Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  107 członków

Usher Klub
IGNORED

Klub miłośników marki Usher


falek77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Usher S 520 . Zadziwiają mnie te głośniczki . Żona powiedziała że ładnie grają ale że są brzydkie :) , syn o jakie fajne malutkie :) .

A ja mogę stwierdzić że można na nich słuchać muzyki z przyjemnością mimo że nie jestem fanem kolumn podstawkowych tylko 3 drożnych konstrukcji , potrzebny jedynie nie za duży pokój . Do sypialni jako drugi system bajka , nie ma się nerwicy audiofilskiej gra jak trzeba oczywiście mając na uwadzę ograniczenia wielkościowe monitorów .

 

Pamiętam jak na AS w 2005 roku kumpel mnie wołał żeby iść posłuchać jak grają te głośniki , ale wygrał głód i obiad i nawet nie chciało mi się iść słuchać małych monitorków jak wspomniałem nie moje preferencje . Teraz po odsłuchu nie dziwię się że dostały nagrodę dźwięku wystawy za te pieniądze zadziwiająco przyjemny dźwięk , w niektórych nagraniach wręcz spektakularny z rodzaju tych zastrzeżonych dla drogich konstrukcji . Usher odwala kawał dobrej roboty w strojeniu głośników . Wyższe serie 3 drożne np compass to dla mnie niemal szczyt możliwości co da się osiągnąć w dźwięku .

post-5152-0-16048700-1481106823_thumb.jpg

post-5152-0-26105700-1481106896_thumb.jpg

Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Usher to znakomite granie, miałem V-602 sprzedałem 1,5 roczne, potem pojechałem na odsłuchy z myślą że coś za 7tyś będzie dużo lepsze, ku mojemu zaskoczeniu nic do 10tyś nie zagrało lepiej pod względem potęgi brzmienia i stereofonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, Usher potrafi zaskoczyc.

Ja po przesiadce z x718 na Mini Dancer jestem w 7 niebie.

Troche mi zajelo znalezienie odpowiedniego wzmacniacza do nich, ale teraz jest wspaniale.

Pomimo tej przesiadki i skoku jakosciowego lubie wrocic sobie na kilkugodzinny odsluch do x718, ktore obecnie graja w sypialni. Na poczatku myslalem o ich sprzedazy, ale zrezygnowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się jedynie zgodzić jak komuś podpasuje ten sposób prezentacji dzwięku to wyższe modele nie mają już ograniczeń na dole i jak wspomniałem więcej z dźwięku moim uchem wycisnąć się nie da można jedynie iśc na boki lub dodawać zera w cenach ale to nie spowoduje że ucho usłyszy coś więcej i lepiej .

Jak poszły duże zamówienia na zachód a u nas jest problem z zakupem to ceny niestety poszybują . Szkoda to fenomenalny dźwięk za bardzo rozsądne pieniądze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

do Usherów serii V i Dancer polecam Krella KAV300i wyciska z nich to co najlepsze

Na poczatku myslalem o ich sprzedazy, ale zrezygnowalem.

 

dobrze zrobiłeś, ja żałuje że oddałem V602 za 3tyś, nie miałem świadomości że tak dobrze grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Usher Dancer mini one DMD w super cenie, jak bym nie zamówił 3way to by były moje

http://allegro.pl/usher-dancer-dmd-mini-one-diamind-super-cena-i6637933975.html#thumb/4

 

ktoś zalicytował cena kup teraz była 6,5 i darmowa wysyłka, cena minimalna to zdaje się 5,8

 

Przyznać się kto kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Usherów serii V i Dancer polecam Krella KAV300i wyciska z nich to co najlepsze

 

 

dobrze zrobiłeś, ja żałuje że oddałem V602 za 3tyś, nie miałem świadomości że tak dobrze grają

 

To prawda. Ciezko po Usherach kupic inne kolumny.

Posiadam tez B&W 703, to swietne kolumny, jednak do sypialni wolalem postawic x718 a roznica w cenie tych kolumn byla ogromna. O ile pamietam B&W kosztowaly mnie ponad dwa razy tyle co x718, pomimo tego wole sluchac Ushera.

 

Usher Dancer mini one DMD w super cenie, jak bym nie zamówił 3way to by były moje

http://allegro.pl/usher-dancer-dmd-mini-one-diamind-super-cena-i6637933975.html#thumb/4

 

ktoś zalicytował cena kup teraz była 6,5 i darmowa wysyłka, cena minimalna to zdaje się 5,8

 

Przyznać się kto kupił :)

 

Gdybym nie mial teraz Mini Dancer Two to bym sie nie zastanawial.

