Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  223 członków

Primare Klub
IGNORED

Klub zwolenników PRIMARE


radoslavm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

minęło troszkę czasu i ....

to jak zaczął grać I22 to czysta przyjemność. Potwierdzam, że trzeba go było porządnie wygrzać. Teraz detaliczność, wspaniała średnica, bas nisko schodzący i konturowy, generalnie każda płyta brzmi jak na żywo. Doskonała stereofonia i lokalizacja instrumentów. Lubię analityczność i przekładam ją nad ciepłe granie i Primare doskonale wpisuje się w ten styl, choć w połączeniu z moimi Taga Harmony Coral F-80, które należą do kolumn raczej ciepłych Primare brzmi nawet neutralnie.

Na dniach umówię się na odsłuch i porównanie z Heglem H80 H160(które chodzą mi ostatnio po głowie z racji doskonałej prasy) i CA 851A. Na chwilę obecną uważam, że Primare I22 gra naprawdę audiofilsko :) Polecam ten wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w salonie na odsłuch porównawczy Primare I22(5500zł) i Hegel H160(13000zł). Po pierwsze różnica nie duża ale jednak jest. Hegel to lepszy wzmacniacz tzn. gra bardziej rozdzielczo, słychać więcej harmonicznych niektórzy napisaliby,że ma ładniejszą barwę. Zwał jak zwał chodzi o to samo .Jest wzmacniaczem cieplejszym. W salonie grały Dali Zensor 7 i Primare był bardzo analityczny wręcz chłodny. Pozostałych różnic nie dostrzegłem. Dementuję, że Primare gra słabo po cichu. Grał tak samo jak Hegel. Polecam I22 z cieplejszymi kolumnami. Dziś zrozumiałem że moje Taga Coral f-80 są właśnie ciepłe i dzięki temu wspaniale się uzupełniają z I22. Analityczny(szczegółowy) plus ciepło kolumn bajka. Podsumowują Primare to doskonały wzmacniacz dynamiczny, ze świetną kontrolą basu, doskonałą stereofonią, gra pięknie po cichu także jest analityczny(chłodny) lecz połączony z cieplejszymi kolumnami daję doskonałe rezultaty. Hegel jest troszkę lepszy, troszkę ale za za to dużooo droższy. Pozostaje jeszcze kwestia wyglądu. Hegel wygląda na żywo ze swoją obudową i wyświetlaczem z niebieskimi napisami jak odpustowa zabawka, przy nim Primare to szczyt luksusu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Nareszcie jestem kompletnie gotów aby z wielką przyjemniścią dołączyć do klubu Primare z moim wspaniałym zestawem i22+cd21. Pozdrawiam.

też nosze się z zamiare kupna tego CD (mam wzmacniacz I22) tylko ciągle zastanawia mnie czy ten zielony wyświetlacz będzie pasował do białego wzmacniacza, choc panel przedni chyba bardziej pasuje z CD21 niz CD22 plus różnica w cenie.

Edytowane przez adams84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

też nosze się z zamiare kupna tego CD (mam wzmacniacz I22) tylko ciągle zastanawia mnie czy ten zielony wyświetlacz będzie pasował do białego wzmacniacza, choc panel przedni chyba bardziej pasuje z CD21 niz CD22 plus różnica w cenie.

Nie pasuje ale to przecież szczegół który można wyłączyć.

 

Prawde mowiac nie mialem okazji sluchac nic z Acoustic , daje rade z tymi podlogowkami i22 , ja caly czas walcze czy zdecydowac sie wlasnie na podlogowce czy jednak wybrac monitory do swojego i32

 

Pozdrawiam

Masz duży pokój, pakujesz podłogowce, mały, monitory. I22 świetnie radzi sobie z evo3 lecz uważam że cd21 ma tu więcej do powiedzenia, dopiero odtwarzacz ocieplił nieco ostry temperametr evo3, dodał przestrzeni, szerszej i głębszej sceny, detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to takie proste , wielkosc solonu umozliwia wstawienie podlogowek ale jest kosmicznie trudny do adaptacji pod hifi . Salon z otwarta kuchnia plus spory zabudowany taras . Pozatym zona ma alergie na duze glosniki . Primare i32 to naprawde mocny wzmacniacz ale mam pewne obawy czy tez dokonca poradzi sobie z duzymi zestawami , sprawdzalem i32 rowniez w roli pre z Primare A32 marzenie ;))) . Jak narazie jestem w punkcie wyjscia i na chwile obecna nie jestem wstanie podjac decyzji . Fajnie ze udalo sie Koledze zlozyc kompletny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to takie proste , wielkosc solonu umozliwia wstawienie podlogowek ale jest kosmicznie trudny do adaptacji pod hifi . Salon z otwarta

kuchnia plus spory zabudowany taras . Pozatym zona ma alergie na duze glosniki . Primare i32 to naprawde mocny wzmacniacz ale mam pewne obawy czy tez dokonca poradzi sobie z duzymi zestawami , sprawdzalem i32 rowniez w roli pre z Primare A32 marzenie ;))) . Jak narazie jestem w punkcie wyjscia i na chwile obecna nie jestem wstanie podjac decyzji . Fajnie ze udalo sie Koledze zlozyc kompletny zestaw.

Zainteresuj się kolumnami System Audio, smukłe piękne paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

co prawda już od dłuższego czasu posiadam wzmacniacz i cd Primare lecz dopiero teraz zdecydowałem się dołączyć do klubu zwolenników tej marki.

Aktulnie posiadam I32 + CD 22 i I22 który wystawiłem na sprzedaż gra to z kolumnami Xavian Xn 250 evo.

mógłbyś powiedzieć coś o różnicy między I22 a i32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję słuchać I32 z SF Olympica II i grało to bardzo ładnie

 

Primare i32 z SF Olympica to para stwozona dla siebie , dlatego je wybralem :) . Jako ze moja zona nie chciala slyszec o duzych kolumnach w gre wchodzily jedynie podstawkowe . Napewno jest wiele swietnych kolumnym z ktorymi I32 zagral by fajnie , problem w tym ze nie ma niestety mozliwosci wszystkiego sprawdzic. Bylem strasznie napalony na Zingali ale nie mialem szansy nigdzie ich posluchac , a Olympica 1 mnie oczarowaly . I32 to faktycznie dosc mocny wzmacniacz jednak mysle ze do podlogowek klasy Olympica to jednak troszke za malo i to juz ponad jego sily, co nie oznacza ze z innymi podlogowkami sobie nie radzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem I32 właśnie na podłogówkach i nie zaobserwowałem żeby mu brakowało mocy.

 

Dla mnie osobiscie podlogowki Sonus Olympica to juz nie te progi dla I32 , ale slyszalem koncowke A32 i temu podlogowki nie straszne . Ja naprawde jestem bardzo zadowolony ze swojego Primare I32 i na chwile obecna nic nie zamierzam zmieniac , jedyny problem to zrodlo nadal jeszcze sie nie potrafie zdecydowac co wybrac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to prawie wszystko idzie przez macbook , zona to tylko ipone a niekiedy przez beznadziejnego bluray ;) , korci mnie dokupic cd 32 albo bd 32 . W sypialni mam jeszcze Primare DVDi 10 i moge wsumie uzyc go jako tymczasowe zrodlo ale jakos mi sie nie chce go przenoscic i podlaczac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.