Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Musical Fidelity


clo2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jak brzmieniowo ma sie M6 lub M6i do A308 ?

Słuchałem osobiście m6si i juz miedzy nim a M6I( I po 6 )jest różnica

 

koledzy w kilku miejscach mieli okazje porównać M6si moc równowaga i neutralność tak ja to widzę (przynajmniej bliskie temu)

 

A 308 nie dane mi było mi przesłuchać ale trochę po zgaduje bliżej 308 do pierwszej wersji 6 ?.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

ponieważ stałem się przypadkowo właścicielem diapasonów mam pytanie- czy ktoś z właścicieli MF ma/miał takie połączenie, i jak to grało- synergia ??? kolega mi podpowiedział hasło : nuvista m3 ? czy aby nie za stary żeby ryzykować??? pytam, bo potrzebuję coś wydajniejszego/mocniejszego od moich manley mahi.

a może ktoś porównywał manleya i MF ??? sorry nie czytałem całego wątku, prosze o wyrozumiałość.

pozdrawiam

rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

ponieważ stałem się przypadkowo właścicielem diapasonów mam pytanie- czy ktoś z właścicieli MF ma/miał takie połączenie, i jak to grało- synergia ??? kolega mi podpowiedział hasło : nuvista m3 ? czy aby nie za stary żeby ryzykować??? pytam, bo potrzebuję coś wydajniejszego/mocniejszego od moich manley mahi.

a może ktoś porównywał manleya i MF ??? sorry nie czytałem całego wątku, prosze o wyrozumiałość.

pozdrawiam

rs

Miałem okazje słuchać Diapason z Heglem 80 było ok

Diapason KarisII z musicalem niestety nie ale warto spróbować i cosik mi się zdaje że będzie jeszcze lepiej niż z Heglem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie z a308. Pytanie jakie kabelki dobrze komponują się z ich wzmacniaczami ? Czy dobór któregoś z typów kabli jest szczególnie ważnymi przypadku ich integr ?

Powiedz co byś jeszcze poprawił zmienił czego mało ,dużo napewno znajdą sie podpowiedzi

 

a ode mnie tak należę do tych co kable mają wpływ na dźwięk

 

wiec zabawa z tym też jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

od kilku dni jestem w posiadaniu wzmacniacza Musical Fidelity m3si. Generalnie jestem zadowolony.

Natomiast jest jedna bardzo irytująca sprawa, nie wiem czy to usterka i serwisować. W trybie stand by oraz w trybie normalnym czasem słychać taki pisk wydobywający się z lewej części wzmacniacza. Dźwięk ten nie jest cały czas, pojawia się na kilka chwil i zanika. Dźwięk ten nie przenosi się na kolumny.

 

Serwisować, DC blocker?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.