Skocz do zawartości
IGNORED

Jaka alternatywa dla Foobara


Gość rochu

Rekomendowane odpowiedzi

doszliście panowie do jakiejś konkluzji? Ja obecnie korzystam z Foobara, ale chętnie bym coś pokombinował.Komputer steruje R-Dacem Arcama przez usb, a dalej już na preampa lampowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody sterowników chwilowo sobie odpuściłem, za dużo rzeczy w systemie przestało działać np. ramdysk, cdrom itp. Niby do zrobienia ale komu się chce dle efektu bardziej placebo niż realnego...

 

RMAA w każdym bądź razie nie wykazuje różnic. Testy na jitter przechodzę też identycznie tj. nie widać go specjalnie (nie ma charakterystycznych zniekształceń które są bardzo widoczne dla innych identycznie testowanych kart np. X-Fi)

 

@janekp2

ten DAC jest asynchroniczny (przynajmniej po USB) więc na 1000% zmiana playera, buforów i innych piepszotów nic nie da :)

 

jeśli coś zmienić to trzeba modować analogową ścieżkę audio. Najwięcej da wrzucenie lepszych opków od "LMV772" np. OPA2111. Potem jakieś inne mody np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mody sterowników chwilowo sobie odpuściłem, za dużo rzeczy w systemie przestało działać np. ramdysk, cdrom itp. Niby do zrobienia ale komu się chce dle efektu bardziej placebo niż realnego...

 

RMAA w każdym bądź razie nie wykazuje różnic. Testy na jitter przechodzę też identycznie tj. nie widać go specjalnie (nie ma charakterystycznych zniekształceń które są bardzo widoczne dla innych identycznie testowanych kart np. X-Fi)

 

@janekp2

ten DAC jest asynchroniczny (przynajmniej po USB) więc na 1000% zmiana playera, buforów i innych piepszotów nic nie da :)

 

jeśli coś zmienić to trzeba modować analogową ścieżkę audio. Najwięcej da wrzucenie lepszych opków od "LMV772" np. OPA2111. Potem jakieś inne mody np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czym dokonujesz pomiaru ?

"Testy na jitter przechodzę też identycznie tj. nie widać go specjalnie (nie ma charakterystycznych zniekształceń które są bardzo widoczne dla innych identycznie testowanych kart np. X-Fi)

"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywam "11025Hz+229.6875Hz.wav" przez audacity w 24/192 i potem używam funkcji analizy widma z RMAA z najwyższą rozdzielczością

 

rmaajitt.jpg

Na wykresie szuka się głównie symetrycznych wypukłości tuż przy 11KHz i ogólnie podniesienia poziomu szumu tuż przy tej częstotliwości. W przypadku X-Fi (mniej widoczny wykres "w tle") jest on ewidentnie widoczny i nawet nie trzeba się zastanawiać co tym jitterem ma być. Xonar już taki oczywisty nie jest. Ba, z tego wykresu porównując z wynikami podobnych testów w sieci wynika że "wydajność" ma bardzo bardzo dobrą z peakami na poziomie -130dB i progiem poziomu szumu >145dB

 

Polecana lektura

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) no i jeszcze to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Polecam także tym co się za bardzo na jitter spinają:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No i miło by było gdyby któryś z szanownych forumowiczów rzucił jakieś testy pokazujące wpływ magicznych playerów i innych cudów na jakiekolwiek-cokolwiek...

Ba, głupie RMAA swoich DACów by było miło... chociaż rozumiem was że testy zabiłby by całą magię ich cudownego ponadkartodźwiękowego grania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No i miło by było gdyby któryś z szanownych forumowiczów rzucił jakieś testy pokazujące wpływ magicznych playerów i innych cudów na jakiekolwiek-cokolwiek...

 

No to ja tymczasem wrzucam takie znalezione testy do obadania:

 

Test jakości playerów :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Testy z tej Koreańskiej stronki przeprowadzali na ponizszych kartach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza wykresów to trochę bzdura, każdy sygnał cyfrowy można zmienić (programowo). Dawno temu zostało udowodnione, że player systemowy nie wpływa na jakość dźwięku - chyba że ma w ustawieniach pozmieniane własne preferencje.

