Skocz do zawartości
IGNORED

Problem z oszustem na Allegro!


gentile

Rekomendowane odpowiedzi

ależ w tym wątku były porady. Niestety autor wolał ciągnąć spór obrzucając wszystkich dookoła łajnem - gdy tylko widzieli inną prawdę niż prawda pana genile. W dodatku nie był wogóle zajęty rozwiązywaniem problemu ale zaognianiem konfliktu.

a i jeszcze tekst o jego pracy... facet ma 20 godzin zajęć tygodniowo z pryszczatymi nastolatkami, wolne wekendy, 2 miesiące wakacji, 4 tygodnie ferii i jeszcze przywileje emerytalne i jeszcze ma czelność oceniać pracę innych, wyzywając resztę od oszustów tylko dlatego, ze sami próbują coś zarobić a nie czekać aż ktoś poda papu pod nosek! Macrob aby zarobić na chleb poświęca cały swój wolny czas, wekendy itd... W tym czasie pan gentily leży na nasz koszt podatnika na swoim zapchlonym tapczanie i czeka na wcześniejszą emeryturkę. I jeszcze chce podpierdolić macroba do USu! Czy to nie jest szczyt sk..syństwa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł wątku zdeaktualizował się:)

 

Powinien brzmieć: NACIĄGACZ Z ALLEGRO I KAPUCHA Z FORUM :)

 

 

Frank p......sz przeciez Ty nie masz "kąta" na allegro:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,tym razem nie byłem durny i swego nicka na allegro nie podałem.

Książki głównie tam kupuje i nigdy nie wystawiam żadnych ocen i nie będę.

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank, 9 Gru 2008, 15:53

 

>"Temat chyba zakończony skoro brak konstruktywnych uwag..."

>

>Czemu ?

>Allegro jest wyjątkowo usiane kompletnym łajnem.

 

No jest i każdy dorosły człowiek powinien zdawać sobie z tego sprawę, tymczasem założyciel wątku usiłuje odgrywać rolę pokrzywdzonej ofiary i pierwszego naiwnego, który wczoraj wylądował na naszej planecie i zdziwiony wielce faktem jest, że nic tutaj za darmo nie dają. No niestety nie dają, za wszystko trzeba zapłacić, a jak się zapłaci tak się później ma. Inaczej się płaci za sprzęt fabrycznie nowy, inaczej za używany, a jeszcze inaczej za zabytkowy. Decydując się na zakup tego ostatniego, tym bardziej trzeba się liczyć z tym, że lata swojej świetności ma już dawno za sobą, a jego dni są policzone i nie znasz dnia ani godziny, kiedy coś w nim gruchnie. I założę się, że każdy z nas przynajmniej raz w swojej audio karierze wtopił, obecni tutaj piewcy sprawiedliwości również. Najłatwiej i najwygodniej zwalić całą winę na nieuczciwego handlarza (ja akurat sram na jego uczciwość) ale prawda jest taka, że oszukuje każdy, bo każdy handel polega na oszustwie i to dwustronnym. Każdy sprzedający chce jak najdrożej sprzedać, a każdy kupujący chce jak najtaniej kupić i każdy chce być tym sprytniejszym, a dopiero jak umoczy... no to wtedy jest wielki krzyk UWAAAGAAA OSZUUUST!!! A co, nie jest tak? Mam na skrzynce setki maili (w tym zacnych forumowiczów) z mniej lub bardziej inteligentnymi próbami "wyłudzenia" bo inaczej tego nazwać nie można, kiedy ktoś stara się wyczuć moje pojęcie w temacie albo bada ile jestem skłonny opuścić z ceny, która i tak jest zazwyczaj niższa od normalnej średniej rynkowej. Według mnie takie działania są równie oszukańcze, co sprzedawanie bezwartościowego złomu w cenach z kosmosu, ale nie drę ryja na wszystkie strony, że zgraja oszustów chce mnie wykiwać, bo każdy ma swój rozum i powinien podchodzić z należytym dystansem do wszelkich "okazji" czy to kupna, czy też sprzedaży.