Cena bardzo dobra. Nie sadze zeby w tych pieniadzach mozna bylo trafic cos zdecydowanie lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usher to znakomite granie, miałem V-602 sprzedałem 1,5 roczne, potem pojechałem na odsłuchy z myślą że coś za 7tyś będzie dużo lepsze, ku mojemu zaskoczeniu nic do 10tyś nie zagrało lepiej pod względem potęgi brzmienia i stereofonii.

 

no właśnie z chęcią bym posłuchał. Chodziły mi podstawkowe po głowie z tej serii ale teraz spróbowałbym podłogówek bo gram w większym metrażu. Czytałem też trochę opinii , że ładnie ushery zgrywają się z exposure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

u mnie na stanie expo 2010s2

 

poluj na V-602 za 3tyś takie roczne czy dwuletnie, moje były idealne, perełki w dobrej cenie się trafiają, tak jak dzisiaj te Mini One, poszły za 6tyś, to była okazja

 

z Creekiem też się lubią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no właśnie z chęcią bym posłuchał. Chodziły mi podstawkowe po głowie z tej serii ale teraz spróbowałbym podłogówek bo gram w większym metrażu. Czytałem też trochę opinii , że ładnie ushery zgrywają się z exposure.

 

Ushery fajnie zgrywaja sie ze wzmacniaczami, ktore graja troche lzejszym dolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluj na V-602 za 3tyś takie roczne czy dwuletnie, moje były idealne, perełki w dobrej cenie się trafiają, tak jak dzisiaj te Mini One, poszły za 6tyś, to była okazja

 

Sledzę ebay regularnie ale tak już pisałem nie widziałem V-ek od bardzo długiego czasu dlatego biorę pod uwagę też inne kolumny takie jak spendor czy dynaudio. Eposy trochę mi się osłuchały i tak myślę o zmianie.

 

Ushery fajnie zgrywaja sie ze wzmacniaczami, ktore graja troche lzejszym dolem.

 

Masz na myśli że expo ma ciężki dół czy to była tylko taka luźna uwaga??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko moja opinia, bo uwazam ze Ushery juz fabrycznie sa fajnie dociazone. Laczenie ich z grubo grajacymi wzmacniaczami owocuje nadmiarem basu i walka z nim.

Moje x718 graly kiedys z Nadem c352, ktory basu nie zalowal i bylo troche tego basu za duzo. Polecam proby ze wzmacniaczami schodzacymi nisko, ale nie uwypuklajacymi tego zakresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

biorę pod uwagę też inne kolumny takie jak spendor czy dynaudio.

 

słuchałem Dynaudio Focus 260 i Spendor D7, Dynki męcząca buła z piękną sceną i separacją, słabiutkie niskie, gorsze od V602 jak dla mnie. Spendor całościowo fajne choć góra troszkę za jasna ale do ogarnięcia za DAC na osłuchu robił Hegel HD12, cena z kosmosu 18tyś wykonanie gorsze od V602

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
Gość aqs

(Konto usunięte)

Witam Klubowiczów, możecie doradzić który model Usher V601 czy V602 będzie lepszy do pomieszczenia 22mkw

Muzyka jakiej słucham to głownie Rock jazz i wokale. Mam zamiar napędzić je Mingda mc34a.

Z góry dzięki za pomoc.

Cześć

Jazz i wokale to Ushery lubią, jak wiesz do niedawna miałem V602 i je zdecydowanie polecam lubią dużo prądu, grają wyśmienicie, jak znajdziesz nowe za mniej niż 4tyś brać, moje poszły za 3tyś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowiczów, możecie doradzić który model Usher V601 czy V602 będzie lepszy do pomieszczenia 22mkw

 

Witam, głośniki w obu modelach są te same, natomiast z racji większej obudowy V602 będzie miał bardziej rozciągnięte pasmo w dół, kosztem impulsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam, głośniki w obu modelach są te same, natomiast z racji większej obudowy V602 będzie miał bardziej rozciągnięte pasmo w dół, kosztem impulsu.

Witam

A jak wygląda efektywność jednych i drugich taka rzeczywista no i impedancja , chciałbym napędzać

je lampowym wzmacniaczem .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.