Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  444 członków

Harbeth Klub
IGNORED

HARBETH Club


Gość wojtasjazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model Chargeable Weight Unit Price Freight charge

BWS-5 18kg USD 12/kg USD 216

SRW-3A 65kg USD 12.5/kg USD 812.5

SRW-3B 123kg USD 10.2/kg USD 1254.6

SRW-2B 86kg USD 11/kg USD 946

WMS-3A 86kg USD 11/kg USD 946

NWM-3A 86kg USD 11/kg USD 946

WES-3A 82kg USD 12/kg USD 984

 

The retail price of each model as follow (not including the freight charge):

 

BWS-5 USD 360/pair

SRW-3A USD 184/ea

SRW-3B USD 326/ea

SRW-2B USD 210/ea

WMS-3A USD 672/ea

NWM-3A USD 326/ea

WES-3A USD 320/ea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nareszcie!

Po prawie roku poszukiwań znalazłem wzmaka, który utemperował moje "herbatniki". Słuchałem wielu klocków, od Linn-a, przez Bonasusa do Anthema. Kryterium zakładało mocne wzmaki mogące przytrzymać za twarz basisko.Wszystko z półki 20- 30 kz. Do tak desperackich czynów zmusił mnie lejący się z kontrabasu pomruk. Napewno dużo do powiedzenia ma moje pomieszczenie (dość niskie). Byłem już skłonny pogonić te paczki, ale ta barwa nie dawała mi spokoju. I tak dzięki forumowemu koledze zawitał w moich progach dostojny wzmak firmy AMR. Tego dnia świat stał się bardziej kolorowy. Tydzień obcowania pozostawił następujące doznania. Nie spotykana u mnie przestrzeń, dzwięk wychodzący poza kolumny i to powietrze wokół instrumentów. No i oczywiście rozwiązana została sprawa dolnego zakresu. Zrobił się różnobarwny, bardziej zwary i schodzi zdecydowania niżej. Kręcenie gałką głośności nie powodowało zbliżania się ściany dzwięku tylko mocniej rysowało konkretne instumenty i wolkalistów. Nie pisuję dożo na forum, ale ta przegoda naprawdę będzie bolała do momentu odłożenia drobnych 40kz.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchacie Harbeth z założonymi maskownicami czy bez nich?

 

Chyba po raz pierwszy lub drugi od czasu kiedy posiadam te głośniki zdjąłem maskownice i bardzo mnie zaskoczyło to co słyszę od paru dni.

Średnica stała się dosadniejsza, przejrzystsza, na najwyższych pojawiły się najcichsze sygnały w postaci perlistych 'iskierek' ale wcale nie odbieram dźwięku jako rozjaśnionego. To największe zmiany.

Nie jestem pewien basu, ale wydaje mi się że stał się jakby mniej 'ściśnięty' i bułkowaty, po prostu swobodniejszy.

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> skyrobin

 

Ja tam zawsze wolę beeeez :) A na serio, mnie się bardziej zawsze podobały bez maskownic, właśnie przez tę większą otwartość.

 

-> michal stabro

 

Nie, żaden skok w bok, nie kupuję herbatników, ale nie zmienia to faktu, że Super 5ki to jednak bardzo fajne głośniki, które mimo że stawiają na muzykalność, to potrafią zagrać wyczynowo. Z tego co pamiętam, Ty chyba grałeś właśnie na Harbethach. Inna dziwna rzecz, to moja sympatia do niektórych Spendorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> skyrobin

 

A na swoje dynki założyłem maskownice i już nie jest beeeez, bo z kolei zrobiło się ciut za ostro. Harbeth'ów przekraczających granicę ostrości jeszcze nie słyszałem, zawsze wydawały mi się albo w sam raz, albo nawet leciutko przyciemnione/zwinięte w górze, pewnie bardzo zależy to od elektroniki.

 

Swoją drogą szkoda, że dystrybutor rzadko pokazuje systemy z Harbeth'ami na AS, pewnie byłyby to prezentacje znacznie ciekawsze niż ćwiczony na wszystkie strony nikczemny WLM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.