Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Adalbert95 napisał:

Żałuję i to ogromnie, że choć Tusk miał możliwości i sposobność, to nie pozbył się ... tej całej skretyniałej pisiarskiej trzódki z takimi jak ty indywiduami włącznie...ale co ma wisieć nie utonie...

Coś szykujesz z kolegami? Jakieś ostateczne rozwiązanie ?
Strzelać będziesz, wieszać, dusić gazem i palić czy masz bardziej oryginalne pomysły?
Tylko zapytaj nadfioletów z SN i Tomasza Trzeciego czy możesz.

Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Bobcat napisał:

Lepiej aby co poniektórzy zainteresowali się swoim miejscem na liście skretyniłego prawactwa i PiS-owskiej wazeliny.

No jak tam? Kapujesz nadal czy donosisz?

Ale muszę Ci przyznać rolę sprawczą. Masz siłę przebicia, a nawet dobicia.

Jak rezolutny rzeźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Skynek ?
Ostatnio rzadko tu bywam, czytam tylko niekiedy intelektualne wypusty tutejszych faszylewaków i liberałbolszewików.
Jedyne co się u nich zmieniło, to samozachwyt z rozpuszczania kwasem własnych szarych komórek. Wcześniej robili to nieświadomie.

 

 

11 minut temu, bubusia napisał:

champ

To "p" na końcu, to od prymusa?

Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xniwax napisał:

To "p" na końcu, to od prymusa?

Wypada mieć nadzieję że tak.

5 minut temu, xniwax napisał:

Jedyne co się u nich zmieniło, to samozachwyt z rozpuszczania kwasem własnych szarych komórek. Wcześniej robili to nie świadomie.

Aby oceniać stan szarych komórek u innych trzeba najpierw samemu je mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bobcat napisał:

 

Aby oceniać stan szarych komórek u innych trzeba najpierw samemu je mieć.

A ty oceniasz

Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xniwax napisał:

Cześć Skynek ?
Ostatnio rzadko tu bywam, czytam tylko niekiedy intelektualne wypusty tutejszych faszylewaków i liberałbolszewików.
Jedyne co się u nich zmieniło,  samozachwyt z rozpuszczania kwasem własnych szarych komórek. Wcześniej robili to nieświadomie.

 

 

To "p" na końcu, to od prymusa?

Cześć stary! Ja byłem na długotrwałym urlopie.

Ale ten ban, to nic, z tym co przeżyłem, a raczej prawie nie przeżyłem. 2 miechy w szpitalu po wypadku motocyklowym, śmierć brata w grudniu i matki w tym miesiącu. Jestem nieprawdopodobnie poobijany. Miło mi Cię widzieć Xniv.

15 minut temu, Bobcat napisał:

Dziękuję, dziękuję. To dla mnie zaszczyt.

Bobo - mamy kompletnie inny pogląd na świat. Nie mniej powinieneś podziękować chłopakom za lokację na podium.

To naprawdę zaszczyt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xniwax napisał:

Z całego serca współczuję.
 

Dzięki, Przyjacielu.

Ale życie toczy się dalej. I powiem Ci, że najgorsze czego człowiek musi dokonać w razie rzeczy ostatecznych, to nie śmierć bliskich osób, bo z tym się już pogodziłeś, ale biurokracja szpitala, zakładu pogrzebowego i Kościoła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, seniortelefono napisał:

Inwazja

Nie musisz z tego powodu być aż tak inwazyjnie głupi

Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Adalbert95 napisał:

No i tak chcieli sprzedać, że udzielili Lotowi pomocy publicznej, by nie upadł. Że jesteś ekonomiczny totalny ignorant wiadomo od zawsze, a i to, że wyjątkowo podatny na pisiarską propagandę to też nic nowego.

I dzięki tej pomocy LOT poszybował ku wspaniałej przyszłości, a o sprzedaży Tuski mówił bo miał kaca i nie wiedział co mówi.