Człowiek kupił wzmacniacz, który nie działa jak powinien i ma do tego całkowite prawo z racji wieku chociażby. O co tyle szumu i po co te wszystkie wyzwiska?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba78

"facet ma 20 godzin zajęć tygodniowo z pryszczatymi nastolatkami, wolne wekendy, 2 miesiące wakacji, 4 tygodnie ferii i jeszcze przywileje emerytalne i jeszcze ma czelność oceniać pracę innych, wyzywając resztę od oszustów tylko dlatego, ze sami próbują coś zarobić a nie czekać aż ktoś poda papu pod nosek! Macrob aby zarobić na chleb poświęca cały swój wolny czas, wekendy itd... W tym czasie pan gentily leży na nasz koszt podatnika na swoim zapchlonym tapczanie i czeka na wcześniejszą emeryturkę. I jeszcze chce podpierdolić macroba do USu! Czy to nie jest szczyt sk..syństwa?"

 

Tak, unicestwić wszystkich nauczycieli, to największa plaga naszych czasów. Tylko czy to, że pedagogom nie udało się niczego cię nauczyć, to ich wina? ;) Rozumiem frustrację, ale na szczęście masz stałą opiekę psychologiczną.

 

ps. czy ferie na pewno trwają 4 tygodnie? Nie wiem ile miałeś, ale w szkołach dla pełnosprawnych umysłowo, były chyba 2. A może mnie pamięć zawodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urząd skarbowy co to k**wa jest chcą całe alegro zamknąc przeciesz tu każdy za***rdala na lewiznie bo jak zyc normalnie w tej pojebanej polsce kiedys k**wa i złodziej a teraz tylko zyczliwi podpierdalacze niech zyje polska byle z dala odemnie powodzenia chandlarzyny na alegro trzymajce sie i wystawiac same kaSKI TEGO WAM ZYCZE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest woda na młyn wywrotowców ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najfajniej będzie, jak się okaże, że to wszystko przez 30-letni bezpiecznik za 50 groszy, w którym od wstrząsów w transporcie zerwał się w końcu drucik - po 30 latach miał prawo...

 

Taka mała nieśmiała sugestia - a może zamiast sobie urągać lepiej byłoby zająć się naprawą przedmiotu sporu? A choćby ustaleniem przyczyny awarii? Może to naprawdę głupstwo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci to dopiero mają przerypane

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec braku reakcji macroba na moją propozycje robię to co zapowiedziałem. W celu sprawdzenia czy blefowałem proszę kontaktować się wyzej wymienionym.

Niektórzy z tzw. dyskutantów w tym watku wymagają kuratora o dużych rezerwach pasji w resocjalizowaniu elementu patologicznego, inni tylko zwykłego poprawczaka, cześć powrotu do przedszkola lub zwykłego przewinięcia. Wszystkim razem wziętym proponuje utworzenie partii kanapowej np. o wdzięcznej nazwie PPPO- Polska Partia Promowania Oszustów lub dla łatwiejszego zapamiętania PPPP- Polska Partia Promocji Przekrętów.

Teraz otrzepuje nogawkę z tej substancji którą mnie uraczono i ŻEGNAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako osoba od lat kupujaca i sprzedajaca na allegro musze Ci powiedziec Frank ,ze jestes w kompletnym bledzie...allegro jest dla ludzi,tylko trzeba wiedziec od kogo kupowac i trzymac fason jako sprzedajacy..kropka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefan5000, 10 Gru 2008, 13:48

 

>gentile

>Fajnie kombinowales.Ale...

 

...przekombinowałeś.

Cała historyjka trzymała się kupy do momentu pojawienia się "oskarżonego" który w obecności kilkudziesięciu świadków zaoferował jedyne rozsądne wyjście z sytuacji (chociaż wcale nie musiał, tym bardziej po tym co mógł na swój temat tutaj przeczytać) co "oskarżyciel" olał sikiem prostym, kombinując jak koń pod górę, byle tylko się ustrzec przed wysłaniem sprzętu do naprawy, a numer z Panem ze skarbówki (tonący brzytwy się chwyta) pogrążył go całkowicie w oczach forumowiczów. Nawet tych, którzy początkowo trzymali stronę "ofiary" i tyle.

