Skocz do zawartości
IGNORED

Klub sympatyków marek Electrocompaniet i Abrahamsen


lord_vader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać,ze nawet ironii nie łapiesz ...prostaku.Szkoda czasu na dyskusje z tobą i tak nic nie zrozumiesz.Szukaj ajkiu,gdzieś pewnie leży.

Jak na razie staralem sie dyplomatycznie, ale z tym prostakiem to troszeczke przesadziles - buraku !!!

 

W

 

 

Kreska , posłuchaj, bierz czyny udział w Norweskim forum o EC i wróć na AS za jakiś czas jak zdobędziesz trochę

wiedzy teoretycznej i praktycznej o Electrocompaniecie.

Wybacz ale Ty raczej nie bedziesz decydowal o moim uczestnictwie tu i tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powiem tak, jak na razie to jesteś w piaskownicy albo nawet przed nią i czeka cię długa droga do prawdziwych zachwytów nad dźwiękiem.

Absolutnie sie z Toba zgadzam.Nigdy nie twierdzilem , ze to na czym slucham to chocby Kilimanjaro - ze tak to porownam.Ale to nie ja rozpetalem te "wojenke" slowna.Czyz nie mam racj.Wystarczy cofnac sie o kilkanascie wpisow i poczytac.Przerazajaca jest natomiast postawa "jesiona".Przyznaje bywam czasami lekko niokrzesany - lecz li tylko w sytuacji kiedy ktos taki mnie sprowokuje.To po prostu rodzaj samoobrony.Pozdrawiam ze slonecznego Sopotu.

 

Może Ktoś szuka. To nie ja sprzedaję, nie znam Pana :)

 

http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/35/199664.php

Dzieki za info.Ten model to moj plan na 2016 rok. Pozdrawiam

 

Absolutnie sie z Toba zgadzam.Nigdy nie twierdzilem , ze to na czym slucham to chocby Kilimanjaro - ze tak to porownam.Ale to nie ja rozpetalem te "wojenke" slowna.Czyz nie mam racj.Wystarczy cofnac sie o kilkanascie wpisow i poczytac.Przerazajaca jest natomiast postawa "jesiona".Przyznaje bywam czasami lekko niokrzesany - lecz li tylko w sytuacji kiedy ktos taki mnie sprowokuje.To po prostu rodzaj samoobrony.Pozdrawiam ze slonecznego Sopotu.

 

Dzieki za info.Ten model to moj plan na 2016 rok. Pozdrawiam

Wowczs moze zasluze juz na wejscie do tej piaskownicy - he,he.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nigdzie w instrukcji EC i Abrahamsena / V 2.0 UP / znaleźć jakie parametry ma bezpiecznik w gnieździe IEC / sieciowym/.

Myślę, że 5x20 slow blow , ale ile amper ? Może ktoś z szanownych użytkowników wie ?

Ostrzegam ,ze kompletnie sie na tym nie znam ale rozbebeszylem obydwa moje urzadzenia i jest tak : ECI -2 / T 2.5 A , V 1.0 UP / T 1 A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/electrocompaniet-2-x-aw220-i5628741559.html

 

Hmmm co raz więcej Electro pojawia się do kupienia.

 

Dlaczego właścieil chce zamienić AW220 na 180 ? 180 są lepsze, na czym to polega ?

 

Dzięki

 

 

AW 220 to dobre końcówki mocy w tej klasie ( miałem je również ) i cena jest znakomita !!!

Aby zakupić używane AW 180 trzeba co najmniej dołożyć kilka tysięcy złotych. AW 180 to absolutna legenda, legenda

NEMO , kapitana Nemo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AW 220 to dobre końcówki mocy w tej klasie ( miałem je również ) i cena jest znakomita !!!

Aby zakupić używane AW 180 trzeba co najmniej dołożyć kilka tysięcy złotych. AW 180 to absolutna legenda, legenda

NEMO , kapitana Nemo.

 

 

 

AW 180 do Nemo trochę daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najmniejszych watpliwosci.

 

 

Jak będziesz wybierał się na odsłuch NADA ( AW 400 ) to zaaplikuj sobie relanium - bez tego się nie obejdzie.

 

Jesli natomiast będziesz wybierał się na odsłuch NEMO ( AW 600 ) to relanium musisz popić ziółkami na uspokojenie.-:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak będziesz wybierał się na odsłuch NADA ( AW 400 ) to zaaplikuj sobie relanium - bez tego się nie obejdzie.

 

Jesli natomiast będziesz wybierał się na odsłuch NEMO ( AW 600 ) to relanium musisz popić ziółkami na uspokojenie.-:))

 

Dziekuje za "ostrzezenie - mniemam, ze nadarzy sie okazja posluchac tych cudeniek. A wowczas zastosuje - tak na wszelki wypadek pradawny srodek zwany "ziolem" - hi,hi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pampersach też warto pomysleć , ale to już zależy od osobistej wrażliwości na muzykę.

O pampersach też warto pomysleć , ale to już zależy od osobistej wrażliwości na muzykę.

Wrazliwosc muzyczna odziedziczylem podobno po pradziadku. Ale nie wiem czy az do tego stopnia- he,he.Jak cos to zamiescilem na fb ( jacek niestryjewski) krotki fragment , ktory mnie ptzyprawia o dreszcze - bynajmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrazliwosc muzyczna odziedziczylem podobno po pradziadku. Ale nie wiem czy az do tego stopnia- he,he.Jak cos to zamiescilem na fb ( jacek niestryjewski) krotki fragment , ktory mnie ptzyprawia o dreszcze - bynajmniej.

 

Wrażliwość muzyczna to podstawa a wysysa się ją z mlekiem mamy lub dziadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.