Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  470 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dawid2011 napisał:

Seria 907 jest poza zasięgiem.

...

Szkoda 😞 aczkolwiek skoro jesteś zadowolony to bardzo dobrze , to jest najważniejsze 😉

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Dawid2011 napisał:

Seria 907 jest poza zasięgiem. AU-X 711 zostanie  bo jak za te pieniądze gra naprawdę  dobrze szczególnie po XLR.

Niewykluczone  że będę szukał też coś z innych firm .Tak czy siak 711 ma u mnie dożywotke 🙂.

Przy okazji dodam że sporo dała zmiana daca i okablowania XLR.

Obecny dac to PS Audio Digital Link ll a okablowanie to srebrnesze modele przewody Diamond manufaktury  MB Audio Cable.Polecam tą konfigurację.

 

Masz rację.

Bardzo wiele zależy od doboru reszty systemu. Według mnie starannie dobrane (pod swoje gusta!) źródło oraz kable mogą dać więcej niż zamiana wzmacniacza, nawet na wyższy model. Szczególnie jeżeli lubi się brzmienie danego wzmacniacza. 

Niektóre moje eksperymenty w tym zakresie opisywałem w "sąsiednim" wątku. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głucho wszędzie , cicho wszędzie .

Co to będzie ? , co to będzie ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, LJ3 napisał:

Wakacje. Upały. 

@LJ3 jak się masz ? Chwilę Cię nie było 😉

3 godziny temu, Dawid2011 napisał:

No a jakby zdradzić  to z kim? Jaką marke i model bralibyscie pod uwagę w kwocie ok. 6tys

Obiecuję że nikomu nie powiem🤫😀

 

Ja bym osobiście szukałbym  Accu e305 , ale w dzisiejszych czasach nie kupisz za 6k.

Za trochę ponad 6k widziałem Marantza Pm11s1 , ale to trzeba odsłuchać najlepiej u siebie .

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, hoobi napisał:

...będzie eksplozja endorfinemoji846.png

Jakie masz kolumny ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 10.07.2021 o 11:15, hoobi napisał:
W dniu 10.07.2021 o 10:47, LJ3 napisał:
 
Jeżeli do tego masz końcówkę B-2105 to nie dziwię się, że piszesz ...
 

Mam kilka różnych końcówek,w tym również Sansui. Masz coś do sprzedania?

 

Jakie końcówki Sansui masz odsłuchane w dobrze dobranym systemie?

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 
Jestem ciekaw która końcówka, w twoim systemie, sprawowała się najlepiej? Ale cóż..... Wiesz? 
Szkoda, że nie próbowałeś "mieszać", a warto. 
 
Pytałeś o dobrze dobrany system, to nie był mój system. Niestety. Wg mnie 2103 jest najlepsza, najbardziej wierna. To jeśli chodzi o serie 21. Jeśli zaś mowa o 23, trudno o jednoznaczna opinie, dużo zależało od repertuaru, raz jedna, raz druga grała powiedzmy lepiej, ale to mocno zbliżone granie było. Dla mnie to było takie 2103 tylko silniejsze.
Zaznaczam, to tylko moja opinia, a nie obiektywny ranking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.