Można było to załatwić po cichu.

Można było to załatwić szybko.

Można było to załatwić tanio.

Ale najwidoczniej nie o to chodziło założycielowi wątku, tylko o... i tutaj niech każdy sam sobie dopisze o co, każda możliwa wersja będzie i tak bardziej wiarygodna od tej, którą nam tutaj zaserwował biedny, pokrzywdzony i bezradny mały ptyś, którego podły oszust haniebnie naciągnął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gentile...< Wobec braku reakcji macroba na moją propozycje robię to co zapowiedziałem. W celu sprawdzenia czy blefowałem proszę kontaktować się wyzej wymienionym.>

 

KAPUCHO I NACIĄGACZU-> powinieneś trafić do miejsca gdzie są sami faceci. W takich miejscach za taki czyn otrzymał byś masarz hemoroidów i maseczke na ryj, A wszyscy okrzykneli by cię PARÓWĄ.

Jestes odrażający.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gentile, 10 Gru 2008, 13:21

 

>Wobec braku reakcji macroba na moją propozycje robię to co zapowiedziałem.

 

Czyli co konkretnie? Doniesiesz na niego do Pana ze skarbówki? I to rozwiąże Twoje problemy z niesprawnym wzmacniaczem? Na pewno w dzieciństwie nie kopali Cie w głowę?

Przecież nawet idiota jest w stanie przewidzieć jak potoczyłyby się wypadki, gdyby macrob się zgodził na taką "propozycję". W serwisie nagle by się okazało, że koszt naprawy przekracza wartość sprzętu albo jest w ogóle niewykonalna z racji chociażby niedostępności części, które trzeba wymienić, a Pan Klient nie życzy sobie tanich zamienników, tylko fabrycznie nowe podzespoły, najlepiej z certyfikatem oryginalności, żadnych chińskich podróbek. I nieważne, że od dwudziestu lat w miejscu fabryki znajduje się park ze stawem po środku, bo co to może obchodzić Pana Klienta, który kupił wzmacniacz jako sprawny, a sprawny nie jest i On Pan Klient żąda, aby naprawa została wykonana profesjonalnie, najlepiej w laboratorium NASA... a nawet po spełnieniu tych wszystkich żądań i tak nie będzie usatysfakcjonowany, bo... zawsze coś tam się znajdzie, bez obawy ;) Jak najdalej od takich ludzi, bo ten typ tak już ma i nigdy nie będzie zadowolony, nawet jak dostanie zwrot całej sumy i zatrzyma ten przeklęty wzmacniacz, proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>gentile, 10 Gru 2008, 13:21

>Wobec braku reakcji macroba na moją propozycje robię to co zapowiedziałem. W celu sprawdzenia czy

>blefowałem proszę kontaktować się wyzej wymienionym.

>Niektórzy z tzw. dyskutantów w tym watku wymagają kuratora o dużych rezerwach pasji w

>resocjalizowaniu elementu patologicznego, inni tylko zwykłego poprawczaka, cześć powrotu do

>przedszkola lub zwykłego przewinięcia. Wszystkim razem wziętym proponuje utworzenie partii kanapowej

>np. o wdzięcznej nazwie PPPO- Polska Partia Promowania Oszustów lub dla łatwiejszego zapamiętania

>PPPP- Polska Partia Promocji Przekrętów.

>Teraz otrzepuje nogawkę z tej substancji którą mnie uraczono i ŻEGNAM.

 

Kupowanie przedmiotów na allegro zawsze wiąże się z ryzykiem, bo poza dwoma stronami istnieje jeszcze trzecia tzn. firma kurierska. W sprzęcie który ma kilka lat w czasie transportu może spokojnie puścić zimny lut, czego nie da się wykluczyć. No i kogo wtedy należy obarczyć winą ?

