Skocz do zawartości
IGNORED

Pioneer


gotyk1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Witam serdecznie fanów Pioneera,

Czy ma może ktoś instrukcję obsługi w naszym języku ojczystym do SC-LX71 oczywiście mam na myśli PDF ?.

Klub coś umarł a tyle pięknych klocków Pioneera wychodzi, pięknych dla mnie bo tez należę do gatunku fan Pioneer i nie bardzo mnie obchodzą opinię innych typów którzy uważają, że to gówno :-), ja jestem fanem tej marki, mam 4 klocki i pewnie dokupię następne i niech nazywają tą markę jak chcą i tak pozostanę wierny tej marce przynajmniej w 90% klocków.

Pozdrawiam.

http://www.ebay.de/itm/Pioneer-SA-9800-Stereo-Amplifier-/141457984659?pt=DE_Elektronik_Computer_TV_Video_Elektronik_Verst%C3%A4rker&hash=item20ef8d8c93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Śliczność i jak popatrzeć za ile poszła, to chyba sytuacja jest klarowna co to za gadżet :-).

http://www.ebay.de/itm/Pioneer-Vollverstarker-A-91D-High-End-Verstarker-in-Klavierlackoptik/291288317597?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D27824 Super hiper i jeszcze DAC i ,,dychę" młodszy!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczność ale to trzeba takich fanatyków jak my do Pionka :-), nie wielu tu takich i nie wielu kuma o czym piszemy :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Śliczność ale to trzeba takich fanatyków jak my do Pionka :-), nie wielu tu takich i nie wielu kuma o czym piszemy :-).

Śliczność , ale nie ta klasa ---jednak dobrym weryfikatorem klasy jest ,,rynek"....Faktycznie to 91D to po prostu 858 [ 838] + DAC......Trochę sobie z Kol.Rydz plotkowaliśmy w ,, klubie miłośników" i on ma solidną wiedzę o ,,zabawkach" firmy PIONEER-----POZDRAWIAM !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kupiłem następnego Pioneczka którego jeszcze w PL nie mają :-), N-70A z Niemiec i za tydzień mam już mieć.

Stare klocki były cudne ale i nowe nie mają się czego wstydzić a porównując parametry tego klocka N-70A, nie ma konkurencji do 7.000 zł :-).

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

No właśnie kupiłem następnego Pioneczka którego jeszcze w PL nie mają :-), N-70A z Niemiec i za tydzień mam już mieć.

Stare klocki były cudne ale i nowe nie mają się czego wstydzić a porównując parametry tego klocka N-70A, nie ma konkurencji do 7.000 zł :-).

Pozdrawiam.

Świat idzie do przodu !!!---DAC ,, PREAMP. i wszystkie formaty w jednym---tylko to zespawać z godną ,,amplifikacją" i ,,pudełkami"......Ja akurat [stary piernik] mam bardziej archaiczne połączenie : CD z DAC +PRE.[DP-67 i C-275---Accu] i też jestem zadowolony...Fakt---flac muszę nagrywać na płyty , ale NC+ z USB na optical i inne ,,zabawki" na coaxial fajnie grają przetrawione przez DAC-a....Czasami podpinam SA-8800 jako ampa. i tak sobie myślę-----gdyby miał volume na pilota , to bym się na inne wynalazki nie porywał----ALE !!![lenistwo i próżność -każdy to ma i ja też] Pozdrawiam !! p.s----na jakim wzmaku i głośniczkach będzie szalał ten N-70A ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat idzie do przodu !!!---DAC ,, PREAMP. i wszystkie formaty w jednym---tylko to zespawać z godną ,,amplifikacją" i ,,pudełkami"......Ja akurat [stary piernik] mam bardziej archaiczne połączenie : CD z DAC +PRE.[DP-67 i C-275---Accu] i też jestem zadowolony...Fakt---flac muszę nagrywać na płyty , ale NC+ z USB na optical i inne ,,zabawki" na coaxial fajnie grają przetrawione przez DAC-a....Czasami podpinam SA-8800 jako ampa. i tak sobie myślę-----gdyby miał volume na pilota , to bym się na inne wynalazki nie porywał----ALE !!![lenistwo i próżność -każdy to ma i ja też] Pozdrawiam !! p.s----na jakim wzmaku i głośniczkach będzie szalał ten N-70A ??

 

Ja już też raczej dawno stary piernik jestem, sam pomyśl, moja najstarsza córka ma 26 lat :-). N-70A będzie szalał tak jak teraz szaleje N-50 którego oddam w dobre ręce za 1.200 zł, z papierami, pudełkiem itd., kupiony w styczniu za 2040 zł a szalał będzie na NAD C-375 BEE bo A-70 jakoś mi za mało dawał dlatego musiałem zdradzić Pionka a głośniczki to cały komplecik Dali Ikon mk2 : Ikon 7, Ikon 5, sub i vocal.

