Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Musical Fidelity


clo2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kartonik napisał:

CD Denona i r-DAC

Przy okazji pozbyłbym się rDACa. On jest bardzo fajny (miałem) ale do tańszego sprzętu. IrDAC jest 2x lepszy a kontynuuje zalety rDACa (miałem) a MX-DAC jest 4x lepszy (mam) i rozwija klimat dwóch poprzednich. Trochę szkoda ograniczać resztę toru tym przetwornikiem.

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2024 o 21:03, Piopio napisał:

15-20K. 

MF-A1 nowej produkcji kosztuje 7,5k - trzeba wydać minimum 15k żeby usłyszeć progres?

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piopio napisał:

Jak byś chciał lepiej niż MF-A1 to trzeba wydać 2x więcej. Przynajmniej. 

Czyli A1 jest dobrze wyceniony?

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogąm zamówiłem ich kable. Ciekawy jestem tych kabli. Każdy osobno do 1 zacisku. Nie są bi-wiring i dlatego na kolumnę przypadają 2 kable. To nie są kable jak większość, gdzie z reguły jeden kabel prowadzi do jednej kolumny. Oczywiście, że to kabel wielożyłowy, ale ...

Edytowane przez hlary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, hlary napisał:

Jak się ludzie czepiają. Normalne nie rozumiemy zawsze w kontrze do nienormalne, ale w tym wypadku jako standard, zwyczajne. Zwyczajne, normalne. Tak trudno polski język zrozumieć ?

Teraz trochę jaśniej napisałeś po edycji posta 🙂 miłego odsłuchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zborus napisał:

Witam. Obecnie gram na takim zestawie MF M3si + Tannoy dc6t. Ogólnie brzmienie mi się podoba jednak odczuwam czasami niedostatek basu. Co będzie naturalnym krokiem w kierunku poprawienia brzmienia? Wzmacniacz zostawić i skupić się na kolumnach? 

W jak dużym pomieszczeniu masz sprzęt? Masz jakieś elementy, poprawiające akustykę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.