Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  718 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Kolumny są ok- na Dynkach, które miałem poprzednio również był taki efekt. Znacie może jakiś dobry serwis , który zrobi przegląd mojego Rotela? Najlepiej okolice Poznania. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pierwsza transakcja nie wypaliła, wygrywający nie sfinalizował zakup, sprzedający wystawił rotelka ponownie, może tak być?

Gdyby nie ta hurraoptymistyczna licytacja to jeszcze bym się z tym zgodził, teraz już jestem pewien, że było to klasyczne łowienie łosi.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+

Wypada mi się z tobą zgodzić, chociażby dla tego, że owa licytacja już nie przyciąga tak wielu nabywców jak poprzednia;)

 

A jeśli miałbym już wydać koło trzech klocków to zdecydowanie wolałbym przeznaczyć np. na to!!

http://allegro.pl/rotel-rc-1070-rb1080-i4245262801.html

niż kupować taką popierdółkę, pierdziawkę;)

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jeśli miałbym już wydać koło trzech klocków to zdecydowanie wolałbym przeznaczyć np. na to!!

http://allegro.pl/rotel-rc-1070-rb1080-i4245262801.html

niż kupować taką popierdółkę, pierdziawkę;)

Nie przesadzaj z tym pierdzeniem. Jeżeli do tych swoich dzielonych podłączysz złe kolumny to te dopiero z potęgą wodospadu zapierdzą. Poza tym te Rotele nie pierdzą. Pierdziały, ale to jak bracia RA-971 i RA-972. Te dodatkowo przeszywały mózg na skraju górnego pasma.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jak kiedyś napisałem w Klubie Sonus Faber, za ile warto kupić dany model kolumn, to mnie trochę

po macoszemu potraktowali.Jadnak Klub Rotela jest bardziej wyrozumiały, i gościnny dla ludzi

potrzebujących porady.-:)))))))))

Wypada mi się z tobą zgodzić

Tomek, gdzie ty się podziewasz, powódź Cię dopadła, czy już nie pamiętasz o .......?????

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RC-970BX jest z 1994 roku natomiast RC-971 jest nowszy z 1998 roku. Parametry mają podobne, z tym że BX waży o 1 kilogram więcej. Brałbym BX, biorąc pod uwagę, że RC-971 ( RA-971) strasznie mi nie odpowiadał ( ostry, wręcz metaliczny na górze pasma). RC-970BX nie słuchałem.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Przymierzam się do zakupu rotela rcd 1570,w związku z tym chciałem zapytać o jego opłacalność zakupu.Czy w tej cenie można kupić coś lepszego.

 

tez obserwuje ten cd z czym chciałbyś to podłączyć? Jakie kolumny?

 

I pytanie do maniaków rotela... czy zestaw Rotel RC-1550 RB-1552 zagra dobrze z kolumnami AP Tempo 25?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny gwint !!! kopia wzmaka, kopia kolumn = i mamy kopie audiofila!!!!

 

I pytanie do maniaków rotela... czy zestaw Rotel RC-1550 RB-1552 zagra dobrze z kolumnami AP Tempo 25

Tych Roteli nie znam!! ale kolumny to jeśli ich nie słuchałeś i znasz ich barwę i jak grają z internetu to zastanów się co robisz... bo AP to miały kiedyś fajne kolumny ale zatrzymały się na seriach 3-cich Edytowane przez onkyo717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny gwint !!! kopia wzmaka, kopia kolumn = i mamy kopie audiofila!!!!

 

Tych Roteli nie znam!! ale kolumny to jeśli ich nie słuchałeś i znasz ich barwę i jak grają z internetu to zastanów się co robisz... bo AP to miały kiedyś fajne kolumny ale zatrzymały się na seriach 3-cich

 

obecnie posiadam yary 20 classic i jestem zadowolony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.