Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to dziwne ale szukam w tytanie :/ (żona)

Miałem I21 w tytanie piękny piecyk bardzo mi się podoba wygląd Primare a i grał bardzo fajnie doczepiłem się tylko do wokali bo były chudsze niz w Baltlabie Epoca 2 ale gdyby nie to to bym go zostawił bo wtedy z ProAc D15 grał świetnie nawet przy cichym słuchaniu grało całe pasmo i był też bas przyjemnie się tego wieczorami słuchało .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Czy jest serdeczna osoba mająca i21 lub i22 i podała ich wymiary mierząc od panelu frontowego do samego tyłu wzmaka ?

 

Będę ogromnie wdzięczny za info.

 

Przypomnę, że w necie jest podany wymiar, lecz nie uwzględnili czy tyczy się wymiaru od czubka gałki potencjometru czy od frontu wzmaka.

Edytowane przez lolinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich i pozdrawiam

 

Mam do Was prośbę o poradę....Czy Creek 4330mkII (ma być wykorzystany jako przedwzmacniacz) zgra się z końcówką mocy Primare A30.2......kolumny to trudne do napędzenia maleństwa ATC SCM 7 (niby 8ohm, ale 83db i obudowa zamknięta.....w HIFI i Muzyka napisali, że te ATC potrzebują Krella do napędzenia....może trochę przesadzili, ale trochę prawdy w tym może być....Creek 4330mkII ledwo co je rusza, choć gra bardzo ładnie).....

Creek 4330mkII to pasywny przedwzmacniacz, więc sygnał na wyjściu chyba nie jest za wysoki....Czy ten Creek Wysteruje właściwie tego Primare? a z kolei czy ten Primare wysteruje ATC SCM 7? Jak ktoś ma podobne doświadczenia to proszę o wpis....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Post 396/399: Primare i22 - cuda sie jednak zdarzają...

Po 6 miesiacach uzytkowania potencjometr przestał trzeszczeć (bez ingerencji serwisu) i zaczynam ponownie doceniac I22. "Skandynawskie" brzmienie sprawdza sie w muzyce akustycznej i powaznej, dla ostrego rocka chyba lepsze bylyby nieco "cieplejsze" i bardziej muzykalne głośniki niż moje tannoy dc 6T. Ostatnio odsłuchiwany w tej samej konfiguracji i32 oferuje zasadniczo podobny dzwiek, przy cichym słuchaniu wypada jednak (jak dla mnie) o klase wyzej.

Testowal ktos NP30 z I22? Polecacie jakies strumieniowce do i22?

 

pozdr

Edytowane przez Coma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam, czy ktoś próbował połączyć Primare I21 CD21 z kolumnami Audio Academy Phoebe III?

proszę podzielić się doświadczeniem, zastanawiam się nad zakupem

pozdrawiam

Maks

 

Kolego ja grałem na Primare SPA 21 i Hyperiony IV byłem bardzo zadowolony ;)

Radzę tobie zrobić test bo może cię zauroczyć otwartość i separacja sceny no i basisko nisko nisko . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja grałem na Primare SPA 21 i Hyperiony IV byłem bardzo zadowolony ;)

Radzę tobie zrobić test bo może cię zauroczyć otwartość i separacja sceny no i basisko nisko nisko . Pozdro

sceny

 

nie do końca rozumiem separacja sceny, no i basisko nisko nisko?

 

Czy znajdzie się ktoś w Poznaniu z Primare I21 CD21???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że częstotliwość postów w Klubie Primare jest dosyć niewielka, więc dodam swój :)

 

Czy ktoś z Szanownych kolegów ma do zaoferowania w sensownej cenie jakiś ciekawy wzmacniacz Primare? Np. I30 lub PRE 30 z końcówką A33.2 (to ze starszej serii) lub I32 (z nowszej)...

 

Za wszelkie info (na priv) będę zobowiązany :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem A20.

 

Miałem za to I21, który jest o ile się nie mylę następcą A20. I21 znam bardzo dobrze, bo korzystałem z niego kilka lat.

Według mnie to bardzo udany dźwiękowo wzmacniacz i do tego świetnie wykonany. Ciężko cokolwiek innego napisać, bo wszystko zależy od Twoich upodobań i reszty systemu oraz akustyki pomieszczenia. Do niektórych pokoi możnaby wsadzić milion dolarów a i tak będzie grało średnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onkyo717 ja też miałem I21 to bardzo dobry piecyk a w kolorze srebrnym dla mnie wygląd bajka no i wykonanie też opisałem tu wcześniej w klubie moje porównanie go z Baltlabem Epoca 2 miałem spory dylemat który piecyk zostawić ostatecznie został Baltlab E2 ale tylko przez to że lubię bardziej podkolorowane ciepłe lampowe wokale a Primare tu wypadał słabiej gdyby nie te wokale to pewnie do dziś bym miał I21 .

Poszukaj gdzieś tego porównania poczytaj może coś Ci to pomoże chociaż opisy na forum to jedno a odsłuch u siebie to już całkiem inna sprawa bo każdy ma inne pomieszczenie resztę toru no i oczekiwania co do dźwięku . Pytasz też o ceny ja sprzedałem go za chyba 2450 pln cały sklepowy komplet w idealnym stanie ale to było już dosyć dawno temu .

Edytowane przez sebolx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad który jest fanem Kina Domowego i takowe chce kupić tylko z dobrej półki!!!!

za pośrednictwem mojego nicka chciał się zapytać czy modele PRIMARE SPA20 czy 21 to nie szajs i spełni swoją role w kinie i w stereo .

nie jest wymagający co do osobnych systemów stereo stąd pytanie czy to dobry wybór ????

Z góry dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi , Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanko, czy tacka w CD32 jest z metalu, czy jest to zwykły plastik?

 

metalowej tacki bym się raczej nie spodziewał - w teście HFM napisano:

 

Z firmowego opisu wynika, że transport jest specjalistycznym mechanizmem CD Asatech z laserem Sanyo. Jako taki mógłby pracować szybciej, bo byłem przekonany, że mam do czynienia z DVD-ROM-em. Ale to jedyne zastrzeżenie do działania tego odtwarzacza

 

W poprzednich odtwarzaczach był DVS DSL 710A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.