Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio Irlandia


Dear77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wam mozolnie idą te odsłuchy :)Ja już w domu nie organizuję ale testuję minimum pięć zestawów dziennie:)tak więc nie obijam się w przeciwieństwie do was:)Co na zielonej słychać

P.S Karol jak zjechałeś odezwij się na priva skoczymy w Kraku na browca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne regiony, ale centrum prezne ;) punk & moja skromna osoba dosc regularnie "sie odsluchuja", Henryk Kwinto tez do mnie zaglada :)

Na wiekszy odsluch trzeba jednego warunku, ktory bedzie ciezko spelnic - zgrac wszystkich w jednym czasie i miejscu. Druga sprawa to rzeczone miejsce, ktore dobrze by bylo, zeby nie bylo zbyt male (ze wzgledu na ilosc ludzi & klockow) i zeby mozna bylo tam glosniej pograc.

Edytowane przez Yamnick

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

panowie co tam słychać na froncie audio u was

ja dla rozruszania tematu wżuce kilka fotek z ostaniach odsłuchów na których gościł Yamnick i znajmy Frank

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

hej ma do sprzedania listwę sieciową z filtrami firmy Russ Andrews 6 wejść wtyki uk bardzo dobrze sprawdza się w b jasnych ostrych systemach nowa kosztowała 280 funtów ja che 200 euro dodatkowo mam do sprzedania kabel kimber power cord z wtykami uk za całość 250 euro

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam Panowie i Panie jak takowe tu bywaja.... mam pytanie dla kolegow czy B&W 803 na 25metrow saloniku to nie za malo?i czym napedzic te cudeńko?muzyka raczej instrumentalna.pozdrawiam z Co Wicklow.podaje gg -7611234 jak bedzie ktos mial chwilke poklikac?pozdr.....Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Czy któryś z klubowiczów zna się może na lampizacji cd playerów? Mam dwa modele marantza (CD 63 MkII i CD6003) ale nie wiem jeaszcze który z nich poszedłby na warsztat:)

 

Ups sory, ale wstawiłem wątek nie tam gdzie trzeba...miało być w Klub audio Irlandia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Darek1890

(Konto usunięte)

11/06 w Pubie "Pravda"(Lower Liffey Street, Dublin 1) od 11.00 do 16.30

bedzie sprzedaz plyt winylowych. Okolo 1000 pozycji winyli, oraz ksiazki plyty DVD i CD

Plyty nowe i uzywane. Informacje o zapowiedziach plytowych. Bedzie mozna zapoznac sie z najnowszym katalogiem plyt "Nuclear Blast". Zapoznac sie z wycena Amerykanskich wydan winyli w/g katalogu Goldmine 6tej edycji.

Zapraszam

 

Link Google maps

 

http://maps.google.ie/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=Dublin+Lower+Liffey+Street&aq=&sll=53.347516,-6.263496&sspn=0.006802,0.021136&g=Dublin+Lower+Liffey+Street&ie=UTF8&hq=&hnear=Lower+Liffey+St,+Dublin,+County+Dublin+City&ll=53.347576,-6.263232&spn=0,0.005284&z=18&layer=c&cbll=53.346732,-6.263229&panoid=k596zuKv-o4qQwZBQgZrpA&cbp=12,315.59,,0,4.39

 

North County Dublin.Witam.

 

Witam ze Swords

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1890

(Konto usunięte)

No to i ja zapisuję się do klubu! :)

Pozdrawiam z Dublin 15!!!

Dajcie znać, jeśli coś-gdzieś będzie się działo.

 

Jude Shiels "Live"

 

on June 15, live in Ruta (North King's St.) Dublin at 9PM

Tickets only 10euro to buy at the door

 

New album "Detour", to be released July 2011. Joined by the surviving members of the legendary Irish group

 

Skid Row

 

Jude Shiels : Guitars, Vocals, Organ and Piano

 

Brush Shiels : Bass Guitar

 

Noel Bridgeman : Drums and Percussion

 

Czy warto posluchac? Mysle ze tak, bo muzycy grali miedzy innymi z Philip Lynott RIP (Thin Lizzy), Gary Moore RIP, Rory Gallagher. Plyty ktore wtedy wydali sa rarytasami. Zreszta zabaczcie sami w linku Skid Row. Byc moze Skid Row odrodzi sia na nowo. Chociaz maga miec klopoty z nazwa bo jakis inny zespol z USA gra pod ich nazwa. W internecie znalazlem informacje ze to Gary Moore sprzedal nazwe do USA za 35000$. F*** to klamstwo sprawdzilem najbardziej wiarygodne zrodlo bo znam Jude Siels osobiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie dodam że u Clooneya mają małą i dużę integrę Lebena. Warto posłuchać - w/g mnie Leben dużo muzykalniejszy i przyjemniejszy od drogiego Lavardina IT-15 (który poza tym wyprzedza Lebena w kazdej kategorii), który również tam jest dostępny do posłuchania (o ile już nie pojechał do klienta). Gość oddaje używanego Lavardina IT do sklepu w rozliczeniu i tą używkę mam mieć w domu. Jeśli są chętni posłuchać jak Lavardin IT chodzi na Sonus Faberach to dam znać na listę o terminie.

Ale Leben CS-600 plus "diamentowe" 805 B&W to na dzisiaj mój sprzęcik docelowy. :)

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po tak długiej przerwie.Masz rację odnośnie Lebena fajny wzmak i bardzo uniwersalny. Zawsze jest jednym z moich faworytów i przykładem jak lampa powinna grać:)Maglowałem w sumie wszystkie modele od 300 po 660 i ten ostatni gra najlepiej ale i kosztuje sporo.Jak ktoś z was się zdecyduje na 600 to koniecznie z ciepłymi kolumnami i okablowaniem bo gra wyjątkowo zimno w stosunku do 300 czy 660.Jest to zasługa odmiany lampy 6l6 czyli 5881 na której gram prywatnie :)Pozdro ze słonecznej Polski !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo zimno??? To posłuchaj koniecznie Lavardina IT-15. Ten Leben to gorąca nimfomanka przy zimnej suce ;) jeśli porównywać go z IT-15.

Ja lubię dźwięk typowo lampowy (w pejoratywnym znaczeniu)) - może więc byłby sens pożyczyć CS-300 i zapoznać się z nim w domku? Ale mam obawy, czy jego skromne waty napędzą Concertino... :(

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś szuka taniego wzmaka do sypialni czy kuchni... Przechodzę na brytyjską Pure Class A i już mi ten sprzęt niepotrzebny.

Do sprzedania zadbany Rotel RA820BX3, z czasów gdy wzmacniacze tej firmy brzmiały "very British".

Purystyczna konstrukcja, wielki toroid, 4 tranzystory mocy na kanał.

Poważna rzecz, tylko za 100 jurków.

Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Klubowicze z Dublina! Kto z Was ma CD Player naprawdę wysokiej klasy?

Chciałbym porównać mój odtwarzacz z czymś naprawdę wyczynowym na moim nowym wzmacniaczu, bo mam wrażenie, że chyba już pora na wymianę źródła.

Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.