Skocz do zawartości
radas66

Klub marki Denon

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie kupie, ma ktos na sprzedaz? Cudo.

post-17238-100009120 1229350645_thumb.jpg

post-17238-100009121 1229350645_thumb.jpg

post-17238-100009122 1229350645_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z chęcią dołączam do klubu :D

Na razie jestem początkującym posiadaczem sprzętu marki Denon. W tej chwili posiadam Sprzęt AVR-1306 i DVD-1730. Nie jest to może najlepszy sprzęt ale mi na początek wystarczy. A jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, czyli przy najbliższej nadarzającej się okazji kupie sprzęt Denona z wyższej pułki :D

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos z Was bądź Waszych znajomych ma może na sprzedaż wzmacniacz Denona PMA 2000R? Szukam tego urżadzenia i jestem zdecydowany je kupić. Najchetniej w kolorze złotym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie co sadzicie o Denon PMA-355UK (za cene Ł72):)? Zastanawiam sie nad zakupem i zbieram info. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stomasz, 17 Lis 2008, 22:41

>Też fajne jest to barahło...

>

>Panowie - jako użytkownik jedynego, jak do tej pory w mojej karierze Denona, którego mam przyjemność

>słuchać codziennie, mam pytanie: czy ciepłe brzmienie jest cechą wspólną dla wszystkich modeli

>Denona?

>Pozdrawiam.

Zdecydowanie nie, posłuchaj sobie choćby budżetowego PMA 500AE lub 700AE ;) Przekonasz się że Twoja 102 gra całkiem inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc milosnicy Denona. Z innej beczki... czy ma ktos moze instrukcje denona dvd 2910 po polsku? Bylbym niezmiernie wdzieczny! Nigdzie jej nie moge dostaC!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

avr-1804 jakie niedrogie a dobre kolumny poradzicie na przody bo central i tył to elck 101 monitory to eltax zamknięte obudowy Proszę o porady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DawidM, 27 Gru 2008, 09:42

Dzięki DawidM, skorzystam z rady przy najbliższej okazji.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może tu się uda.

Kto mi podeśle fotę DCD685 lub DCD655 ze zdjętą pokrywą?

Odwdzięczę się fotami zmodyfikowanego, jak go skończę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

To i ja się dopisze :)z moim zestawem midi

Upa-F07 i Ucd-F07

Pozdrawiam

post-20011-100006264 1232461122_thumb.jpg

post-20011-100006265 1232461122_thumb.jpg

post-20011-100006266 1232461122_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam magnetofon z tej serii ,całkiem dziarsko sobie jeszcze pogrywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze i ja się tu wkleję ze swoimi : PMA 560,DCD 1015 oraz TU380RDS - zdjątka wkleję po południu.

Całość uzupełnia MS AVANT 906 spięte Cordialem,IC to Klotz MY106 oraz Sommer XXL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni koledzy, w temacie DENONa jestem noga, wiec licze na podpowiedz.

Zupelnie przez przypadek w rupieciarni RTV w moim miejscu zamieszkania wypatrzylem solidnie wygladajacego kolosa w ladnym stanie, widac, ze nierozkrecany, z pilotem. Jest to cd DENONa, model 1420. Sprawdzilem "na sucho", czyta idealnie, wszystko i szybko. Koszt 120zł.

Na pewno warto kupic, tylko jak to gra?

Pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto za 120zl napewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chocby po to zeby sprzedac(na allegro od 250 do 300zl)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kwestii handlowej na pewno tak, tylko tak juz dla samego siebie, jak on gra?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla zainteresowanych

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=280346511129

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=280346517965

PS.Zapisuje się do klubu aczkolwiek mam ampli AVR 3805 typowo do kina , ale w planach jest odtwarzacz wieloformatowy tez DENONA tylko jeszcze nie wiem jaki model:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fachowcy od Denona , polećcie jakiś tani CD na próbę, chciałbym posłuchać jak to gra:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fachowcem nie jestem ;)

ale polecam ucd-f10 !

