Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników dobrych miniwież...


audioholik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukales w instrucji co tam pisza? Nie mam jej teraz przy sobie takze nie wiem.

 

Jaki kabel kupiles?

Przy sluchaniu mp3/radia internetowego masz wlaczany "polepszacz" dzwieku? U mnie on degraduje dzwiek, dynamika mocno siada. Ja wole bez.

W instrukcji piszą, że Windows Media Player powinien wykrywać wieżę, ale jej nie wykrywa. Zainstalowałem program Plex, który widzi wieżę, widzi nawet foldery, które udostępniam, ale nie widzi w nich plików mp3. Być może chodzi o ustawienia routera, nie wiem, będę szukał.

Kabel ten kupiłem, który mi poleciłeś.

Dopiero wczoraj sprzęt uruchomiłem, więc jeszcze trochę muszę się osłuchać z nim, żeby określić w jakim trybie gra najlepiej :)

W każdym razie dzięki wielkie za pomoc, to co mi poleciłeś sprawdza się znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze onkyo z q acoustics sie spodobalo- mi bardzo:)

Ja jeszcze nie bawilem sie ''streamingiem'' jakos tak malo czasu:) Wybralem inna opcje - dysk twardy 2.5'' wpinam pod usb i mam tysiace kawalkow:)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze onkyo z q acoustics sie spodobalo- mi bardzo:)

Ja jeszcze nie bawilem sie ''streamingiem'' jakos tak malo czasu:) Wybralem inna opcje - dysk twardy 2.5'' wpinam pod usb i mam tysiace kawalkow:)

To też dobra opcja, ale dla mnie po to właśnie było wifi, żeby przesyłać wprost z komputera bezprzewodowo muzykę.

Wydaje mi się, że mój router nie obsługuje techniki DLNA. Pozostaje albo kupić nowy router albo zmienić mu oprogramowanie co może jednak okazać się zbyt karkołomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem starej mini wieży Technics SA 007 zbudowana w latach 1983/1984 w Japonii. Była sprzedawana w kilku wersjach. Zestaw składał się z tunera, wzmacniacza, przedwzmacniacza i magnetofonu kasetowego. Dodatkowo sprzedawany był również equalizer. Cudowny sprzęt.

 

http://www.youtube.com/watch?v=U3ix1TGnY1Q

 

151669png_ehqahhq.png

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Chciałbym dopisać się do klubu z moim nowym nabytkiem - mini wieża Onkyo z serii Separate Collection, a dokładniej wzmacniacz A-911, tuner T-411RDS i odtwarzacz cd C-721. Zestaw w stanie idealnym, bez najmniejszej skazy, a co najważniejsze kupiony praktycznie za grosze. Klocki bardzo solidnie zbudowane. Przednie panele jak i pokrętła aluminiowe. Wzmacniacz ważący ponad 6kg i legitymujący się mocą 2x70W przy 4 Ohmach napędza u mnie monitory Quadral Largo z serii Phonologue. Dźwięk bardzo przyjemy - żywy z delikatnie podbitymi skrajami pasma.

 

Dziwi mnie trochę mała popularność tych zestawów zwłaszcza, że ceny nie są wysokie, a klocki naprawdę solidne.

 

P.S. Poszukuję do zestawu czarnego decka z tej serii - model K-611. Jeżeli ktoś wie gdzie można takowego zdobyć to proszę o kontakt.

post-53780-0-64063600-1393776955_thumb.jpg

post-53780-0-20437500-1393776959_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - napiszcie proszę z czym wiąże się zakup sprzętu poza PL?

 

W UK jest inna wtyczka. W DE powinna być ta sama. Ale czy są jeszcze jakieś różnice (inny sposób zaprogramowania - np. dostępność jakichś stacji radiowych, opisy na obudowie itd.)?

Noszę się z zakupem i będzie to zapewne Marantz MCR510 i taka informacja bardzo ułatwiłaby decyzję :-)

 

Z góry dzięki

Edytowane przez Bodiniusz_8793
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Uk raczej tylko wtyczka. Choc widzialem na wzmacniaczach sony napisy Uk edition. Ale czy to tylko naklejka tego nie wiem:)

 

Kupilem w uk wieze onkyo ktora miala europejska wtyczke i w zestawie byla przejsciowka na uk :)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedna rzecz mnie naszła odnośnie Marantza M-CR510. On nie ma żadnych otworów wentylacyjnych.

