Jump to content
IGNORED

Yamaha A-S1000 czy Denon PMA-1500AE

Mariusz3000

Recommended Posts

Dobra napiszę tak.Mam tego Denona tylko chciałem,żeby było obiektywnie dlatego wykasowałem w o mnie ;-)

Grały z Paradigmami 3v4 i dzwięk był dla mnie za twardy jeżeli chodzi o bas.Grały bo sprzedałem.

Mogę mieć tą yamahę bez żadnej dopłaty.Teraz czy warto zmieniać tego Denona na ta Yamahę?Od cała filozofia w pytaniu ;-)

Filozofia jest jedna, zmień kolumny. Do Yamahy można śmiało polecić kolumny Vienna Acoustics, parę osób na tym forum ma to zestawienie i sobie chwalą, zarówno z serią 1000 jak i 2000. Co do Denona to może zbyt pochopnie go sprzedałeś, Denon akurat jest trochę marudny co do wyboru kolumn.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Jak mieszkasz gdzieś koło salonów Audio to na Twoim miejscu wybrał bym się na odsłuchy. Coś się tam pewnie dla Ciebie znajdzie. :) Do Denona mogę Ci śmiało polecić kolumny Dali Ikon 6, może też te Missiony E55 zagrają, ja miałem E52 i grało to bardzo dobrze z bardziej budżetowym Denonem.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Mariusz chyba jak wiele osob na tym forum przechodzisz etap ,,gorączki'' audiofilskiej. ,,Mam Denona teraz moge misc Yamache, a za chwiele moze bedzie cos innego do wymiany''. W calej tej zabawie nie chodzi o bezustanne wymienianie zabawek na inne, a jesli juz to w innym przedziale cenowym. Ja na spokojnie zrobiłbym tak - nie pasuje mi Denon to szukam czegos co bedzie mi pasowala, ale nie na zasadzie - jest okazja wymienic. Mysle ze najrozsadniej bedzie poswiecic troche czasu i posluchac roznych wzmacniaczy, a moze cd. Odpowiedz sobie szczerze czy poważnie potraktujesz odpowiedzi w tym temacie ze np. Denon jest lepszy od Yamachy lub odwrotnie. Przeciez jak sam tego sprzetu nie posluchasz to nikt za ciebie tego nie zrobi.

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.