Cytat

Minister chciał pożyczką uratować LOT. „Donald o mało zawału serca nie dostał”

– Przychodzi ktoś tam od Donalda i mówi: parę dni temu minister skarbu podpisał i przelał gotówką 400 mln (…) do LOT-u. Czterysta baniek. Donald o mało zawału serca nie dostał – mówi w rozmowie nagranej w 2013 r. w restauracji Sowa i Przyjaciele ówczesny prezes Polskiej Grupy Energetycznej Krzysztof Kilian. W dalszej części opublikowanych przez Onet taśm z restauracji były szef PGE opowiada o próbach sprzedaży PLL LOT.

5 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Żałuję i to ogromnie, że choć Tusk miał możliwości i sposobność, to nie pozbył się nie kopalń węgla, a tej całej skretyniałej pisiarskiej trzódki z takimi jak ty indywiduami włącznie. Tak to był jego największy błąd,

Pewnie, można wszystko sprzedać i zrobić z Polaków wyrobników obcego kapitału, ważne aby im było dobrze i EU się do nich pięknie uśmiechała. Tyle, że głuptaki nie zdawali sobie z tego sprawy, że gdyby wszystko sprzedali to już nikt by się do nich nie uśmiechał.

 O reszcie nie warto wspominać bo bełkot POlitbiura można usłyszeć co chwila. A zwłaszcza w tej bełkotprodukciarni czyli w tym wątku.

Uwagi ad personam sobie podaruj bo tylko świadczą o miałkości twojego hmm...stanu ducha.

Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, skynyrd napisał:

przeszedłem tę gehennę

Samemu ciężko, przyjaciele i rodzina niezbędni.

8 minut temu, skynyrd napisał:

Przynajmniej ma fantazję 

Nie zaprzeczam, fantazyjna głupota zawsze jest lepsza od zwykłej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 5 godzin temu, Adalbert95 napisał:

"...., że udzielili Lotowi pomocy publicznej,"

 

Transfer przed rozbójniczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jacchusia napisał:

I dzięki tej pomocy LOT poszybował ku wspaniałej przyszłości, a o sprzedaży Tuski mówił bo miał kaca i nie wiedział co mówi.

Pewnie, można wszystko sprzedać i zrobić z Polaków wyrobników obcego kapitału, ważne aby im było dobrze i EU się do nich pięknie uśmiechała. Tyle, że głuptaki nie zdawali sobie z tego sprawy, że gdyby wszystko sprzedali to już nikt by się do nich nie uśmiechał.

 O reszcie nie warto wspominać bo bełkot POlitbiura można usłyszeć co chwila. A zwłaszcza w tej bełkotprodukciarni czyli w tym wątku.

Uwagi ad personam sobie podaruj bo tylko świadczą o miałkości twojego hmm...stanu ducha.

Adalbert jest już w Unii, a Ty chcesz z niej uciec.

Adalbert  sprzedałby LOT, w związku z czym, ten nie kupiłby Condora.

Ty Jac, nie znasz się kompletnie na ekonomii. Niemieckiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, skynyrd napisał:

No jak tam? Kapujesz nadal czy donosisz?

Ale muszę Ci przyznać rolę sprawczą. Masz siłę przebicia, a nawet dobicia.

Jak rezolutny rzeźnik.

Nawet nie wiesz jak trafiłeś :))))))

52 minuty temu, bubusia napisał:

Uuuu, Bob to już 1sza trójka, medalista. A może i champ.

Z rozpędu _p_ przycisnąłeś ?

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jacchusia napisał:

Nawet nie wiesz jak trafiłeś :))))))

Jak kulą w płot. Trzeba stępić miecz, bo byle chłystek Cię może załatwić.

Ja przerobiłem na tym forum z kilkaset banów, ale dostawałem je po rozmowie, z naprawdę dostojnymi interlokutorami.

Teraz... Zobaczymy. W każdym razie nikomu by nie przyszło do łba donieść na kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, seniortelefono napisał:

 

Ciebie akurat nie miałem na myśli. Ale może kiedyś cudem uda ci się zdobyć te dwa tik taki i dorównasz do reszty.

Każdy nick na coś wskazuje. Powiedz mi Senior -  czy teflono jest czymś, po czym spływa jakaś głębsza myśl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick wskazuje na Olsena czyli wiecznego nieudacznika ,który ciągle przegrywa .Może zmień go na polską wersję czyli Kwinto .

 

do skynyrda

Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.