Swego czasu niby Foobar miał "przeinaczenie" sygnału na 24bit, kolejna pierdoła wymyślona przez nadgorliwych internetowych osób.

Wystarczy bezpośrednio przekształcić płytę oryginalną Audio CD na np. FLAC, po czym porównać w różnych odtwarzaczach jakość ripowania na sprzęcie audio (przynajmniej ja tak zrobiłem). Sprzęt dobrej klasy nie stwierdził żadnych różnic dźwiękowych przy wielokrotnym użyciu różnych playerów systemowych.

 

Dla mnie tego typu test był odnośnikiem jakości dźwięku FLAC. Koniec kropka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wpływa to dobrze, nie zawsze tak jednak jest i aby nie wpływał to trzeba się czasami naustawiać trochę :) jednak wszelkie ustawianie ponad pewien poziom jest bezcelowe a różnice urojone. Nikt nie wykazał w żadnym badaniu laboratoryjnym że jest inaczej. Tylko niektóre osoby (i ich znajomi: ZAWSZE) słyszą te różnice ^^

 

Widocznie niektórzy zwyczajnie lubią robić sobie wirtualne problemy...

 

a foobar to dobry player, tak dobry że bez wymyślania głupot w stylu "lepsze bit-perfect" ciężko byłoby sprzedać swoje ch****o skodowane wynalazki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz odtwarzać foobarem i każdym innym odtwarzaczem po uprzednim "wypakowaniu" zawartości płyty DVD-A. Do tego potrzebujesz programu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie na temat :(

ale szukałem juz na forum kilkanaście razy cokolwieg o ustawieniach foobar-a 2000 i nic żeczowego nie spotkałem kazdy pisze ogólnikowo i nic pozatym.

mam taki problem z foobarem... po zapisaniu całości w ustawieniach i zamknięciu programu musze ustawiać na nowo wszystko przy ponownym otwarciu foobar-a :( moze na poczatek opisze moje ustawienia moze to w czymś pomoze...

 

uzywam SB Audigy 2 platinium pro ,wiec na poczatku jest zakladka Playback od niej odchodzi > DSP Manager mam ustawione Resampler (PPHS)a w ustawieniach tego jest ...Target sampling rate 96000hz i ptaszek w Ultra mode. idą dalej od zakładki PLAYBACK odchodzi takze zakladka OUTPUT a w niej jest tak Device a w niej mam taką opcję: ASIO : SB Audigy 2 ZS ASIO 24/96[DC80] , nizej jest Buffer length na ustawieniu 990 ms , w opcji Dither nie ma odchaczonego ptaszka. Idac dalej od zakładki OUTPUT jest ostatnia zakladka ASIO Virtual Devices i tam jest SB Audigy 2 ZS ASIO 24/94[DC80] wchodzac w ustawienia tego ( ASIO Virtual Device Editor) dalej w Configure pojawia mi sie malutkie okienko z ASIO Buffer Latency i tam jest ustawione na 50 ms....

 

takie mam ustawienia nawet nie wiem czy są dobre.. :( Pytam bo foobara uzywam od kilku dni i nawet nie potrafie dojsc do ładu z nim, bo co jak ustawie zeby cokolwieg grało to po zamknięciu znów muszę robic to samo :( bo wyskakuje komunikat ze jest problem i nie mam urządzenia w ASIO itp.. :( moze problem lezy gdzie indziej ?

Za wszelkie wskazówki bardzo dziekuje. Pozdrawiam serdecznie Wojtas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Analogowa Grupa Wywrotowa. Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie nazwy to jestem zalogowany jako administrator ( czy oto chodziło ?) a windoza to win XP 64 bit wersja ENG.

a dzis jak włączyłem kompa to miałem taki komunikat:

.....Unrecoverable playback error: Requested ASIO driver not found..... i wszystko od poczatku trzeba ustawiać.... :( ale jak sie zamknie foobar-a i odpali go po kilku minutach jest wszystko ok, dopiero jak sie zresetuje kompa lub zamknie go i odpali z powrotem takie dziwne żeczy sie dzieja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Analogowa Grupa Wywrotowa. Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować sterowniki KX Project dużo lepsze niż oryginalne. Nie mam pojęcia czemu gubi ci sterowniki ASIO do karty.

