Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  718 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem jeszcze żadnej jako takiej aukcji, bo puki co chcę się zorientować czego szukać. Napędzać ma to kolumny diy 3sm na stx awx i metalowym seasie które grają dość ostro a nawet przypał mi ten rotel, tylko z tego co czytam to rotele mają ostry charakter brzmienia i zastanawia mnie jak to jest z tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów rotelowiczów.

Zapisuję się do klubu. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty;)

Czy mielibyście jakieś propozycje odnośnie monitorów do 11m w cenie do 3tys.

Moje BX2 są trochę za ostre, basu nie brakuje, ale mogłoby być nawet więcej.

Używane jak najbardziej wchodzą w rachubę.

Sprzęt w "o mnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sittek nie przesadzaj.

Mnie mordowały jeden model RA-971 i dwa RA-972 w związku z czym ostatecznie zostałem zamordowany. Tak syczącą i denerwującą górę słyszałem chyba tylko w naszej Unitrze WS 304S. W porównaniu do naszej myśli technicznej Rotel miał niesamowita dynamikę, czego nie można było powiedzieć o Unitrze, a to dawało paradoksalnie jeszcze gorszy efekt.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Musze powiedziec, ze uzywałem RA-971 przez kilka lat i byłem z niego bardzo zadowolony. Nie stwierdiłem zadnego nienaturalnego podbicia pasma. Brakowało mi jedynie pilota. I miałem tez problem przy właczaniu było słychac mocne pykniecie (pewnie brak soft-clipping). Ale dzwiekowo było bardzo dobrze.

Niestety cos mnie podkusiło i wymieniłem go na RA-02, co było wyrazna zmiana na gorsze. Tyle, ze posiadał pilot :)

Obecnie delektuje sie dzielonym wzmacniaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwzmacniacz RHA-10 MICHI i koncowka RB-1080 z certyfikatem THX. To bardzo fajne połaczenie. Odpowiada mi dzwiekowo w 100%-ntach.

Kolumny niemieckie T+A wolnostojace dwugłosnikowe. Graja bardzo precyzyjnie. Trzeba tylko troszke głosniej podkrecic, zeby otworzyły całe pasmo.

 

Miał ktos do czynienia z koncowka cyfrowa RB-1092 ?

Edytowane przez Zloty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.