Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie w Krakowie - lista obecności


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli na prawdę NIE MA SZANS na weekendowy odsłuch to pomyślę o środzie... Ale to cholernie nie na rękę mi, na początku byłem na spotkaniu z Wami, od tamtej pory ciężko się mi wyrwać :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dużo bardziej wolę w weekendy - przez tydzień często wychodzę po 19 z pracy więc z dojazdem 20-sta to najwcześniej (jak mam jeszcze siły i ochotę na odsłuchy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misfit, nie denerwuj mnie!! Po pierwsze mam chore gardło, a po drugie, jestem zmotoryzowany. To wyklucza spożycie zimnych napojów alkoholowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim? Z gumową lalą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Zachecony bardzo pochlebnymi uwagami forumowiczow do ktorych mam duze zaufanie (McGyver i rochu) odwiedzilem dzis Koobala i posluchalem jego konfiguracji. W jej sklad wchodzil znakomity Audio Note CD 3 i tuningowana lampa Music Angel. Do tego kolumny autorstwa McGyvera i Henryka Piatka. Wzialem ze soba mojego tuningowanego Pioneera PD 9300 dla ktorego drozszy Audio Note byl ogromnym wyzwaniem. Zreszta sluchalem CD 3 wielokrotnie i zawsze bardzo mi sie podobal. Nawet ze starcia z Meridianem 506.24 moim zdaniem wychodzil obronna reka. Pierwsze co uderzylo mnie w dzwieku u Krzyska to niesamowita namacalna srednica. Bas szybki zwarty punktowy - rownie szybko pojawiajacy sie co znikajacy. Bardzo duza ilosc detali na gorze i nieco mniej powietrza co spowodowane jest charakterystyka pomieszczenia w ktorym przyszlo Krzyskowi sluchac muzyki. Audio Note CD 3 to odtwarzacz stworzony do lampy. Jasny detaliczny z niesamowita ciepla srednica ktora jest dosc dziwnym zjawiskiem biorac pod uwage typ brzmienia CD 3. Pewnie zastanawiacie sie jak na tym tle wyszedl poczciwy PD 9300 (PD 71) po tuningu adamhiend'a... Coz mnie samemu trudno jest uwierzyc w to co uslyszalem. Pioneer gral nieco inaczej. Mial na pewno chlodniejsza barwe na srednicy i chwilami lekko spowalnial bas. Nie jest stworzony do lampy. Jednak w zadnej mierze nie bylo slychac spektakularnych roznic pomiedzy zrodlami. Chwilami zdawalo sie ze sa to cdeki podobnej klasy - podobna detalicznosc i jakosc srednich tonow (inna barwa). Bas schodzil rownie nisko ale na niektorych nagraniach jak juz pisalem chwilami nieznacznie tracil kontrole. To najwieksza wada tunigowanego PD 9300. Byly tez zalety: lepsza lokalizacja instrumentow i szerszy dzwiek niz Audio Note. W PD 9300 na pewno czeka mnie wymiana zegara i pewnie jeszcze kilku innych elementow. Po dzisiejszym odsluchu przekonalem sie ze warto inwestowac w swoj system. Wczesniej bez przerwy zmienialem wzmacniacze (rzadziej cdeki) a obecnie A 9000 po lekkim tuningu udowodnil ze zasluguje na miejsce w mojej konfiguracji. Dzwiek ktory uslyszalem w domu nie roznil sie ekstremalnie od konfiguracji Koobala. Jak zainwestuje w lepsze kolumny i dalszy upgrade uzyskam z pewnoscia efekt podobny. Na koniec chcialem serdecznie podziekowac Krzyskowi za goscine.

post-1457-100009221 1195499472_thumb.jpg

post-1457-100009222 1195499472_thumb.jpg

post-1457-100009223 1195499471_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discomaniac71-a jak kawa u Kobala?Bo ja wspominam ciepło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Junkers Neckar N 19E,LG GB5237TIFW,Bosch HBN 239E1L,Electrolux ESL 65070R

Całość podłogi deska BalicWood Jesion kl.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze do tego zablokowałeś Senicza-przecież to maskotka..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Junkers Neckar N 19E,LG GB5237TIFW,Bosch HBN 239E1L,Electrolux ESL 65070R

Całość podłogi deska BalicWood Jesion kl.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz ja coś napiszę. Oczywiście nie o swoim systemie bo znam go na wylot. Napiszę o Pioneerku, który zawitał wraz z Rafałem dzisiaj do mnie. Oba CD reprezentują inną szkołę dźwięku. Pioneer gra ciepłą barwą ale ze szczegółami (przypomina mi trochę meridiana), bardzo ładne wysokie z dużą ilością informacji, gorzej jest na basie - to jego zdecydowanie najsłabsza strona. Przy większej ilości instrumentów zaczyna się zlewać dół i jest nieczytelny. Średnica jest poprawna choć moim zdaniem na gorszą barwę od Audio Note.

Oczywiście od razu zaznaczam, że to czepialstwo!

Bo to wszystko co piszę, to niuanse drobne niedociągnięcia, które tak na prawdę słychać dopiero przy szczegółowym wsłuchiwaniu się w brzmienia naszych CD. Pioneer trzymał się dzielnie i naprawdę grała muzyka, którą chciało się słuchać - a grało moim zdaniem na wysokim poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Prawde mowiac jestem zaskoczony tym co pokazal Pioneer. Teraz moge napisac ze bylem pewien ze Audio Note CD 3 zje go na sniadanie. Tak sie jednak nie stalo i najwieksza zasluge ma tutaj niezyjacy adamhiend ktory wlozyl duzo pracy w upgrade tego klocka. Sprostac tak wysokim wymaganiom jakie postawil najwyzszy zintegrowany CD renomowanej firmy Audio Note naprawde nie bylo latwo. Firmowy PD 9300 nawet nie zblizylby sie do tego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i moja Manta by zagrała..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Junkers Neckar N 19E,LG GB5237TIFW,Bosch HBN 239E1L,Electrolux ESL 65070R

Całość podłogi deska BalicWood Jesion kl.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilu a ty się szykuj :D zapraszam do siebie (na kawę oczywiście) bo są części do wymiany w moim lampowcu, a sam jak wiesz nie zrobię tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.