Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKI KLUB AUDIOFILA


palton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po wakacjach! też miałem Midnighta (używam głównie monitorów) i wrażenia, zwłaszcza w dole pasma były pozytywne. jednak po podłączeniu Siltecha 2-60 już od paru lat nie używam nic innego (chodzi o kabel głośnikowy). Grzegorz z Albedo wkłada w swoją pracę dużo serca, więc wizyty u niego w saloniku z reguły dostarczają pozytywnych wrażeń. polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, jestem winien sprostowanie...

W sobotę słuchałem kolumn ART Moderne 6 a nie Deco 6. Deco 6 to półka wyżej od serii Moderne. Wybaczcie.

Odsłuch odbył się u znajomka ale jak słusznie zauważył Palton, podłogówki wypożyczone były od p. Gierszewskiego z salonu na ul.Pięknej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mr.S

 

Siemanko!!! Jak miło że do Kujawiaków zaglądają również Koledzy z końca świata ;-)) Tethysy to zajefajne paczki. Zostały dłużej bo wśród kolumn w "normalnych" cenach nie mają za wiele alternatyw. Zwróć uwagę że zamieniłeś je dopiero na B&W 803 a to już zacne kolumniska. No i po prostu wpasowały się w resztę toru. Myślę, że w twoim salonie wielkości lotniska nie miały szans na poprawne zagranie. W moich 20m2 pojawił się niski bas, przestrzeń, dźwięk jest bardziej gęsty jak u Ciebie. Sporo zawdzięczam też wzmacniaczowi. To potwór z 900 W transformatorem. Pociągnie wszystko. Z WI-4 pojawiła się wielobarwność dźwięku, gorąca średnica, bajeczne wysokie bez sybilatów na które jestem uczulony. Twój Krell to tak jak sam mówiłeś trochę techniczne granie a Nuda Veritas to, jak ktoś napisał na tym forum, najbardziej analogowy dźwięk jaki da się wyciągnąć z tranzystora.

Mr.S, odezwij się jak będziesz w okolicy Bydzi, pogadamy, posłuchamy...

Bydgoszcz pozdrawia Stolicę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Widział/SŁYSZAŁ ktoś KOLUMNY Albedo (GŁOŚNIKI ACCUTONA) ? Kolega xniwax wkleił ich zdjęcie : http://www.audiostereo.pl/Hi_endowe_nowosci_45030.html

Właśnie rozmawiałem z Grzegorzem, to inna firma o takiej samej nazwie jak nasze Albedo z Bydgoszczy :-)

Tak swoją drogą ciekawe jest znaczenie słowa albedo : http://pl.wikipedia.org/wiki/Albedo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisze sie i ja za piec dwunasta-jakos Wam tu wszystko idzie dosc niemrawo i anemicznie.

Nalezy sie spotykac sluchac-pic,jesc-ma byc zycie i koniec.

Czyzby na Kujawach nie bylo ludzi kochajacych muzykę-nie wierzę,wiec po wakacjach organizujcie coś-

-może i ja przyjade na jakieś nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek teraz nie dam, bo albo spadnie ogladalnosc albo się posikacie ze śmiechu. Klumny mają nowe skrzynki w stanie totalnie surowym zwazywszy na mój antytalent stolarski, chociaż determinacja w dążeniu do celu ogromna. Jak wyszlifuję i malnę jesienią, to wkleję. Odtwrzacz mi padł i nie mam chęci go naprawiać, więc czekam na marantza CD 60. Jedzie do mnie z UK i dotrze ok 1-go. Pozostał MF A2 a wygląd tego wszystkim znany. Nie ma co pokazać. Jak uda mi się zaadaptować ostatecznie pokój to wtedy warto będzie coś pokazać. Mam aspiracje, żeby w pokoju 2x4 zrobić dobrą scenę i brzmienie. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Może jeszcze, poza Andrzejem Analogowym, ktoś z Wlocka? Andrzeja pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Użytkownicy+

Kolumny S&L Enigma (niedługo u W.Pacuły http://www.highfidelity.pl/@main-525&lang=), końcówkki Jeffa Rowlanda model 6, pre (tymczasowo) Thule, CD Wadia 16, kable w trakcie na razie XLR Cardasa, głośnikowe Audioquest Midnight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.