Jump to content
caleb66

Phast i konfiguracje

Recommended Posts

Pewnie by dał hehe. Ale spoko panowie ja tu nic nie mówię i nie napraszam się z chińszczyzną litości. Chciałem tylko parę swoich myśli zapodać. Ile ten dobry Phast kosztuje nowy ? Tak z ciekawości pytam. Kiedyś słuchałem b. drogiej Nagry i czołowych kolumn naszego rodzimego wytwórcy. Sprzęt za kupę kasy ale niestety nie uklęknęłem. Opadłem natomiast kiedyś na Vincencie w połączeniu z Audio physic Spark 5, ale co tu nie gadać tam dużo robiła akustyka bo jak sam właściciel mówił sprzęt na gołe ściany nie grał. Pozdrawiam go z tego miejsca w swoim zatraceniu (tzn jego ;).

xavian

Czy w Polsce mozna kupic Phasta i za jakie pieniadze. Czy warto kupic dwa monobloki plus pre czy moze integre. Moge jeszcze bezposrednio kupic sprzet we Lwowie mam tam rodzine tylko czy ma to sens.

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

lucky

phast we lwowie-integra ktora wkleil McGyver 1500usd

phast koncowka we Lwowie 1400 usd

phast pre we Lwowie 550 usd

dochodzi do tego clo,podatek+transport-oraz potem wymiana 6 lamp po 100usd-wtedy dopier gra pieknie.

stary audiofil

11 Maj 2010, 22:50

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 205 / 829 / 0

lucky

phast we lwowie-integra ktora wkleil McGyver 1500usd

phast koncowka we Lwowie 1400 usd

phast pre we Lwowie 550 usd

dochodzi do tego clo,podatek+transport-oraz potem wymiana 6 lamp po 100usd-wtedy dopier gra pieknie.

a słuchałeś?

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

McGyver, 11 Maj 2010, 22:33

>Mówisz-masz. PhaSt na diabłach:

>

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) <

a gdzie im zginęło pre z tego pięknego, drewnianego, sznurowanego puzderka? - powinno być w komplecie

inaczej to du.a i kapcie

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

faktycznie, integra, tyle tych dziurek z tyłu

Coraz bardziej chce mieć tego Phasta. Tylko którego wybrać ? Integra trochę tańsza, a do tego odpada IC i ew. dodatkowa sieciówka.

Ten z linku Maca chyba dosyć drogi.

Poluj na PhaSt'y z drugiej ręki. Czasem się trafiają za dobre pieniądze.

Nie działają mi PM. Kontakt na maila (w moim profilu).

mamel, 11 Maj 2010, 23:33 >faktycznie, integra,<

ale i tak bez pre to du.pa i kapcie - to to samo co końcówka tylko z selektorem wejść

to jest coś, jak gra w trzy karty...ktoś zaczyna temat, kilku robi sztuczny tłok, znajdzie się też bardzo napalony i tylko czekać na jelenia.

Phast to hiend, w szczególności, kiedy kasa za niego ma trafić do kieszeni sprzedającego. Potem, to już tak, jak pianocraftem i innymi cudami i hiendami, były, poszły, i do następnego...:)

dbx - to kiepsko masz jak tak masz

pozostały Ci zakupy w RCM

(ha,ha)

Guest

A ile kosztuje lampizacja takiego sprzętu u pana McG?

dbx, 12 Maj 2010, 14:59

>to jest coś, jak gra w trzy karty...ktoś zaczyna temat, kilku robi sztuczny tłok, znajdzie się też

>bardzo napalony i tylko czekać na jelenia.

>Phast to hiend, w szczególności, kiedy kasa za niego ma trafić do kieszeni sprzedającego. Potem, to

>już tak, jak pianocraftem i innymi cudami i hiendami, były, poszły, i do następnego...:)>>>>

Wskaż palcem tych co to w tym tłoku sztucznym uczestniczą,potem przez tydzień-dwa poczekaj na ogłoszenie/aukcję którą niby ta gra w trzy karty miałaby promować.W tym wątku.Poczekamy.

Lecz zawsze możesz także pohamować się nieco z tą nerwicą natręctw.Jest to jakieś doraźne rozwiązanie.

