Skocz do zawartości
IGNORED

Problem z oszustem na Allegro!


gentile

Rekomendowane odpowiedzi

Każdemu sprzedającemu daję takie same szanse nie patrząc na ilość posiadanego przez niego negatywów i w ten sposób wdepnąłem skutecznie na szczecińską minę ["towar pochodzi z zajęcia....itp, itd].Staram się rozmawiać przez telefon aby transakcja miała charakter zawieranej w świecie rzeczywistym i przeważnie wychodzę na swojej prostoliniowości jak Zabłocki na mydle, ale nie zmienię swojego postępowania

Pozdrawiam

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>gentile,

Mam dla Ciebie taką radę: daj sobie spokój z tym wątkiem. Teraz Ty będziesz obiektem ataku, bo stadko specjalistów od wyzywania już się zleciało. W żadnym wypadku nie próbuj dowodzić, że nie jesteś wielbłądem, handlarzem, oszustem, bo tylko stracisz nerwy. Nagonka na Ciebie już się zaczęła, koledy z "branży" już się skrzyknęli i teraz będą długo udawadniać, że na allegro starzyzną handlują tylko anioły. Tak na tym forum jest zawsze - ostatnio było tak przy sprawie forumowucza , którego jeden oszust z Krakowa naciągnął na lampy które miały być rzekomo NOS-ami, a były kompletnie wyeksploatowane. Nie szarp się, nie wyzywaj, nie nazywaj oszustów oszustami, bo oni tego baaardzo nie lubią. Zamiast tego działaj, byle metodycznie i mądrze.

 

To jeden z kilku rozsądnych i bezstronnych głosów w tym wątku który trafia w sedno problemu.(kolega yul)

Widzę że zawiązało się tu coś na kształt sfory łysolcowatych dresiarzy która próbuje osaczyc i zaszczuć przechodnia bo jest niepodobny do członków ich stada. Argumentacja też w stylu pobrzękiwania łańcuchem na klacie i potrząsania kijem baseballowym, polot i finezja polemiki na poziomie wylewki betonowej, z całym szacunkiem dla tej pozytecznej substancji.

Propozycja pana macroba co do wysyłki z powrotem tego złomu za cenę( w jeną stronę) ok 30 zł jest tak groteskowa że az nie warta komentarza.Za połowę kosztów wysyłki wybulę 30 zł co pewnie będzie połową kosztów realnej naprawy. Bardziej opłaca sie samemu oddać do naprawy. Kolega monter ma zapewne kumpli po fachu posiadających warsztaty revitalizujące różne złomy. Nie wątpie ze na zamówienie kolegi wystawią odpowiednio wysoki rachunek. Kolega macrob nie zapłaci nic, ja połowę wyssanej z palca kwoty naprawy. Obawiam sie ze zaufanie do typa z niermal 20ma niepozytywnymi komentami byłoby wyrazem skrajnej naiwności. Takiej,ponownie nie zamierzam demonstrowac.

Teraz zarty sie skończyły, możecie sobie bryzgac jadem, w mizernym stylu usiłować kpic na mentalnym pułapie gminnego teatrzyka ze Ścinawki Średniej złozonego ze sprawnych inaczej dzieci specjalnej troski.

Wasze bufoniaste przekonanie że blefowałem może być w konsekwancji bardzo bolesne dla tak mężnie bronionego członka klanu. Nie chodzi bynajmniej o Audioklan. Widze tu że tzw. audiofilia podlega rozbiciu na pewne bodzbiory, tym razem mamy do czynienia z przekrętofilią.

Widoczna jest tez u części "polemistów" pasja filozozficzna ze szczególnym naciskiem na umiłowanie jednego filozofa, znanego jako samotnik z Królewca o imieniu Immanuel.

 

PS.

pan macrob ma jeden dzień na oprzytomnienie, dziś otrzymałem drugiego maila od podobno nierealnego pana z US który przedstawia siez imienia i nazwiska. Przesłał numery telefonów kontaktowych do dalszego poprowadzenia sprawy. Na życzenie dyżurnych niedowiarków moge wkleic tego maila , bez nrów rzecz jasna.

Inaczej sam oddaje sprzęt do naprawy a kolege zaprzaszam do jakże porywającej przygody z US.

 

PPS.

Już dopatrzyliście się klona, błahahahaha, desperacja krzesze spiskowe teorie. Smieszne.

Szkoda mi na was czasu a i zniżanie się do właściwego niektórym poziomu powoduje dotkliwy dyskomfort.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek7776, 8 Gru 2008, 21:27

 

>masz tepy wyksztalciuchu z planety popaprancow,doksztalc sie troche.na dziekuje nie licze.

