Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz do CD Technics ...


gregorjan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

TomekL3, 3 Mar 2009, 16:36

 

>>tak, w zakresie głośników sporo jest jeszcze do poprawienia i w interakcji głośnik -

>pomieszczenie.

>Mam rozumieć , że w zakresie odtwarzaczy cd i wzmacniaczy już wszystko zrobione?

>>Jaka część Twojej wiedzy pochodzi z osobistego doświadczenia ? 0,05% ?!? Nie żyjemy już w

>średniowieczu.

>Częściowo to co głoszę pochodzi z mojego doświadczenia, reszta pochodzi z wiarygodnych źródeł.

>Nie pytałem o Twoją cała wiedzę ale konkretnie o same testy porównawcze, brałeś w którym z nich

>udział?

 

robiłem testy na własny użytek, pseudo ślepe. Robiłem też mały ślepy test CD znajomemu: miał zły dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,pseudo ślepe"? Przeczysz sam sobie.Wymagasz rzetelności a sam działasz inaczej.Nie piszę tego , żeby Ciebie atakować, ale nie działasz do końca konsekwentnie.To ja równie dobrze mogę powiedzieć,że porównywałem różne zestawienia zestawów audio,,pseudo ślepe" i różnice w odsłuchu były znaczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>synku, jak byłem audiofilem to Ty nie wiedziałeś, że coś takiego istnieje :)

>Piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia, powtarzasz bezmyślnie audiofilskie komunały, zresztą

>podobnie jak 90% tego forum. Masz zamknięty mózg, jak nie przykładając, rycerz...

>Żeby coś się nauczyć musiałbyś się otworzyć na argumenty.

 

Tak tak mamusiu:))) Jakże ślepy byłem, błądziłem, nie mogac odnaleźć drogi do twojego cyca. Dzieki mamusiu za twe wskazówki. Są na miarę odkrycia umiejętności krzesania ognia w epoce kamienia łupanego.

 

Nigdy nie byłeś audiofilem. To jedno z twoich urojeń - wydaje ci sie, że byłeś, podczas gdy w rzeczywistości, nie byłeś. Mamusiu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel

Kuknijmy szybko na google i w minutę wiemy że za niego uważają cię na:

www.wirtualna.warszawa.pl

www.foto-expert.com.pl

www.firingsquad.com

www.audiostereo.pl :))))

forum.beyond3d.com

audiohobby.pl - O, tam przyszli po rozum do głowy i wyp...lili...

www.grupy.otopr.pl

www.wirtualne.miasta.pl

www.grupy.otopr.pl

www.aparatycyfrowe.info.pl/

forum.ocm.pl

www.digitus.net.pl

www.foonews.net

www.regionalne.48news.pl

itd itd.. a to tylko kilkadziesiąt sekund...

 

Wiesz co?

Trzeba być wyjątkowym ** D E B I L E M ** aby nie wiedzieć co robić z własnym czasem i wk..wiać użytkowników na nie wiadomo ilu forach.

Jak sądzisz, dlaczego tyle ludzi o tobie sądzi to samo? Ulegają zbiorowej hipnozie? A może oni wszyscy są idiotami?

Pamiętaj też że to co pokazałem to jest aspekt twojej wiedzy. Wyimaginowanej, kretyńskiej przeklejanej internetowej wiedzy. Jesteś wyjątkowo żałosnym, prymitywnym osobnikiem. Im szybciej sobie uzmysłowisz tę prawdę tym lepiej dla ciebie. Przykre ale prawdziwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

TomekL3, 3 Mar 2009, 19:02

 

>,,pseudo ślepe"? Przeczysz sam sobie.Wymagasz rzetelności a sam działasz inaczej.Nie piszę tego ,

>żeby Ciebie atakować, ale nie działasz do końca konsekwentnie.To ja równie dobrze mogę powiedzieć,że

>porównywałem różne zestawienia zestawów audio,,pseudo ślepe" i różnice w odsłuchu były znaczne.

 

A tu się mylisz: wystarczy że się przyłożę do wysokości poprzeczki w skoku wzwyż, żeby wiedzieć, ŻE JEJ NIE PRZESKOCZĘ. A twierdzenie odwrotne: że skoczę 4 m, należałoby już udowodnić...

 

Jasne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xyz,

Czy wiesz dlaczego toleruje się upierdliwego psa sąsiada? Ponieważ jest się tolerancyjnym, no i z góry zakłada się że tego psa i tak nie można niczego innego nauczyć.

 

- Ale ty chyba nie jesteś psem, prawda?

 

A skoro nie jesteś, to chyba można od Ciebie coś więcej wymagać?

