Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  719 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne buty, to już na bank wiadomo, że to oszust,

W takim razie nie stoi nic na przeszkodzie aby udać się jednak do najbliższej jednostki MO i zawiadomić o oszustwie.

 

Art. 286 § 3 KK - w tym przypadku wypadek mniejszej wagi.

 

"....kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania..."

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze nie, to tak jakby mówić, ze wszyscy księża to pedofile.

 

Co do ludzi z prokuratury i policji to ja miałem nieszczęście trafić właśnie na tych z minionej epoki. Ale osobiście znam kilku trzeźwo myślących i gorąco ich pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu nowych kabelków do systemu posłuchałem trochę pożyczonych od kolegi IC Tara Labs Prism 11, taki dość tani kabelek, miał jakoby grać cieplej, dodać więcej basu. Wpiąłem go pomiędzy pre-amp zamiast Anti IC nieco przerobionym przeze mnie bo na wtykach Neutrik Profi. Może i Tara gra cieplej od Anti, ale też niestety muli bardziej. Ujednolica przekaz, basu jest jakby więcej, ale takiego bułowatego, Anti gra bardziej szczegółowo, konturowo, twardo jak lubię. Gdzieś tu na forum czytałem kiedyś że IC pomiędzy przedwzmacniaczem a końcówką nie ma dużego wpływu na brzmienie, co za bzdura ;P

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy Pani Alle-MM Madzia napisała

 

>>>>Witam.

Co złego dzieje się z cd?

przepraszam za brak kontaktu, nie było mnie pare dni w kraju.

Obowiązuje Pana gwarancja, każdy mój sprzęt wcześniej trafia do sprawdzenia do serwisu, od nich mam gwarancje.

Proszę dać znać co jest nie tak

Pozdrawiam

 

Co sądzicie o takiej wypowiedzi?

 

Allegro zgodnie z regulaminem postępuje i każe czekać kilka dni, mając nadzieje, że sprzedający będzie uczciwy i podejdzie do sprawy rozsądnie ;)

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie się logował, ma to gdzieś. Widać doświadczenie w temacie.

 

Odszczekuje to co napisałem. Chyba zrobiliśmy nagonkę na niewinnego człowieka. Ja ze swojej strony przepraszam.

 

Witam

Koledzy Pani Alle-MM Madzia napisała

 

>>>>Witam.

Co złego dzieje się z cd?

przepraszam za brak kontaktu, nie było mnie pare dni w kraju.

Obowiązuje Pana gwarancja, każdy mój sprzęt wcześniej trafia do sprawdzenia do serwisu, od nich mam gwarancje.

Proszę dać znać co jest nie tak

Pozdrawiam

 

Co sądzicie o takiej wypowiedzi?

 

Allegro zgodnie z regulaminem postępuje i każe czekać kilka dni, mając nadzieje, że sprzedający będzie uczciwy i podejdzie do sprawy rozsądnie ;)

 

Człowiek chce się dogadać, to już coś. Nie twierdzi "sprzęt działał, wal się na drzewo". Opisz co i jak i zapytaj jak chce rozwiązać temat gwarancji. Miej na uwadze, że to osoba prywatna. Jeśli zostaniesz obciążony kosztami wysyłki w dwie strony to przemyśl czy to się opłaca. Może lepiej oddać i zapytać o zwrot kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie się logował, ma to gdzieś. Widać doświadczenie w temacie.

Odszczekuje to co napisałem. Chyba zrobiliśmy nagonkę na niewinnego człowieka. Ja ze swojej strony przepraszam.

Nie ma potrzeby, moje przeczucie mówi, dokładnie to samo co napisałeś " ma to gdzieś" i wie co sprzedała

Zastanawia mnie ile prawdy jest to co mi napisała w e-mailu z tym serwisem?

 

W odtwarzaczu, a dokładnie z optyką było coś robione, ale na pewno nie był to serwis!! ktoś się bardzo śpieszył z poskładaniem odtwarzacza do kupy, że aż w tym pośpiechu zapomniał wpiąć taśmę od laseru z powrotem do gniazda, a w optyce brakuje soczewki .

