Skocz do zawartości
IGNORED

Jaka alternatywa dla Foobara


Gość rochu

Rekomendowane odpowiedzi

ja przerzuciłem się z Foobara na jRiver i jestem zadowolony. Poprawa przestrzeni i naturalności zauważalna od razu.

 

 

U mnie jriver gra gorzej niz foober.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne jaja ten HQPlayer - taka sama ściema jak XXHE albo i gorsza bo droższa i mniej funkcji ma i jeszcze gorszy interface... ale wiecie co? nie szkoda mi wcale ludzi co to kupują ^^

 

@rambo54

że co?

nie wiesz że Vista wszystko resampluje do ustalonej jakości?

 

nie martw się, geniuszów co mają w swoich DACach ustawione w Viście/Win7 44KHz 16bit bo o tym nie wiedzą jest bardzo dużo. Oni właśnie widzą jakąś różnicę pomiędzy DSound a cudami a'la ASIO, KernelStreaming i WASAPI :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy Visty. Przesiadłem się od razu z xp sp3 na 7 home premium i zagrało to przez uwczesny przetwornik na firewire lepiej. Nie jakoś dużo ale lepiej. Do geniusza mi daleko ale wyjście pomiedzy DS a KS/Wasapi gra lepiej na korzyść tych dwóch. Jaki bym element toru nie zmienił (kolumny kable dac wzmak pre) to na DS bas jest podbity nienaturalnie. Możesz jakos rozwinąć kwestie resamplingu przez 7..?

Z góry dziękuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e8.root

 

Nie wiem co masz za system ale mogę Cię zapewnić, że nie ma resamplingu przy WASAPI. Problem jest taki że słucham na dacu, który nie przyjmuje sygnału powyżej 48 KHz. No a że mam trochę utworów Hi res to powiem Ci tak, nie ma wpływu co ustawie na wyjściu w oprogramowaniu sterownika bo przetwornik dostaje dokładnie taką częstotliwość w jakiej jest nagrany plik. Więc jak jest 96 KHz to mój DAC traci synchro. Dopiero jak w Fb2K mam ustawiony PPHS na 48 KHz to plik Hi rez gra.

Więc nie wiem czemu sugerujesz tutaj

 

"nie martw się, geniuszów co mają w swoich DACach ustawione w Viście/Win7 44KHz 16bit bo o tym nie wiedzą jest bardzo dużo. Oni właśnie widzą jakąś różnicę pomiędzy DSound a cudami a'la ASIO, KernelStreaming i WASAPI :) " że jest jednak ten resampling w Win7 bo ja jakoś się go nie dopatrzyłem.

 

Pozdrawiam Arczi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.