Jak tam jest zorganizowana wentylacja? Czy aby na pewno nie ma wiatraka? Bo w końcu praw fizyki nie da się oszukać i przy pewnej mocy odpowiednią ilość ciepła trzeba odprowadzić...

 

A jeszcze mam prośbę o pomoc w kwestii mocy. Rozważany przeze mnie MCR510 ma moc 2x60W.

Czy to możliwe, żeby droższy Onkyo miał moc 2x22W (Onkyo CS-N755), czy to jest nieporównywalne?

Szczególnie, że pobór mocy Marantza to 50W, a Onkyo 70W. No i o co chodzi? Który z nich lepiej popracuje z B&W 601?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym zakupić mini wieżę.

Chociaż nie jestem melomenem, to jednak byłem rozczarowany jakością grania w przedziale do 500zł. Postanowiłem więc dołożyć jeszcze 300zł i kupić coś lepszego.

W tym temacie i w tej kwocie często polecane były modele Sharpa HF100/200, które niestety są już cięzko dostępne, a o nowszych modelach nikt nie wspominał.

Dzisiaj po odsłuchu paru różnych firm takie o to mam uwagi:

Yamaha MCR 042 za 1200zl - bardzo fajny bas, który dostaje przesterowania przy większej głośności. Oprócz basu pozostałe dźwięki mało ciekawe i nie porywające jak na tę kwotę. Zestaw nie najgłośniejszy.

Yamaha PianoCraft 332 za 1000zł - grała dużo lepiej niż model wyżej, z delikatnie mniejszym basem, ale bez przesterowania w górnym zakresie głośności.

Sharp XLHF401 - za 750zł - bardzo przyjemne dźwięki. Wieża stała na górnej półce, więc bas był mniejszy niż przy modelach Yamahy, które stały we wnękach. Głośność większa niż u Yamahy, ale szału nie robi jak na 2x 50W. Szybko działające sterowanie. Jak na razie mój lider w założonym przedziale cenowym.

Sharp XLHF151 za 550zl - słabsze głośniki niż w modelu wyżej, i dźwięk dużo gorszy. Do tego denerwująca obsługa przy przewijaniu mp3 z USB. Takie problemy nie występowały w modelu wyżej.

Pioneer X-HM31 za 850zł - dźwięk trochę gorszy niż na Sharpie 401, ale najbardziej wkurzająca była jej obsługa. Długo myśli przy wczytywaniu mp3 z USB, oraz bardzo częsty reset na USB powodował, że nie udało mi się odsłuchać wszystkich utworów.

 

Po przejrzeniu netu ciekawie zapowiada się Sharp HF302, na którego korzyść przemawia to iż "Kolumny modelu Sharp XL-HF302 wyposażono w przetworniki niskotonowe o średnicy 13 cm oraz solidną konstrukcję ścianki frontowej wykonanej z materiału MDF, takiego samego z którego tworzy się najlepsze kolumny głośnikowe Hi-Fi." Ale szczerze nie wiem co to oznacza i ile daje w praktyce w porównaniu do modelu HF200/01/02, gdzie moc jest ta sama ?:)

 

A może Sharp GX-M10 jest warty uwagi? :)

 

Czy warto brać wieżę z DLNA? Nie mam i nie zamierzam mieć żadnego Iphona itp. Mam w domu lapka z netem po WiFi i z niego ewentualnie chciałbym puszczać muzykę. Jak wtedy wygląda sterowanie utworami?

 

 

Pokój 17m2, muzyka różna, w większości dance, pop, radio. Lubię niskie tony. Mile widziana możliwość podłączenia pod TV Samsung C650.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś philips sprostalby Twoim oczekiwaniom te nowe konstrukcje są naprawdę warte zainteresowania,bądź sony,swego czasu miałem kilka lat takową i dobrze się spisywala Ewentualnie można coś wychaczyc z używanego sprzeciku.