 

Żeby Pani Madzia nie sprawdziła przed sprzedażą, czy odtwarzacz gra i czyta płyty?

To po co pisała w opisie, że

"Bardzo ładnie odtwarza, zarówno płytki nagrywane jak i oryginalne."

 

Na zdjęciach jednak widać, że odtwarzacz był włączony i pokazuje same zera, czyli...?

 

A podejście P Madzi do sprawy pozostawia wiele do życzenia

 

 

 

No !,chyba nie to że znowu jest / była za granicą;)

Myślę że odezwie się ,i sprawa będzie miała pozytywny finał dla Ciebie , Tomku.

Pozdrówko.

Na 99% obstawiam, że NIE i pieniędzy też nie odzyskam;(

Ale tobie stawiam kolejkę za pozytywne podejście do sprawy, chociaż ja jestem innego zdania.

Zdrówka Życzę

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Szczególnie przy sprzedaży CD jest sposób , by się wytłumaczyć , ale tego na forum nie napiszę .

 

Tomek skojarz mój wpis .

 

Pierniczy się coś z edycją.

 

w optyce brakuje soczewki .

 

Nie leży gdzieś w środku ?

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za brak kontaktu, nie było mnie pare dni w kraju.

Obowiązuje Pana gwarancja, każdy mój sprzęt wcześniej trafia do sprawdzenia do serwisu, od nich mam gwarancje.

Proszę dać znać co jest nie tak

Pozdrawiam

 

Co sądzicie o takiej wypowiedzi?

 

Z zagranicy nie trzeba dzwonić, ale można wysłać sms-a, więc gdyby chciał nawiązać kontakt to by to zrobił. Jak dla mnie lampi się w klubie i zobaczył co o tym sądzimy i napisał co umiał. Bzdety. Jaka gwarancja? Co on chrzani, żaden serwis nie da gwarancji na stary sprzęt, którego sam nie sprzedaje. Dostałeś jakieś kwity od niego? Do kogo miałbyś zwrócić się niby z gwarancją? Do niego czy rzekomego serwisu? Kolo ściemnia i proponowałbym trzymać się pierwszej wersji.

 

Jeżeli optyka jest uszkodzona to sprzęt był niezgodny z opisem. Miał działać a jest niesprawny technicznie. Jeśli nie zwróci kasy za sprzęt i kuriera to jak dla mnie są to wystarczające przesłanki do zgłoszenia na policję, aby zrobić mu koło pióra. I oczywiście zawiadomienie allegro o ewidentnym naruszeniu Regulaminu.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo miałbyś zwrócić się niby z gwarancją?

Jedyny adres nadawcy jaki widnieje na opakowani w którym dostałem odtwarzacz to

 

także nawet rzekoma P. Madzia nie podała swojego adresu na opakowaniu

Jakie kwity? jaj sobie robisz ;-)

A na poważnie to jestem tego samego zdania co TY, ewidentny WAŁEK!!

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację to i ja sobie walne dzisiaj kilka głębszych;)

za twoje zdrowie również:) jak i za tych którzy maja sumienie i w życiu nie odważyli by się do takich numerów jak P. MADZIA!

 

PS: Moje przeczucie mi mówi, że to nie jest żadna P. Madzia, tylko jakiś złamany k*tas

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest jeden trzeba uważać od kogo się kupuje.40-200 pozytywów to nie wiele,jeszcze patrzmy,ile czasu dana osoba jest na allegro.ktoś kto ma np 200 pozytywów i jest na allegro 2 miesiące nie jest wiarygodny,bo to handlarz.Ktoś kto ma konto 10 lat już na pewno nie.Jest tu na forum parę kolegów którzy też handlują na allegro,i to pewne osoby,ale często inni ich się czepiają,i kupują od leszczy którzy mają niby super sprzęt 10 pln taniej,czasami warto zapłacic więcej o tą flaszkę i mieć pewnośc że nie kupimy gówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tu na forum czytałem kiedyś że IC pomiędzy przedwzmacniaczem a końcówką nie ma dużego wpływu na brzmienie, co za bzdura ;P

Tu sie z tobą zgadzam, ma i to duży wpływ,

jak to było? głuchych strzelają, czy jakoś tak;-))

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.