Skocz do zawartości
IGNORED

Nawróceni na vintage


jarex

Rekomendowane odpowiedzi

discomaniac71, 19 Paź 2009, 22:52

 

no nie mów że ty masz? :-)

Mój wcześniejszy wpis to był skomplikowany przykład połączony z pytaniem odnośnie tych głupot, które napisałeś...później zadałem ci pytania, ale do tej pory ich unikasz, no bo musiałbyś przyznać mi rację...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

19 Paź 2009, 23:06

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 124 / 125 / 0

 

discomaniac71, 19 Paź 2009, 22:52

 

no nie mów że ty masz? :-)

Mój wcześniejszy wpis to był skomplikowany przykład połączony z pytaniem odnośnie tych głupot, które napisałeś...później zadałem ci pytania, ale do tej pory ich unikasz, no bo musiałbyś przyznać mi rację...

 

 

 

Jestes jednym z wielu tutaj uzytkownikow ktorzy nie maja niczego do zaoferowania poza tupetem. Zawsze maja racje i nigdy nie potrafia przyznac sie do bledu. Nie wiem w jakim jestes wieku ale to bardzo charakterystyczne dla ludzi mlodych i bardzo mlodych. Ot po prostu takie wychowanie. Tego dotyczyl tekst o jajach (musze wytlumaczyc bo jak widze malo bystry jestes). Posiedzisz tutaj troszke posluchasz wiecej to moze do tematu Luxmanow wrocimy. Juz Twoj pierwszy post wskazywal na to ze nie do konca wiesz o czym piszesz. Napisal Ci o tym bodaj mamel napisal takze czubsi a Ty dalej brniesz w swoje. Nic na to nie poradze ale konfrontacja z rzeczywistoscia bedzie bolesna. Mam jednak wrazenie ze Ty i tak nie przyznasz sie do bledu bo przeciez wiesz lepiej. Zenujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disco, wez wyluzuj :) ale masz szczescie, ze cie lubie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, 19 Paź 2009, 23:28

 

Widzę, że jesteś specjalistą od zachowań ludzi młodych...gratuluję trafnych diagnoz, zapewniam Cię że pozory mogą bardziej mylić niż myślisz (no ale niedoświadczony człowiek tego nie wie i często wyciąga błędne wnioski)...Zresztą dojrzały emocjonalnie człowiek (rozumiem, że za takiego się uważasz) już dawno by wycofał się z tej bezcelowej polemiki....dorosły człowiek dawno by ustąpił, ale ty cały czas kontynuujesz te przepychanki słowne i musisz postawić na swoim, dosłownie jak w przedszkolu (uświadomiłem Cię, bo byś chyba jeszcze długo na to nie wpadł)...Owszem, przyjdzie czas to popiszemy nie tylko o luxmanach, ale też o zachowaniach młodych ludzi, ale najpierw trzeba mieć to za sobą.

Czepiasz się cały czas mojego pierwszego wpisu..przecież później wszystko jasno Ci przedstawiłem jeszcze raz i nadal nie odpisałeś na moje pytania, bo musiałbyś przyznać, że napisałeś głupotkę...Ja Ci tylko pokazałem, że też można się czepiać niektórych Twoich niefortunnych wpisów jak i mamel-a w kwestii NAD (także, więcej pokory) Żeby oczekiwać od kogoś przyznania się do błędu trzeba najpierw zacząć od siebie a nie wymagać...a poza tym na tym forum może każdy wyrazić swoje zdanie, a ty nie jesteś od wydawania zezwoleń na wpisy...Jak założysz swój portal to będziesz mógł blokować kogo będziesz chciał, na razie musisz pogodzić się z obecnością innych użytkowników....przykro mi, że życie nie jest takie kolorowe jak w bajce o czym w pewnym już wieku niestety każdy musi się przekonać...Generalnie to już opadają mi ręce jak w utworze Krystyny Prońko - ,,Opadają mi ręce jak liście'' :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Mario3456 nie popelnilem zadnych niefortunnych wpisow w tym watku. Nie ma tez powodu zeby przyznac Ci racje. Pozujesz na guru wiec zycze szczescia. Ja tylko smialem delikatnie zwrocic Ci uwage ze w swoim pierwszym wpisie bladzisz. Potem tak starales sie zrecznie sterowac dyskusja zeby wyszlo na Twoje. Jak bardzo sie mylisz uzmyslowili Ci czubsi i mamel. Zreszta z Toba naprawde nie ma o czym gadac. Nie lubie ludzi nieomylnych. Bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, 19 Paź 2009, 23:44