Pozdrawiam kolege.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Ja już też raczej dawno stary piernik jestem, sam pomyśl, moja najstarsza córka ma 26 lat :-). N-70A będzie szalał tak jak teraz szaleje N-50 którego oddam w dobre ręce za 1.200 zł, z papierami, pudełkiem itd., kupiony w styczniu za 2040 zł a szalał będzie na NAD C-375 BEE bo A-70 jakoś mi za mało dawał dlatego musiałem zdradzić Pionka a głośniczki to cały komplecik Dali Ikon mk2 : Ikon 7, Ikon 5, sub i vocal.

Pozdrawiam kolege.

A jednak--te nowe ,,A" to nie jest ,,szał"....Moje głośniczki widziałeś??[klub miłośników]...Mam w końc. mocy tylko 125wat/8ohm na kanał , ale za ,,płuca tego ,,ampa" robią 4 kondensatorki 47000/80V,,,,,,,,,,,czyli mamy całkowicie inne ,,zabawki"---ważne , że te , które lubimy....ALE !!!!--SA-8800,,,PD-8500,,,S904 ,,,,7500 są na stanie i do kosza nie trafią.......HEY !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-70A z Niemiec i za tydzień mam już mieć.

Szalejesz ;)

a szalał będzie na NAD C-375 BEE

To bedzie dla niego ograniczeniem . Olej brytoli , kup Japońca :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalejesz ;)

 

To bedzie dla niego ograniczeniem . Olej brytoli , kup Japońca :)

 

Właśnie chciałem kupić A-70 lecz jak puscili mi Nada, poczytałem recenzje to wybrałem ten model. Pionek niestety obecnie nie wypuszcza wyższych modeli a Yamaszka jakoś mnie nie porywa :-).

Muda44, czekam na telefon z Japonii bo koleszka leci już i ma wleźć do sklepu z SACD i zobaczyć co może porwać, pamiętaj o Dire Straits :-) a przy okazji kupiłbym kilka innych :-).

Upolowałem też TV Pionka zajeb.... i już poluje na drugi taki model i tylko dwa elementy w systemie nie sa Pionkami : DAC VINCENT i NAD ale cała reszta to Pioneczki :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Właśnie chciałem kupić A-70 lecz jak puscili mi Nada, poczytałem recenzje to wybrałem ten model. Pionek niestety obecnie nie wypuszcza wyższych modeli a Yamaszka jakoś mnie nie porywa :-).

Muda44, czekam na telefon z Japonii bo koleszka leci już i ma wleźć do sklepu z SACD i zobaczyć co może porwać, pamiętaj o Dire Straits :-) a przy okazji kupiłbym kilka innych :-).

Upolowałem też TV Pionka zajeb.... i już poluje na drugi taki model i tylko dwa elementy w systemie nie sa Pionkami : DAC VINCENT i NAD ale cała reszta to Pioneczki :-).

Drogi Grevor---czy przypadkiem nie masz teraz małego ,,bałaganu"-----będziesz miał DAC-a z przedwzmacniaczem i integrę [raczej daleką od klasy A/B , o A nie wspominając] ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Grevor---czy przypadkiem nie masz teraz małego ,,bałaganu"-----będziesz miał DAC-a z przedwzmacniaczem i integrę [raczej daleką od klasy A/B , o A nie wspominając] ???

 

Drogi Zbigniewie,

NAD C-375 BEE to klasa A/B, nie wiem jeszcze czym jest N-70A bo jeszcze nie naczytałem się za wiele i nie testowałem ale z całą pewnością wiem, że bałagan to mam w pecynie całkiem nie zły :-).

O ile wiem, to N-70A ma tylko przedwzmacniacz słuchawkowy :-) ale mogę się mylić :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Drogi Zbigniewie,

NAD C-375 BEE to klasa A/B, nie wiem jeszcze czym jest N-70A bo jeszcze nie naczytałem się za wiele i nie testowałem ale z całą pewnością wiem, że bałagan to mam w pecynie całkiem nie zły :-).

O ile wiem, to N-70A ma tylko przedwzmacniacz słuchawkowy :-) ale mogę się mylić :-).

Teraz to ja mam zamęt------ ten N-70A nie ma regulacji wyjścia analogowego ???????????---rca i XLR ????

 

Teraz to ja mam zamęt------ ten N-70A nie ma regulacji wyjścia analogowego ???????????---rca i XLR ????

p.s A z tą klasą A/B to dobrze sprawdż !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja mam zamęt------ ten N-70A nie ma regulacji wyjścia analogowego ???????????---rca i XLR ????

 

p.s A z tą klasą A/B to dobrze sprawdż !!!!!

 

Dla klasy A/B właśnie kupiłem NAD :-). Na pozostałe pytania odpowiem niebawem czyli jak dorwę sprzęta i potestuje, na razie czytam sprzeczne info w sieci.