A jeśli nie można ponieważ z założenia nie jesteś reformowalny, a za to jesteś prymitywny, agresywny, obelżywy, arogancki, to co należałoby z tobą zrobić?

Zgadnij.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor

Kiedy do cholery Redakcja raczy zareagować, dlaczego każdy wątek musi zostać upstrzony tym osobnikiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie ślepe testy wzmacniaczy, CD i kabli. Udowodnijcie wszystkim że słyszycie w takich testach różnicę i już więcej nikt nie będzie podważał Waszego zdania. To chyba nie jest dla Was za ciężkie??. Bo jak narazie to nie macie żadnego dowodu, poza "Ja słyszę różnicę, jak wiem co gra".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel

3 Mar 2009, 20:14

>A tu się mylisz: wystarczy że się przyłożę do wysokości poprzeczki w skoku wzwyż, żeby wiedzieć, ŻE JEJ NIE PRZESKOCZĘ. A twierdzenie odwrotne: że skoczę 4 m, należałoby już udowodnić...

 

 

Rekord w skoku wzwyż rekord wynosi jakieś 2,40 a skoczkowie tyle nie mierzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rbej, 3 Mar 2009, 20:49

 

>Zróbcie ślepe testy wzmacniaczy, CD i kabli. Udowodnijcie wszystkim że słyszycie w takich testach

>różnicę i już więcej nikt nie będzie podważał Waszego zdania. To chyba nie jest dla Was za

>ciężkie??. Bo jak narazie to nie macie żadnego dowodu, poza "Ja słyszę różnicę, jak wiem co gra".

 

Dr. Jekyll czy mr. Hyde?:)))

 

I co ci jeszcze udowodnić? Że nie jesteś płazem?:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rbej , ja nie muszę nikomu niczego udowadniać,różnicę między poprzednim moim zestawem a obecnym słyszę wyraźnie, moi kumple też.I nie jest to siła sugestii.Poprzedni zestaw , pioneera z resztą,miałem jakieś 12 lat,całkiem przyzwoity jak na tę markę.Niestety, niektóre płyty trudno było wysłuchać do końca,męczący dźwięk, bezbarwny,bez głębi.Przy obecnym zestawieniu nie ma z tym problemu.Wszystkie płyty, nawet te słabo zrealizowane, grają wciągająco ,mogę słuchać teraz godzinami,odkrywam nowe detale w nagraniach,których nie słyszałem na poprzednim zestawie.Dodam, że kolumny w obu przypadkach są te same(zmiana w przyszłości).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rbej, 3 Mar 2009, 20:49

 

>Zróbcie ślepe testy wzmacniaczy, CD i kabli. Udowodnijcie wszystkim że słyszycie w takich testach

>różnicę i już więcej nikt nie będzie podważał Waszego zdania. To chyba nie jest dla Was za

>ciężkie??. Bo jak narazie to nie macie żadnego dowodu, poza "Ja słyszę różnicę, jak wiem co gra".

 

rbej 18 Sie 2008, 22:20

 

>"Nikt nie neguje że kable do jakiegoś tam przedziału cenowego grają..."

Czy to nie Twój post przypadkiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wij, 3 Mar 2009, 21:08

 

>I co ci jeszcze udowodnić? Że nie jesteś płazem?:)))

 

Gdybyś twierdził, że jesteś mówiącym płazem, to myślę, że musiałbyś to udowodnić, tak samo jak to, że słyszysz różnicę tam, gdzie najlepsze urządzenia pomiarowe ją ledwo widzą, albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

TomekL3, 3 Mar 2009, 21:00

 

>XYZPawel

>3 Mar 2009, 20:14

>>A tu się mylisz: wystarczy że się przyłożę do wysokości poprzeczki w skoku wzwyż, żeby wiedzieć, ŻE

>JEJ NIE PRZESKOCZĘ. A twierdzenie odwrotne: że skoczę 4 m, należałoby już udowodnić...

>Rekord w skoku wzwyż rekord wynosi jakieś 2,40 a skoczkowie tyle nie mierzą.

 

No i ? uwierzysz mi jak Ci powiem, że ja przeskakuję 4 m ? Bez rozgrzewki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZ

 

>Wij, 3 Mar 2009, 21:08

>

>>I co ci jeszcze udowodnić? Że nie jesteś płazem?:)))

>

>Gdybyś twierdził, że jesteś mówiącym płazem, to myślę, że musiałbyś to udowodnić, tak samo jak to,

>że słyszysz różnicę tam, gdzie najlepsze urządzenia pomiarowe ją ledwo widzą, albo wcale.

 

Bla bla bla. Mędzisz jak stara baba co to jej gach puscił bąka pod pierzyną.