Tak podejrzewam,że wiele razy w życiu Cię oszukano,wkręcono w jakieś niejasne sytuacje,Twoje otoczenie to też raczej osoby dwulicowe-stąd pewnie te obawy,teorie.Można jednak przyjąć,że napisałeś to z dobrych pobudek,lepiej być nad wyraz podejrzliwym,lepiej ostrzec potencjalną ofiarę ukraińskiego wzmacniacza-a nuż ten cały wątek to jedna wielka mistyfikacja,może tak być,nieczyste intencje czają przecież się w niejednym wątku....dlaczego także nie w tym.No i napisałeś.

l'enfant sauvage

dbx, 12 Maj 2010, 14:59

>to jest coś, jak gra w trzy karty...ktoś zaczyna temat, kilku robi sztuczny tłok, znajdzie się też

>bardzo napalony i tylko czekać na jelenia.

>Phast to hiend, w szczególności, kiedy kasa za niego ma trafić do kieszeni sprzedającego. Potem, to

>już tak, jak pianocraftem i innymi cudami i hiendami, były, poszły, i do następnego...:)>>>>

Wskaż palcem tych co to w tym tłoku sztucznym uczestniczą,potem przez tydzień-dwa poczekaj na ogłoszenie/aukcję którą niby ta gra w trzy karty miałaby promować.W tym wątku.Poczekamy.

Lecz zawsze możesz także pohamować się nieco z tą nerwicą natręctw.Jest to jakieś doraźne rozwiązanie.

Tak podejrzewam,że wiele razy w życiu Cię oszukano,wkręcono w jakieś niejasne sytuacje,Twoje otoczenie to też raczej osoby dwulicowe-stąd pewnie te obawy,teorie.Można jednak przyjąć,że napisałeś to z dobrych pobudek,lepiej być nad wyraz podejrzliwym,lepiej ostrzec potencjalną ofiarę ukraińskiego wzmacniacza-a nuż ten cały wątek to jedna wielka mistyfikacja,może tak być,nieczyste intencje czają przecież się w niejednym wątku....dlaczego także nie w tym.No i napisałeś.

l'enfant sauvage

octavarium, 12 Maj 2010, 17:17

>Wskaż palcem tych co to w tym tłoku sztucznym uczestniczą,potem przez tydzień-dwa poczekaj na

>ogłoszenie/aukcję którą niby ta gra w trzy karty miałaby promować.W tym wątku.Poczekamy.

>

>Lecz zawsze możesz także pohamować się nieco z tą nerwicą natręctw.Jest to jakieś doraźne

>rozwiązanie.

>

>Tak podejrzewam,że wiele razy w życiu Cię oszukano,wkręcono w jakieś niejasne sytuacje,Twoje

>otoczenie to też raczej osoby dwulicowe-stąd pewnie te obawy,teorie.Można jednak przyjąć,że

>napisałeś to z dobrych pobudek,lepiej być nad wyraz podejrzliwym,lepiej ostrzec potencjalną ofiarę

>ukraińskiego wzmacniacza-a nuż ten cały wątek to jedna wielka mistyfikacja,może tak być,nieczyste

>intencje czają przecież się w niejednym wątku....dlaczego także nie w tym.No i napisałeś.

no i napisałeś

:)

Na pewno jest bardzo dobry w swojej klasie cenowej, a czy hi-end??? zalezy dla kogo:)))

Tylko jeden model spełnia ten warunek i mieści się w ramach Hi-end to model Retro na amorficznych transformatorach .Pozdrawiam

stary audiofil

12 Maj 2010, 12:51

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 206 / 843 / 0

terror twins

a sluchales?

No pewnie-lepiej to chodzi tak jak powiedzial Robtango od Twojego Yakinka.

sranie w banie, na zdjęciach widziałeś, przestań się podniecać.a jakina nie posiadam...zatem nie manipuluj

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Guest rochu

Yaqin czy Vincent, jeden pies.

Wyżej d...y nie podskoczy.

Guest rochu

Widzisz, kilka lat temu miałem przez rok dzielony wzmak Vincenta, potem odsłuchiwałem w domu jeszcze dwie integry tej firmy. Wiem o czym mówię.

Rochu z całym szacunkiem ale piszesz jakieś głupoty. Terror na końcówkę Audioneta więc obaj Panowie trochę pier.... głupoty

Guest rochu

i to ma być ten hajend, którym się tak niedawno chwalił?