No właśnie czytam o philipsach z głośnikami typu wOOx. Np model DCM 3020. Musze go w jakimś sklepie znaleźć z możliwością odsłuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze na koniec dwie propozycje,które mogą co prawda nadszarpnac Twoj zakładany budżet ale na pewno będzie to zakup na lata.Zresztą w takich kategoriach powinieneś to rozpatrywać pierwszy typ to denon m39 z fabrycznymi głośnikami dadzą radę nagłośnić Twój pokój,warto je posłuchać.Sam posiadam ten model co prawda z innymi głośnikami :),a drugi nieco tańszy typ to panasonic sc-pmx7eg-k ciekawy grabek jego droższa wersja zdobyła bodajże nagrodę eisa.Głośniki trojdrozne ciekawy model .Pozdrawiam i życzę miłych odsluchowi trafnej decyzji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj słuchałem Phillipsa DCD 3020. Chyba trafiłem na skopany egzemplarz, bo mimo że bass był słyszalny od najniższego poziomu głośności, to i tak zniekształcał pozostałem dźwięki, a szczególnie vocal. Bass w nim był twardy, dźwięk kiepski (nie miałem możliwości zmiany ustawień), a sama wieżyczka ważyła tyle co nic, Nie wiem czym phillips zasila 2x 60W.

 

Co do panasonic sc-pmx7 to faktycznie bardzo fajny model, ale za minimum 1100zl. Nie wiem jak gra w porownaniu do Yamaha Pianocrat 332, która jest w podobnej cenie, ale porównując tą Yamahe do Sharpa HF401 uznałem, że nie jest warta dodatkowych 300zł.

 

 

Jeszcze jest do kupienia przeceniona z 1000zł na 700zł PEAQ PCM300, który gra głośno i czysto, ale znowu nie było sharpa do porównania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejne odsłuchy.

Panasonic sc-pmx5 nie przypadł mi do gustu. Sterowanie, obsługa, bassy w porządku. Dźwięk słyszalny dopiero powyżej 20 stopnia w skali do 50. Wysokie tony to jakas poraźka. Nie mogłem tego słuchać. Regulacja ręczna obcinała je, ale wtedy brakowało czystości dźwięku. Dużo lepiej słuchało mi się tych samych kawałków na stojącym obok Sharpie HF151, który miał słabszy bass, ale ogólnie dźwięk dla mnie był ładniejszy i przyjemniejszy dla ucha. Funkcja D.Bass w panasie to sciema. Nie slychac różnicy po wy/właczeniu.

 

Sprawdziłem też LG CM26030. Bass mocny, equalizer dostępny, ale dzwięk jakby z pudełka i brak mu czystości w górnych partiach. Odpada.

Trafiłem ponownie na Phillipsa DCM3020. Tym razem nic nie charczało, bass był lepszy niż ostatnio, ale twardy. Wieża grała czyściej od LG, ale do Sharpa i Panasa jeszcze brakowało.

 

Pioneer XM50 - coś miał w ustawieniach zrobione, bo grał płasko i jakby z dźwiękiem przestrzennym.

 

Chyba pozostało mi tylko odsłuchać Denona M39, którego raczej nie kupie ze względu na cenę, oraz Sharpa HF301, który ma inne głośniki niż wersja 201/401.

 

Odsłuchałem też jakiegoś Denona z BL za ponad 2tyś zł. Moc od najniższego poziomu głośności, jakość dźwięku bdb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz może denon to dobry trop.Musisz pamiętać też jak duże pomieszczenie masz do nagłośnienia.Widze że osluchales już troszkę sprzętu:-P Taki troszkę malkontent z Ciebie jak widzę się zrobił hehe żeby za niewysoki budżet mieć i bas dobry i piękny sopran itp.Musisz trochę pójść na kompromis.Jak widzisz ceny audio szybko lecą ja widziałem w pewnym sklepie denona m39 z głośnikami za 1200 niecałe.Oczywiście ten denon to taki przykład.Jak przelecisz cały wątek z klubem dobrych miniwiez to jeszcze inne fajne konstrukcje wpadną Ci na pewno w oko

