Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  171 członków

JBL Klub
IGNORED

Klub zwolenników JBL


Joku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

poziomy :)

coś szybkiego i mocarnego na dół i szczegółowe i barwne na górę :)

do tego zachowa się symetria lewy-prawy

wg mnie 1 wzmak na 1 kolumnę trochę lipa, tylko moc wzrasta a i niekoniecznie równo kabały grają potem, chociaż mamy też 2 zasilacze

a 1 piecem się ich nie pociągnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się broniły?

Bo że wygrały, to nie mam nadziei. Jednak to jest trochę inna klasa, niż Twoje JMlaby.

 

Poza tym już wyższy model JBL u Ciebie w podobnym starciu poległ.

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

JBL Monitor 4312M II BK.......2199/szt 6omów, 75W, 90dB, 55-50000Hz, 181x300x180, 4kg

 

Na pewno maja takie wymiary? 18 cm szerokości?

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N55ES/N80ES (bi-amp) -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Słuchałem co prawda tylko klona 4345 i mogę śmiało ocenić, że ceny są spowodowane wszystkimi trzema wymienionymi czynnikami. Dźwięk monitora studyjnego ma być przede wszystkim nie męczący i detaliczny do bólu zarazem. Kombinacja fonicznie dla audiofila wartościowa. Wartość kolekcjonerska zadbanych egzemplarzy jest wysoka i coraz wyższa, zaczyna powoli brakować dla wszystkich zainteresowanych. Warta odnotowania jest dostępność oryginalnych części zamiennych - do jakich innych 30-sto letnich kolumn można je dostać? Jak tu nie czuć sentymentu do paczek które mają tyle różnych zalet?

 

Więcej powiem, jak odpalę własne kloniki od których uruchomienia dzieli mnie jakieś dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam wielbicieli JBL,

Naczytałem się ostatnio o kolumnach tej firmy i zasiało to we mnie chęć zmiany mojego obecnego stanu tj. STX FX300 na coś ze stajni JBL tylko problem w tym, że nie chcę wykładać dużej kasy. Muzyka, której słucham to głównie rock i metal, wzmacniacz to NAD c372, którego na razie nie zamierzam zmieniać, pomieszczenie 22 m2. Czy w kwocie ok 2500 zł znajdę coś co zdecydowanie pokona moje obecne kolumny?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.