Skocz do zawartości
IGNORED

Klub marki Monitor Audio


Patryk-1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie że warto przeskoczyć z rxfx na gsfx na tyły..? Niby stan igła.. Zastanawiam się, bo zaraz może ich nie być .. Wolałbym gxfx, ale te gie-esy również wyglądaja obiecująco tylko nie mają wstęgi,kolor piano black.. hmm muszę się z tym przespać.. Nie planowałem zmian, ale wiecie jak to jest :)trochę lat mają, wiadomo ale to przecież tyły..

 

Bali jak tam skoczyła się sprawa z tym oszustem? Dorwany?

Sprawa w toku.....moim zdaniem to już tylko wspomnienie mi zostało

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że warto przeskoczyć z rxfx na gsfx na tyły..? Niby stan igła.. Zastanawiam się, bo zaraz może ich nie być .. Wolałbym gxfx, ale te gie-esy również wyglądaja obiecująco tylko nie mają wstęgi,kolor piano black.. hmm muszę się z tym przespać.. Nie planowałem zmian, ale wiecie jak to jest :)trochę lat mają, wiadomo ale to przecież tyły..

 

Bali jak tam skoczyła się sprawa z tym oszustem? Dorwany?

darulok ja mam 4x rxfx i jakos nie czuje potrzeby ich zmiany... a fronty wiesz jakie...

Tak poza tym cos mi swita... tam jest wiecej glosnikow i chyba przy jakims ustawieniu wszystkie nie pracuja ?

W kinie central i suby to podstawa dobrej zabawy :)

 

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darulok ja mam 4x rxfx i jakos nie czuje potrzeby ich zmiany... a fronty wiesz jakie...

Tak poza tym cos mi swita... tam jest wiecej glosnikow i chyba przy jakims ustawieniu wszystkie nie pracuja ?

W kinie central i suby to podstawa dobrej zabawy :)

 

 

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

 

Obaj wiemy jaka jest poprawa wyższych serii monitor audio względem niższych .. Owszem, ja ze swoich rxfx również jestem zadowolony na tyłach, ale co jak się okaże że warto zmienić ?, zasada jest prosta jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz..ogólnie wolałbym gxfx zamiast gs i na wstędze oczywiście , więc chyba odpuszczę jednak...Te małe hebelki tak samo działają w gx jak i GS.. Orientuje się ktoś?

Edytowane przez darulok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jak Roksan K3 + Monitor Audio Silver10 zagra, ktoś testował?

Denon + MA to na moje ucho bardzo dobre połączenie.

Ze względu na zaistniałą sytuację to stoję przed zakupem....ale co do MA silver10?

Czy Denon pma2020ae czy Roksan K3 a może CA 851W???

a8f25c733596316e2d8ef71870d75e40.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jak Roksan K3 + Monitor Audio Silver10 zagra, ktoś testował?

Denon + MA to na moje ucho bardzo dobre połączenie.

Ze względu na zaistniałą sytuację to stoję przed zakupem....ale co do MA silver10?

Czy Denon pma2020ae czy Roksan K3 a może CA 851W???

a8f25c733596316e2d8ef71870d75e40.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Bali to Twój nowy salon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc juz od miesiaca graja u mnie monitor audio gold 100 zasilane denonem pma 1520ae wraz cd denon dcd 720ae. Z racji, ze slucham duzo metalu to tak jak ktos juz wspomnial slabo nagrane plyty brzmia srednio a juz te lepiej nagrane I zmiksowane brzmia rewelacyjnie. Zastanawiam sie czy wymiana cd na wyzszy model cos tutaj zmieni. Dodatkowo czy w kwocie do ok. 5 tys. zl jest wzmacniacz na tyle lepszy od tego denona 1520ae, zeby zestaw zagral lepiej chocby o 10-20 procent. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Polecasz mu amplituner Denona? Zartujesz

 

Zastanawiam sie czy wymiana cd na wyzszy model cos tutaj zmieni

 

Z 720 na 1520? Wątpię czy coś zmieni. Wzmacniacz ? Też mam problem by zmienić mój wzmacniacz na coś co da jakiś skok jakości. Małe kroczki są do niczego.