Aha obczaj jeszcze jakiegoś soniaka może tu coś zaiskrzy:-P:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie coś ze zmianą okablowania w swoich systemach mini?Mam na myśli przewody głośnikowe,zasilające?A najbardziej interesuje mnie aspekt wpływu zmiany zwykłej ósemki na kabelek zasilający z wyższej półki jakościowej i czy ma to sens w przypadku malych systemow .Jak macie doświadczenia w tym temacie z konkretnym modelem miniwiezy to napiszcie jak zmiany wpłynęły na ogólne brzmienie.Najbardziej zastanawiaja mnie te kable sieciowe, no i czy wpinacie je później w listwe czy bezpośrednio w ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich rozważaniach kupiłem sobie w końcu to: http://us.marantz.com/us/Products/Pages/ProductDetails.aspx?Catid=WirelessMusicSystems&SubCatId=0&ProductId=MCR510

Zrobię copy&paste opinii, która wystawiłem w sklepie gdzie dokonałem zakupu:

 

„Sprzęt bez wątpienia genialny i świetnie wygląda (kupiłem wersję 2-kolorową, wg mnie jest ładniejsza, niż te piano black. Początkowo zastanawiałem się nad wersją MCR610 ale z powodu ograniczonego budżetu wybrałem wersję 510, pozbawioną czytnika CD i tunerów radiowych. No i to był strzał w dziesiątkę, bo radio mam przez Internet a płyty sobie wygodnie słucham przez USB (dwa gniazda – z przodu i tyłu), płyty są zgrane do formatu FLAC.

 

Dźwięk wysokiej jakości, to słychać, brzmi jak znacznie większy sprzęt, słuchałem ze starymi Wharfedale Crystal 10 (100W, 6 ohm, podstawkowe), nie jest to samo co A26, które miałem przyjemność odsłuchać w sklepie w połączeniu z wersją MCR610, ale do małego pokoju w sam raz, i tak nie można dać dźwięku na max, bo sąsiedzi wezwaliby policję – wzmacniacz jest naprawdę niezły. Samo pudełko wcale nie jest takie małe, warto je postawić w miejscu z dobra wentylacją, bo trochę ciepła tam się wydala a sprzęt jest pozbawiony wiatraka (to akurat dobrze, bo jest cichy). Tuż po włączeniu tuner bez kłopotu znalazł moja sieć WiFi (nie mam routera z WPS więc musiałem ręcznie wpisać hasło z pilota).

Po około godzinie od włączenia system się samoczynnie zaktualizował, pobranie i instalacja nowego softu trwała około 10 minut i wszystkie moje ustawienia, np. ulubione stacje zachowały się bez problemu. Obsługa radia internetowego oraz nagrań z USB jest bardzo prosta zarówno z pilotem jak i bez niego. Sam pilot jest ergonomiczny ale można go nie używać jeśli mamy sprzęt Apple (Marantz Remote App). Aplikacja Maranza wykrywa w sieci WiFi działającego Matantza bez żadnej konfiguracji i jest niezła.

 

Co jest jeszcze OK: bardzo funkcjonalny timer/alarm (pobudka, samoczynne włączanie na określonym źródle dźwięku, wyświetlacz z kilkoma poziomami jasności (dimmer).

 

Co można poprawić:

 

Zegar nie jest widoczny w trybie standby. Nie można do listy ulubionych dołożyć całego podcastu (katalog nadrzędny) tylko jego pojedynczy odcinek, co jest raczej bez sensu.

 

Sprzęt naprawdę polecam. W Audio 3/2014 jest recenzja bogatszej wersji MCR610 i np. porównanie z Denonem Ceol. Słuchalem w marketach Ceol Picolo i N8 i może to była kwestia słabych głośniczków, ale Marantz wg mnie bije te Demony na głowę (a przy okazji jest ładniejszy)"

 

Po kilku dniach od tej recenzji mogę dodać;

 

Spotify czasem się wiesza i ma niby kłopot z dostępem do sieci, nie wszystkie płyty/utwory się ściągają.

Ale serwis jest OK, na razie testuję darmowe Premium, za 30 dni zobaczą , czy warto kupić abo.

DLNA serwer: nie używam, przez USB wszystko działa na top top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem forum i posiadaczem PIONEERA X-HM71. Z racji przeprowacki do większego pokoju 17m chcę zmienić kolumny, najlepiej na podłogowe,niestety nie mam możliwości odsłuchu.

