Skocz do zawartości
IGNORED

High-end interkonekty, jak grają


Piotr Ryka

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wygrzewa sie Magnum Ma, narazie tylko jeden set i robi sie coraz ciekawiej:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie bliski wygrzania Stealth Indra pokazuje jak dobre kable powinny brzmieć.

Po pierwsze ani schłodzona czy ocieplona barwa tylko neutralność przekazu z nieprawdopodobną subtelnoscią wybrzmiewania

wszystkich rejestrów.Doskonała stereofonia z dużą przestrzenią i muzykalnosć która wręcz przykuwa do fotela.

Bas schodzi nisko i jest głęboki,śednie w plastycznych barwach bez narzucania się w połaczeniu z górą pasma tworzą ciekawy

muzycznie spektakl. To moje pierwsze spostrzezenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie bliski wygrzania Stealth Indra pokazuje jak dobre kable powinny brzmieć.

Po pierwsze ani schłodzona czy ocieplona barwa tylko neutralność przekazu z nieprawdopodobną subtelnoscią wybrzmiewania

wszystkich rejestrów.Doskonała stereofonia z dużą przestrzenią i muzykalnosć która wręcz przykuwa do fotela.

Bas schodzi nisko i jest głęboki,śednie w plastycznych barwach bez narzucania się w połaczeniu z górą pasma tworzą ciekawy

muzycznie spektakl. To moje pierwsze spostrzezenia.

Brzmi jak laurka. Jak na poczatku wygrzewania jest taki dobry, to pod koniec ....

Acro Mexcel zagrozone?

marslo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak laurka. Jak na poczatku wygrzewania jest taki dobry, to pod koniec ....

Acro Mexcel zagrozone?

marslo

Indra już wygrzewa się trochę i jak na razie czapki z głów.

 

Marsio,zobaczyłem że masz w swoich zasobach trochę ' twików ' z Acoustic Revive.Dostałem do testów urządzenie uziemniające i ic rca.

W szybkim podłączeniu: ciekawe , energetyczne i muzykalne granie.Na tyle energetyczne że miałem wrażenie efekt pulsacji dżwieku w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu tak jakby dżwięki miały szybką amplitudę powtarzalności wyciskając soki z każdej nuty.

Jeśli miałeś doświadczenie z tym interkonektem to napisz kilka słów.Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indra już wygrzewa się trochę i jak na razie czapki z głów.

 

Marsio,zobaczyłem że masz w swoich zasobach trochę ' twików ' z Acoustic Revive.Dostałem do testów urządzenie uziemniające i ic rca.

W szybkim podłączeniu: ciekawe , energetyczne i muzykalne granie.Na tyle energetyczne że miałem wrażenie efekt pulsacji dżwieku w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu tak jakby dżwięki miały szybką amplitudę powtarzalności wyciskając soki z każdej nuty.

Jeśli miałeś doświadczenie z tym interkonektem to napisz kilka słów.Pozdr.

Jesli pytasz o ic od Acoustic Revive to niestety nie mialem przyjemnosci.

marslo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.