 

Muszę Cię zmartwić, to już koniec tej zabawy...uznałem, że nasze wpisy są bezproduktywne i mało ciekawe dla innych forumowiczów (a podobno bardzo zależy Ci na jakości tego forum, czego jakoś nie widać, bo ty również cały czas przyczyniasz się do robienia śmietnika)...Ostatni wpis zostawiam Tobie, żebyś mógł coś extra napisać i żebyś mógł spać spokojnie.....tak więc odpuszczam i tym samym młodszy daję Ci przykład dorosłości...WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel, 20 Paź 2009, 21:15

 

wierny kolego discomaniac71...jak brakuje argumentów to trzeba kogoś ośmieszyć, tak? Przestań sam siebie ośmieszać...z powodu ignorowania naprawdę nie będę smutny :-)Mam prośbę w imieniu innych użytkowników..nie pisz już bzdur...ja już kończę z wpisami...liczę na trochę powagi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się flaki przewracają. Miało być o tzw. vinage, a jest o czyichś, zdaje się, kompleksach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, 20 Paź 2009, 21:30

 

eeee....miało być coś extra, ale to nic....ważne, że było, w związku z tym życzę miłych snów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Mario3456

20 Paź 2009, 21:25

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 125 / 128 / 0

 

mamel, 20 Paź 2009, 21:15

 

wierny kolego discomaniac71...jak brakuje argumentów to trzeba kogoś ośmieszyć, tak? Przestań sam siebie ośmieszać...z powodu ignorowania naprawdę nie będę smutny :-)Mam prośbę w imieniu innych użytkowników..nie pisz już bzdur...ja już kończę z wpisami...liczę na trochę powagi

 

 

 

Masz wyrazne klopoty ze soba:) Juz kilka razy konczyles:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, 20 Paź 2009, 21:30

 

>Widzisz mamel kazdy chce miec swoje 5 minut. Przyszedl tutaj obcy nowy i chce pokazac ze inni sa

>zerem a on nowym guru. A ze pitoli bzdury to wiesz Ty ja i wielu forumowiczow w oczach ktorych

>zwyczajnie sie osmiesza.

 

Ja zauważam jeden problem, Disco, uważasz, że każdy, kto jest krótko zarejestrowany na forum, nic nie wie. Ty jesteś długo na forum, ale tak naprawdę mało słyszałeś "dobrego" sprzętu(przynajmniej na tyle, by się wypowiedzieć). Zatrzymałeś się na pewnym poziomie i w nim tkwisz. Dopóki nie przestaniesz negować wiedzy innych patrząc na staż na forum, to... Nie znaczy to oczywiście, że Mario ma rację.

Się rozpisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, 20 Paź 2009, 21:30 >

 

STEREO: Wkręceni w vintage ;)Mario3456 18 Paź 2009,

 

 

 

foxbat - nie pisałeś, że założyłeś ochronkę dla debili

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josef, 20 Paź 2009, 21:45

 

>jeszcze jeden wpis "osobisty" i zaczynam ciąć

 

o zesz ty... to kube rozpruwacza tez tu mamy? :D

 

 

mamel.... eeeeeeeeeeeee???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, 20 Paź 2009, 21:54

 

>Kazelot za malo o mnie wiesz wiec daruj sobie te wypociny. Na jakim niby poziomie sie zatrzymalem?

>I czego niby nie slyszalem? Poprosze o konkrety.

 

Jakie wypociny? Rzeczowa analiza?

Konkrety masz w swoim "o mnie" i wszystkich swoich wpisach. Na czym słuchasz na co dzień? To chyba jest klucz ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josef, 20 Paź 2009, 21:45

 

>jeszcze jeden wpis "osobisty" i zaczynam ciąć

 

Tnij, Waść!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josef, 20 Paź 2009, 21:45

 

>jeszcze jeden wpis "osobisty" i zaczynam ciąć

 

 

normalnie psychopata.... az strach na audiostereo wchodzic :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, 20 Paź 2009, 22:14

 

>Waldek nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu wiec prosze pozwol Kazelotowi wyjasnic o co mu chodzi.

 

Jakiś Waldek coś do mnie napisał? Disco, co mam jeszcze wyjaśnić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.