 

. Dodatkowo czy w kwocie do ok. 5 tys. zl jest wzmacniacz na tyle lepszy od tego denona 1520ae,

o

 

Nowy? Wątpię. Używany? Tu lepiej. Np accuphase

 

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Widzę bas wali nieźle. Dobry przykład dlaczego nie kupować używanych kolumn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Polecasz mu amplituner Denona? Zartujesz

 

Z 720 na 1520? Wątpię czy coś zmieni. Wzmacniacz ? Też mam problem by zmienić mój wzmacniacz na coś co da jakiś skok jakości. Małe kroczki są do niczego.o

 

Nowy? Wątpię. Używany? Tu lepiej. Np accuphase

 

Widzę bas wali nieźle. Dobry przykład dlaczego nie kupować używanych kolumn

Uzywanych buahaha to są moje nojki kolumny. Jestem pierwszym wlaścicielem Monitor Audio Silver10

Praca membean wzorowa, nic nie "dudni" "syczy" itp. Nie zależnie od poziomu muzyki i rodzaju jest jak na moje ucho ładny dźwięk

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A membrany może tak latają bo 75% mocy sprzętu w danym momencie było (bardzo głośno)

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Moim zdaniem zmiana na dcd-1510ae/1520ae wniesie poprawę

 

Baardzo w to wątpię. W takich przypadkach zmiany są kosmetyczne. Niektórzy tu porównywali np Yamahę CD s 2100 i 3000 i w tym przypadku ogromnych różnic nie było. W przypadku 1520 na pewno nie będzie roznic. Szkoda kasy

Edytowane przez bartosz_55239
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

accuphase jaki model konretnie. W cenie kilku tys. za taki wzmak to bardziej starsze modele niestety....

 

 

 

Polecasz mu amplituner Denona? Zartujesz

 

 

 

Z 720 na 1520? Wątpię czy coś zmieni. Wzmacniacz ? Też mam problem by zmienić mój wzmacniacz na coś co da jakiś skok jakości. Małe kroczki są do niczego.

 

o

 

Nowy? Wątpię. Używany? Tu lepiej. Np accuphase

 

 

 

Widzę bas wali nieźle. Dobry przykład dlaczego nie kupować używanych kolumn

 

Jakie masz konkretne kabelki rca?

Bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

accuphase jaki model konretnie.

 

Niestety w takim przypadku albo kupujesz byle co ale nowy albo wyższej klasy ale używany. Sam tak zrobiłem kupując CD player z lat 90 . Teraz będę polował na jakiś wzmacniacz. Kupno starego hi fi to zawsze ryzyko, kupując najlepiej odebrać osobiście przy okazji sprawdzając sprzęt. Jednak kupując starszy sprzęt , made in japan z lat 90 tych na przykład masz większą pewność że pochodzi długie lata niż kupując nowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nadzieję masz parę dobrze nagranych płyt by docenić goldy

Wiem w metalu wiele plyt jest srednio nagranych. W muzyce popularnej czy jazzie przeznacza sie wieksze budzety na studia nagraniowe. Wtedy goldy pokazuja o wiele wiecej na co je stac. Sprzedawca goldow powiedzial ze teraz kolumny troche przeskakuja wzmacniacz denona 1520 wiec jak bedzie okazja to przetestuje cos z wyzszej polki. Ale pomalu narazie musze podreperowac budzet po zakupie kolumn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czemu kupiłeś AV jak widze tylko stereo u ciebie

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Po ostatnich moich przygodach to zaczynam od zera, jako pierwszy miał być AVR a wzmacniacz z czasem (okazjonalnie)

Powoli powoli robię set 5.1 a docelowo ma być 5.1.4

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
accuphase jaki model konretnie. W cenie kilku tys. za taki wzmak to bardziej starsze modele niestety....

Jakie masz konkretne kabelki rca?

U nie grają Eagle Cable Deluxe, chyba mało znana marka w Polsce. Bardzo ładnie wykonane (z wyglądu solidne) a cena też nie jest wygórowana.

Na testach były Monsters, Prolink i jakieś no-name.2a9b287e84ffc01986388eee4a3ceff5.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.