Jump to content
 1. What's new in this club
 2. Panowie, pytanie techniczne: podłączając subwoofer do Jvc ex - a10 przez wyjście sub out i ustawiając we wzmacniaczu ' sub on" - wg instrukcji kieduje toni niskie do subwoofera. Pytanie - jak, co, gdzie..wszystkie toni niskie tzn od ilu hz? Wszystko pakuje w mono sygnał do suba? Jak ustawić suba..jak go puszczę od 140 hz to jest kiszka, buczy jaks zatan, odetnę go na jakieś 60 i dam wzmocnienie na bogato 3/4 skali i jest już ok. Oczywiście ze ustawiam na słuch, ale..technicznie - co oznacza "kieruje toni nsikie do subwoofera". Jak, zwrotnicą , czarami?
 3. Dzień dobry Klubowiczom, Jako, że lubię mini, po latach spędzonych z różnymi Sony i Pianocraftami, trafiłem jakiś czas temu na to forum i na jego pierwszy inauguracyjny post dotyczący Denona CX-3. W 2008 r była to nowość, a każdy z elementów był wyceniony jako 1/3 całości - cóś koło 4700 zł za każdy klocek :-). Dawało to wówczas ok. 14000 zł za całość. Ówczesne recenzje pisane były przez pryzmat ceny i właśnie z racji ceny nie było tych recenzji zbyt wiele. Były jednakże na tyle obiecujące, że zacząłem polowanie na ten sprzęt z rynku wtórnego. A ponieważ, jak ktoś konsekwentnie poluj
 4. Kupię monitorki JVC SP-EXA3 jak ktoś mana zbyciu w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jakby co proszę o info na priv.
 5. Cześć ludziska, szukam all in one z w miarę dobrym dżwiękiem do 3kzł (bez kolumn), zależy mi na LANie (żadnego WiFi), połączeniu (stabilnym) aplikacją z androida, odtwarzaniu muzyki z dysku zewnetrznego oraz radiu internetowym. Odtwarzacz CD również wymagany 🙂 Dzięki! Aha, jeszcze dopytam, czy istnieje jakaś przejściówka, która da mi LAN?
 6. Witam Denon M-41 DAB zakupiony. Myslałem że brak portu USB to będzie jakiś wielki problem,ale BT załatwia temat. Poza tym nie trzeba zgrywać plików,tylko jakiś serwis muzyczny i jazda. Wygoda... i nic tylko słuchać. Rozważam tylko dokupić Suba... osoby zorientowane proszę o poradę jakiego wybrać. Przedział cenowy maks do 800 zł. Pozdr P.S poprzedni Denon M-38 służył Mi prawię dekadę.Oby ten też się sprawdził.
 7. Heloł, Heloł 🙂 Nikt nie pomoże staremu do czego by można wykorzystać te wejście cyfrowe co posiada MCR PinoCraft 870 Grand. Co za sygnał cyfrowy można by tam podać aby ładnie grało ? Z odtwarzacza DVD na przykład do oglądania filmu ? Co jeszcze, bo to jednak chyba wejście cyfrowe OPTYCZNE 😞
 8. Dzięki, dzięki, a na jakich kolumienkach te odsłuchy doradcze były , na fabrycznych, czy coś innego ? Interesuje mnie czy jest jakaś sensowna różnica w tych droższych kolumienkach 401 zamiast 301. Znalazłem jakiś filmik, ale wiadomo co tam filmik może pokazać w aspekcie brzmienia 🙂 chociaż na filmiku to jednak 401 grają bogaciej od 301 [Hidden Content] Może warto się napiąć i zamiast MCR 670 za 2.900 zł kupić MCR 870 GRAND za 3.900 zł dla tych kolumn 401 i jeszcze dla radia DAB oraz tej większej funkcjonalności wzmacniacza wyposażonego w wejście cyfrowe po c
 9. Różnica między wzmacniaczami tylko w funkcjonalności. Kiedyś 2 godz. spędziłem w Tophifi na odsłuchu doradczym. Te 5 Watt to tak dla papieru.
 10. Cześć wszystkim !! Mam dwa pytania, może macie wiedzę i doświadczenie uchem 🙂 1. PianoCraft w obecnej edycji MCR 670 lub 870 bywają z kolumienkami NS-BP301 lub droższe NS-BP401 czy słychać różnicę w ich brzmieniu ? 2. PanoCraf jest w wersji MCR 670 wersja GRAND 870 jakieś funkcje dodatkowe czyli np. DAB i wejście cyfrowe ma 870 i wzmacniacz zamiast 65 Wat to aż 70 Wat 🙂 Czy w odsłuchu na dobrych jakiś monitorkach słychać jakąś różnicę między tymi wzmacniaczami. Dzięki za pomoc.
 11. Jak dla mnie na początek przygody z audio jest świetnie. Pewnie za jakiś czas przyjedzie chęć na jakiś rozwój ale na razie wystarcza mi to w zupełności. Robiliśmy testy porównawcze z mojego kolegi zestawem Denon m39 + Dali Zensor 3(podlaczalismy Yamahę z Dali, Denona z Infinity itp). W każdym z wypadków stwierdziliśmy że Yamaha brzmi lepiej i ciekawiej, pełniej, dynamiczniej z lepszą stereofonią i większą sceną, oraz zróżnicowaniem. Denon połączony z Infinity zabrzmiał moim zdaniem ciekawiej i jaśniej niż z Zensorami. Odnośnie elektroniki byliśmy zgodni, że w przypadku Denona czuć jakaś przesz
 12. I jakie wrażenia? Ja od 8 lat katuję Piano 640 od piątku z nowymi podstawkami Dynaudio Emit M10 i jestem bardzo zadowolony.
 13. To mój pierwszy post więc przede wszystkim serdecznie wszystkich witam. Od dłuższego czasu poszukiwałem dla siebie jakiegoś przyzwoitego zestawu do salonu. Od zawsze chciałem spróbować jakiegoś Pianocrafta. Złożyło się tak, że udało się kupić w śmiesznych wręcz pieniądzach mcr840. Zestawione jest to z wiekowymi już dość podłogówkami Infinity Delta 50. Niestety z racji wieku wstęgi nie przetrwały i zostały wymienione na Vifa d26tg.
 14.  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.