 

 

Nicki ci sę pomyliły. rbej miał odpowiedzieć nie XYZ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 3 Mar 2009, 22:53

 

>Wij, 3 Mar 2009, 21:08

>

>>I co ci jeszcze udowodnić? Że nie jesteś płazem?:)))

>

>Gdybyś twierdził, że jesteś mówiącym płazem, to myślę, że musiałbyś to udowodnić, tak samo jak to,

>że słyszysz różnicę tam, gdzie najlepsze urządzenia pomiarowe ją ledwo widzą, albo wcale.

 

Skąd wiesz? Mierzyłeś jak powiedziałem? Jakie wnioski wyciągnąłeś? Czekam ale ty wolisz trollować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

opteron, 4 Mar 2009, 08:53

 

>>Gdybyś twierdził, że jesteś mówiącym płazem, to myślę, że musiałbyś to udowodnić, tak samo jak to,

>>że słyszysz różnicę tam, gdzie najlepsze urządzenia pomiarowe ją ledwo widzą, albo wcale.

>Skąd wiesz? Mierzyłeś jak powiedziałem? Jakie wnioski wyciągnąłeś? Czekam ale ty wolisz trollować.

 

Nie musze mierzyć, inni to za mnie robią. Może ty jakieś pokażesz, jeśli chcesz mi coś udowodnić ?

Ja pokazałem już dziesiątki testów i pomiarów, z waszej strony: jedno wielkie ZERO.

Czy wolisz trollować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna dzisiaj pogoda, nieprawdaż?

 

Wracjac do meritum - trzeba powiedzieć, że pomogliśmy gregorianowi wzorowo. Propozycji wzmacniaczy padła bez liku ogromna ilość. Aż głowa boli. Cały czas dominuje temat główny, praktycznie bez udziału wątków pobocznych. Niejednemu zdziwionemu tyczkarzowi pękła by tyczka. Przednia robota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wij, 4 Mar 2009, 10:45

 

>Ładna dzisiaj pogoda, nieprawdaż?

>

>Wracjac do meritum - trzeba powiedzieć, że pomogliśmy gregorianowi wzorowo. Propozycji wzmacniaczy

>padła bez liku ogromna ilość. Aż głowa boli. Cały czas dominuje temat główny, praktycznie bez

>udziału wątków pobocznych. Niejednemu zdziwionemu tyczkarzowi pękła by tyczka. Przednia robota.

 

HAhahahahahhahahaha.

 

Wiecie co ja zaułozyłem tamt o kolumnach i było zero odpowiedzi a jak napisałem żę mam do tego cd technicsa to wcalenie niepomogło. A greg dostał sporo odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było fajnie i merytorycznie, to napiszę, że u mnie Technics SL-PS770A grał w miarę przyzwoicie z Yamahą A-720. Na pewno lepiej, niż wcześniej z Technicsem SU-V620.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal996

 

Ten SU-V620 to już miał chyba końcówki mocy oparte na scalakach - to faktycznie równia pochyła. Nic dziwnego, że Yamaha zagrała lepiej. Do przyjecia są starsze Technicsy oparte na mosfetach np. SU-VX820.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wij, 4 Mar 2009, 11:35

 

>Ten SU-V620 to już miał chyba końcówki mocy oparte na scalakach - to faktycznie równia pochyła. Nic

>dziwnego, że Yamaha zagrała lepiej. Do przyjecia są starsze Technicsy oparte na mosfetach np.

>SU-VX820.

 

czysta fantazja i surrealizm :)

Scalone końcówki mocy są w istocie lepsze, bo zapewniają takie same warunki termiczne dla całego bloku. A mosfety to był krok w tył (techniczny) w stosunku do tranów bipolarnych, ale rynek chciał nowości, to dostał...

To są fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wij, 4 Mar 2009, 12:41

 

>XYZPawel

>

>Napisz jeszcze, że scalaki zbawiennie wpłynęły na właściwości soniczne Technicsów:)

 

Nie, to Wasz język, jeśli wzmak ma parametry powyżej możliwości słuchy człowieka, to nie ma żadnych właściwości sonicznych, jest neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 4 Mar 2009, 13:54

>jeśli wzmak ma parametry powyżej możliwości słuchy człowieka, to nie ma żadnych

>właściwości sonicznych, jest neutralny.

 

To masz problem, bo różnice słychać jak byk!

Dlatego producenci kierują się nie tylko literkami, a także słuchem. Bo inaczej to prawie każdy wzmacniacz operacyjny byłby podobny do drugiego. A poza tym dużo o tym w internecie...

Tylko Jego Schizofreniczna Głupkowatość może takie pierdoły popisywać.

Spadaj niedokształcony, głupkowaty trollu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.