Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  25 członków

MBL Klub
IGNORED

MBL klub


xniwax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

chętnie bym wstąpił do klubu, ale - przynajmniej na razie - 'cyfra hamuje' :-)

 

miałem niebywałą przyjemność posłuchać cd 1531 i jak na razie nie było mi dane usłyszeć piękniejszego dźwięku ze źródła...na szczęście/niestety moja choroba nie zabrnęła jeszcze na tyle daleko, by zmusić mnie do wydania 25k na odtwarzacz ;-)

 

dodam, że wygląd, wykonanie, budowa, itp, itd. - wszystko to również najwyższej klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

>Ja też chętnie wstąpię do klubu. Zwłaszcza po tegorocznym AS. Na ten moment nie zapowiada się abym

>kiedykolwiek mógł taki zestaw sobie sprawić, ale moja fascynacja jest wielka i chętnie dowiem się

>wszystkiego o tych klockach.

Witam,piszesz o cebulkach,ale czy były to referencyjne cebule mbl 101e,czy model mbl 121?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Co do miedzi to potwierdzam, na razie niepokonanym pod koncowkami MBL-a jest anticable ;-).

Przed nim, był Harmonic Pro 12, w trakcie Audioquest Gibraltar.

Z ciekawostek natomiast pomiedzy pre a końcówkami dobrze sprawdza się relatywnie tania Supra EFFI. Niestety za źródłem a przed pre ta sama Supra jest juz zupełna pomyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam.Za każdym razem będąc na forum zaglądam w nasz temat i nie ukrywam że spodziewam się drodzy koledzy nowego i ciekawego wpisu.Niestety zdaje sobie sprawę iż posiadaczy sprzętu MBL w Polsce jest niewielu a tym bardziej mało prawdopodobne jest to aby wszyscy oni natrafili na ten temat.Niemniej niezależnie od tego chciałbym ożywić wątek.Z drugiej zaś strony nie wiem na ile jest sens skoro brak forumowych posiadaczy tegoż sprzętu i w takim układzie pisanie może okazać się nie potrzebne nikomu.Mam wielką nadzieję że jakoś temat odrodzi się bo na dzień dzisiejszy to truposz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

w.luczynski, 14 Maj 2009, 20:38

 

>Kazelot

>Może źle się wyraziłem :) Szukałem ładnego odtwarzacza CD. Po oglądaniu ponad rok wielu modeli

>różnych firm zdecydowałem się na MBL 1531, w Audiosystemie (lub HiFi Reference jeśli wolisz lub

>Studio Pro).

 

To faktycznie, źle Cię zrozumiałem, a to dlatego, że sam szukam tego odtwarzacza od ok. roku, ale z drugiej ręki. Myślałem, że coś przeoczyłem ;) Miałem go u siebie ok. 2 tygodnie i nie dość, że pieknie wygląda to też tak gra.

Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> areczek

Żle się wyraziłem > powinienem napisać "transport CD". Gwoli ścisłości.

A gra ....... właściwie każdemu gra tak jak sobie skomponuje resztę sprzętu i tak jak najsłabszy element tegoż toru. Więc należy dołożyć wszelkich starań, by ten tor był jak najbardziej optymalny dla słuchacza.

A tak od siebie - na tym czarnym akrylu kurzu zbiera się co nie miara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.