Na allegro i sprzedawałem i kupowałem. Raz zaliczyłem wtopę (ok. 300 pln). Nie bronię żadnej ze storn, jedna rzecz jest jednak dla mnie zupełnie oczywista.

 

Wiesz gentile na czym polega Twój błąd ? Na tym że nie sprecyzowałeś przed zakupem warunków transkacji. Być może nie dokładnie wczytałem się w Twoje teksty, ale z tego co widzę nie uzgodniliście podstawowej sprawy - sprzęt dociera w nieuszkodzonym pudle, ale nie działa zgodnie z zapewnieniem sprzedajacego. Jakbyś poczynił ze sprzedającym ustalenia na taką okoliczność nie było by problemu. Wiele osób w takiej sytuacji zgadza się na odesłanie przedmiotu i zwraca kasę pomniejszoną o transport. Nie zrobiłeś tego więc musisz teraz mieć pretensje do samego siebie. Negocjacja warunków po dokonaniu zakupu jest zawsze problematyczna.

 

Rozumiem Twoje emocje, jednak czytając wpisy obu ze stron Twoja początkowa racja tonie w gąszczu wyzwisk i kombinacji. Niestety nie wygląda to dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrok, 10 Gru 2008, 16:23

 

>Rozumiem Twoje emocje...

 

No ja muszę przyznać, że zupełnie ich nie rozumiem.

Swego czasu też się napalałem na "topowe" (niegdyś) "klasyki" i po dwóch wtopach z rzędu odpuściłem temat raz na zawsze. No ludzie, cudów nie ma i zawsze stary rzęch, to będzie tylko stary rzęch, żaden rarytas ani nawet pełnowartościowy sprzęt, dlatego takie klocki kosztują tyle ile kosztują. Każdy musi przez to przejść, żeby w końcu zrozumieć, że ZA DARMO NIE MA NIC a w przypadku zabytkowych runchli płacimy nie za brzmienie, tylko... za własną głupotę i chęć bycia sprytniejszym od innych, którzy płacą dużo więcej za prawie to samo (z akcentem na "prawie") za nic więcej, parę kilo wyeksploatowanego przez lata szmelcu w poobijanej obudowie, reanimowane na kolanie w drodze z niemieckiego śmietnika do Polski, koniec pieśni. Jak taki klocek gra to należy się cieszyć, a jak nie gra to należy go naprawić albo wyrzucić. Kupiłem kiedyś jakieś stare AKAI DIGITAL srital, za które dałem sześć stów. Oczywiście było walnięte, gwałtownie zasysało i wypychało membrany głośników (nie najtańsze węglówki Scan Speaka) co groziło trwałym ich uszkodzeniem. Zawiozłem kloca do serwisu, po tygodniu odbieram, dalej to samo. Wystawiłem na aukcji jako "uszkodzony" i puściłem za jakieś grosze. Następnie zakupiłem jakiegoś wyższego Pioneera (A-616 Mark II czy jakoś tam tak) tym razem za osiem stówek. Naturalnie też walnięty, już nie pamiętam dokładnie co mu było, ale na pewno wymiana kondensatorów na dzień dobry i cholera wie co jeszcze. Wystawiłem na aukcji jako "uszkodzony" i puściłem za grosze (ktoś z forum go łyknął z tego co wiem i odrestaurował). I tyle mi wystarczyło, żeby raz na zawsze się wyleczyć z kupowania szrotu i liczenia na cuda niewidy za grosze. Następny zakup był już za 1.800 a sprzęt o połowę młodszy i z nieco wyższej półki (Pioneer A-06) który chodził jak złoto i tak samo wyglądał (szampańska obudowa, stan idealny) sprzedałem go tylko dlatego, żeby znowu dołożyć i wskoczyć o półkę wyżej (konstrukcja lampowa tym razem) znowu sprzedałem, znowu kupiłem, sprzedałem, kupiłem... trwało to latami i były tego dosłownie tony (z wszystkimi kolumnami na pewno nie jedna tona by się uzbierała) ale nigdy więcej już nie wtopiłem. I na tym według mnie polega cała zabawa w audio, a nie na tym, żeby z garścią klepaków się rzucać na pierwszy z brzegu stary złom i przy pierwszej porażce wydzierać ryja w niebogłosy, że mnie oszukali, całe Allegro to banda krętaczy, a do tego połowa forum audiostereo.pl to ich wspólnicy w dresach z paskami. Po takim występie raczej trudno oczekiwać współczucia czy jakichkolwiek ludzkich odruchów w ogóle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>parantulla