pierwszorzędny sprzęcik

stosunek cena/jakość niebywały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja również jestem posiadaczem zestawu Denona mianowicie:

Amplituner AVR - 1906

DVD 1940

Kolumny: Jamo s606 + sub Jamo 200

w planach CD 500AE

Odnośnie wrażeń: nie mam się do czego przyczepić tak jak w testach opisali za tą cenę naprawdę porządny sprzęcik. Podczas oglądania filmów z dobrymi efektami specjalnymi spisuję się wyśmienicie (współczucie dla sąsiadów..;)) Co do obrazu z DVD w swojej klasie cenowej najlepszy!!!!Jak zobaczyłem SHREKA3 na ekranie 120' z projektora panasonica podłączonym poprzez HDMI do mojego DVD to mi szczena opadła obraz ostry a te kolory rewelka....pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam serdecznie i dopisuje sie do klubu

CD DCD-1550AR przed modyfikacja ogolnie dosc poprawny wymaga odpowiedniego wzmaka dopiero przy rotelu zagral wmiare poprawnie, zas po modyfikacji zobaczymy...

DVD DVD-1940 pozadne DVD do wszystkiego SACD i DVD-AUDIO i DIVIX itp za nie duze pieniadze

TAPE DRM-800 Bardzo uniwersalny magnetofon i poprawny w brzmieniu prosty ale dobry gra u mojej dziewczyny zachorowala na kasety... hehe

CD DCD-1015 dobry do modyfikaci teraz gra u mojej dziweczyny :)

pozdrawiam serdecznie Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bipo, 20 Maj 2009, 18:08

Faktycznie DVD 1940 to bardzo porządna jednostka. Filmy odtwarza bardzo ładnie i plastycznie. W porównaniu z moimi poprzednimi dvd ( yamaha s510, Denon DVD-1600, jakaś zastępcza manta przez kilka miesięcy to ten 1940 rozrywa je na kawałki. W stereo jest całkiem całkiem.

Jednakże co do zakupu CD 500AE to bym się bardzo mocno zastanowił, ponieważ śmiem twierdzić że wielkiej różnicy w brzmieniu mieć nie będziesz a jak sobie przypominam DVD-1940 brzmi mniej ostro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj - po roku od zakupu Denona PMA 1500ae, DCD 1500ae i tunera tej samej serii, wszedłem na stronę Denona i oczom nie wierzę: PMA zamiast 3.300 PLN - 4.600 PLN. DCD zamiast 3.000 PLN - 4.000 PLN, a i tuner droższy o dwie stówki. Co jest? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te ceny pochodzą z okresu gdy euro kosztowało 4,5zł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

>Dzisiaj - po roku od zakupu Denona PMA 1500ae, DCD 1500ae i tunera tej samej serii, wszedłem na

>stronę Denona i oczom nie wierzę: PMA zamiast 3.300 PLN - 4.600 PLN. DCD zamiast 3.000 PLN - 4.000

>PLN, a i tuner droższy o dwie stówki. Co jest? :)

-bydlo koledzy jest - zwykle bydlo, zwlaszcza ze tyle i ani grosza wiecej powinien kosztowac 2000AE.Mialem oba i wiem co pisze.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja się dopiszę, z moim skromnym acz bardzo dobrym zestawem Denona. :)

post-17052-100007626 1251031678_thumb.jpg

post-17052-100007627 1251031678_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eMiL, 23 Sie 2009, 11:32

>Te ceny pochodzą z okresu gdy euro kosztowało 4,5zł...

no i złodziejom tak zostało..........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy, któryś z forumowiczów posiada integrę Pma 2000ae i jest skłonny posłuchać jej u mnie w systemie. Oczywiście gwarantuję przywóz i odwóz zainteresowanej osoby. Jestem mieszkańcem miejscowości oddalonej o 60km od warszawy. W chwili obecnej słucham muzyki na zestawie pma+cd 1500ae kolumny to Harpia A. Amstaff mini. Myślę o zmianie wzmacniacza na wspomniany wyzej 2000ae bądz krell s 300i jednak bez odsłuchu u mnie w systemie raczej nie bedę ryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi