Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio Irlandia


Dear77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Chciałem napisać kilka słów dotyczących kabla Shark w wersji xrl na srebrnych neutrikach. Testuje go już kilka dni myślę że nastała pora by się podzielić wrażeniami.Testował go na dwóch systemach na swoimi i znajomego( krell wzmak i cd stare model plus b&w805) głównym konkurentem kabla był Nordost Red Dawn. Testowałem go różnie słuchałem jednej i tej samej piosenki z mieniając kable słuchem jeden dzień tego drugi dzień tego.

Brzmienie kabelka krótko mówiąc jest bardzo dobre , kable jest bardzo muzykalny ciepły z miłym mięsistym rytmicznym basem . Najbardziej mi się spodobały w nim wokale są one ciepłe prawdziwe dziki czemu dzięki staje się bardzo wciągający . Nich nikt nie myśli że kable zamulają nie są co prawda przejrzyste i szczegółowe jak nordosty ale ich szczegóły są lepiej nasycone to jednak brakuje ich trochę ( myślę ze zmieni się to po małej modyfikacji )brakuje też otwartości i powietrza jaką dają nam nodrost.

 

Jeśli chodzi o to który jest lepszy ?! to powiem krótko oba są dobre żaden zajebisty jak by połączyć cechy obydwu to by było coś ale jeśli wybierać to będzie trudno.....

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota w jak znajdę chwile... a co do tego gdzie lepiej zagrał to ciężko powiedzie b&w805 zagrał bardzo ciekawie dodał im ciepła i muzykalności podbił i dodał mięcha było ciekawie

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

siema

widzę że cisza nic nikt nie pisze nuda śmierdzi .... zapodaję więc fote na rozruszanie i propozycje na zorganizowanie jakiegoś osłuchu ostatnio mam bardzo interesujące stare kolumny monitor audio studio 50 wyróżniają się obudową zamkniętą i naprawdę bardzo dobrym dźwiękiem w porównaniu do nowych modeli monitor audio ... więc myślę że można by było coś wspólnie zorganizować zapraszam..

post-20756-100000031 1281281607_thumb.jpg

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd 17 jest jasny i piskliwszy ostnio byłem w cloneyu na upgrade classe i porównywałem go z marantz perl

no i marantz został zmiażdżony (chyba ta cd17 gra lepiej) choć mój classe sacd nie czyta to porównanie było tak jak porównywać cd player do ipoda:)

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17stka jest ok jeśli się da za nią 300/400 euro bo za tyle je można dostać ale nie jest to cd-k wybitny może wersja KI bardziej wole cd 10 ..

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro69

nie wiem jak ty kupiles tego ipada bo ja zakupilem PJ panasonic i teraz koles sie od 3 dni nie odzywa a mial wyslac dhl numer przesylki wiec wal jak nic dzieki tobie wpadlem w pulapke oszustow

dzieki za polecanie fajnej stronki

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No wiec tak ja nie dostalem zadnego numeru na maila to po pierwsze po drugie w momencie gdy zdecydowalem sie na zakup ipada ubezpieczylem przelew i w najgorszym wypadku stracil bym tylko 12 euro po trzecie ja dostalem ipada po miesiacu oczekiwania a siostra mojego szefa dostala z tej stronki laptopa wiec nie wiem o co chodzi z twoim panasonic - iem.

 

TAK CZY INACZEJ PANOWIE NIE KUPUJCIE Z TEJ STRONY BO JAK WIDAC ONA DZIALA TYLKO DLA MNIE I SIOSTRY MOJEGO SZEFA!!!!

 

Pozdrawiam D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehe

ale tu w Irlandii na odwrót zawracają dupę, że chcą coś kupić a później zlewają tylko dupę zwracają np kolega poszkodowany zero odzewu w związku z kablem i wzmacniaczem

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Punk zapomnialem sobie calkowicie zona mi mowila ze dzwoniles i mialem oddzwonic sorki

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>anxion

jak chcesz ten kabel to podaj mi swój numer a nie swojej żony i odbierz jak będę do ciebie dzwonić...

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ogarnalem sie, czas na wpis ;)

 

Piatkowa wizyta u punka z moim okablowaniem, czyli:

XLRy: Ultralink Platinum Ultima mk II; XLO HTP2

glosnikowe: MIT EXp1

 

Nie ma co bajek opowiadac, wiec zacznijmy od glosnikowych - Nordost Flatline gra u Piotra tylko z koniecznosci, spuscmy zaslone milczenia na to jak gra - ot, poprostu jest, bo nie sadze zeby ktorys z nas przywiazal sie do tego kabla w jakikolwiek sposob :)

 

MITy wpiete - podstawowa dla mnie roznica to sposob prezentacji dolu. Dol nabral masy, zycia, wybrzmiewa, Flatline przy MIT jest jak chuderlawy kurczak przy dorodnym roosterze :) Poza tym ogolnie dzwiek nabral kultury i oglady, pokazal pazur tam gdzie nie mial go poprzednio. Zmiana "in plus" zdecydowanie.

 

XLRy - XLO HTP2 - porazka. Nie gra w Piotra systemie wogole - w moim jest lepiej, ale i tak nie mam go wpietego. Plasko, wasko, bez jaj. Co prawda kabel jest kompletnie niewygrzany (gral moze z 5-6 h), ale sklania to do refleksji - albo mam "orginalny chinski" kabelek, albo potrzebuje on czasu na prace... Summa summarum - Classe sie nie lubi z tym drutem, Yamaha lepiej, ale jednak to budzetowy kabelek z cyklu "szalu ni ma".

 

Ultralink Platinum Ultima MK II - coz... Dla mnie "zloty srodek". W moim systemie, z MITami zlikwidowal wszystkie bolaczki (sybilanty, czasem krzykliwa gore). U Piotra z MITami bylo juz jak dla niego "za duzo" - atak blach byl faktycznie spowolniony, Piotr twierdzil, ze czesc szczegolow gdzies uciekla, ale wspomniane zalety MITa + takie same Ultralinka spowodowaly to, ze po raz pierwszy odkad znam Piotra system mialem ciary na kregoslupie. Co prawda jest to zupelnie inne granie niz u mnie (ciemniejsze Classe VS jasna Yamaha; monitory Paradigm VS podlogowki Spendor), ale bylo wiecej niz dobrze, i mnie osobiscie nie brakowalo zadnych szczegolow, muzykalnosc byla na najwyzszym poziomie, jednak racje co do spowolnienia Piotrowi przyznaje.

Podsumowujac - kabel neutralny ze wskazaniem na lekkie ocieplenie. Spowalnia minimalnie atak gory. Dla mnie (podkreslam ze ocena to indywidualna i zalezna od zestawu towarzyszacego) pokonal lubianego i uznanego Red Dawna wyraznie.

 

Tyle o drutach, punk cos naskrobie jak uzna za sluszne.

 

Slow kilka o kolumnach czyli jak nie oceniac pochopnie :) Bez bicia przyznaje ze do tej pory nie podobaly mi sie zbytnio punkowe spendory, zawsze mialem jakies "ale". W piatek po raz pierwszy stwierdzilem, ze dlugieeeeee granie tylko glosnikom pomaga - nareszcie graja :) Kwestie odrutowania pomijam, bo tu Piotr wciaz szuka i moze byc tylko lepiej :)

 

Na koniec - Spendor VS stare MA. Podlaczyl Piotr MA. Odlaczyl Piotr MA. Nie dla mnie, Spendory lepsze w kazdym calu. OK, moze nie dalem MA szansy, ale kompletnie mi sie nie spodobalo jak zagraly.

 

Koniec audycji ;)

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punk

sorki punk ale raczej teraz nie wezme go splukalem sie bo dostalem wala na 400 euro podniecajac sie ze kupie tanio projektor.

Ale jak bede mial kaske a ty dalej ten kabel to sie odezwe

dzieki i sorki

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

witam

Potrzebuje jakiegos elektryka na irladnii czy zna ktos

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam

Ja sie wybieram i 2 moich kolegow

 

Wtam

Ponizej podaje adres strony maja dosc ciekawe ceny :)

Zamowilem Ipad-a 16G/WiFi/3G dam znac jak dostane do domu jak to wszystko wyglada

 

http://www.noryt.com/

 

Pozdrawiam D.

 

 

Minal miesiac i nie dostalem projektorow wiec ostrzegam przed ta stronka oszusci i tyle

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minal miesiac i nie dostalem projektorow wiec ostrzegam przed ta stronka oszusci i tyle

 

A najlepsze koles uzywa roznych stron www.vsnwmt.com www.complaintsboard.com www.hryspa.com

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ale powaga ja jestem żywym świadkiem tego że daro dostał tego ipada

porostu trzeba w takich akcjach ubezpieczyć przelew w banku lub PayPal inne rodzaje płatności są jak wysyłanie gotówki w kopercie :)

pozdro

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.