Żona kierując się wyglądem i wystrojem całego pomieszczenia wybrała Wharfedale Diamond 10.4. Czy takie kolumny jest w stanie napędzić ta miniwieża?

Jeżeli nie to proszę o kilka innych propozycji kolumn podłogowych z którymi ta wieża zagra, żona może coś wybierze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem z Denone'm RCD-M39, przesyłam link do youtube

takie terkotanie występuje na niektórych płytach tak mniej więcej na co 4. Gorsze w tym wszystkim jest to ze podczas odtwarzania każdej płyty słychać wyraźny szum (najprawdopodobniej cewek gdyż uwidacznia się jeszcze przed startem płyty wiec napęd odpada) dyskwalifikujący słuchanie płyt <12 VOL. Ogólnie kultura pracy napędu gorsza niż 10 letniej wieży LG za parę stówek. Chciałbym zapytać czy ktoś się spotkał z takimi objawami w miniwieżach denona. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem z Denone'm RCD-M39, przesyłam link do youtube

takie terkotanie występuje na niektórych płytach tak mniej więcej na co 4. Gorsze w tym wszystkim jest to ze podczas odtwarzania każdej płyty słychać wyraźny szum (najprawdopodobniej cewek gdyż uwidacznia się jeszcze przed startem płyty wiec napęd odpada) dyskwalifikujący słuchanie płyt <12 VOL. Ogólnie kultura pracy napędu gorsza niż 10 letniej wieży LG za parę stówek. Chciałbym zapytać czy ktoś się spotkał z takimi objawami w miniwieżach denona. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam!

Witam! Mam pewien problem z Denone'm RCD-M39, przesyłam link do youtube

takie terkotanie występuje na niektórych płytach tak mniej więcej na co 4. Gorsze w tym wszystkim jest to ze podczas odtwarzania każdej płyty słychać wyraźny szum (najprawdopodobniej cewek gdyż uwidacznia się jeszcze przed startem płyty wiec napęd odpada) dyskwalifikujący słuchanie płyt <12 VOL. Ogólnie kultura pracy napędu gorsza niż 10 letniej wieży LG za parę stówek. Chciałbym zapytać czy ktoś się spotkał z takimi objawami w miniwieżach denona. Dzieki za pomoc. Pozdrawiam!

 

Mam ten sam model Denona co Ty i powiem Ci że ten problem czasem u mnie występuje.Jak się pojawia to poprostu przy wysuniętej tacy wyciągam płytę i układam ja ponownie z lekkim obrotem tzn. żeby nie była w tym samym płożeniu co wcześniej i żeby dokładnie przylegała do wyżłobienia w tacy i gra wtedy i buczy .

 

Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem forum i posiadaczem PIONEERA X-HM71. Z racji przeprowacki do większego pokoju 17m chcę zmienić kolumny, najlepiej na podłogowe,niestety nie mam możliwości odsłuchu.

Żona kierując się wyglądem i wystrojem całego pomieszczenia wybrała Wharfedale Diamond 10.4. Czy takie kolumny jest w stanie napędzić ta miniwieża?

Jeżeli nie to proszę o kilka innych propozycji kolumn podłogowych z którymi ta wieża zagra, żona może coś wybierze ;).

 

Teoretycznie jest w stanie napędzić je ten system.Ja osobiście celowałbym w jakieś podstawkowce np. coś z monitor audio np. bx 2, bądź z serii rx.Tudziez jak się upierasz na podłogowe to może i bx 5 .Jednak podstawowe pytanie jest takie jaką muzę będziesz słuchał? Bo jak chcesz kupić głośniki bez odsłuchu to musisz coś więcej napisać o swoich preferencjach muzycznych .A to bardzo ważne w brew pozorom bo możesz się rozczarować dźwiękiem . Ja w ciemno kupiłem do swojego denona m39 dali zensor 1 i z takiego zestawu jestem mega zadowolony.Monitorki małe ale mają pierda :)no i ładnie wyglądają - Dla Ciebie ewentualnie bym zaproponował model Dali Zensor 3 luknij http://www.whathifi.com/review/zensor-3 do tego dobre okablowanie - ja osobiście używam firmy Qed (dobry stosunek cena?jakość)i szafa gra .Jak na Twój metraż i wieżyczkę to raczej podstawkowe też zagrają ładnie i wypełnią cały pokój dźwiękiem spokojnie a jest w czym wybierać.Jeszcze tylko kwestia ceny jaką chcesz wydać na głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham dosłownie wszystkich gatunków, więc szukam kolumn dosyć uniwersalnych,początkowo również myślałem o kolumnach podstawkowych,

