Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  719 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

smykus_likas

 

Możesz napisać parę zdań o brzmieniu,

Kurka przynajmniej pewny użytkownik jeśli bym się zdecydował;)

 

http://allegro.pl/audio-gd-nfb-10-2-dac-wzm-sluchawkowy-i4191062348.html

 

PS: Co ci nie podeszło do ucha, że go chcesz pogonić?

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko ocieplone granie, ale ze świetnym dołem i dynamiką. Używałem go tylko pod słuchawki (nawet teraz gra). A sprzedają, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia:) Chcę lepiej i zmieniam na kolejne audio-gd. Bo niestety/stety, za podobną budowę "renomowanego" producenta trzeba wywalić kilka razy tyle kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wybaczcie długą nieobecność, na mobilnym necie nie mogę praktycznie korzystać z forum, teraz piszę od znajomych. Tak jak obiecałem, moje wypociny o RB-990BX umieściłem w opiniach:

 

http://www.audiostereo.pl/rotel_rb-990bx_koncowki-mocy-5-5346-14.html

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego fenomenu na allegr.... licytują Rotel RA-12 nowego można kupić już za 2600 a tam za używkę cena prawie 2500 o co Kaman????

Tam nie takie cuda się zdarzają :-) Zobaczymy czy za pewien czas znowu się nie pojawi, gdy niespodziewanie zostanie w gronie towarzysko-rodzinnym. To że taka cena to może się i nie dziwię, sprzęt świeży, nie powiem, ale ta kolejka chętnych jest bardzo zastanawiająca :-)))))

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działkę to parę dni temu jak dałem do kupy i teraz czekam na zbiory, ogród również wykoszony i wyplewiony, pierwszy grill zaliczony;)

, ostatni małą ilością czasu wolnego dysponuje dla siebie, w pracy zapierdziel, od paru tygodni wstaje do pracy o 2-45 i wracam o 15-00/16-00, także widzisz Mariusz nie mam to różowe;( zapierdziel i jeszcze raz zapierdziel.

Dziękuje za wszystko

Zdrówka Życzę

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działkę to parę dni temu jak dałem do kupy i teraz czekam na zbiory, ogród również wykoszony i wyplewiony, pierwszy grill zaliczony;)

Masz na działeczkę i grilla jakiegoś przenośnego Rotelka? Choćby jakiś niski model? :-))

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilski bezpiecznik - wątpiłem w istnienie czegoś takiego, a jednak istnieje...:))))

http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/20/163093.php

Brać, instalować i cieszyć się dźwiękiem z wyższej półeczki.

Czekam na recenzje entuzjastów;

 

Jeżeli 1cm tyle kosztuje, to do tego trza jeszcze doliczyć parę metrów przewodnika do głośników (by pozbyć się słabych ogniw) i wtedy na pewno wyjdzie hi-end, przynajmniej cenowo :)) No i pomnożyć co najmniej x2, no chyba, że lubimy bi-wire (x4). A mówią, by kable kupować na końcu (to ile trzeba wydać na początku????!)

Off top, skrucha....

Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie takie cuda się zdarzają :-) Zobaczymy czy za pewien czas znowu się nie pojawi, gdy niespodziewanie zostanie w gronie towarzysko-rodzinnym. To że taka cena to może się i nie dziwię, sprzęt świeży, nie powiem, ale ta kolejka chętnych jest bardzo zastanawiająca :-)))))

http://allegro.pl/rotel-ra12-i4220662079.html

Teraz ponownie jest...

http://allegro.pl/rotel-ra12-i4243162287.html

Jedyną rzeczą, której uczy historia, jest to, że większości ludzi niczego nie uczy. [Winston Churchill]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik tomaszE dnia 16.05.2014 - 15:22 napisał

Działkę to parę dni temu jak dałem do kupy i teraz czekam na zbiory, ogród również wykoszony i wyplewiony, pierwszy grill zaliczony;)

Masz na działeczkę i grilla jakiegoś przenośnego Rotelka? Choćby jakiś niski model? :-))

Jak pod rękę to może cóś takiego (sam bym przygarnął-słuchał ktoś?)

post-48501-0-44836000-1400271219_thumb.jpg):

Tak na serio: jak to gra? Do garażu by się nadał?

Chodzi mi przede wszystkim o drivery, reszta mniemam, że ok?

 

To się nazywa księgowość kreatywna :)

Kup drożej - sprzedaj taniej.

 

 

Brawa za czujność.

Nie śpij, wróg czuwa!

 

PS.

Dimension - awatar mi się podoba,,

Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na działeczkę i grilla jakiegoś przenośnego Rotelka? Choćby jakiś niski model? :-))

Niestety rotela nie, ale posiadam również niezawodnego amatora 2 z oryginalnymi głośnikami;)

 

Dzięki, ze wzajemnością, przeczytaj jak będziesz miał czas PW,

OK. sposób uruchamiania płytki, który opisałeś również nie przyniósł pozytywnego efektu, , słuchanie na odtwarzaczu DVD tyj płytki też jest velmi dobre;)

także nie przejmuj się tym, wszystko jest oki!

 

http://allegro.pl/rotel-ra12-i4220662079.html

Teraz ponownie jest...

http://allegro.pl/rotel-ra12-i4243162287.html

 

Polowanie na jelenia czas zacząć. Takich sprzedających omijać z daleka.

 

Może pierwsza transakcja nie wypaliła, wygrywający nie sfinalizował zakup, sprzedający wystawił rotelka ponownie, może tak być?

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może pierwsza transakcja nie wypaliła, wygrywający nie sfinalizował zakup, sprzedający wystawił rotelka ponownie, może tak być?

 

Nie sądzę. Takie rzeczy najczęściej sprzedający podają. Stawiam na to, że wzmacniacz nie osiągnął ceny minimalnej wymyślonej przez sprzedającego. Nagminnie (niestety) powtarzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Panowie mam problem z moim Rotelem 985- mianowicie przy wyłączaniu po tym jak wzmacniacz działa ok 30 min słychać w głośnikach strzał. Nie wiem czy to wina samego wzmacniacza- jeśli tak proszę o wskazówki co może być przyczyną. Boję się, że mogę uszkodzić głośniki.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Strzela czy pyka? Bo u mnie pykał i to było normalne. Za nim włączyłem zmieniałem wyjścia głośnikowe, przy wyłączaniu odwrotna kolejność.

 

Moim zdaniem strzela. Dla mnie pyknięcie jest jak włączam wzmacniacz, ale to akurat jest normalne i dochodzi z samego wzmacniacza. Strzał pojawia się z kolumn kiedy np po 2, 3 godzinach go wyłączam następuję równomierny strzał, pierdnięcie w kolumnach. Próbowałem wyłączyć już pierwsze źródło, ale to nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem strzela. Dla mnie pyknięcie jest jak włączam wzmacniacz, ale to akurat jest normalne i dochodzi z samego wzmacniacza. Strzał pojawia się z kolumn kiedy np po 2, 3 godzinach go wyłączam następuję równomierny strzał, pierdnięcie w kolumnach. Próbowałem wyłączyć już pierwsze źródło, ale to nic nie dało.

O to tak, na pewno nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.