 

W moim pojęciu sensownym zabezpieczeniem jest uzgodnienie konkretnych warunków transakcji przed jej dopełnieniem. Sam kilkakrotnie sprzedawałem drogie urządzenia na allegro z zaznaczeniem: cokolwiek nie działa, sprzęt nie grzebany wraca do mnie. Jak dotąd nie miałem problemów.

 

Zgadzam się z tym co napisałeś. Wylewanie żalów też ma swoje granice (mam na myśli formę wypowiedzi). Co do strego sprzętu. Czasem, podkreślam czasem ma to sens o ile eksponat jest w doskonałym stanie i był użytkowany przez osobę która o niego dbała. Co do dźwięku na dwoje babka wróżyła, ale generalnie rzadko zdarzają się kwiatki sprzed lat potrafiące zadziwić. Na ogół więcej w tym mitologii niż prawdy. Kupowanie złomu z Niemiec w moim pojęciu w ogóle mija się z celem. Nie wierzę że ktokolwiek bawi się w ceregiele w czasie transportu takich zabawek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrok, 10 Gru 2008, 17:42

 

>>parantulla

>

>W moim pojęciu sensownym zabezpieczeniem jest uzgodnienie konkretnych warunków transakcji przed jej

>dopełnieniem. Sam kilkakrotnie sprzedawałem drogie urządzenia na allegro z zaznaczeniem: cokolwiek

>nie działa, sprzęt nie grzebany wraca do mnie.

 

No ale tutaj padła taka propozycja i została odrzucona przez stronę (rzekomo) pokrzywdzoną.

 

>Jak dotąd nie miałem problemów.

 

Jak dotąd ;)

Zobacz wyżej co sprzedający przeczytał na swój temat, po złożeniu propozycji usunięcia usterki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, tutaj można sobie poczytać jak cywilizowani ludzie rozwiązują podobne problemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szkoda tylko, że nie doradzaliście jak był na to czas.

Najchętniej wpierdolilbyście wpierw jednemu, a potem drugiemu.

Cóż następnym razem, mocno się zastanowi, zanim poprosi na forum o pomoc :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeanalizuj wątek - radziliśmy autorowi pewne kroki i próbowaliśmy grzecznie sytuację wyjaśniać. Niestety frustraci nie panują nad emocjami i nie znają pojęcia "trzeźwa ocena sytuacji"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genitalia widzę ,że wszyscy maja polew z Ciebie i już wyrobili swoje zdanie na Twój temat sam na to zapracowałeś obrażając wszystkich dookoła ponieważ maja inne zdanie - generalnie jesteś frajerem!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Czy strony poinformowały się już dostatecznie o swoich wzajemnych uczuciach i można zamknąć wątek? Piszę zamknąć, bo do oczyszczenia z kwiatków raczej się nie kwalifikuje. Więc czy już skończyliście?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła jazda...

 

Primo - jak raz sprzedawałem CD i poczta go uszkodziła to po prostu oddałem ksaę i zapłaciłem za wysyłke - moja strata, trudno. Nie po to kupujący licytował, żeby mi na złość sobie po towarku poskakać.

 

Drugie primo - trzeba się ze swoim ch...m na rozumy zamienić, żeby kupić za 6 stów stare odrapane pudło z dorabianymi przyciskami ... Szukanie problemu. A potem gewałt, skarbówka, komornik, prokurator ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.