ale z powodu wolnej przestrzeni i aranżacji pomieszczenia, lepiej zaprezentują się podłogowe.Mógłbym kupić monitory + podstawki ,ale w tej cenie chyba lepiej wybrać większe?

Miniwieża PIONEER X-HM71 według producenta posiada 50W na kanał, więc teoretycznie wybór kolumn podłogowych miałbym spory.

Czy miał ktoś do czynienia z Wharfedale Diamond 10.4 czy jest warta swojej ceny,może ktoś ma lepsze propozycje do 1400zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki mini-system do 3-3,5 k pln? Musi być odtwarzacz CD oraz funkcje sieciowe (musi odtwarzać FLAC/WAV) ewentualnie muszę mieć możliwość podłączenia twardego dysku do wejścia USB (USB powinno być z tyłu) a nie tylko pamięć flash z przodu. Ale przy mini wieżach pewnie o to ciężko będzie więc wystarczy jak będę mógł się sieciowo połączyć z komputerem. Może być jeden klocek, mogą być dwa. Jest Denon, ale on ma rozbity sieciowy i cd na dwa klocki plus ampli, to daje 3 klocki, co podraża sprawę. CEOLE są, ale ich nie znam.

 

Jakieś typy/wskazówki? Onkyo cs-n755? Ewentualnie z Q-Acoustics 2020? Jest też nowa Yamaha, n-560, ale nie wiem czy daje radę brzmieniowo.

 

Acha, sprzęt musi być z polskiej dystrybucji i całość musiałbym kupić z jednego źródła. Przed zakupem posłucham, ale najpierw chcę zawęzić wybór.

 

Dzięki.

Edytowane przez zentaur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę Ceola N8+głośniki i tutaj masz duży wybór mogą być q acoustics 2020i ,z większych dali zensor 3,boston acoustics a26.Takie cudenko naglosni Ci pomieszczenie do ok.20 m.Posluchalbym jeszcze a Twoim miejscu ew.monitor audio bx2,bx1 w zależności czy potrzebujesz większych czy mniejszych monitorów.Także konfiguracji może być sporo.Jak dla mnie to 1.Onkyo,2.Denon,3.Yamahaprzy czym kolejność marek jest przypadkowa poprostu trza posłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się już kupuje A26 to lepiej wydać kasę na coś sensownego, a nie Ceole.

Słuchałem obu tych Ceoli i wg mnie nie są warte swojej ceny, takie zabaweczki, na dodatek estetyka obudów budzi moje spore wątpliwości (tak wiem, o gustach się nie dyskutuje).

Co do wyboru głośników, to za starych tonsilowo-radmorowych czasów była taka reguła, ze głośniki mają mieć 2x tyle mocy co wzmaczniacz i z doświadczenia wiem, że to jest dobra reguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki, wpadlem na chwile zeby zapytac o chwalone ostatnimi czasy onkyo n755. Porownywalicie je moze z jakakolwiek inna miniwieza o podobnych mozliwosciach?

 

A propos, cena za nia w Polsce to jakis zart, w DE niecale 400E (z oryginalnymi kolumnami), skad zamawialiscie swoje z Q Acoustic?

 

 

pwr200, sluchales Ceola na oryginalnych pierdziawkach? Jezeli tak to sie nie dziw, ze te malenstwa nie graja, i nie oceniaj po nich amplitunera.

Edytowane przez D4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o arcamie solo mini mam zamiar go nabyć w przyszłym miesiącu, na początku myślałem o minx xi fajny sprzecik znajomy go ma, ale arcam poza uniwersalnoscia minxa xi gra zdecydowanie lepiej od niego, grać będzie to z chario syntar 520r do tego razem z nim mam zamiar zakupić M2Tech HiFace DAC. Czy warto według was dopłacić te 1k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.