 

I słusznie, że nie liczysz. Składanie na policji wniosku "o wszczscie sprawy o obraze" to pomysł tak idiotyczny, że aż ciekawy. No, ale tak to jest, jak się laweciarze biorą za czytanie prawa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gentile, 9 Gru 2008, 13:30

 

>Szkoda mi na was czasu a i zniżanie się do właściwego niektórym poziomu powoduje dotkliwy

>dyskomfort.

 

Podobny do tego jaki powoduje bańka w nosie niedowartościowanego profesorka z prowincjonalnej podstawówki? Współczujemy i żegnamy ozięble, pozdrawiając przy okazji wszystkie Urzędy Skarbowe w kraju :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gentile, 9 Gru 2008, 13:30

 

>pan macrob ma jeden dzień na oprzytomnienie, dziś otrzymałem drugiego maila od podobno nierealnego

>pana z US który przedstawia siez imienia i nazwiska. Przesłał numery telefonów kontaktowych do

>dalszego poprowadzenia sprawy. Na życzenie dyżurnych niedowiarków moge wkleic tego maila , bez nrów

>rzecz jasna.

>Inaczej sam oddaje sprzęt do naprawy a kolege zaprzaszam do jakże porywającej przygody z US.

 

No tupnij jeszcze nóżką, złam łopatkę i rzuć wiaderkiem.

A "na życzenie dyżurnych niedowiarków" możesz wkleić tego maila do książki skarg i zażaleń w barze mlecznym Apis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego PALANTulla, twoje paralele piaskownicowe znamionują szczególne zamiłowanie do tego miejsca , nie narzucaj jednak innym swoich wyrafinowanych preferencji. Może ten niepokój jaki wykazujesz powoduje niedostatek ogniw w audioofilskim łańcuchu lub niedogolone niskie czółko. Jesli tak tak to marsz z powrotem do łazienki usunąc te haniebne niedociągnięcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tego tematu też przywaliłem Koledze "macrobowi". Teraz po przeczytaniu wszystkich postów w tym temacie a w szczególności wyplwocin zakładającego ten ten temat stwierdzam:

 

- po pierwsze: przepraszam Kolegę Macroba za negatywne podejście swoimi postami do jego działalności handlowej na Allegro. Zwracam honor i kłaniam sie w pas;

 

- po drugie: panu "gentile" radzę natychmiast zgłosić się do dobrego psychiatry bo czas nagli i może zarówno sobie jak i postronnym osobom zrobić krzywdę. Jest to typowy objaw manii prześladowczej i schizofrenii paranoidalno-maniakalnej.Takich bzdur jak Sz.Pan spłodził w tym temacie już dawno nie widziałem.

 

- po trzecie: proponuję wszystkim totalną olewkę pana gentile jako patologicznego Trolla.

 

Amen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gentile

 

tak właściwie czego oczekujesz? mamy podać Ci chusteczkę? poużalać się nad Tobą? powiedzieć że macrob jest beee? nie kupować od niego? a może mamy Ci oddać Twoją kasę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze przestaniecie smażyć farmazony na poziomie tak obszernie opiewanej piaskownicy i zaczniecie mysleć. Choć jak widze myślemie w waszym przypadku ma kolosalną...przeszłość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze przestaniecie smażyć farmazony na...

 

 

zawsze możesz nas zbanować..albo jeszcze lepiej popłacz sobie na innym forum.. albo blog może?

 

Sprawa jest prosta, musimy dużo pisać żeby admin przeniósł wątek na bocznicę! O Tobie zdanie już mamy wyrobione, miałeś swoje 5 minut ... po 5 minutach coś pękło;)

 

A wątek po prostu irytuje, jak stukający łącznik stabilizatora w moim fiacie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gentile

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, mój kolejny klon, jak miło. Tez pewnie zostanie odesłany do psychiatry. Każdy kto nie wyraża zgody na oszustwo to automatycznie kandydat do psychuszki, z automatu. Zebrało sie już trochę tych kandydatów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz adieu, niestety nie jestem oszustem i muszę pracować , w zwiazku z tym nie mam za wiele czasu na batalie ze sforą miłośników samotnika z Koenigsberga. Dla ignorantów do wygooglowania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporów nie da się nigdy uniknąć. Takie jest życie. Natomiast ty jesteś tą ZŁĄ STRONĄ ŻYCIA. Próbujesz zagrywek poniżej h*ja. Nie po męsku ale jak rozlazła baba. Ciesz się że trafiłeś na takiego a nie inego sprzedawcę... . Nie wszyscy ludzie mają tyle cierpliwości co on.

 

A tak odpowiedz CZY BYŁEŚ KOPANY W GŁOWĘ ?

 

Nawijasz jak byś był i to nie raz:)

Popatrz sobie na Dodę dla refleksji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gentile o sobie:

"jezu co za makabryczne wymagania, zapełnić softwarea 100 ma znakami! Kto te kryteria wymyśla?"

 

Jezu, chyba musisz napisać do Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie!

