Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  311 członków

Onkyo Klub
IGNORED

Klub zwolennikow ONKYO


manyzg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych - na jednym z naszych serwisów pojawiło się ogłoszenie: Onkyo M-5000r + P-3000r + C7000r. Cena trochę z kosmosu, ale stolik fajny ?.

https://www.olx.pl/oferta/onkyo-m-5000r-p-3000r-c-7000r-top-zestaw-hi-fi-CID99-IDzSdHP.html

Edytowane przez Maraudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Grutka napisał:

 Naprawdę aż tak wybitne jest to cd? Sporo dobrego ogólnie czytałem o 7030 i 7000r

Naprawdę jest dobry. Ma świetny zegar. Bardzo równo grający, przestrzennie i barwnie Cdek. Moim zdaniem w tej kasie nieosiągalne granie. Bardzo dobre opinie ma w zagranicznej prasie. Zbudowany jak czołg i co śmieszne, ciężko nawet na niego rabat zdobyć. Tata jak kupił swojego to znajomek jak wpadł i go posłuchał chciał od razu kupić i okazało się że tata skromny jakiś upust załatwił w sklepie tym samym i nic więcej. Naprawdę warto go sprawdzić u siebie. Jak ktoś szuka CD to ten jest napraede godny polecenia. U taty dopiero go Lyngdorf Cd-2 pokonał, 2 razy droższy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Grutka napisał:

Musiałbym  wypożyczyć do domu i zobaczyć  czy naprawdę ten cd powaliłby mnie na kolana wiesz, opis opisem, czytałem już sporo opisów pięknych,  a w rzeczywistości było różnie  ? ciekawe czy mają na wypożyczenie tego 7000r, musiałbym  skrobnąć  do S4

Wypozycz sobie. Fajny cdek naprawdę. Jak dla mnie w swojej cenie jest genialny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Grutka napisał:

W swojej cenie ? 5 tysie to dobry wzmacniacz  można kupić za tą cenę  ? dla mnie jak na cd to jest mega drogi ?

Wiesz są i CD które kosztują 5 razy tyle i więcej ?

Ten cdek jest zbudowany jak czołg. Pancerna obudowa, antywibracja na super poziomie i stabilność mechaniki. Masz aluminiowa szufladę a nie plastik jak nawet w Hiendach za ileś tam tys. Zł. 

Pełna funkcjonalność z tyłu. Wyjścia cyfrowe i analogowe. I do tego jest cholernie ciężki ? aktualnie mój wzmacniacz waży mniej od tego CD haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Grutka napisał:

Niby ponoć  waga nie gra  ? tak pisza zwolennicy pewnej firmy,  co audiofilski wiatr hula we wzmacniaczu za 5500zl ?

Niby nie ale tutaj ta waga rzeczywiście ma poparcie w brzmieniu? i co ważne elementy też są dobrej jakości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Grutka napisał:

Szczypior, a niby Onkyo nie jest audiofilskie  hehe, a tu proszę   ? lubię nasz klub ?

Nie rozumiem czemu Onkyo doczekało się takiej opinii. Niczym te sprzęty nie ustępują najlepszym. Funkcjonalnie i brzmieniowo a nagonka jest spora. 

Wypozyczaj c7000 i opisuj wrazenia:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham i słucham nowych nabytków  ( M-504 i P-304 ) i banan nie schodzi mi z twarzy ? Pomyślałem sobie, że może warto by było dokupić tuner T-9990. Mam może ktoś ten tuner może się wypowiedzieć , czemu kosztuje aż tyle pieniążków ? 

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, piotralski napisał:

smax, ja z kolei chyba chciałbym posłuchać 5000R i 3000R ?

Raz się żyje ?

PS

Oczywiście ostatnio nabyty vintage zostaje ze mną.

Są w Holandi do kupienia nówki M-5000R za 1800 euro

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piotralski napisał:

smax, końcówkę już mam. Teraz szukam, ale z marnym skutkiem Pre ?

Gratuluję ?

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2019 o 18:19, smax napisał:

Słucham i słucham nowych nabytków  ( M-504 i P-304 ) i banan nie schodzi mi z twarzy ? Pomyślałem sobie, że może warto by było dokupić tuner T-9990. Mam może ktoś ten tuner może się wypowiedzieć , czemu kosztuje aż tyle pieniążków ? 

Nikt nie miał tego tunera ?

Denon PMA-2500NE, Denon DCD-2500NE,  PDA GenesisTannoy Revolution XT 8f ,  Audioquest Rockefeller , Technics SL-1200 MK2  + Ortofon 2M Bronze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapisuje się do klubu ze wzmacniaczem ONKYO A-9070. Gra to u mnie z Heco Aurora 700 i malinką, słucham z Tidal i Spotify . Mocno zastanawiam się nad sieciowcem ns-6170 Mam nadzieję że  Onkyo będzie wspierać serwisy bo jak się wypnie to wielka lipa i taki odtwarzacz będzie do wyrzucenia .

Edytowane przez rd79
literówka

Cabasse Abyss + ELAC Carina BS243.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rd79 napisał:

Mocno zastanawiam się nad sieciowcem ns-6170 Mam nadzieję że  Onkyo będzie wspierać serwisy bo jak się wypnie to wielka lipa i taki odtwarzacz będzie do wyrzucenia .

W cenie za jaką można go teraz dostać jest to bardzo dobry streamer. Kiedyś miałem go spiętego z a9070 i było  bardzo dobrze. Trzeba zdać sobie jednak sprawę, że nie ma nic na wieczność i prędzej czy później każdy z producentów przestanie wspierać dane urządzenie na rzecz jego następcy (nowego modelu). Także, nie pozostaje nic innego jak cieszyć się z tego co jest, a na "problemy" przyjdzie jeszcze czas (oby nie prędko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.