Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

HARBETH Club


Gość wojtasjazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oba wzmacniacze graja inaczej, ale oba bez problemu napedzaja P3 zwlaszcza ze slucham w bliskim polu.

A to nie ten za 200€, którym tak na HUG zachwycał się pewien Włoch? Ile on ma?500WPC?

Dokladnie. Tym Exposure 2010S2 tez zachwycal sie pewien dealer Harbethow na grupie na FB. Porownywal do 10 ek wzmacniaczy i zawsze wracal do tego Exposura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Patryks26 napisał:

Oba wzmacniacze graja inaczej, ale oba bez problemu napedzaja P3 zwlaszcza ze slucham w bliskim polu.


Dokladnie. Tym Exposure 2010S2 tez zachwycal sie pewien dealer Harbethow na grupie na FB. Porownywal do 10 ek wzmacniaczy i zawsze wracal do tego Exposura emoji2.png

No i jak tu nie lubić Harbeths ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, ze Behringer do glownego systemu na moj gust sie zbytnio nie nadaje, gra analitycznie, precyzyjnie, wylapuje duzo niuansow, ktorych z Exposurem nie slychac lub umykaja, ale jest to takie bezduszne, beznamietne granie. Exposure gra muzykalniej i buduje fajna przestrzen. Do takiego biurkowego grania z kolei Behringer moglby sie nadawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Do 40, to moim zdaniem dzielony Expo. To byłoby coś.

Z tego co mowil Micheal Koester to 3010 oraz dzielonka nie maja tej magii co integra 2010S2. Porownywalem juz 2010S2 z moja Innamorata i co do magii to 2010S2 sie nie umywa. Innamorata wprowadza tyle harmonicznych do dawieku, ze magia jest niesamowita. Jeszcze nie mialem u siebie lepszego wzmaka. Czekam, moze kiedys sie trafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Patryks26 napisał:


Z tego co mowil Micheal Koester to 3010 oraz dzielonka nie maja tej magii co integra 2010S2. Porownywalem juz 2010S2 z moja Innamorata i co do magii to 2010S2 sie nie umywa. Innamorata wprowadza tyle harmonicznych do dawieku, ze magia jest niesamowita. Jeszcze nie mialem u siebie lepszego wzmaka. Czekam, moze kiedys sie trafi emoji2.png

Tak,czytałem jego wypowiedź. Na PF też uważają że seria 20XX jest lepsza od 30XX. Stary jesteś zadowolony z amplifikacji,to nie ma co kombinować tylko grać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak,czytałem jego wypowiedź. Na PF też uważają że seria 20XX jest lepsza od 30XX. Stary jesteś zadowolony z amplifikacji,to nie ma co kombinować tylko grać  

Kolega ma sklep internetowy wiec czasami cos przyniesie na testy. Teraz jest w trakcie zalatwiania Luxmana 590axII, ktory wg Paula Yoo jest najlepszym tranzystorem jaki slyszal Chce sie przekonac na wlasne uszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Patryks26 napisał:


Kolega ma sklep internetowy wiec czasami cos przyniesie na testy. Teraz jest w trakcie zalatwiania Luxmana 590axII, ktory wg Paula Yoo jest najlepszym tranzystorem jaki slyszal emoji2.png Chce sie przekonac na wlasne uszy emoji2.png

Tak,czytam Harbethowy FB i czytałem te wpisy Paula. Ja bardzo lubię Luxa,gram na Luxie i znam 590,to świetny piec. Tylko czy najlepszy? Nie ma czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gram na open frame na drewnie. Po latach eksperymentowania,drewno gra mi najlepiej i gdyby nie mentalna blokada(która z resztą słabnie ? )to już bym kupił ton träger. Pewnie tak się stanie. Najgorzej grały mi standy Rogoz w połączeniu z SHL,bardzo dobrze wspominam Skylan.

Edytowane przez Jamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam drewniane w stylu tontrager. Oryginałów bym nie kupował. Lepiej zlecić wykonanie stolarzowi. Np. taki shubi custom design wyceniał mi je na ok. 700 zł. Ostatecznie zrobił mi je kuzyn. Nie wyszły bardzo estetycznie, ale kiedyś zrobię nowe,jak już zamknę system. Teraz pomalowane na czarno jest całkiem ok. Posiadam wymiary pod 30.1 i p3. 7 mam ustawione na tych od 30.1. Do 7 powinny być trochę niższe, ale gra ok ?

Dodam, że metal grał bardziej szczegółowo, odchudzał dźwięk. Mi taki efekt jak pisze Patryk odnośnie ISO nie pasuje. Wolę więcej niekontrolowania i ciepła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Jamówię napisał:

hasos wklej jeśli możesz fotę swoich podstawek. Dzięki

Przed i po malowaniu. Drewno chyba dąb. Generalnie wyglądają spoko. Wiadomo, nie są tak super wykończone, ale nie widać tego bardzo. Jak by je zrobił porządny stolarz, to zapewne nie odbiegałby od oryginału.

https://imgur.com/a/Ddzz05n

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.