się zaczyna. Ale wraz z Nordostami może być ciekawą propozycją do Twojego zestawu. Zoller nie grzeszy nadmiarem basu,ale piecyk i cedek ten brak (?) rekompensują. Cedeka bym nie sprzedawał. Wierz mi - jest tyle badziewia za większe pieniądze. Kolega ma 30tkę,fajnie to gra.Lepiej zastanowiłbym się nad mądrym tuningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecem przetestownie głośnikowych kondo Spc

Mam aktualnie u siebie w testach . Mają świetny stosunek jakości do ceny, moim zdaniem trudno jest znalesc do nich konkurencję w zakresie do 2 tys / metr. Uważam że są lepsze od jakichkolwoiek Siltechow i Tary które można dostac w tym zakresie cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wielbicieli i znawców Zollera. Nieoczekiwanie stałem się posiadaczem modelu expresion i w tym cały mój problem. Pomieszczenie (20m2) już totalnie przemeblowałem i szukam odpowiedniego CD i kabli. Po dwóch dniach starań wiem że to nie będzie łatwe. Kto pomoże dobrać kable i żródło ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt nie podejmie tematu ? Moje kolumny brzmią jak zardzewiałe durszlaki!!!! a z avancami za 3tyzl było tak miło ! Jedynie gitara solowa Marka na Sultans of swing zabrzmiała fenomenalnie i wzruszająco ale odkrycie ostatnich lat GRANDADDY brzmi plasko i blaszenie. Aż strach puścić Możdżera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dartman, 16 Lut 2006, 22:49

 

>tak calkiem z boku. pare lat temu pojechalem do bialegostoku po czarne, duze, ciezkie z

>fortepianowym lakierem zoller'y. nie kupilem. uwazam, ze sa kiepskie. aktualnie uzywam vienna

>acoustics beethoven. szczuple, nie czarne, nie ciezkie a graja lepiej niz zoller :)

 

 

Owszem noszę bryle -3,5,ale wszystko widzę nadal w proporcjach. Czy 17 cm szerokości na ponad metr to grube? Nie mam również problemu z przemieszczaniem jak to było z ProAc Studio 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurekpalił, 16 Lut 2006, 21:59

 

>Witam wszystkich wielbicieli i znawców Zollera. Nieoczekiwanie stałem się posiadaczem modelu

>expresion i w tym cały mój problem. Pomieszczenie (20m2) już totalnie przemeblowałem i szukam

>odpowiedniego CD i kabli. Po dwóch dniach starań wiem że to nie będzie łatwe. Kto pomoże dobrać

>kable i żródło ????

 

 

Nigdy nie słyszałem o takim modelu. Nb - wszedłeś do klubu Imagination.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model powstał w 1989 - I wersja, II wersja w 1993. Później nie wiem. Znalazłem przypadkiem w intenecie wypis modeli Zollera, ale bez zdjęć - tylko rok i nazwa.

Może kolega, który to ma wklei zdjęcie.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.