Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  154 członków

Linn Klub
IGNORED

Klub Linna


McGege
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz mam, ale jeszcze montuja, we wtorek powinienem miec na chacie;) tak mi w linnie powiedzieli, ze lepsze jest, ale wiadomo jak to jest.

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lampy sie wygrzewaja bo nowe, ale juz wstepnie przetestowalem delosa z trichord dino (przereklamowane pre moim zdaniem, sterylnie i malo powietrza), sdecydowanie lepiej radzi sobie avid pellar. Ostatecznie i tak kupie pre Phast gdyz bez lampy zyc nie moge:) Whesta odpuszczam, bo trza go rozkrecac by poustawiac do wkladki.

 

Rzecz jaka rzuca sie w uszy to cisza tej wkladki, wybrzmienia i muzykalnosc i super trakcja.

Dealerzy linna pogratulowali mi wkladki, chociaz sami proponowali ortofona. Powiedzieli, ze jest swietna i ciezko w tej cenie o cos lepszego:)

P.S. juz chyba nigdy nie bede puszczal muzyki ze zrodla cyfrowego:)

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Wireless

(Konto usunięte)
Jeszcze lampy sie wygrzewaja bo nowe, ale juz wstepnie przetestowalem delosa z trichord dino (przereklamowane pre moim zdaniem, sterylnie i malo powietrza), sdecydowanie lepiej radzi sobie avid pellar. Ostatecznie i tak kupie pre Phast gdyz bez lampy zyc nie moge:) Whesta odpuszczam, bo trza go rozkrecac by poustawiac do wkladki.

 

Rzecz jaka rzuca sie w uszy to cisza tej wkladki, wybrzmienia i muzykalnosc i super trakcja.

Dealerzy linna pogratulowali mi wkladki, chociaz sami proponowali ortofona. Powiedzieli, ze jest swietna i ciezko w tej cenie o cos lepszego:)

P.S. juz chyba nigdy nie bede puszczal muzyki ze zrodla cyfrowego:)

A nie mowilem ? :)

Sondek to fajna sprawa.

PS

Piszesz o wkladce - jaka to wlasciwie wkladka, bo troche stracilem watek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za prywatę , ale u mnie mała wyprzedaż, więc jak ktoś jest zainteresowany , to proszę o kontakt.

- Linn Majik 2100 DPS

- B&W 803s

 

http://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/koncowki-mocy/linn-majik-2100-os92857.html

http://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/kolumny-podlogowe/bw-803s-os92858.html

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie chwale.

Sondek+Lingo+Akito SE+Lyra Delos no i trampolina. Przedwzmacniacz ktory akurat podlaczony to EAR 834p Deluxe.

Nie gra to jeszcze na max mozliwosci bo po pierwsze male pomieszczenie a drugie jeszcze konekty musze kubic.

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

post-25735-0-48484600-1350913078_thumb.jpg

post-25735-0-48660900-1350913327_thumb.jpg

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Wireless

(Konto usunięte)

No to sie chwale.

Sondek+Lingo+Akito SE+Lyra Delos no i trampolina. Przedwzmacniacz ktory akurat podlaczony to EAR 834p Deluxe.

Nie gra to jeszcze na max mozliwosci bo po pierwsze male pomieszczenie a drugie jeszcze konekty musze kubic.

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

No - piękny gramofon. I w zacnym towarzystwie.

Gratuluję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła sie nowa wersja softu do Majik DS tak więc zapewne do całej rodziny DSów.

Uprzedzam, że cały proces flashowania trwa bardzo długo, ok. 10 min. Az byłem w strachu.

 

Pozdro

 

Z innej beczki: dzisiaj pojawiła się beta wersja kinsky'ego na androida. Zdała całkiem OK :)

 

A skąd jest do pobrania?

 

EDIT: już znalazłem: http://oss.linn.co.uk/trac/wiki/DownloadKinsky

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Wireless

(Konto usunięte)

Pojawiła sie nowa wersja softu do Majik DS tak więc zapewne do całej rodziny DSów.

Uprzedzam, że cały proces flashowania trwa bardzo długo, ok. 10 min. Az byłem w strachu.

 

Pozdro

 

 

 

A skąd jest do pobrania?

 

EDIT: już znalazłem: http://oss.linn.co.uk/trac/wiki/DownloadKinsky

 

Pozdro

Ktora wersja ?

Mam w tej chwili zainstalowana Davaara 4.9.7, i nie widze zadnych update'ow.

BTW - mi instalowalo sie krocej znacznie, niz 10 minut (na dwoch DSach jednoczesnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Wireless

(Konto usunięte)

No to to właśnie. 4.9.7

4 - Daavar

9.7 - stosowna wersja owego Daavara. I instalował mi się - no po prostu nie pamiętam ile czasu :), co oznacza, że krótko jak zwykle.

Majik DS + Sneaky MDS jednocześnie.

CIągnąłeś z sieci, czy też wgrywałeś z dysku ?

Jeśli to 1sze, to pewno przejściowe problemy z przepustowością w czasie instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo, nie jestem pewien, czy to odpowiednie miejsce dla tego typu adwertajzmentu, ale pomyślałem, że może ktoś byłby zainteresowany? Linn Espek, kolumny przywiezione niedawno z UK, gdzie spędziłem ostanie 9 lat... Miały mi służyć po czasu kres, tymczasem, ech, nie da się ich zainstalować tam gdzie planowałem, a w 9m2 się uduszą :/

 

http://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/kolumny-podlogowe/linn-espek-os93088.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poszperasz trochę po forum, to znajdziesz parę opinii na temat zestawień linna (classik musik ale to podobnie jak movie) i różnych eposów. Generalnie wynika z tych wpisów, że:

- będzie "nieśmiały" bas

- zabraknie trochę pazura w rocku

- będzie kremowo w akustyce i jazzie

 

Dla mnie linn gra piękną barwą i oszczędnym, ale dobrze "wypunktowanym" basem. Jest też trochę powściągliwy po brytyjsku i szukalbym do niego dynamicznych, nawet lekko rozjaśnionych kolumn. Czy te konkretne eposy są takie nie wiem, ja miałem eposy ES14 i narzekałem na dość ujednoliconą górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Wireless

(Konto usunięte)

...

Dla mnie linn gra piękną barwą i oszczędnym, ale dobrze "wypunktowanym" basem. Jest też trochę powściągliwy po brytyjsku i szukalbym do niego dynamicznych, nawet lekko rozjaśnionych kolumn. Czy te konkretne eposy są takie nie wiem, ja miałem eposy ES14 i narzekałem na dość ujednoliconą górę.

Potwierdzam w zupełności. Ja osobiście spróbowałbym wzmocnienia Linna z kolumnami PMC. To może być to właśnie "życiowe" połączenie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.