Skocz do zawartości
IGNORED

Interkonekty Acrolink


Mart2M

Rekomendowane odpowiedzi

arek67

Nie w każdym systemie,to poziom Harmonixa.Ten kabel 7N-D5000 miałem na odsłuchu od p.R.SZ.(dystrybutora)i u mnie poległ z Shunyatą Antaresem u kolegi(system hybrydowy)zagrał dobrze.Trzeba sprawdzać u siebie w systemie taki wniosek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wystarczająco wysoki poziom aby różnica pomiędzy DP-500 a DP-700 była oczywista:) Za CD było pre Accu 2410. Generalnie żadnych uwag co do charakteru. Topowa ilość muzyki bo wszystko jest ładnie sklejone. Żadnej suchości, pełna średnica itd. Ze sprzętem ze średniej półki może pokazać jego wady. Dystrybutor nawet nie namawiał do odsłuchu wyższego modelu. ten jego zdaniem jest optymalny jakość/cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe,że ten kabel dobrze radzi sobie z ACCU z Electro np.pokazał zbyt dużo mięcha i spowalniał brzmienie w stosunku do Shunyaty Antaresa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Panowie, czy ktos mial do czynienia z cyfrowym acrolinkiem? Przez pomylke podlaczylem miedzy dac a naped i/k 2200.ciutke oniemialem,ciekawe czy digital cable sprawi sie jeszcze lepiej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownujac AW180 (ktore mialem w swoim systemie prawie 2 lata i o ktorych mam jak najlepsze zdanie) do Accuphase P1000, to jednak oferuja one przekaz przygaszony i stylizowany na lampowe brzmienie. Po przelaczeniu na Accu P1000 mozna miec wrazenie, ze AW180 "muli", chociaz robi to w bardzo dobrym stylu. Jednak przestrzen, kontrola basu, otwartosc i precyzja na gorze pasma w Accuphase P1000 pokazuje ze Electrocompaniet to jednak dzwiek nieco 'wymodelowany', brak mu takiej glebi, nie daje takiej dokladnej artykulacji i barw, takze przestrzen AW180 pozostawia nieco do zyczenia.

 

pzdr

slvn

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

jeśli możesz to wypróbuj signature 3- najlepiej 1 metrowy ( uważaja na podróbki - tylko hologram z indywidualnym numerem )- ten kabel jest lepszy od limiteda xlo - obydwa posiadam. signature 1 i 2 są bardzo spokojne -natomiast 3 to nadzwyczajna kultura ale z dynamika która maja tylko o raczej ostre kable, scena precyzyjna i poukładana. Jak dla mnie to krok do przodu - który powoduje ze tara zero warta o połowe mniej. Co do acrolinkow z serii 2400 - jak dla mnie ograniczają przestrzeń i zbytnio uspokajają dzwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie mogłem oprześ się pokusie i zamówiłem 2400 we Francji u b. dystrybutora ,któy wyprzedaje całą ofertę. Mam 2200 a i miałem 2110 - nie zauważyłem uspokojenia dżwięku(wprost przeciwnie - są żywsze od Sonusa) a na przestrzeń nie zwracam zbytnio uwagi :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Acrolink 6N-A2030II Pro ---> przegrywa z podróbą Audioquest Sky z Hong Kongu.... ciekawe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acrolink- hmmm- mam teraz pożyczonego D5000; gra wysoko, lekko osuszonym dźwiękiem; na pewno nie dla mnie. Przegrywa z Cardasem GR, który zresztą też nie jest idealny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może jeszcze spróbuję 7N-DA6000 MEXCEL, wyżej to już chyba nie bardzo :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Mam d2500, świetny kabelek, ale u mnie gra za wysoko: prześwietna góra, z lekka schłodzona, anslityczna. Zanadto. Za mało koloru- ale u mnie

Święty Gral nie istnieje. Tak mi sie wydaje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,2500 to fajny kabelek,jeśli się dobrze wpasuje w system,miałem dwa dłuższy czas.Skoro u Ciebie 2500 gra w ten sposób,to spróbuj jakiejś wysokiej Tary :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się cd>pre z 2200 na 2400.Świetny a jeszcze lepiej pracuje jako cyfrowy! Mam chętkę,aby pójść jeszcze wyżej.Oferuję więc model 2400 za 1500,- + przesyłka. To znakomita cena !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absinth3>Nie wiem jak się ma 6100 do 6300,przechodziłem z 2500 od razu na 6300.Opisz wrażenia z 6100,podejrzewam,że zbliżone granie do 6300,tylko pewnie ciut starszy model :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No same superlatywy: kolor, barwa, pastel, przestrzeń (bardziej wszerz niż wgłąb w porównaniu z 2500), bas extra; detal na średnicy (tej niższej). Wciąga natychmiast- słuchałem tylko ok 20 min, więc nie wiem czy po 2h będzie równie dobrze. Powiedziałbym, że w porównaniu z 2500 jest delikatniejszy i subtelniejszy a równocześnie z większą energią i dynamiką. Gra odrobinkę niżej i cieplej nie tracąc nic ze szczegółowości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi o Szanowni,

Jaki procent ceny sprzętu Waszego to kable?

Bo jakkolwiek słysze znaczącą różnicę w cenie kabli, co więcej czasem większą od kosztów wymiany klocka to jednak patrząc na ceny kabli które motnujecie mam wrażenie że wymiana klocka w tych samych pieniądzach może dać większy efekt nieprawdaż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.