Pozdrawiam Arczi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, na forum jest wielu użytkowników Linuxa.

Po kilku latach wróciłem na platformę no i szukam coś na wzór Foobara (byle nie Amarok) ,obecnie odtwarzam na Exaile i jest o.k no ale pewnie można lepiej ;).

Propozycje ?

 

(distro Fedora14 i ujarzmione PulseAudio)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Czy oprócz Foobara, Lilitha i XXHigh-Endu ktoś miał dłuższą styczność np. z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie nazwy to jestem zalogowany jako administrator ( czy oto chodziło ?) a windoza to win XP 64 bit wersja ENG.

a dzis jak włączyłem kompa to miałem taki komunikat:

.....Unrecoverable playback error: Requested ASIO driver not found..... i wszystko od poczatku trzeba ustawiać.... :( ale jak sie zamknie foobar-a i odpali go po kilku minutach jest wszystko ok, dopiero jak sie zresetuje kompa lub zamknie go i odpali z powrotem takie dziwne żeczy sie dzieja...

 

To znany błąd w sterowniku oryginalnym. Swego czasu popularne E-Mu 0404 USB także miało ten sam błąd. System nie trzymał ustawień ASIO po restarcie komputera. Pojawiał się identyczny komunikat. Niestety nie dało się tego rozwiązać w żaden sposób. Do czasu aż na pewnym forum znalazła się porada. Pewien magik zmodyfikował oryginalne sterowniki tak by utrzymywały konfiguracje po restarcie. Niestety jego modyfikacja tyczy tylko E-Mu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Domyślam się, że Twoja karta ma taki sam błąd w oryginalnym sterowniku. Nic nie poradzisz niestety, chyba że ktoś się zlituje i zmodyfikuje sterownik.

Spróbuj zastosować w foobarze wtyczkę Kernel Streaming skoro zależy Ci na wypuszczeniu sygnału z pominięciem systemowego windowsowskiego miksera. Zresztą na Twoim miejscu wcale bym się tym nie przejmował tylko ustawił Foobara w tryb DirectSound i spokojnie sobie słuchał.

 

Tak na marginesie to chyba Twoja karta pozwala na pracę z ASIO tylko w formacie 16 bit/48kHz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego czy pozwala na prace w formacie 16 bit to u mnie występuje tylko taki format :ASIO 24/94 , sam nie wiem czy dobrze poustawiałem ale gra do następnego restartu..hehehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Analogowa Grupa Wywrotowa. Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć sobie WASAPI i będzie po problemie. Asio to dla ludzi którzy nagrywają instrumenty jest potrzebne by latencja była niska...

Pozdrawiam Arczi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WASAPI to do Visty/7...

do XP oprócz ASIO najlepsze będzie Kernel Streaming

 

a tak w ogóle to olej XP a już tym bardziej niedo... robionego x64 który jest niestabilny (niedotestowane sterowniki) i powolny (WOW64 działa chyba tam na pół gwizdka a słabe sterowniki też nie pomagają...) i do tego jego system dźwięku to takie samo gówno jak w zwykłym XP...

 

Vista i Win7 mają wbudowany resampling. Ustawiasz 24bit 96KHz (tudzież 192KHz) i masz idealny dźwięk nawet ze zwykłego DirectSound :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz Foobara, Lilitha i XXHigh-Endu ktoś miał dłuższą styczność np. z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?

 

Franz, dzięki za podpowiedź. Zainstalowałem wczoraj i chodzi (w przeciwieństwie do XXHigh-end, który nigdy nie wystartował prawidłowo na moim komputerze). Posłuchałem ze dwie godziny porównując do dźwięku na tym samym przetworniku (Burson) ze squeezboxtouch. Moim zdaniem jest naprawdę słyszalnie lepiej, w szczególności góra jest sporo wyraźniejsza, dokładnieszja. Jeśli idzie o program to jest on dość cięzki, długo się ściągał:). Niestety fatalny jest interfejs: iriver, czy nawet foobar są o wiele łatwiejsze w użytkowaniu. Pojęcia nie mam jak się tam wyświetla okładki. No ale jeśli idzie o dźwięk to zapisuję do słuchania z komputera przez usb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQPlayer nie wyświetla okładek, a interfejs jest typowo pod panel dotykowy. Zresztą, nie wygoda jest siłą tego programu, a możliwości zastosowania wielu algorytmów upsamplingu, ditheringu i noise shapingu - czyli ingerencji w sygnał/dźwięk. Warto przeczytać dołączoną dokumentację. Pozwolę sobie wkleić kilka cytatów z korespondencji, jaką wymieniłem z Jussi Laako, twórcą odtwarzacza:

 

For the application itself, I use re-/upsampling to either 96 kHz or 192

kHz depending on rates available from the playback hardware. These days

I use mostly poly-sinc-* filters (mostly short ones), -mp version for

pop/rock studio productions and normal version for classical or other

material recorded in real acoustics. For dither/noise-shaper I use

either "shaped" or "NS4" (note that these are only suitable when output

sampling rate is 88.2 kHz or higher). I also use convolution engine

somewhat, with a room correction filter made with Room EQ Wizard.

 

On purely technical basis, poly-sinc + TPDF is probably most "correct".

 

Practically all modern DACs do upsampling internally. By applying

upsampling externally before feeding data to the DAC reduces sonic

impact of DAC's built-in upsampler. This also gives possibility to

better utilize the 24-bit resolution. The idea I had was to utilize the

amount of processing power and precision available in today's PCs.

Developing number of different high quality resamplers has been the

biggest task in developing HQPlayer.

 

In HQPlayer it's all about the signal processing algorithms, nothing else...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQPlayer nie wyświetla okładek, a interfejs jest typowo pod panel dotykowy. Zresztą, nie wygoda jest siłą tego programu, a możliwości zastosowania wielu algorytmów upsamplingu, ditheringu i noise shapingu - czyli ingerencji w sygnał/dźwięk. Warto przeczytać dołączoną dokumentację. Pozwolę sobie wkleić kilka cytatów z korespondencji, jaką wymieniłem z Jussi Laako, twórcą odtwarzaczaSza

 

 

Szacun, a jak zintegorwać pc z panelem dotykowym: chodzi np. o ipada ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPad nie do końca jest panelem dotykowym :) Ale da się kontrolować komputer za pośrednictwem iPada, np. za pomocą zdalnego pulpitu i aplikacji typu remote pad. Pogoogluj, myślę że jest tego sporo. Ja nie mam iPada, więc nie mogę polecić jakiegoś konkretnego rozwiązania.

 

Inna opcja to zakup obudowy z panelem dotykowym. Dość drogo, bo koszt ok. 2-3 tysięcy zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPad nie do końca jest panelem dotykowym :) Ale da się kontrolować komputer za pośrednictwem iPada, np. za pomocą zdalnego pulpitu i aplikacji typu remote pad. Pogoogluj, myślę że jest tego sporo. Ja nie mam iPada, więc nie mogę polecić jakiegoś konkretnego rozwiązania.

 

Inna opcja to zakup obudowy z panelem dotykowym. Dość drogo, bo koszt ok. 2-3 tysięcy zł.

 

Lub NEWAY LILLIPUT dotykowy z opcją wej. HDMI , z tym iż te ceny ok. 600zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakas chinska mutacja android tableta i vnc?

 

U mnie HQPlayer nawet sie poprawnie nie chcial instalowac. Zawiesil sie gdzies w polwie instalacji i musialem przegrzebac procesy zeby znalezc jakis sprawdzajacy klucz (ktorego nie powinno byc bo to wersja 30. dniowa). Ubilem dziada i sie zainstalowal, ale to samo jest przy kazdym starcie programu. Ale ja sie latwo nie poddaje i bede walczyl dalej, zywcem ten program mnie nie wezmie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerzuciłem się z Foobara na jRiver i jestem zadowolony. Poprawa przestrzeni i naturalności zauważalna od razu.

Zaraz obadam, bo coś mi się wierzyć nie chce. U mnie wszystkie programy grają tak samo. Jeśli ten jRiver gra inaczej, to coś z nim nie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.