 

Psycholog napisałby w opinii:

-jednostka aspołeczna, konfliktowa, niezdolna do działania w grupie, której głównym celem w życiu jest znalezienie obiektu (osoby, urzędu lub przedmiotu) na którym może wyładować własne frustracje, kompleksy oraz niepowodzenia życiowe.

 

Dodam od siebie, że zapewne nigdy nie był w wojsku (takich tam nie biorą) a "błyskotliwe" riposty z dresami w tle, to przejaw kompleksu szkolnej ofermy, która tyle co może, to poszczekać sobie na internetowym forum, bo w realu popuszcza mu zwieracz ze strachu na widok łysego kolesia (i z zazdrości na widok jego łańcucha, fury albo laski na przykład) czyli klasyczny przykład nieudacznika mającego wieczne pretensje do całego świata, że w życiu mu nie wyszło, nawet zakup głupiego wzmacniacza spieprzył koncertowo, a na dodatek całe forum teraz się z niego śmieje zamiast stanąć murem w obronie. I co taki może, tylko na kogoś donieść albo wyzwać w internecie, bo nie ma jaj nawet na to, żeby wykonać jeden telefon. No, jeszcze może zasłonić się kolegami, których tutaj akurat nie znalazł, buuuu jak mi przykro :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sperma uderzyła go. Niech sobie popatrzy moze mu rozerwie:) i będzie jednego i..... mniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek dowodzi tylko że jak żałosne osoby znajdują się na tym forum. Leżacy na ziemi prosi przechodniów o pomocną rękę a zamiast tego otrzymuje od nich kopa w twarz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to najwięksi znawcy, a jakims cudem nie związani kompletnie z tematem ;)) Tak łatwo osądzić kogoś po opisie forumowym i wyzywać, zamiast dać jakies porady...

 

Jak nie ma możliwości tego rozwiązać polubownie to sprawa na policje i jakie problem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo założyciel wątku miał przychylność forumowiczów...bo opisał tylko "swoją" prawdę. Nie nazwałbym, ani jednego, ani drugiego oszustem bo mamy niewielki wgląd w całość, ale z twarzą wyszedł z tego tylko jeden. Brzydzę się donosicielstwem każdego rodzaju choć jestem młodszy i nie muszę znać negatywnych stron takiego zachowania.

Takie sprawy (niech ktoś tak spróbuje kupić i "reklamować" samochód, który się zepsuł tuż po zakupie) załatwia się inaczej i pozytywne jej zakończenie wymaga woli obu stron, nie pieniactwa i mściwości.

I ostatnie: jak kupuję coś używanego (bez gwarancji) zakładam, że może się zepsuć w dowolnym momencie, a ryzyku uszkodzenia w transporcie w takim przypadku spoczywa na kupującym (są formy ubezpieczenia). Żaden, ale to żaden kurier nie odmówił mi chwili na otwarcie i sprawdzenie przy nim sprzętu - wystarczy dać mu mały napiwek, albo poczęstować kawą!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zydelek

 

Rzucasz się w oczy jak łajno spod kopyta, hamuj się człowieku! Jestes teściową sprzedawcy i siostra kupującego, że tak w temacie? Tak naprawdę nie wiesz nic, a bezczelnie obrażasz druga osobę!

 

Temat chyba zakończony skoro brak konstruktywnych uwag...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Temat chyba zakończony skoro brak konstruktywnych uwag..."

 

Czemu ?

Allegro jest wyjątkowo usiane kompletnym łajnem.

Wyjątkowy brak przejrzystości powoduje zachętę do nieuczciwości.

Tylko tam kupisz towar stary jako nowy,mało tego otrzymasz w dodatku bluzgi.

Miesiąc temu kupiłem tam książkę,transakcja była ok. , ale nie wstawiłem tzw. pozytywa.

Ilość bluzgów pod moim adresem od sprzedającego była imponująca.

A ja sram na pozytywy i negatywy, interesuje mnie tylko zakupiony towar i nie uważam,że z powodu kupna miałbym jeszcze komuś dziękować.

Dużo moich znajomych handluje na allegro,ale wstydzę się o tym pisać jakie to są kombinacje.

To jest ostatnie miejsce na jakim powinno się dokonywać zakupów.

Tylko i wyłącznie w ostateczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor sprawia wrażenie nieprzytomnego. Dawno powinien ten temat albo wywalić, albo na bocznicę przenieść. Za wiele już powiedziano. Nie wiem, jaki sens widzą pozostali w kontynuowaniu tego tematu - chyba tylko taki, by wzajemnie sobie próbować udowadniać, kto jest sprytniejszy i kto bardziej kogo zdołuje i żeby przy okazji zabić nudę. Kilka osób próbowało już temat zakończyć, ale oczywiście jeszcze długo to nie nastąpi. Wątpliwa to rozrywka. Żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.