Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Musical Fidelity


clo2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to wyglada na m3si bez pre gramofonowego i dac,i mniej efektowne gniazda sluchawkowe.

Jesli ktos tego wszystkiego nie potrzebuje to placi za sam wzmacniacz, pewnie dlatego powstal. Generalnie ceny mf sa na tyle wysokie, ze wej sluchawkowe powinno byc standardem. Ni cholery nie zaakceptuje jgo braku , dla mnie jest nieusprawiedliwony w zaden sposob.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF to wysoka jakość

I niestety jak na polskie warunki wysokie ceny

Mialy by uzazadnienie wraz z wzmacniaczem slychawkowym, jako standard,jak pisalem wczesniej. I to wysokiej klasy!. Polskie warunki czy inne, to i tak kluje w oczy jego brak. Uwierz mi, ze nie tylko w polsce ludzi irytuje ten fakt.

Ceny MF sa przesadzone w tym wydaniu, jakim sa wydawane obecnie. Dodatkowy pierdolnik, zeby sluchawki podlaczyc psuje caly temat sluchania podczas, gdy wewnatrz jest tyle wolnego miejsca w calej serii m wewnatrz.

Straszne mam uczulenie na zew. wzmacniacze sluchawkowe. Juz myslalem, zeby taki kupic i zaaplikowac wew m6si ;)

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyglada na m3si bez pre gramofonowego i dac,i mniej efektowne gniazda sluchawkowe.

Jesli ktos tego wszystkiego nie potrzebuje to placi za sam wzmacniacz, pewnie dlatego powstal. Generalnie ceny mf sa na tyle wysokie, ze wej sluchawkowe powinno byc standardem. Ni cholery nie zaakceptuje jgo braku , dla mnie jest nieusprawiedliwony w zaden sposob.

Wej słuchawkowe mogłoby być to fakt...

Panowie w pełni zgadzam sie z Wami wejscie bardzo mile widziane ...no ale cóż jakoś musiałem przełknąć ten brak ( za często nie korzystam z słuchawek)

 

Lecz obserwując temat wyjscia słuchawkowego to w wielu tez tego nie ma a jak juz cos mamy to nie grzeszą jakością (mój stary Marantz miał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w wielu przypadkach jest to na niskim poziomie i to nie podlega dyskusji.. Podobno zaje.. jest w Accu E 650..

Na pewno w Accu :) a tym bardziej w tym modelu ....ide zagrać w Totka ;)

Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś opinie odnośnie wzmacniacza Musical Fidelity Elektra E11? Jak to gra? Warto wziąć dość ładny egzemplarz za 900zł? Szukam czegoś dość łagodnego bez wyostrzonej góry ale też niezbyt rozlazłego na basie.

Edytowane przez Mesiah1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nabyłem MF A1008, wzmacniacz grał u sprzedawcy przed kupnem, powiedziałem ok wszystko w porządku i spakował go do pudła. Wcześniej czytałem specyfikacje i jak zawsze zwracam uwagę na wagę urządzenia, ale jak podniosłem to pudełko żeby wpakować do auta to szczerze brakowało mi pary żeby to donieść. Dotargalem do domu i jak zawsze zajrzałem pod maske wzmacniacza i zasilacza a tu NIESPODZIANKA.

post-64769-0-74422500-1518880258_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że dysponuje ogromną mocą, napędzam nim w tym momencie Sonus Faber Cremone i pierwszy raz spotkałem sie z pierdnieciem głośnika przy godzinie 12. Strach podkręcać. Dynamika na wysokim poziomie. Dopiero od wczoraj mam ale narazi jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowalem wpis, zernij wyzej na zdjecie ;) #1903

 

Twoje obawy, ze cos bylo nie tak, zdaje sie za sa sluszne.. Ale na szczescie in plus i to jest hydrozagadka

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nabyłem MF A1008, wzmacniacz grał u sprzedawcy przed kupnem, powiedziałem ok wszystko w porządku i spakował go do pudła. Wcześniej czytałem specyfikacje i jak zawsze zwracam uwagę na wagę urządzenia, ale jak podniosłem to pudełko żeby wpakować do auta to szczerze brakowało mi pary żeby to donieść. Dotargalem do domu i jak zawsze zajrzałem pod maske wzmacniacza i zasilacza a tu NIESPODZIANKA.

Darek podłaczone masz Do Sonus Faber Cremony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Mój kumpel ma M6si i gra to mu z olimpijkami III i jest fajnie, a Dynki troszkę podobne do SF - rozumiem, ze nie masz jak odsłuchać takiego zestawu?

Subfan zapewne ma na myśli m6i to poprzednik tego" si"

 

Ten nowszy warty zwrócenia uwagi wcześniejszego nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.