Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  644 członków

Sony Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sony z serii ES


Gość discomaniac71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sluchalem niezbyt dlugo i bez kalibracji ( bo taka posiada) i musze powiedziec ze to ladna maszyna i dzwiekowo bardziej mi odpowiadal niz 505ES, 570ES, 590ES i 501(nie ES) ale prawda jest tez to, ze dzwiek nie jest lepszy niz z 690ES. Wogole to ten 690ES to ciekawy wzmacniacz.

 

Ale czy warte tych pieniedzy to nie wiem.

Prosze koniecznie gdzies posluchac.

 

Kazio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mogę już należeć od klubu pełną gębą FA5ES po 3 miesiącach poszukiwań trafił na moją półeczkę audio :] Mam do Was pytanie ile ten wzmacniacz mógł kosztować gdy był nowy (coś nie mogę tego wygooglować)? Teraz pozostaje mi jeszcze upolować SA5ES, SA3ES w złotym kolorze i bdb stanie za rozsądne pieniądze ale coś czuję, że nie będzie to łatwe ;)

Pozdrawiam

Vaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>vaski,

 

Tez myslalem o tym wzmacniaczu (tj. FA 5ES) ale zachwycil mnie podczas odsluchu 690ES i od niedawna go posiadam. Mimo ze podoba mi sie moj 690ES to bardzo porsze - jesli to nie klopot - o podzielenie sie wrazeniami odsluchowymi na temat tego 5ES. (moze jakies "rozbierane" zdjecie srodka :)

 

pozdrawiam

KD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O radyjko. :) (pisze jak wół SA3ES lub SA5ES) Cd mam xa30es i raczej uważam go za dobry kompakt ;) a że komuś się tam popsuł kiedyś napęd, laser czy serwo kogo to obchodzi. 10 letni sprzęt ma prawo się popsuć prawda (choć nie słyszałem by było wiele problemów z Sony) ;)

Pozdrawiam wszystkich i gorąco polecam na początek audiofilskiej przygody do składania zestawów z tych klocków, frajda jak cholera i radość gdy do domu trafia kolejny długo poszukiwany element sprzętu audio :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko do ES maniakow:)

 

wzmak ta-f707ES jakie oznaczenia powinny miec oryginalne koncowki mocy?

Czy wewnatrz powinny swiecic sie 4 czerwone diody czy zielone? U mnie widac 4 czerwone:)

 

z gory dzieki za info

 

wlasnie testuje tego klocka i jest nawet nawet:)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

No niestety nie:) Na spokojnie go potestowalem przez 2 dni. Jak dla mnie to jest krok w bok w stosunku do rotela. A przyznam ze liczylem na sporo wiecej po przeczytanej lekturze... Wynika z tego ze moj rotel to niezly klocek i chyba szybko go sie nie pozbede:) Ale sony to rowniez dobry klocek, poprostu myslalem ze sony go rozniesie...

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.