Po fotach widać, że ma RCA i XLR ale co z regulacją...za skomplikowane to dla mnie pytanie i nie jestem na tym etapie wiedzy jeszcze :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Dla klasy A/B właśnie kupiłem NAD :-). Na pozostałe pytania odpowiem niebawem czyli jak dorwę sprzęta i potestuje, na razie czytam sprzeczne info w sieci.

Po fotach widać, że ma RCA i XLR ale co z regulacją...za skomplikowane to dla mnie pytanie i nie jestem na tym etapie wiedzy jeszcze :-).

To jest malutka klasa A/B------http://allegro.pl/klon-accuphase-p-4100-okazja-i4802297700.html--90wat/8ohm,,,,,,,180/4,,,,,360/2-------zmostkowane na jedną kolumnę----360wat/8ohm,,,,,,,,720/4

 

To jest malutka klasa A/B------http://allegro.pl/klon-accuphase-p-4100-okazja-i4802297700.html--90wat/8ohm,,,,,,,180/4,,,,,360/2-------zmostkowane na jedną kolumnę----360wat/8ohm,,,,,,,,720/4

http://allegro.pl/klon-accuphase-p-4100-okazja-i4802297700.html ---coś żle wbiłem

 

To jest malutka klasa A/B------http://allegro.pl/klon-accuphase-p-4100-okazja-i4802297700.html--90wat/8ohm,,,,,,,180/4,,,,,360/2-------zmostkowane na jedną kolumnę----360wat/8ohm,,,,,,,,720/4

 

http://allegro.pl/klon-accuphase-p-4100-okazja-i4802297700.html ---coś żle wbiłem

http://www.accuphase.com/ -----ta lektura może być przydatna........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem kupić A-70 lecz jak puscili mi Nada, poczytałem recenzje to wybrałem ten model. Pionek niestety obecnie nie wypuszcza wyższych modeli a Yamaszka jakoś mnie nie porywa :-).

Denon PMA2020AE

 

Muda44, czekam na telefon z Japonii bo koleszka leci już i ma wleźć do sklepu z SACD i zobaczyć co może porwać, pamiętaj o Dire Straits

Na razie tylko tą , pamiętaj o mnie i tej wersji ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tą klasą A/B to dobrze sprawdż !!!!!

Napewno A/B w segmencie hifi przeważnie masz klase A/B nowe niektóre nowe zabawki zaczynają budować na D.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Napewno A/B w segmencie hifi przeważnie masz klase A/B nowe niektóre nowe zabawki zaczynają budować na D.

WITAM i POZDRAWIAM !!!!!------To generalnie ,,prawie" prawda,,,,,,klasy D są ,,super"-----można upchać po 300wat w pudełko 10kg [dzięki]......Ale akurat parę minut temu obecność w tym Klubie tak mnie wypompowała fizycznie i psychicznie , że ,,podaję się do dymisji".........POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW PIONEERA !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasy D są ,,super"-----można upchać po 300wat w pudełko 10kg

Nie dziwie się Grevorowi też bym nie kupił tego Pionka nie tylko,że jest w klasie D ale nie ma też tych 300 W :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Po niemiłej przygodzie z audio analogue wróciłem do Pioneera a własciwie do modelu PD-10. Wracam tez do kolekcjonowania ciekawych płyt SACD. Pozdrawiam fanów Pioneera!

 

Muda44, czekam na telefon z Japonii bo koleszka leci już i ma wleźć do sklepu z SACD i zobaczyć co może porwać, pamiętaj o Dire Straits :-) a przy okazji kupiłbym kilka innych :-).

 

Własnie w Japonii wychodzi reedycja 100 płyt w formacie SACD w obnniżonej cenie ok 30 USD. Warto się zainteresowac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crescendo ,a pisałem pisałem .

 

Niemiłej przygodzie bo kosztowny naped padł szybko. Dżwiek był ok :) Płaci Ci ktos za przypominanie o tym ? Czy tak z siebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem jaki to model , chyba takie info powinieneś zamieścić.

 

Nabywca ocenił dzwięk crescendo bardzo pozytywnie. Polecam ten model, jesli ktos ma oczywiscie 1000zł na ewentualnosc padnięcia napędu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pio19_s.jpg

 

ładny DVD

 

 

Piękniutki i jutro będzie już u mnie :-) oczywiście jeśli to model LX-58 bo podobnie wygląda LX-88 :-) no i wreszcie dzisiaj dostałem najnowszego Pionka z Niemiec N-70A pewnie jako jedyny na forum z tym klockiem na dzień dzisiejszy :-). Polscy sprzedawcy nie dali rady nawet okreslić kiedy będzie...

Mogę pomóc w zakupach w Niemczech, mają również już U-5 za 3.400 pl ale nie ma jeszcze modelu czarnego, tylko srebrny. N-70A za 1.290 E.

Pozdrawiam fanów Pionka z przerwami czasami pisania za co dzięki moderacji :-). (Siemka Jozwa pogromco wszystkich mających inne zdanie niż Ty :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.