Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  719 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam preampa Rotela RC-03 do Yaqin 100b. Podobno ładnie się sprawdza.

Czy poza RC-03 jest coś godnego uwagi (z pilotem) z rodziny preampów Rotela?

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zablokować użytkownika "Alle-MM"

Dobrze że to nie była tak duża kwota, co ludzie potrafią zrobić żeby zarobić kilka groszy, szok ??

Ja znam takiego co sprzedał makulaturę, cwaniaczek, ale ja go sobie zapamiętam.

Trzymaj się Tomek, może jeszcze nie wszystko stracone.

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniędzy nadal nie odzyskałem za odtwarzacz

 

Jeśli licytowałeś z konta prywatnego a nie firmowego to wykonaj 2 ruchy:

- wyślij e-mailem pismo do prokuratury rejonowej - zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, w którym opisujesz przebieg transakcji i oszustwo

- skorzystaj z Programu Ochrony Kupujących Allegro, będziesz potrzebował numer sprawy z Policji (otrzymasz go po przesłuchaniu, na które Cię zaproszą)

 

Ja mam za sobą 3 sprawy pozytywnie zamknięte. Nie puszczam płazem nawet 30 zł. Dla zasady.

Jak chciałbyś działać mogę Ci podesłać przykładowe pismo, które wysyłałem do Prokuratury.

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to dziadostwa na alledrogo. Kupiłem sobie ostatnio kilka płyt ( 19 kwietnia:) w tym płytkę FLORENCE + THE MACHINE, u jednego gościa z tym że wysyłka w ciągu 22 dni :) Cytuję maila gościa tak ku przestrodze dokładnego czytania opisu aukcji:

"Witam,

W opisie aukcji jednej z kupionych płyt, przybliżony czas realizacji określiliśmy na 22 dni od wpłaty ( bez sobót, niedziel i świąt), tj. do 26.05. Być może nie zwrócił Pan na to uwagi. Z uwagi, że skorzystał Pan z możliwości opłaty: wszystkie płyty jedną przesyłką, obie pozycje zostaną wysłane właśnie w ten sposób.

Pozdrawiamy"

Nie wiem czy mogę podać nick alleg. gościa co by mu antyreklamy nie robić. Dodam tylko że jest z Białegostoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Flod_g. Gościu na pewno handluje lewusami.

http://allegro.pl/iron-maiden-iron-maiden-15cd-boxset-i4186320307.html

http://allegro.pl/lacrimosa-lichtjahre-2cd-i4170822325.html

To tylko przykład.

 

Nie wiem czy wszystko jest lewe, czy część towaru jest legalna, ale ja bym stamtąd szybko uciekał. 22 dni (zazwyczaj robocze), tyle wpisują firmy ściągające płyty z Hong Kongu, Singapuru czy Malezji.

Jeśli pasuje Ci takie wydanie, to ok. Tylko, żebyś miał świadomość.

 

Jeśli ktoś będzie miał wątpliwości, warto zapytać w tym wątku

http://www.audiostereo.pl/oryginal-czy-pirat_94537.html/page__st__150

Edytowane przez smykus_likas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przy jednym Roteliku mam angielską wtykę i siedzi w niej obiekt zwany potocznie bezpiecznikiem. Pewnie to jaki bardzo audiofilski bezpiecznik;) A teraz tak mi przyszło do głowy czy aby on nie wprowadza jakichś niepotrzebnych, bardzo szkodliwych zanieczyszczeń? Co prawda ja ich nie słyszę, ale może ktoś o bardzo szlachetnym słuchu je wyłapie.

Ja mam większość sprzętu z UK i nie wiem czego się dopatrujecie w tych ich wtyczkach? W przeciwieństwie do naszych są solidnie zbudowane. Czy w związku z tym jest różnica w dźwięku pomiędzy EU i UK? Dajcie spokój chłopaki :-)

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam większość sprzętu z UK i nie wiem czego się dopatrujecie w tych ich wtyczkach? W przeciwieństwie do naszych są solidnie zbudowane. Czy w związku z tym jest różnica w dźwięku pomiędzy EU i UK? Dajcie spokój chłopaki :-)

Nie dopatruj się w moim poście jakiejś "ukrytej prawdy" ;) Pisałem to troszkę nieelegancko szyderczo z leciutką nutką drwiny o niepotrzebnej (moim skromnym zdaniem) wymianie sieciówek w Rotelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, wiedziałem że z CD, sprawa zakończy się pozytywnie, tylko myślałem że jednak będzie zamieszany w to prorok.

Kurcze, ja też słyszę kable, czy to jakiś wstyd ?? Pozdrawiam. :)

ja jednak słyszy różnicę po wymianie przewodu zasilającego

 

-:)+

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to minimalne różnice ale są i tak jak kiedyś sam myślałem że kable to kolejna bzdura to teraz twierdze zgoła odmiennie.

Dla pocieszenia dla początkujących powiem że sieciowke kupuje się jako ostatni klocek układanki systemu hifi:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Klubie Rotela obowiązuje bezwzględny zakaz dyskusji o jakichkolwiek kablach :-)

Jak tak, to przepraszam, ale to nie ja zacząłem, i już więcej nie będę.

Zapomniałem jaki to wstyd pisać o kablach, aż zrobiłem się purpurowy

ze wstydu. Pozdrawiam serdecznie Kolegę, porządek musi być . -:)

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.